کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلامی دوباره Wink
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، tenardie2bai ، ostokhan
سلام
امسال نتایج پنج می اعلام میشه؟؟؟؟؟؟
Cool
تشکر کنندگان: shahram LA
با سلام

کلیر یعنی چه مرحله و کلیرنس نیر یعنی چه و چه مرحله میباشد ...
تشکر کنندگان:
مگر قانون ثبت نام لاتاری این نیست که حداقل 18 سال و دارا بودن دیپلم .....
من کسی رو سراغ دارم که پیش دانشگاهی میخونه و 17 سالش است 2015 اسمش برنده شده و حتی مدارک فرستادن و مصاحبه انجام شد اف بی ای چک خورده ... کسی مطلع است از اینکه چرا سفارت پایبند قوانینی که خودش وضع کرده نیست و ......
تشکر کنندگان:
(2015-02-01 ساعت 23:58)aliomid.ao نوشته:  مگر قانون ثبت نام لاتاری این نیست که حداقل 18 سال و دارا بودن دیپلم .....
من کسی رو سراغ دارم که پیش دانشگاهی میخونه و 17 سالش است 2015 اسمش برنده شده و حتی مدارک فرستادن و مصاحبه انجام شد اف بی ای چک خورده ... کسی مطلع است از اینکه چرا سفارت پایبند قوانینی که خودش وضع کرده نیست و ......

شرط سنی 18 سال وجود ندارد و فقط 12 سال تحصیل یا سابقه ی کار ملاک هستش. طبعا کسی که 12 سال تحصیل در ایران داشته باشد باید 18 سالش باشد. شاید دوستتان سابقه کار داشته اند!
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، ostokhan ، vahidbaq
ایشاللا همگی موفق باشید :X
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، ostokhan
(2015-02-02 ساعت 00:59)saboteur نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 23:58)aliomid.ao نوشته:  مگر قانون ثبت نام لاتاری این نیست که حداقل 18 سال و دارا بودن دیپلم .....

شرط سنی 18 سال وجود ندارد و فقط 12 سال تحصیل یا سابقه ی کار ملاک هستش. طبعا کسی که 12 سال تحصیل در ایران داشته باشد باید 18 سالش باشد. شاید دوستتان سابقه کار داشته اند!

شاید هم زیر مجموعه پدر یا مادرشون بودند ...زیر ۲۱ سال و مجرد
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: saboteur ، ostokhan ، mona_ir
(2015-02-01 ساعت 23:54)aliomid.ao نوشته:  با سلام

هنگام مصاحبه در سفارت بعضی افراد مستقیما ویزا میگیرند که بهش میگن ویزای یکضرب
بقیه هم اغلب باید مرحله کلیرنس راطی کنن که از 2هفته تا چندین ماه طول میکشه.این مورد اغلب برای افرادی که شغل دولتی و یا سربازی در ارگان سپاه و... داشته باشن شامل میشه و در این مدت سابقه افراد را چک میکنن تا از صلاحیتشون مطمئن شن که بعد این مدت یا کلیر میشن و واجد شرایط دریافت ویزا تشخیص داده میشن و یا کلیر نمیشن و ویزا نمیگیرن
برخی هم پروندشون کلا باطل میشه!!!
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، ostokhan
(2015-02-01 ساعت 17:42)azadeh.mohamad نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 23:37)ProEngineer نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 15:52)hedyhoney نوشته:  شکست مهاجرتی لامصب از صدتا شکست عشقی توی هندوستان هم بد تره خییییییییلی شکستش شکسته
فقط زبان اونم دوتا زبان یکی زبان انگلیش اون یکی زبان ارتباطات اجتماعی در دیار غربت

داداش از امضات خیلی خوشم اومد

یه سرچ زدم و مشخص شد که شعر از کسی نیست جز حافظ

منم اینو پیش کش میکنم به همه دوستان که خیـــــلـــــی خــــیـــــلی حال داد بهم.......

فقط اون پایین بزنید شروع کنه به خوندن شعر، بعدشم حتما حتما روی تعبیر شعر کلیک کنید که کلی بهتون صفا میده......

http://www.1doost.com/hafez/phrase/291.htm

سلام دوست مهاجر سرایی...
امروز بعد از مدتها یه فال گرفتم از همین سایتی که لینکشو گذاشتی...
مدتها بود که گفته بودم دیگه فال حافظ نمیگیرم...
ولی این خیلی جالب اومد حالو هوام عوض شد ممنونSmile

سلام دوست من

من به فال اعتقادی ندارم. ولی تقریبا همیشه اون چیزی میاد که توی اون لحظه دوست داری بشنوی

غیر از اینه ؟

امیدوارم که یه روزی از توی خونه خودم توی مینه سوتا، این غزلو گوش بدم.........

بی صبرانه منتظرم

باشد که شادی هایمان را شبی در آن سرزمین برای هم و دور هم با یکدیگر تقسیم کنیم.........
تشکر کنندگان: azadeh.mohamad ، ostokhan ، sina000 ، lighter
(2015-02-01 ساعت 19:13)pouya007 نوشته:  سلام ، فال بنده:
به صفای دلت و به خاطر دعاهایی که کرده ای درهای مراد به رویت گشوده شده و رقیبان و حسودان از ناراحتی خون گریه می کنند. نامه ای به دست تو خواهد رسید که عین مراد است. خداوند یار توست.

نامه ای به دست تو خواهد رسید که عین مراد است. خداوند یار توست ..........

نامه همون ویزاییه که مهر سرزمین های دور درش خورده............ و اون به دست تو میرسه

خدایا مهرش کن برام.................

بازم مستقیم خواستم...............

برکت باشد
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، 2014families lottery winners
(2015-02-01 ساعت 21:33)rainolf نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 14:54)victor2016 نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 13:44)ostokhan نوشته:  هر کسی که تو این بخت آزمایی شرکت میکنه نیازمنده این قبول شدنه. ان شااله همه بچه های مهاجرسرا قبول بشن Big Grin

انشالا که همینطور بشه Smile .
البته همه اونایی که شرکت می کنن هم نیازمند قبول شدن نیستن! اینجور آدما دو دسته ان یه سریشون وضعشون خوبه و از راه های دیگه هم میتونن برن (توی یکی از پست های قدیمی دیدم یه نفر گفته بود چند میلیارد تومن! گواهی تمکن مالی برده سفارت ولی کلیرنس خورده!! دیگه خودتون قضاوت کنید) یه سری هم هستن که یا نیاز ندارن یا توانایی رفتن ندارن ولی ثبت نام می کنن چون مجانیه! به قول یکی از اساتید، اگر مجوز طرح ترافیک مجانی باشه، حتی بعضی ها که ماشین ندارن هم میرن ثبت نام می کنن.

یک گروه دیگه رو هم من اضافه کنم گروهی که برنده میشن ولی اصلا آمادگی مهاجرت رو ندارن. باورتون نمیشه ولی اینجا کسانی زندگی میکنن که نه زبان بلدن نه حاضرن هر کاری انجام بده (مثلا رانندگی تاکسی) و نه پول کافی با خودشون آوردن..... خیلی از دوستان این گروه همونطور که قبلا تجربه شده بعد از چند ماهی دور زدن باطل توی آمریکا و تموم شدن پولشون بر میگردن ایران و میگن آمریکا اصلا به درد نمیخورد و چنین بود و چنان.....

سلام دوست من

آقا نمیشه یه کاری کرد این گروهی که گفتینو ویزاهاشونو اگه نمی خوان گرفتو داد دست امثال ما............ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من عاشق پدر مادرمم. عاشق خواهر برادرام. عاشق خواهر زادۀ عزیز کوچولومم. ولی من دوری از خونواده دیگه برام مهم نیست.... چون یاد گرفتم بدون وابستگی عشق بورزم.........

به خاطر همینه که خیلی راحت حرف از رفتن میزنم.

ای کاش شدنی بود و یکی از این افراد این گروه ویزاشو میداد به من............
تشکر کنندگان: ostokhan
خدایا قول میدم تا آخر عمرم توی هیچ قرعه کشی دیگه ای شرکت نکنم حتی اگه جایزش یه میلیون دلار باشه!!! اگه فقط و فقط توی لاتاری برنده شم...... جمله رو دوباره بخونین گفتم دلار نگفتم ریال یا حتی یورو چون من سال دیگه امریکام و اونجا توی قرعه کشیاشون دلار میدن
ان شا اله
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: satin ، ostokhan ، lighter
(2015-02-02 ساعت 02:17)someonelikeyou نوشته:  خدایا قول میدم تا آخر عمرم توی هیچ قرعه کشی دیگه ای شرکت نکنم حتی اگه جایزش یه میلیون دلار باشه!!! اگه فقط و فقط توی لاتاری برنده شم...... جمله رو دوباره بخونین گفتم دلار نگفتم ریال یا حتی یورو چون من سال دیگه آمریکام و اونجا توی قرعه کشیاشون دلار میدن
ان شا اله

واقعا چقدر این بچه ؛ کم اشتهاست !!!!!!

انشاء الله برنده میشین امسال Smile
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: ostokhan ، shahram LA ، lighter
(2015-02-02 ساعت 00:59)saboteur نوشته:  
دختری بود لاتاری قبول شده بود سه سال هم جهشی و دانش آموز سمپاد بود یک ضرب ویزا گرفت (اعجوبست کسی که دیپلم زودتر موعود بگیره البته نظری)
یادمه آن زمان تو مهاجر سرا خبرش پست به پست بخش شده بود
تشکر کنندگان:
(2015-02-02 ساعت 01:26)mohammadg846 نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 23:54)aliomid.ao نوشته:  با سلام

هنگام مصاحبه در سفارت بعضی افراد مستقیما ویزا میگیرند که بهش میگن ویزای یکضرب
بقیه هم اغلب باید مرحله کلیرنس راطی کنن که از 2هفته تا چندین ماه طول میکشه.این مورد اغلب برای افرادی که شغل دولتی و یا سربازی در ارگان سپاه و... داشته باشن شامل میشه و در این مدت سابقه افراد را چک میکنن تا از صلاحیتشون مطمئن شن که بعد این مدت یا کلیر میشن و واجد شرایط دریافت ویزا تشخیص داده میشن و یا کلیر نمیشن و ویزا نمیگیرن
برخی هم پروندشون کلا باطل میشه!!!

من الان نه شغل دولتی دارم و مجرد هم هستم فقط سربازی دارم اونم در نیروی انتظامی احتمال اینکه من کلیر بخورم هست یا اینکه تک ضرب می گیرم در صورت قبولی در لاتاری؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: hameddjj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان