کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-01-28 ساعت 17:40)victor2016 نوشته:  از دوستان بخاطر جوابشون درمورد هزینه های گرفتن ویزا و رفتم آمریکا ممنونم. پس با این حسابا حداقل نفری 10-12 میلیون باید خرج کنیم تا پامون برسه به آمریکا.

شما دعا کن

همیشه دعا کن، و اینم بگم دعا کردن یه هنره

دعا کردن مستقیم خواستن نیست. به خاطر همینه که میلیون ها آدم همیشه دعا میکنن و خیلی هاشون به اون چیزی که میخوان نمیرسن

دعا کردن یعنی دیدن، یعنی مجسم کردن، یعنی اون چیزی که دوست داریمو جلوی چشمامون به تصویر کشیدن...

من هر شب خودمو در حال مصاحبه توی سفارت میبینم

امیدوارم شما هم همین تصویر رو بتونید ببینید و رنگ و لعابش بدین....

شما آرزو کن اسممون دربیاد 10-12 تومن که هیچ تمام زندگیمونو باید برای اینکار بزاریم....
تشکر کنندگان: ostokhan ، smpf
ممنون از همه دوستان بابت راهنمايى و مشورتى ک ب من رسوندم واقعا ازتون ممنونم ايشالا همه ب اروزهامون برسيم... واقعيت اگه من اينقدر مايه دار بودم و در رفاه کامل بودم ديگه چرا بايد فکر مهاجرت بياد سرم ولى من ى فاميل بسيار نزديک اونجا دارم ک اصلا مشکل مکان و... رو ندارم اينقدرم پول دارم ک بتونم يک سالى شهريه دانشگاه رو بدم و ميخوام تو اين يک سال هر طورى شده بتونم اقامت بگيرم چون ب نظرم کسايى ک واقعا قصد مهاجرت دارن نميتونن فقط ب ى شانس ک لاتارى است دل بندند البته ک لاتارى ارزونترين و راحترين راه ولى ى اقبال خيلى بلند ميخواد... ب اميد قبولى همه دوستاى گلم و اگه خدا بخواد خودم
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، smpf
(2015-01-29 ساعت 07:17)alireza_guitar نوشته:  
(2015-01-29 ساعت 00:43)someonelikeyou نوشته:  دوستان تو فرصت کمی که تا اعلام اسممون مونده اپ trulia rent رو دان کنید شهری که میخواید برید رو انتخاب کنید خونه هاشو با قیمتاش ببینید و محله هاشو بگردید با استریت ویو .... خیلی سرگرمی خوبیه

سرگرمیه خوبیه ، اما در صورت عدم قبولی ضربه ی شدیدی می خوری در حد لالیگا!!!
ما که وجب به وجب اونجا رو میشناسیم اینکارو نمی کنیم.
از ما گفتن بود!

امضاتو که میخونم متعجب میشم. یعنی فقط تو تک افتادی این وسط؟؟؟ Big Grin
ان شااله که F4 شما زودتر نتیجه بگیره Smile گمونم طبق بولتن ویزا پرونده شما برای 2020 و این حدودا بررسی میشه Wink
داداش رفتی اونجا دست ماهم بگیر. یک لنگ مبارک رو میزارم تهران اون یکی هم نیویورک. یا اینکه به سلامت میرسم اونجا یا همی از وسط پاره شدندی Big Grin
موفق باشی ان شاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااله
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، smpf ، alireza_guitar
(2015-01-28 ساعت 22:35)ostokhan نوشته:  
(2015-01-28 ساعت 14:21)mehrdad.mohajersara نوشته:  شمارش معکوس رو در اینجا ببینید. Tongue

دوست عزیز اگر شمارش معکوس رو شما درست کردید باید ساعت رو 8.30 شب به وقت تهران بزارید. این شمارش معکوس ساعت 12 یا 24 تنظیم شده.

تذکر شما لحاظ گردید.

شمارش معکوسی که موووو لا درزش نمیره رو در اینجا ببینید Tongue
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، vahidbaq ، smpf ، 2taha ، farrokh1675 ، tabim4
(2015-01-29 ساعت 18:52)mehrdad.mohajersara نوشته:  جهت روحیه دهی به دوستان و همچنین جهت ایجاد یک مانور برای 5 می Big Grin یه برنامه ترتیب دادم(البته با اجازه مدیران محترم مهاجرسرا).

شما یکی از گزینه های 1 یا 2 زیر رو انتخاب کنید.توضیح بیشتری هم نمیدم.دیگه خودتون و شانستون.Tongue.به امید موفقیت همه.

==========> 1

==========> 2
هر چند توضیح ندادی که برای چی و یعنی چی؟
ولی 22222222222222222222222222222222222222222222222222
از طرف من Big Grin
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، lighter ، pouya007 ، smpf ، farrokh1675
(2015-01-29 ساعت 18:59)ostokhan نوشته:  
(2015-01-29 ساعت 18:52)mehrdad.mohajersara نوشته:  جهت روحیه دهی به دوستان و همچنین جهت ایجاد یک مانور برای 5 می Big Grin یه برنامه ترتیب دادم(البته با اجازه مدیران محترم مهاجرسرا).

شما یکی از گزینه های 1 یا 2 زیر رو انتخاب کنید.توضیح بیشتری هم نمیدم.دیگه خودتون و شانستون.Tongue.به امید موفقیت همه.

==========> 1

==========> 2
از طرف من Big Grin
شما باید روی گزینه 2 کلیک کنید
تشکر کنندگان: pouya007 ، smpf

==========> 1

==========> 2
==========> 3

==========> 4

خدایی اولین انتخابم درست از اب در اومد. ای ولTongueWinkBig GrinBig Grin
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، pouya007 ، smpf ، ostokhan ، ProEngineer ، Ali.re1
جهت روحیه دهی به دوستان و همچنین جهت ایجاد یک مانور برای 5 می Big Grin یه برنامه ترتیب دادم(البته با اجازه مدیران محترم مهاجرسرا).

شما یکی از گزینه های 1 یا 2 یا 3 یا 4 زیر رو انتخاب کنید و کلیک کنید روشون.توضیح بیشتری هم نمیدم.دیگه خودتون و شانستون.Tongue.به امید موفقیت همه.

==========> 1

==========> 2
==========> 3

==========> 4
تشکر کنندگان: pouya007 ، someonelikeyou ، smpf ، dv2016 ، ostokhan ، Ali_Hunter ، asher ، we are one ، sina000
(2015-01-29 ساعت 19:09)mehrdad.mohajersara نوشته:  جهت روحیه دهی به دوستان و همچنین جهت ایجاد یک مانور برای 5 می Big Grin یه برنامه ترتیب دادم(البته با اجازه مدیران محترم مهاجرسرا).

شما یکی از گزینه های 1 یا 2 یا 3 یا 4 زیر رو انتخاب کنید و کلیک کنید روشون.توضیح بیشتری هم نمیدم.دیگه خودتون و شانستون.Tongue.به امید موفقیت همه.

==========> 1

==========> 2
==========> 3

==========> 4

من همون اول گزینه درست رو انتخاب کردم مرسی داداش روحیه خوبی بود
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: smpf ، mehrdad.mohajersara ، ostokhan ، 2taha ، Ali.re1
(2015-01-29 ساعت 19:09)mehrdad.mohajersara نوشته:  جهت روحیه دهی به دوستان و همچنین جهت ایجاد یک مانور برای 5 می Big Grin یه برنامه ترتیب دادم(البته با اجازه مدیران محترم مهاجرسرا).

==========> 1

==========> 2
==========> 3

==========> 4
چه باحال. من هم گزینه نادرست را انتخاب کردم چقدر هم برام اشنا بود Cool خداییش من امسال رو بیخیال طی کرده بودم . ولی هروقت به این تاپیک سر میزنم حسابی جو گیر میشم.Tongue احتمالا این جمله معروف خعععععععلی دوستم داره که این مدت به پام نشستهWinkTongue
تشکر کنندگان: ostokhan ، mehrdad.mohajersara ، lighter
سلام به دوستان عاشق
چرا عاشق؟ کسی که عاشق شده،هر کی بهش حرف حق رو بزنه گوش نمیده و کار خودش رو میکنه.دقیقا مثل اکثر شماها که هر چی بهتون میگن زیاد به لاتاری دل نبندید گوشتون بدهکار نیست.میدونم هر چی به زمان نتیجه نزدیکتر میشیم،شماها غرورتون به لاتاری زیادتر میشه و بیشتر مقاومت نشون میدید.این طبیعیه.من خودم دفعات اول اینجوری بودم Wink
شاید با خودتون بگید ما تنها امیدمون به لاتاریه.الان میگید جون مادرت تفریحمون رو خراب نکن.بذار تو حال خودمون باشیم و از منتظر موندن در قرعه کشی ای که شانسمون توش مثل پیدا کردن یک سوزن در یک خرمن کاهه لذت ببریم.
البته دوستان،همتون میدونید که طرف بوده واسه بار 17 قبول شده و خیلی ها هم دفعه اول قبول شدن.دیدم که میگماااااااااا Big Grin
این لاتاری یه جوریه که به فرض اگه برنده بشید،باز باید ببینید کیس نامبرتون چقدره.یعنی اگه یه عدد خیلی بزرگ باشه که هیچی.باید قید ویزا رو بزنید.یعنی شما باید دو بار دعا کنید.یکی واسه برنده شدن و یکی واسه کیس نامبر پایین.البته اجازه دارید جفتشو یکی کنید Big Grin
آقا جان،شماها یک مشت عاشقید که حرف حساب حالیتون نیست و منم مجبور کردید که قاطی شماها بشم.
یاد آهنگ آرش افتادم :
یه سوت بزن........با ریتم من.......دوستت دارم.....او لا لا لائه.....
چه فازیه......عشق بازیه.....بیا تو جمع.......با من سوت بزن
آقا منم از حالا میام تو جمع و با شماها سوت میزنم Big Grin
جووووووووووووووونم آمریکااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: ostokhan ، sina000 ، m.ghoreishi ، asher

==========> 1

==========> 2
==========> 3

==========> 4

گزینه انتخابی منم گزینه آرزوهام بود Smile
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، someonelikeyou ، mehrdad.mohajersara ، 2taha
سلام به همه دوستان عزیزم
یه خواهش داشتم لطفا برای من دعا کنید امسال برنده بشم چون بسیار به این شانس برای شروع دوباره زندگی نیاز دارم

موفق و پیروز باشید

[عکس: pjpjpi2im275euocs3jv.jpg]
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh1675 ، ostokhan ، satin
(2015-01-29 ساعت 18:59)ostokhan نوشته:  

==========> 1

==========> 2
از طرف من Big Grin
با سلام خیلی جالب بود فقط اگر تاریخش رو درست میکردی یعنی تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۶ خیلی بهتر بود شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara
(2015-01-30 ساعت 15:11)dvb3000 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم
یه خواهش داشتم لطفا برای من دعا کنید امسال برنده بشم چون بسیار به این شانس برای شروع دوباره زندگی نیاز دارم

موفق و پیروز باشید

ایشالا که برنده بشین دعا می کنم
شما هم برای ما دعا کنید[emoji56] , منم به برنده شدنم در قرعه کشی امسال خیلی نیاز دارم

(2015-01-30 ساعت 15:11)dvb3000 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزم

موفق و پیروز باشید

تشکر کنندگان: tabim4 ، 2014families lottery winners ، ostokhan ، shahram LA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان