کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-13 ساعت 14:11)we are one نوشته:  تریلر نیویورک
فقط جهت روانه کردن دل های شما به سوی ایالات متحده آمریکا Big Grin
1931706_257063831138562_1225505155_n.mp4 - 28.2 MB

آخ آخ حال و هوامونو عوض کردی!
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: ziba62ka ، ostokhan ، someonelikeyou ، D$A$N
این جوریه؟
حالا که همه دارن برای همسفری دنبال یار و یاور میگردن آقا مسافرای شهر فرشتگان اعلام حضور کنن
لس آنجلس پرچم بالاست
پخخخخخخخخخخخخخ بی مزه
CoolCoolCool
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، fatima96 ، shahram LA
(2015-02-12 ساعت 09:24)someonelikeyou نوشته:  یکی از کارهایی کع توی این هشتاد روز باقیمونده انجام میدم خوردن در حد انفجار قورمه سبزی و فسنجون و قیمه بادمجون و بقیه غذاهای ایرانیه و سعی میکنم طعم و مزشونو تو ذهنم حفظ کنم و طرز پختشونو یاد بگسرم این کار دو فایده داره واسه ما مجردا اول اینکه چون اونجا دیگه مامانمون نیس واسمون درست کنه خودمون دست بکار میشیم دوما ما تا برسیم اونجا کلی طول میکشه تا سبزی قورمه و رب انار پیدا کنیم لذا با خوردن بیشتر در این مدت از حسرت خوردن در آمریکامون کم میشه

خيلي خوبه كه اينقدر مثبت فكر ميكنيد ايشالاااا برنده ايددددWink
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou
(2015-02-13 ساعت 22:16)ziba62ka نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 09:24)someonelikeyou نوشته:  یکی از کارهایی کع توی این هشتاد روز باقیمونده انجام میدم خوردن در حد انفجار قورمه سبزی و فسنجون و قیمه بادمجون و بقیه غذاهای ایرانیه و سعی میکنم طعم و مزشونو تو ذهنم حفظ کنم و طرز پختشونو یاد بگسرم این کار دو فایده داره واسه ما مجردا اول اینکه چون اونجا دیگه مامانمون نیس واسمون درست کنه خودمون دست بکار میشیم دوما ما تا برسیم اونجا کلی طول میکشه تا سبزی قورمه و رب انار پیدا کنیم لذا با خوردن بیشتر در این مدت از حسرت خوردن در آمریکامون کم میشه

خيلي خوبه كه اينقدر مثبت فكر ميكنيد ايشالاااا برنده ايددددWink

ممنونم ایشالا همه با هم

(2015-02-13 ساعت 21:55)aminb نوشته:  این جوریه؟
حالا که همه دارن برای همسفری دنبال یار و یاور میگردن آقا مسافرای شهر فرشتگان اعلام حضور کنن
لس آنجلس پرچم بالاست
پخخخخخخخخخخخخخ بی مزه
CoolCoolCool

داش انرژی مثبت داشته باش با ما سیاتلی ها در ارتباط باش من حتما میام لس آنجلس بهت سر میزنم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: aminb ، rezijon ، shahram LA
دوستان سلام
ممنون از اینهمه اطلاعات خوبی که اینجا به اشتراک میذارید . قصد منتشر کردن انرژی منفی ندارم اما فکر میکنم که شما هم از واقعیت خیلی دور شدید . من از سال 82 شرکت میکنم . سال پیش شدیدا به این برد احتیاج داشتم و خیلی بهش دل بستم . اما نشد که نشد . برای یک هفته داغون شدم . حالا که فکر میکنم که بعد از این همه سال ، حتما یه مسئله ای بوده که نتونستم برم . البته این رو هم بگم . من تو هیچ مرحله ای از زندگی ام روی شانس نبودم و همه آن چیزی که الان دارم نتیجه خواسته و تلاش خودم بوده است .
دوستان عزیز ؛ نه تنها برای شما ، بلکه برای تمام کسانی که به این موقعیت در زندگیشون احتیاج دارند بهترین آرزو ها رو دارم و امیدوارم خدای بزرگ راه گشای راهمان باشد.
در انتها ؛ عزیزان دوست ندارم آقای someonelikeyou رو آزرده خاطر کنم اما بدونید که احتمال قبولی توی این قرعه کشی بسیار ناچیز است و همانطور که سایر دوستان نیز فرمودند ، در کنار سایر راهها ، لاتاری نیز میتونه یک راهکار باشه . این دوستمون سوالهایی میپرسند که من فکر میکنم توی یک مرحله دیگه باید پرسیده بشه و پرسیدن این سوالات در اینجا هیجان کاذب ایجادمیکنه .
هر چند برای ایشون دو بار آرزو میکنم Big Grin

پیروز باشید و سرافراز
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، victor2016 ، baran21 ، rezijon
عجب چيزيه آمريكا لامصب ولي حيف كه رسيدن بهش سخته مخصوصا لس انجلس فرض كن همينجوري داري راه ميري يدفعه كتي پري رو تو خيابون ميبيني از اون ور ليل وين بعد يدفعه شادمهر ميبيني واقعا امريكا عاليه عاليه عاليهوهر چقدر بگم كم گفتم نظر من اينه همه ايراني ها برن لس انجلس چون واقعا ايراني زياده دوستان كمك كنيد منم خودمو هر طوري شده برسونم امريكاي عزيز من دوم هنرستان رشته مكانيك هستم لاتاري چجوري هستش؟ تاريخ ثبت نامش كي هست؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بديد ايشالله هممون يه روزي برسيم آمريكا
تشکر کنندگان: rezijon
(2015-02-13 ساعت 21:55)aminb نوشته:  این جوریه؟
لس آنجلس پرچم بالاست
پخخخخخخخخخخخخخ بی مزه
CoolCoolCool
بی مزه چرا؟
داداش نگران نباش باهم میریم ال ای بزار برنده بشیم. بگو ایشاا...
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: aminb ، shahram LA
(2015-02-14 ساعت 02:25)DELPHI5 نوشته:  دوستان سلام
ممنون از اینهمه اطلاعات خوبی که اینجا به اشتراک میذارید . قصد منتشر کردن انرژی منفی ندارم اما فکر میکنم که شما هم از واقعیت خیلی دور شدید . من از سال 82 شرکت میکنم . سال پیش شدیدا به این برد احتیاج داشتم و خیلی بهش دل بستم . اما نشد که نشد . برای یک هفته داغون شدم . حالا که فکر میکنم که بعد از این همه سال ، حتما یه مسئله ای بوده که نتونستم برم . البته این رو هم بگم . من تو هیچ مرحله ای از زندگی ام روی شانس نبودم و همه آن چیزی که الان دارم نتیجه خواسته و تلاش خودم بوده است .
دوستان عزیز ؛ نه تنها برای شما ، بلکه برای تمام کسانی که به این موقعیت در زندگیشون احتیاج دارند بهترین آرزو ها رو دارم و امیدوارم خدای بزرگ راه گشای راهمان باشد.
در انتها ؛ عزیزان دوست ندارم آقای someonelikeyou رو آزرده خاطر کنم اما بدونید که احتمال قبولی توی این قرعه کشی بسیار ناچیز است و همانطور که سایر دوستان نیز فرمودند ، در کنار سایر راهها ، لاتاری نیز میتونه یک راهکار باشه . این دوستمون سوالهایی میپرسند که من فکر میکنم توی یک مرحله دیگه باید پرسیده بشه و پرسیدن این سوالات در اینجا هیجان کاذب ایجادمیکنه .
هر چند برای ایشون دو بار آرزو میکنم Big Grin

پیروز باشید و سرافراز

دوست عزیزم اول مرسیییی واسه اینکه دو بار برام آرزو میکنی ، اگه از حدود ده صفحه قبل به این طرفو خونده باشی من گفتم که میخام فقط به اینجا یکم هیجان بدم و دوستانی که میان اینجا سرگرم بشن این تاپیک اسمش شمارش معکوسه یعنی کاری از دست ما بر نمیاد خب وقتی کاری از دستمون بر نمیاد چرا فاز منفی داشته باشیم بهتره شاد باشیمو بخندیم
و امید داشته باشیم که برنده بشیم
دوستان عزیز باور کنید منم میدونم شانس کمه و اگه آدم قبول نشه ضربه میخوره
تاریخ عضویت منو نگاه کنید ۲۰۰۸ پس همه اینا رو میدونم لطفا خواهشا دیگه کسی این حرفا رو به من نزنه رویه من اینه ساعت هایی که میام اینجا میخام شاد و‌پر امید باشم
باقی بقایتان
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: victor2016 ، sina000 ، aminb ، ostokhan ، rezijon ، shahram LA
سلا بر دوستان منتظر
دوست عزیزمون some one like you کار. جالبی می کنند از تاریخ عضویتشون معلومه که نوجوان خام نیستند
منم هر شب اینجا سر می زنم به. خاطر اینکه کمی از روزمرگی ها. و واقعیت های تلخ دور. بشم

خلاصه. دوست عزیز. بقول نقی فدایی داری داداش!
هم شما خوشحال باش هم ما رو شاد کن
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، babak_m
سلام به همه دوستان
منم منتظر و امیدوارم .
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، someonelikeyou ، hameddjj ، ostokhan
(2015-02-12 ساعت 21:46)dadgw2 نوشته:  آقا این ایمیلهایی که تعدادشون سه تاست و به فاصله ی سه روز واسه من اومده همه از طرف USGCLS هستن و لینکشون هم توی این سایت باز میشه و Registration ID و Password دادن واسه ی لاگین شدن به اکانتم در این سایت!(که خودم ازش بی خبرم)، یه چیز دیگه این ایمیل ها تاریخشون 17/10/2014, 20/10/2014, 24/10/2014 هست ولی من بهشون توجه نکرده بودم
متن اولین ایمیل: Dear ...,

Our records show that you qualify for the Green Card Lottery, but your registration is incomplete.

In order to complete your registration, please log in to your account at www.usgcls.com with
your Registration ID ... and password ..., and follow the online instructions.

If you have any questions or concerns in the meantime, please do not hesitate to contact us.

Regards,

USGCLS Customer Care

متنهای دیگه رو هم اگه خواستین بعدا میفرستم که بهتر رد یابی بشه
دوست عزیز به سایتی که پروتکل امنیتی (SSI (https نداشته باشد اصلا و ابدا اطمینان نکنید مبادا اطلاعات هویتی و اسرار و آی پی و آی دی خودتان را به این سادگی در اختیار چنین سایتی قرار بدید.از من گفتنSadSad
تشکر کنندگان: ostokhan
وصف العیش
نصف العیش
Smile
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، ostokhan ، hedyhoney
با درود به همهء منتظرها و امیدوارهای عزیز
امیدوارم هرکی به هرچیزی که دوست داره و به صلاحشه برسه
فقط خواستم ی سر به این تاپیک بزنم و بگم انتظار برا دراومدن اسم درلاتاری ساده ترین و بی اهمیت ترین انتظار در این پروسه محسوب میشه. انشاءاله درصورت قبولی انتظارهای خیلی دردناک تر و سخت تری در انتظاره Smile
مثل انتظار برا کارنت شدن، انتظار برا نامه دوم، انتظار برا کلیرنس کوفتی، انتظار برا اومدن ssn، انتظار برا گرین کارت، انتظار برا مصاحبه ی کار... خلاصه این رشته سر دراز دارد. کلا برا انتظار آماده باشید.
تشکر کنندگان: babisondes ، tenardie2bai ، pouya007 ، saeed_sqs_20 ، baran21 ، azadeh.mohamad ، ostokhan
آقا من توهم توطئه گرفتم خخخخ
دارم به این فکر میکنم کی سی سی چند تا مترجم استخدام کرده دارن پست های منو توی فیس بوق و توعییتر میخونن
ای دل غافل چند تا مطلب علمی نذاشتیم یه کلاس کاری باشه
فقط دعا میکنم جوک هایی که گذاشتمو خوب ترجمه کنن واسه آفیسر پرونده شاید یه دل سیر خندید و با خودش گفت این باس بره امریکا، این بدرد ما میخوره خخخخخخخخخخخخخ
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: pouya007 ، ziba62ka ، baran21
(2015-02-13 ساعت 14:52)ostokhan نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 01:43)nima2016 نوشته:  استخوان
سن حوزه عجب چیزیه ها
نظرمو جلب کرد
حیف که هزینه های اولیش بالاست

هواش که دست کمی از بهشت نداره چون هرچی نباشه بالاخره آب و هوای کلیفرنیا رو داره/ دایی اگه خواستید با someone like you با هم بریم تجارت قفل و دوچرخه راه بندازیم : Big Grin Big Grin Big Grin Big GrinBig Grin Big GrinBig Grin

سلام
اون که میخاد بر سیاتل
خودمون دوتا موندیم
تشکر کنندگان: ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان