کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-02-08 ساعت 15:00)vahidbaq نوشته:  ممنون پویا جان. درست می فرمایید. 12 ماه هست.
تو بخش police records نوشته:
lived in a different country for more than 12 months
(پست قبلی رو ویرایش کردم که یه موقع کسی رو به اشتباه نندازه)
جالبه برای کشوراصلی فرد (country of nationality) گفته 6 ماه که احتمالا دوستانی که جاهای دیگه نوشتن 6 ماه از اینجا دچار سوء تفاهم شدن.
البته برای ایران که کلا نمی خواد.

اتفاقا عدم سوء پيشينه ايران رو قبول ندارنBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: vahidbaq ، farrokh1675 ، bahar101
سلام به همه دوستان و خسته نباشید
من دو تا سوال داشتم ، ، من ۴ ماه پیش برای مصاحبه رفتم و چک خوردم ، الان جوابش اومده و باید برای گرفتن ویزا اقدام کنم ، اول اینکه تاریخی که در جلوی کیس نامبر ذکر شده مهلت گرفتن ویزا هستش ؟ دوم اینکه آدرس ppt که قبلن جهت مشخص کردن دفتر پستی ثبت کرده بودیم همون هست یا دوباره باید اون رو مشخص کنیم ، با تشکر
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Mahmood129 ، farrokh1675 ، rbrb-2015 ، farslm ، bahar101
سلام
مبارک باشه بعله اون تاریخ مهلت دریافت هست و هرچه زودتر برین بهتره
همون ادرس قبلی ptt که مشخص کردین رو ببرین و با پاستون تحویل بدین.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، vahidbaq ، Mahmood129 ، farrokh1675 ، KSSM ، بابراس
سوال من این است که برای ما که لاتاری قبول شدیم و فرم DS260 را پرکردیم، آیا در جایی از این فرم باید عکس 5*5 را آپلود می کردیم یا فقط باید دو عدد عکس 5*5 با خودمان به سفارت ببریم؟
تشکر کنندگان: farrokh1675
همان سفارت 2 قطعه عکس باید ببرید. البته برای مدیکال هم عکس فراموش نشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، hilda60 ، vahidbaq
(2015-02-12 ساعت 15:27)behdadK نوشته:  همان سفارت 2 قطعه عکس باید ببرید. البته برای مدیکال هم عکس فراموش نشه.

پس چرا در جایی در آخر پرشدن فرم گفته عکس آپلود کنید، البته این عکس فقط قابل تنظیم است.
برای مدیکال چه عکس باید ببریم؟
معمولا همون عکس پاسپورتی رو قبول میکنند.
صفحه ای که شما میفرمایید مربوط به آپلود عکس نیست مربوط به شرایط عکسه که به شما میگه عکستون باید این مشخصات رو داشته باشه. شما نمیتونید اونجا عکسی برای خودتون آپلود میکنید و فقط میتونید عکستون رو تست کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
سلام میشه مشخصات عکس برای سفارت رو خلاصه بگید لطفا
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
همون مشخصات عکس ثبت نام اولیه لاتاری که 5 در 5 چاپ بشه
تشکر کنندگان: babak12 ، bahar101 ، laleht ، HERMES7 ، vahidbaq
(2015-02-12 ساعت 15:27)behdadK نوشته:  همان سفارت 2 قطعه عکس باید ببرید. البته برای مدیکال هم عکس فراموش نشه.
با سلام اگه تو آنکارا مدیکال داری عکس نیاز نیست دکتر اونگان خودش عکس میگیره
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: behdadK
میشه یه نفر بهم متن ایمیلی که به سفارت میفرستیم تا ببینیم مدلرکمون بدستشون رسیده یا نه رو بهم بگه؟؟؟ ممنونتون‌میشم
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2015-02-14 ساعت 01:25)morida نوشته:  میشه یه نفر بهم متن ایمیلی که به سفارت میفرستیم تا ببینیم مدلرکمون بدستشون رسیده یا نه رو بهم بگه؟؟؟ ممنونتون‌میشم

سوالتونو در این تاپیک بپرسید .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi
میگم کسی میدونه معنی این شرایط as چی هست ؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
(2015-02-14 ساعت 22:04)sarasara1 نوشته:  میگم کسی میدونه معنی این شرایط as چی هست ؟

اگر منظورتون AS پیش شماره کیس نامبر باشه یعنی سهمیه اسیاست.
EU اروپا و AF افریقاست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babisondes ، sarasara1
(2015-02-15 ساعت 03:09)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 22:04)sarasara1 نوشته:  میگم کسی میدونه معنی این شرایط as چی هست ؟

اگر منظورتون AS پیش شماره کیس نامبر باشه یعنی سهمیه اسیاست.
EU اروپا و AF افریقاست

بله منظورم همون بود، ممنون.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان