کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-21 ساعت 20:40)pichak333 نوشته:  من 18 سال و 96 ماه
دوست دارم توی زمینه تدوین فیلم کار کنم. ( مخصوصا اگر کالیفرنیا باشه D: )

برای این کار حتمن باید برین دانشگاه و استعداد و نبوغ فوق العاده از خودتون نشون بدین تا موفق بشین، چون تعداد تدوین گرا از هر شاخه ای در سینمای حرفه ای کمتره
اونم به این خاطر که کارگردانا کارشون رو به هرکسی نمیدن، یه عده معدودی کار همه کارارو دارن.
تشکر کنندگان: pichak333 ، rezijon
(2015-02-21 ساعت 23:14)someonelikeyou نوشته:  من روی یکی از آیتم های فرهنگی ایران که باید جهانی بشه بیشتر از بقیه غیرت دارم و اون غذا هستش
باور کنید نمیخام شوخی کنم ولی یکی از فانتزی هام اینه که یه رستوران خوب داشته باشم توی آمریکا و توش غذاهای ایرانی رو با ذائقه جهانی درست کنم و کاری کنم که آمریکاییا شبا خواب قورمه سبزی ببینند واقعا ببینید این چینیا همش موش و گربه و سوسک و عقرب میخورن و د. کنارش شاید دو سه تا غذا دارن که بقیه مردم میتونن تحملش کنن ولی همه جای دنیا چاینیز فود داره توی سریال ها از فرندز گرفته تا بیگ بنگ تئوری همش دارن تای فود میخورن یا چاینیز
واقعا یکی از ظلم هایی که مردم ایران باید اون دنیا واسش حساب پس بدن همینه چرا مردم دنیا رو با قورمه سبزی و فسنجون آشنا نکردیم؟
من همین جا از همه برادران و خواهران دعوت میکنم یک شرکت سهامی درست کنیم و اولین شعبه رستوران ایرانی رو در کمتر از بیست ماه دیگه در سیاتل راه بندازیم
برای شروع خودم اعلام میکنم که پخت فسنجون و همچنین درست کردن ته دیگ در حد اعلا با خودم دوستان دیگه تخصص های خودشون رو همبن جا اعلام کنند به یک قورمه سبزی پز و کباب کوبیده زن در ابتدای کار نیاز ویژه داریم
دوستان باور کنید فقط جنبه شوخی نیست به قول یه بزرگی اگه بشه ، میشه!
ما اینجا مهندس و برنامه نویس و حسابدار و مدیریم اونجا حد اقل چند سال اول فقط مهاجر تازه وارد هستیم
پس پیش به سوی افتتاح رستوران ایرانی با ذائقه جهانی
شعار ما اینه: اگه بشه ، میشه!!

راستش شما اولین نفری نیستین که به این فکر افتادین و افراد زیادی همین الان در این زمینه مشغول به کارن، و همون قرمه سبزی هم اونطور که من شنیدم داره تو آمریکا جا باز می کنه.
اما مشکل اساسی همت و غیرت و تلاش نیست، به نظر من کمبود نیروی انسانیه! آقا ایرانی نصبت به چینی ها تعدادشون خیلی کمه و همچنین قدمتشون فکر نمیکنم حضور ایرانی ها در آمریکا به صد سال برسه درحالی که چینیا رو زانو کریستف کلمب نشستن رفتن آمریکا.
البته فانتزی و رویا داشت خیلی خوبه، اما یک تحقیق هم درموردش داشته باشین که یوقت شوکه نشین، فکر همه جارو بکنین.
تشکر کنندگان: rezijon
(2015-02-21 ساعت 17:22)fatima96 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 11:41)Ali.ghz نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 03:21)fatima96 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:56)pouya007 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:47)Ali.ghz نوشته:  آقا هم سن منم هست تو لاتاری 2016 ثبت نام کرده باشه ؟

راستی یادم رفت بگم من 18 سالمه D:

سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!

منممممممم هجدهم به امید برنده شدن و رفتنمون ????

من فکر میکردم فقط من 18 ساله هستم پس کلی همسفر هم سن خودم دارم به امید موفقیت هممون تو لاتاری 2016 Smile Tongue

هلوووووو مای هجده ساله فرندززززززز ? ? ? ???? انشاالله که حالتون خوب باشه درستونم بخونین که هم لاتاری داشته باشید هم کنکور همیییییشه موفق باشید

ههههه من کنکورو دادم الان دانشجو هستم Smile))
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: rezijon
(2015-02-21 ساعت 23:46)bijan9 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 23:14)someonelikeyou نوشته:  من روی یکی از آیتم های فرهنگی ایران که باید جهانی بشه بیشتر از بقیه غیرت دارم و اون غذا هستش
باور کنید نمیخام شوخی کنم ولی یکی از فانتزی هام اینه که یه رستوران خوب داشته باشم توی آمریکا و توش غذاهای ایرانی رو با ذائقه جهانی درست کنم و کاری کنم که آمریکاییا شبا خواب قورمه سبزی ببینند واقعا ببینید این چینیا همش موش و گربه و سوسک و عقرب میخورن و د. کنارش شاید دو سه تا غذا دارن که بقیه مردم میتونن تحملش کنن ولی همه جای دنیا چاینیز فود داره توی سریال ها از فرندز گرفته تا بیگ بنگ تئوری همش دارن تای فود میخورن یا چاینیز
واقعا یکی از ظلم هایی که مردم ایران باید اون دنیا واسش حساب پس بدن همینه چرا مردم دنیا رو با قورمه سبزی و فسنجون آشنا نکردیم؟
من همین جا از همه برادران و خواهران دعوت میکنم یک شرکت سهامی درست کنیم و اولین شعبه رستوران ایرانی رو در کمتر از بیست ماه دیگه در سیاتل راه بندازیم
برای شروع خودم اعلام میکنم که پخت فسنجون و همچنین درست کردن ته دیگ در حد اعلا با خودم دوستان دیگه تخصص های خودشون رو همبن جا اعلام کنند به یک قورمه سبزی پز و کباب کوبیده زن در ابتدای کار نیاز ویژه داریم
دوستان باور کنید فقط جنبه شوخی نیست به قول یه بزرگی اگه بشه ، میشه!
ما اینجا مهندس و برنامه نویس و حسابدار و مدیریم اونجا حد اقل چند سال اول فقط مهاجر تازه وارد هستیم
پس پیش به سوی افتتاح رستوران ایرانی با ذائقه جهانی
شعار ما اینه: اگه بشه ، میشه!!

راستش شما اولین نفری نیستین که به این فکر افتادین و افراد زیادی همین الان در این زمینه مشغول به کارن، و همون قرمه سبزی هم اونطور که من شنیدم داره تو آمریکا جا باز می کنه.
اما مشکل اساسی همت و غیرت و تلاش نیست، به نظر من کمبود نیروی انسانیه! آقا ایرانی نصبت به چینی ها تعدادشون خیلی کمه و همچنین قدمتشون فکر نمیکنم حضور ایرانی ها در آمریکا به صد سال برسه درحالی که چینیا رو زانو کریستف کلمب نشستن رفتن آمریکا.
البته فانتزی و رویا داشت خیلی خوبه، اما یک تحقیق هم درموردش داشته باشین که یوقت شوکه نشین، فکر همه جارو بکنین.

داش شرمنده این جور متنا که توشون همش میگه این شوخی نیست و جدیه مطمئن باشید که طنزه و شوخیه
ایشالا تا سال دیگه که پروسه ویزا رو طی میکنیم بیشتر با متن های بنده آشنا میشید
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: bijan9 ، rezijon
سلام دوستان
ما از دو سال پیش اسامی و مشخصات بچه های مهاجر سرا رو که توی لاتری شرکت میکنن رو تو غالب یک فرم اکسل و پی دی اف در میاریم تا روزهای آخر یه آمار بگیریم و لیست آپدیت شده رو روی فروم قرار بدیم.
دوستانی که تمایل دارند:
نام و فامیل
تعداد افراد کیس
تعداد سال شرکت در لاتری
شهر متقاضی
ایالت مورد نظر
و..................
رو به من پیام خصوصی کنند.
شما میتونید تمام موارد بالا رو اگر نخواستید ارسال نکنیدودراین زمینه خودمختارید.
کلا چیز جالبیه و شوروهیجان خودشو داره
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، aminb ، pichak333 ، vashahri ، bijan9 ، rezijon
دوستان،به مراحل عشق و حال من تو آمریکا خوش آمدید.

وقتی پام به آمریکا برسه اولین کاری که میکنم،میرم لاس وگاس،کنسرت آرش [عکس: 130fs358763.gif] [عکس: 123.gif]
بعدش میرم آریزونا،سوار گاو میشم،یک تفنگ دولول ورمیدارم و عین تو فیلم ها،شلیک میکنم به در که از جا کنده بشه [عکس: 2gwb921.gif][عکس: guntootsmiley2.gif]
بعد میرم بوستون،پیش جی کاتلر،یه برنامه تمرینی حجمی ازش میگیرم [عکس: weight_lifting.gif]
ماهیگیری تو سواحل کالیفرنیا هم بد نیستا.البته به شرطی که نیوفتم تو آب وگرنه [عکس: shrk.gif]
حالا نوبت سواحل فلوریداست.آخ جووووووونم.می ناب که میگن اینه ها [عکس: octoberfest1.gif]
بد نیست یه سری هم به پارک های دیدنی نیوجرسی بزنیم.چطوره؟ [عکس: treeswing.gif] [عکس: chase.gif]
و در نهایت،شهری که همه دوستش دارن......>>>لس آنجلس<<< فقط بری اونجا خودتو خوشگل و خوش اندام کنی[عکس: studsmatta.gif]
شماها چی تو فکرتونه؟ یکی یکی ایده هاتونو رو کنید.
تشکر کنندگان: ostokhan ، fatima96 ، ziba62ka ، pichak333 ، pouya007 ، taherifar ، sophia* ، bijan9 ، 2taha
(2015-02-22 ساعت 01:05)ostokhan نوشته:  سلام دوستان
ما از دو سال پیش اسامی و مشخصات بچه های مهاجر سرا رو که توی لاتری شرکت میکنن رو تو غالب یک فرم اکسل و پی دی اف در میاریم تا روزهای آخر یه آمار بگیریم و لیست آپدیت شده رو روی فروم قرار بدیم.
دوستانی که تمایل دارند:
نام و فامیل
تعداد افراد کیس
تعداد سال شرکت در لاتری
شهر متقاضی
ایالت مورد نظر
و..................

استخان جان ! اسم و فامیلو بذار واسه وقتی که رسیدیم تو خاک امریکا خودت میدونی چرا ولی باقی مسایل مشکلی نداره
واسه من
۲۹ فوق لیسانس فقط خودم فکر میکنم پنج بار مقصد سیاتل
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ostokhan
(2015-02-22 ساعت 01:13)someonelikeyou نوشته:  
دوستانی که تمایل دارند:
نام و فامیل
تعداد افراد کیس
تعداد سال شرکت در لاتری
شهر متقاضی
ایالت مورد نظر
و..................

استخان جان ! اسم و فامیلو بذار واسه وقتی که رسیدیم تو خاک آمریکا خودت میدونی چرا ولی باقی مسایل مشکلی نداره
واسه من
۲۹ فوق لیسانس فقط خودم فکر میکنم پنج بار مقصد سیاتل
خوب خویه اولین چراغمون روشن شد. فقط اگه پیغام خصوصی بدید ممنون میشم برای سهولت کار
تشکر کنندگان:
(2015-02-22 ساعت 01:11)we are one نوشته:  دوستان،به مراحل عشق و حال من تو آمریکا خوش آمدید.

وقتی پام به آمریکا برسه اولین کاری که میکنم،میرم لاس وگاس،کنسرت آرش [عکس: 130fs358763.gif] [عکس: 123.gif]
بعدش میرم آریزونا،سوار گاو میشم،یک تفنگ دولول ورمیدارم و عین تو فیلم ها،شلیک میکنم به در که از جا کنده بشه [عکس: 2gwb921.gif][عکس: guntootsmiley2.gif]
بعد میرم بوستون،پیش جی کاتلر،یه برنامه تمرینی حجمی ازش میگیرم [عکس: weight_lifting.gif]
ماهیگیری تو سواحل کالیفرنیا هم بد نیستا.البته به شرطی که نیوفتم تو آب وگرنه [عکس: shrk.gif]
حالا نوبت سواحل فلوریداست.آخ جووووووونم.می ناب که میگن اینه ها [عکس: octoberfest1.gif]
بد نیست یه سری هم به پارک های دیدنی نیوجرسی بزنیم.چطوره؟ [عکس: treeswing.gif] [عکس: chase.gif]
و در نهایت،شهری که همه دوستش دارن......>>>لس آنجلس<<< فقط بری اونجا خودتو خوشگل و خوش اندام کنی[عکس: studsmatta.gif]
شماها چی تو فکرتونه؟ یکی یکی ایده هاتونو رو کنید.

چه حوصله ای داری داداش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!همه رو با اموشن آوردی .من فقط میتونم بنویسم بدون شکلک ها
تشکر کنندگان: we are one ، mehrdad.mohajersara ، bijan9
دوستانی که تمایل دارند:
نام و فامیل
تعداد افراد کیس
تعداد سال شرکت در لاتری
شهر متقاضی
ایالت مورد نظر
و..................
سلام استخوان
ممنون از کاری که انجام میدی
ولی من شخصا این کار رو دوست ندارم
چون سالای قبل هر کی بوده تو این لیست اسمش در نیومده یا از کل لیست فقط یکی دو تا بوده نمونش هم همین 2015

من یکی که شرکت نمی کنمBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، rezijon
(2015-02-21 ساعت 19:57)rezijon نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 18:03)babisondes نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 11:41)Ali.ghz نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 03:21)fatima96 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:56)pouya007 نوشته:  سلام
بنده 18 ساله هستم. به امید برنده شدن و همسفری!

منممممممم هجدهم به امید برنده شدن و رفتنمون ????

من فکر میکردم فقط من 18 ساله هستم پس کلی همسفر هم سن خودم دارم به امید موفقیت هممون تو لاتاری 2016 Smile Tongue
به امید قبولیتون تو آزمون ۲۰۱۵،۲۰۱۶:-)
بنده هم ۱۸ سالو ۱۵۵ ماهمه
سلام دوست عزیز ۱۸ سال و ۱۵۵ ماه
من ۱۸ سال و ۱۲۹ ماه دارم

سلام دوست عزیز ۱۲۹ ماههSmile
خدایی وقتی میبینیم دوستان ۱۸ سالرو هم از انرژیشون لذت میبریم و هم اینکه میبینیم ۱۵۵ ماه از بیشتر از عمرمون گذشته غصه میخوریمSmileTongue
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: bijan9 ، fatima96 ، rezijon ، hameddjj
(2015-02-22 ساعت 02:20)nima2016 نوشته:  
دوستانی که تمایل دارند:
نام و فامیل
تعداد افراد کیس
تعداد سال شرکت در لاتری
شهر متقاضی
ایالت مورد نظر
و..................
سلام استخوان
چون سالای قبل هر کی بوده تو این لیست اسمش در نیومده یا از کل لیست فقط یکی دو تا بوده نمونش هم همین 2015

هرجور مایلی. من خودم بشخصه به این چیزی که میگی اعتقادی ندارم. اگه قبول بخواد آدم بشه که به این حرفها نیستش. ولی خوب باز خوددانی Big Grin
تشکر کنندگان: bijan9 ، rezijon
میگن یک روز یک امریکایی به یک ایرانی میرسه میگه تو ارزوهات چیه؟
ایرانیه میگه:یک زندگی اروم داشته باشم زن و بچه داشته باشم شغل و ماشین داشته باشمو....
امریکاییه میگه نگفتم حقوق اولیه خودتو بگو!
گفتم ارزوهات چیه!
می گذرد ...
تشکر کنندگان: ostokhan ، Ali.ghz ، sina000 ، ziba62ka ، bijan9 ، azadeh.mohamad ، rezijon ، hameddjj
(2015-02-22 ساعت 09:10)msr839 نوشته:  میگن یک روز یک آمریکایی به یک ایرانی میرسه میگه تو ارزوهات چیه؟
ایرانیه میگه:یک زندگی اروم داشته باشم زن و بچه داشته باشم شغل و ماشین داشته باشمو....
آمریکاییه میگه نگفتم حقوق اولیه خودتو بگو!
گفتم ارزوهات چیه!

واقعا خیلی خوب بود ممنون Cool
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: bijan9 ، rezijon ، msr839
(2015-02-22 ساعت 09:09)ostokhan نوشته:  
(2015-02-22 ساعت 02:20)nima2016 نوشته:  
دوستانی که تمایل دارند:
نام و فامیل
تعداد افراد کیس
تعداد سال شرکت در لاتری
شهر متقاضی
ایالت مورد نظر
و..................
سلام استخوان

هرجور مایلی. من خودم بشخصه به این چیزی که میگی اعتقادی ندارم. اگه قبول بخواد آدم بشه که به این حرفها نیستش. ولی خوب باز خوددانی Big Grin
آره راست میگه این لیست اصلا شگون نداره.
من به شخصه یکم به این چیزا معتقدم!!!
منم اسممو نمیدم چون واقعا میخوام برم، ریکس نمیکنم Big Grin TongueSmile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان