کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-21 ساعت 00:35)ostokhan نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 00:24)someonelikeyou نوشته:  منم با استخان موافقم دوستان بیخیال این بحثای حاشیه ای بشید به این فکر کنید پس فردا تو‌ دیار غربت چشممون تو چشم همدیگس و باید کمک حال هم باشیم

متاسفانه بعضی از ایرانیهایی که قبل از انقلاب به اونجا بالاخص LA رفتن هنوز اخلاقهای بد رو حفظ کردن و به هم فخر میفروشن و سایه همو با تیر میزنه. امیدوارم نسل جدید ایرانیها دیگه این مسایل بینشون کمتر باشه یا اینکه اصلا نباشه. راه و رسم رو باید از این چینی ها یاد بگیریم که همه جا یه کلنی تشکیل دادنو و هوای همو دارن و به هم کمک میکنن/ اصلا تو سانفرانسیسکو و نیویورک اینا برای خودشون بروبیا و دبدبه و کبکبه ای دارن
کی میره اونجا Smile
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou
(2015-02-21 ساعت 00:45)abas_kashan نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 00:24)someonelikeyou نوشته:  منم با استخان موافقم دوستان بیخیال این بحثای حاشیه ای بشید به این فکر کنید پس فردا تو‌ دیار غربت چشممون تو چشم همدیگس و باید کمک حال هم باشیم

متاسفانه بعضی از ایرانیهایی که قبل از انقلاب به اونجا بالاخص LA رفتن هنوز اخلاقهای بد رو حفظ کردن و به هم فخر میفروشن و سایه همو با تیر میزنه. امیدوارم نسل جدید ایرانیها دیگه این مسایل بینشون کمتر باشه یا اینکه اصلا نباشه. راه و رسم رو باید از این چینی ها یاد بگیریم که همه جا یه کلنی تشکیل دادنو و هوای همو دارن و به هم کمک میکنن/ اصلا تو سانفرانسیسکو و نیویورک اینا برای خودشون بروبیا و دبدبه و کبکبه ای دارن
کی میره اونجا Smile

مثال بودش دیگه وگرنه بقول شما اونجا که خوب نیست Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، abas_kashan

من یادمت وقتی دبیرستانی بودم یه ناظم داشتیم یه جمله خیلی قشنگ گفت، میگفت شما ها ( یعنی ما بچه ها) به طور انفرادی خیلی خوبید یعنی هم با ادبید هم منظم و همه چی تموم اما وقتی توی گروه های خودتون قرار میگیرید افتضاح میشید حتی به همدیگه رحم نمیکنید چه برسه به ناظم و معلم الان میبینم که اون حرفشو میشه تا حدودی به جامعه تعمیم داد ماها خونه هامون خیلی تمیزه ولی وقتی میریم تو طبیعت اونقدر اونحا رو کثیف میکنیم که نفر بعدی نتونه استفاده کنه حتی خودم دیدم که بعضیا با این فلسفه یه شاهکار های یادگاری بو داری اونجا بجا میذارن که بگن اثرشون تا مدت ها اونجا ماندگاره اما نمیدونن چه فحش هایی از راه دور براشون ارسال میشه
استخان حرف جالبی زدی درباره چینی ها
من یه نکته دیگه بگم ما هی میریم دنبال مربی اسم و رسم دار واسه فوتبال اما هیچکس به این فکر نمیکنه مشکل ما اینه که نمیتونیم و نمیخوایم همدیگرو تحمل کنیم کار گروهی بکنیم و نکته آخر اینکه ما خیلی غریبه پرستیم
دیگه حوصله ندا م درباره غریبه پرستی توضیح بدم لطفن خودتون بهش فکر کنید
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: nima2016 ، ostokhan ، bijan9 ، mehrdad.mohajersara
الان این هندی ها چینی ها چرا موفقن تو مهاجرت چون گروهن باهمم
تو حموم داشتم فکر میکردم میگفتم خوب میشد همه دوستان مهاجرسرایی مجرداش همه توی یک خونه باشن تقسیم وظایف کنن برنامه باشه هرکسی میاد اونجا وسایل احتیاجی بیاره استفاده کنیم همه مثلا من سشوار علی ایکس باکس و ...
غذا براساس نفرات و هرکسی چیزی بلده روزشو بیاد اشپزی کنه و یا سرویس مدرسه یکی راننده شه همرو برسونه در روز پول بیمم همه میدن با ماشین و ...
کلا خرج پایین میاد و زمان بیکاری تا کار پیدا کردن فشار نیست هدر رفت نیست
انقدر فکر کردم اب سرد شد
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou ، nima2016 ، hossein1049 ، sina000 ، pichak333 ، pouya007 ، shahin2737 ، sepandarA ، aminb ، 2taha
(2015-02-21 ساعت 00:54)abas_kashan نوشته:  الان این هندی ها چینی ها چرا موفقن تو مهاجرت چون گروهن باهمم
تو حموم داشتم فکر میکردم میگفتم خوب میشد همه دوستان مهاجرسرایی مجرداش همه توی یک خونه باشن تقسیم وظایف کنن برنامه باشه هرکسی میاد اونجا وسایل احتیاجی بیاره استفاده کنیم همه مثلا من سشوار علی ایکس باکس و ...
غذا براساس نفرات و هرکسی چیزی بلده روزشو بیاد اشپزی کنه و یا سرویس مدرسه یکی راننده شه همرو برسونه در روز پول بیمم همه میدن با ماشین و ...
انقدر فکر کردم اب سرد شد

دایی آب و گاز گرون شده دیگه جایز نیست زیر دوش به مسائل فکر کنی. پول هارو جمع کن که اونور لازمت میشه Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: abas_kashan ، someonelikeyou ، sina000 ، pichak333 ، D$A$N ، taherifar ، aminb
(2015-02-21 ساعت 00:54)abas_kashan نوشته:  الان این هندی ها چینی ها چرا موفقن تو مهاجرت چون گروهن باهمم
انقدر فکر کردم اب سرد شد

عباس آقا ایده خوبیه ، من و استخان مقصدمون سیاتله ، طبق خواب نیم روزی هفته پیش من در سیاتل قفل دوچرخه خیلی گرونه حتی گرون تر از خود دوچرخه به همین دلیل ما میخوایم چمدونامونو با قفل دوچرخه پرکنیم
حالا اگه شما هم سیاتل میاین میتونیم برنامه هامونو جور کنیم و تعداد قفل دوچرخه بیشتر ببریم شاید تونستیم یه پس انداز خوبی داشته باشیم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan ، abas_kashan
واقعا این 1.5 روزی که مهاجرسرا در دسترس نبود انگار یه چیزی کم داشتم!!!!!!!!!!

اینجا که میام با دوستان صحبت میکنیم جو اونطرف میگرتمون!!!!!!!!!

حالا حساب کنید روز اعلام نتایج مثل پارسال سایت دی وی لاتری تایم اوت بده و مدام ارور
تشکر کنندگان: someonelikeyou
(2015-02-21 ساعت 01:01)someonelikeyou نوشته:  
انقدر فکر کردم اب سرد شد

عباس آقا ایده خوبیه ، من و استخان مقصدمون سیاتله ، طبق خواب نیم روزی هفته پیش من در سیاتل قفل دوچرخه خیلی گرونه حتی گرون تر از خود دوچرخه به همین دلیل ما میخوایم چمدونامونو با قفل دوچرخه پرکنیم
حالا اگه شما هم سیاتل میاین میتونیم برنامه هامونو جور کنیم و تعداد قفل دوچرخه بیشتر ببریم شاید تونستیم یه پس انداز خوبی داشته باشیم
آقا سیاتل هستم ، قفل دوچرخم ایده خوبیه میتونیم لباس واحد بپوشیم با گاز انبریو انبردست و شعله پخش کن کیفیت محصولاتمو برخ بکشیم اونجام دوچرخه سوار خرید داره

در کنارش میشه وسایل دیگه مهم مثل کاور باران یا بیمه امداد دوچرخه و یا چیزهای مربوطه بفروشیم

تجارت ازاد همینه برادر من
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou
(2015-02-21 ساعت 01:03)ostokhan نوشته:  واقعا این 1.5 روزی که مهاجرسرا در دسترس نبود انگار یه چیزی کم داشتم!!!!!!!!!!

اینجا که میام با دوستان صحبت میکنیم جو اونطرف میگرتمون!!!!!!!!!

حالا حساب کنید روز اعلام نتایج مثل پارسال سایت دی وی لاتری تایم اوت بده و مدام ارور

آره خدایی فک کنم روزای تعطیل که مدیرا میرن استراحت سایتو میبندن
استخان جان دایی امسال بذار آخر سر چک میکنیم چون من و تو قبولیم
سیاتل ما داریم میایییییم
آقا الان دو هفته است که مادر جان رفته به خواهر کوچیکه سر بزنه کلی تمرین شستن سرعتی ظرف و ظروف کردم الان سرعتم رسیده به 12 dpm ( دیشز پر مینت ) برای دو ماه اول اونجا میتونم روش حساب کنم
ولی خداوکیلی خیلی جای باحالی هستیم الان شونزده سال درس خوندم برای گذران زندگی نمیتونم روش حساب کنم ولی روی مهارت های خانه داری و عملگی حساب میکنم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan ، m.ghoreishi ، bijan9 ، farrokh33 ، rezijon
(2015-02-21 ساعت 01:07)abas_kashan نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 01:01)someonelikeyou نوشته:  
انقدر فکر کردم اب سرد شد

آقا سیاتل هستم ، قفل دوچرخم ایده خوبیه میتونیم لباس واحد بپوشیم با گاز انبریو انبردست و شعله پخش کن کیفیت محصولاتمو برخ بکشیم اونجام دوچرخه سوار خرید داره

در کنارش میشه وسایل دیگه مهم مثل کاور باران یا بیمه امداد دوچرخه و یا چیزهای مربوطه بفروشیم

تجارت ازاد همینه برادر من
اسم شرکتمون میذاریم شرکت قفل آوران غرب با مسئولیت محدود
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: abas_kashan ، ostokhan ، farrokh33 ، rezijon
West Lock Makers
در کل دستفروشی در هر جای دنیا درآمد داره و زیاد هم زبان و این چیزا نیاز نیست ، ایده ی خوبی و نوع اجرای خوبی مطرح کردی
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou ، farrokh33
جنتلمن های گرام ما بریم بخوابیم تا کله سحری یه روز نکبتی رو آغاز کنیم میگن نکبتی یعنی واقعا نکبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتی
شبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون آلبالویی
تشکر کنندگان: abas_kashan ، someonelikeyou ، azadeh.mohamad ، pouya007 ، rezijon
(2015-02-19 ساعت 20:56)pouya007 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:47)Ali.ghz نوشته:  آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

راستی یادم رفت بگم من 18 سالمه D:

سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!

منممممممم هجدهم به امید برنده شدن و رفتنمون ????
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، Ali.ghz ، babisondes
(2015-02-21 ساعت 03:21)fatima96 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:56)pouya007 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:47)Ali.ghz نوشته:  آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

راستی یادم رفت بگم من 18 سالمه D:

سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!

منممممممم هجدهم به امید برنده شدن و رفتنمون ????

به امید برنده شدن بچه های مهاجرسرا به خصوص 18 ساله های عزیز
++++++++++++++++
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: ostokhan ، rezijon ، Ali.ghz ، fatima96
اطلاعات عمومی
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: nima2016 ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان