کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-21 ساعت 03:21)fatima96 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:56)pouya007 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:47)Ali.ghz نوشته:  آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

راستی یادم رفت بگم من 18 سالمه D:

سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!

منممممممم هجدهم به امید برنده شدن و رفتنمون ????

من فکر میکردم فقط من 18 ساله هستم پس کلی همسفر هم سن خودم دارم به امید موفقیت هممون تو لاتاری 2016 Smile Tongue
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: rezijon ، fatima96
دوستان اینقدر سنتونو نگید من احساس پیری میکنم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pichak333 ، abas_kashan ، bijan9 ، sina000 ، mona_ir ، rezijon ، fatima96 ، azadeh.mohamad ، 2taha
دوستان چجوري ميشه به كسي رتبه داد؟؟؟
اين ستاره ها چجوري اضافه ميشند؟؟؟
تشکر کنندگان: abas_kashan ، rezijon
(2015-02-21 ساعت 12:07)ziba62ka نوشته:  دوستان چجوري ميشه به كسي رتبه داد؟؟؟
اين ستاره ها چجوري اضافه ميشند؟؟؟

سلام
شما نمی تونی رتبه بدی چون باید خودت 5 رتبه به بالا داشته باشی
این ستاره ها هم به مرور و با فعالیت تو سایت میاد
تشکر کنندگان: sina000 ، rezijon ، ziba62ka
در تعجبم یک شخص 18 ساله پول از کجا میاره میره آمریکا؟!!!

من با چند سال کار و دلال بازی لنگ مخارجشم هیچی نشده Sad
تشکر کنندگان: bijan9 ، sina000 ، mehrdad.mohajersara ، we are one
(2015-02-21 ساعت 12:04)someonelikeyou نوشته:  دوستان اینقدر سنتونو نگید من احساس پیری میکنم

من 24

بقیه چند سالشونه؟
تشکر کنندگان: bijan9 ، rezijon
نیویورک در محاصره یخ .... حداقل دما -۱۶ .... آقا هر جاییو که مد نظر دارین واسه رفتن حواستون به آب و هواشم باشه...

[عکس: B-Vw0sKCcAAdX0U.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: bijan9 ، farrokh33 ، rezijon
(2015-02-21 ساعت 13:31)tenardie2bai نوشته:  نیویورک در محاصره یخ .... حداقل دما -۱۶ .... آقا هر جاییو که مد نظر دارین واسه رفتن حواستون به آب و هواشم باشه...

[عکس: B-Vw0sKCcAAdX0U.jpg]

wow همین باحاله ها
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، rezijon ، 2taha
دوستااااااااااااااااااااان Big Grin
تشکر کنندگان: rezijon
(2015-02-21 ساعت 13:24)sina000 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 12:04)someonelikeyou نوشته:  دوستان اینقدر سنتونو نگید من احساس پیری میکنم

من 24

بقیه چند سالشونه؟

من 27 لیسانس حسابداری، ایشالله سه ماه دیگه یه تافل خوشگلم میگیرم، مستقیم دانشگاه حالا آمریکا باشه که فوق العادست... Rolleyes نشد، نروژ ، فنلاند، اتریش... تو یه دانشگاه خوب ، میخوام کارگردانی سینما بخونم.
راستی کسی اینجا هست که تو کار فیلم باشه؟؟؟
تشکر کنندگان: mona_ir ، pouya007 ، mehrdad.mohajersara ، rezijon ، fatima96 ، sina000 ، ostokhan
(2015-02-21 ساعت 00:48)someonelikeyou نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 00:35)ostokhan نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 00:24)someonelikeyou نوشته:  منم با استخان موافقم دوستان بیخیال این بحثای حاشیه ای بشید به این فکر کنید پس فردا تو‌ دیار غربت چشممون تو چشم همدیگس و باید کمک حال هم باشیم

متاسفانه بعضی از ایرانیهایی که قبل از انقلاب به اونجا بالاخص LA رفتن هنوز اخلاقهای بد رو حفظ کردن و به هم فخر میفروشن و سایه همو با تیر میزنه. امیدوارم نسل جدید ایرانیها دیگه این مسایل بینشون کمتر باشه یا اینکه اصلا نباشه. راه و رسم رو باید از این چینی ها یاد بگیریم که همه جا یه کلنی تشکیل دادنو و هوای همو دارن و به هم کمک میکنن/ اصلا تو سانفرانسیسکو و نیویورک اینا برای خودشون بروبیا و دبدبه و کبکبه ای دارن

من یادمت وقتی دبیرستانی بودم یه ناظم داشتیم یه جمله خیلی قشنگ گفت، میگفت شما ها ( یعنی ما بچه ها) به طور انفرادی خیلی خوبید یعنی هم با ادبید هم منظم و همه چی تموم اما وقتی توی گروه های خودتون قرار میگیرید افتضاح میشید حتی به همدیگه رحم نمیکنید چه برسه به ناظم و معلم الان میبینم که اون حرفشو میشه تا حدودی به جامعه تعمیم داد ماها خونه هامون خیلی تمیزه ولی وقتی میریم تو طبیعت اونقدر اونحا رو کثیف میکنیم که نفر بعدی نتونه استفاده کنه حتی خودم دیدم که بعضیا با این فلسفه یه شاهکار های یادگاری بو داری اونجا بجا میذارن که بگن اثرشون تا مدت ها اونجا ماندگاره اما نمیدونن چه حرف زشت هایی از راه دور براشون ارسال میشه
استخان حرف جالبی زدی درباره چینی ها
من یه نکته دیگه بگم ما هی میریم دنبال مربی اسم و رسم دار واسه فوتبال اما هیچکس به این فکر نمیکنه مشکل ما اینه که نمیتونیم و نمیخوایم همدیگرو تحمل کنیم کار گروهی بکنیم و نکته آخر اینکه ما خیلی غریبه پرستیم
دیگه حوصله ندا م درباره غریبه پرستی توضیح بدم لطفن خودتون بهش فکر کنید
سبک صحبت کردنت تو حلقم عمو کلی خندیدمBig Grinآورین
بله کاملا شما درست میگید.
من هم طی یه مسافرت کاری 5 ماه چین باشم.تو این چند وقت با بعضیاشون که دوست صمیمی شده بودم و کلا خونه هم میخابیدم و خیلی قاطی شده بودیم با هم.در مورد فرهنگامون یه بار صحبت شد که متاسفانه همشون بهم میگفتن بهت بر نخوره هااا ولی ایلانی(همون ایرانی منظورشون بود) اینجوری میکنن اونجوری میکنن.یکیشون گفت یه زن ایرانی که روسری سرش هم بوده (خیلی تاکید داشت که روسری داشتهBig Grin)امده تو مغازه ی من یه موبایل ازم دزدیده.من باورم نمیشد بش گفتم از کجا فهمیدی رفت فیلم مدار بستشو آوورد نشونم داد.از اون بدتر یه پسره دیگه رفته بوده متاسفانه یا از روی سادگی یا هوس یا هرچیزی با یه زن شوهر دار سکس کرده بوده.زنه هم واسه اینکه پول ازش اخاذی کنه رفته ازش شکایت کرده. الان تو چین انداختنش تو زندون.
فقط خوبی افراد کشورهای دیگه اینه که همیشه با هم هستن همیشه.دیدید هر کشوری که برید روسا همشون دور هم جمع میشن هی میگن و میخندن.حالا درسته که آخرش یهو دعوا میکنن با همBig Grin.اما لامصبها هر کشوری که من رفتم دیدم روسا همش یه وری واستادن با هم حال میکنن.
دوستان در کل هر جا که رفتید هر چی که شد قدر اینکه هر آخر هفته با هم زبوناتون دور هم جمع بشید ورق بازیو قیلون کوبیده و گیتار دست جیغ و هورا و.. با هم داشته باشید.بخداااا چند سال که از عمرتون گذشت میبینید فقط از همین روزا خاطره دارید و دیگر هیییییچ.طرف بهتون بد نگاه کرد 2 دلار که باید واسه دونگ ساندویجش باید میداده هنوز نداده چه میدونم اصلا گنده اخلاقه بیخیال این حرفا شید.دور هم خوش بگذرونید.همین.با روی خوب افراد در بیفتید.

ارادت مند شما ایشا.. ما 2016 ها هممون قبول میشیم تو خود سفر ترکیه واسه مصاحبه اول اینو ثابت میکنیم.انشا...Smile

و من الله توفیق
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: rezijon ، fatima96 ، taherifar ، sina000 ، ostokhan ، someonelikeyou ، vashahri
(2015-02-21 ساعت 11:41)Ali.ghz نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 03:21)fatima96 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:56)pouya007 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:47)Ali.ghz نوشته:  آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

راستی یادم رفت بگم من 18 سالمه D:

سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!

منممممممم هجدهم به امید برنده شدن و رفتنمون ????

من فکر میکردم فقط من 18 ساله هستم پس کلی همسفر هم سن خودم دارم به امید موفقیت هممون تو لاتاری 2016 Smile Tongue

هلوووووو مای هجده ساله فرندززززززز ? ? ? ???? انشاالله که حالتون خوب باشه درستونم بخونین که هم لاتاری داشته باشید هم کنکور همیییییشه موفق باشید
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: rezijon ، mehrdad.mohajersara ، pouya007 ، bijan9
(2015-02-21 ساعت 14:08)bijan9 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 13:24)sina000 نوشته:  

من 24

بقیه چند سالشونه؟

من 27 لیسانس حسابداری، ایشالله سه ماه دیگه یه تافل خوشگلم میگیرم، مستقیم دانشگاه حالا آمریکا باشه که فوق العادست... Rolleyes نشد، نروژ ، فنلاند، اتریش... تو یه دانشگاه خوب ، میخوام کارگردانی سینما بخونم.

آفریییییییین تافل خوششششگلتونم پیشا پیش مبارک ? من تو کار فیلم نیستم ولی دوستانی که کار فیلم میکنن دوست دارم ? انشاالله لاتاری برنده بشین چون آمریکا از همش بهتر
تشکر کنندگان: rezijon ، mehrdad.mohajersara ، pouya007 ، sina000 ، ostokhan ، bijan9 ، azadeh.mohamad
ٌ............
سلام در زمینه فیلم واستون پیغام گذاشتم
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: bijan9
(2015-02-21 ساعت 17:19)mehrdad.mohajersara نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 00:48)someonelikeyou نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 00:35)ostokhan نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 00:24)someonelikeyou نوشته:  منم با استخان موافقم دوستان بیخیال این بحثای حاشیه ای بشید به این فکر کنید پس فردا تو‌ دیار غربت چشممون تو چشم همدیگس و باید کمک حال هم باشیم

متاسفانه بعضی از ایرانیهایی که قبل از انقلاب به اونجا بالاخص LA رفتن هنوز اخلاقهای بد رو حفظ کردن و به هم فخر میفروشن و سایه همو با تیر میزنه. امیدوارم نسل جدید ایرانیها دیگه این مسایل بینشون کمتر باشه یا اینکه اصلا نباشه. راه و رسم رو باید از این چینی ها یاد بگیریم که همه جا یه کلنی تشکیل دادنو و هوای همو دارن و به هم کمک میکنن/ اصلا تو سانفرانسیسکو و نیویورک اینا برای خودشون بروبیا و دبدبه و کبکبه ای دارن

من یادمت وقتی دبیرستانی بودم یه ناظم داشتیم یه جمله خیلی قشنگ گفت، میگفت شما ها ( یعنی ما بچه ها) به طور انفرادی خیلی خوبید یعنی هم با ادبید هم منظم و همه چی تموم اما وقتی توی گروه های خودتون قرار میگیرید افتضاح میشید حتی به همدیگه رحم نمیکنید چه برسه به ناظم و معلم الان میبینم که اون حرفشو میشه تا حدودی به جامعه تعمیم داد ماها خونه هامون خیلی تمیزه ولی وقتی میریم تو طبیعت اونقدر اونحا رو کثیف میکنیم که نفر بعدی نتونه استفاده کنه حتی خودم دیدم که بعضیا با این فلسفه یه شاهکار های یادگاری بو داری اونجا بجا میذارن که بگن اثرشون تا مدت ها اونجا ماندگاره اما نمیدونن چه حرف زشت هایی از راه دور براشون ارسال میشه
استخان حرف جالبی زدی درباره چینی ها
من یه نکته دیگه بگم ما هی میریم دنبال مربی اسم و رسم دار واسه فوتبال اما هیچکس به این فکر نمیکنه مشکل ما اینه که نمیتونیم و نمیخوایم همدیگرو تحمل کنیم کار گروهی بکنیم و نکته آخر اینکه ما خیلی غریبه پرستیم
دیگه حوصله ندا م درباره غریبه پرستی توضیح بدم لطفن خودتون بهش فکر کنید
سبک صحبت کردنت تو حلقم عمو کلی خندیدمBig Grinآورین
بله کاملا شما درست میگید.
من هم طی یه مسافرت کاری 5 ماه چین باشم.تو این چند وقت با بعضیاشون که دوست صمیمی شده بودم و کلا خونه هم میخابیدم و خیلی قاطی شده بودیم با هم.در مورد فرهنگامون یه بار صحبت شد که متاسفانه همشون بهم میگفتن بهت بر نخوره هااا ولی ایلانی(همون ایرانی منظورشون بود) اینجوری میکنن اونجوری میکنن.یکیشون گفت یه زن ایرانی که روسری سرش هم بوده (خیلی تاکید داشت که روسری داشتهBig Grin)امده تو مغازه ی من یه موبایل ازم دزدیده.من باورم نمیشد بش گفتم از کجا فهمیدی رفت فیلم مدار بستشو آوورد نشونم داد.از اون بدتر یه پسره دیگه رفته بوده متاسفانه یا از روی سادگی یا هوس یا هرچیزی با یه زن شوهر دار سکس کرده بوده.زنه هم واسه اینکه پول ازش اخاذی کنه رفته ازش شکایت کرده. الان تو چین انداختنش تو زندون.
فقط خوبی افراد کشورهای دیگه اینه که همیشه با هم هستن همیشه.دیدید هر کشوری که برید روسا همشون دور هم جمع میشن هی میگن و میخندن.حالا درسته که آخرش یهو دعوا میکنن با همBig Grin.اما لامصبها هر کشوری که من رفتم دیدم روسا همش یه وری واستادن با هم حال میکنن.
دوستان در کل هر جا که رفتید هر چی که شد قدر اینکه هر آخر هفته با هم زبوناتون دور هم جمع بشید ورق بازیو قیلون کوبیده و گیتار دست جیغ و هورا و.. با هم داشته باشید.بخداااا چند سال که از عمرتون گذشت میبینید فقط از همین روزا خاطره دارید و دیگر هیییییچ.طرف بهتون بد نگاه کرد 2 دلار که باید واسه دونگ ساندویجش باید میداده هنوز نداده چه میدونم اصلا گنده اخلاقه بیخیال این حرفا شید.دور هم خوش بگذرونید.همین.با روی خوب افراد در بیفتید.

ارادت مند شما ایشا.. ما 2016 ها هممون قبول میشیم تو خود سفر ترکیه واسه مصاحبه اول اینو ثابت میکنیم.انشا...Smile

و من الله توفیق

واااااااااااااااااااای انشاالله با حرف هاتونم کاملا موافقم
تشکر کنندگان: rezijon ، mehrdad.mohajersara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان