کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-04-30 ساعت 11:18)raptor86 نوشته:  با سلام به تمامی دوستان،
یه سوال داشتم،
من برنده لاتاری 2015 هستم و الان چند روزه که نامه دومم اومده و ابوظبی مصاحبه دارم. پاسپورتمو چند ماه پیش چون زیر 6 ماه از انقضاش مونده بود تمدید کردم و پاسپورت جدید گرفتم که شمارش با پاسپورت قبلیم که توی فرم 260 مشخصاتشو نوشته بودم فرق داره. الان نمیدونم که این تغییرو باید به ابوظبی اطلاع بدم یا باید یه 260 دگه پرینت کنم و ببرم یا اصلا چکار کنم!!؟؟ :/ لطفا راهنمایی کنید،
ممنون.

پاس قدیمیتونو همراه خودتون ببرین و به آفیسر بگین و افیسر حتمن متوجه این خواهد شد که زمان پاستون رو به اتمام بوده.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101
یه سوال داشتم،
من برنده لاتاری 2015 هستم و الان چند روزه که نامه دومم اومده و ابوظبی مصاحبه دارم. پاسپورتمو چند ماه پیش چون زیر 6 ماه از انقضاش مونده بود تمدید کردم و پاسپورت جدید گرفتم که شمارش با پاسپورت قبلیم که توی فرم 260 مشخصاتشو نوشته بودم فرق داره. الان نمیدونم که این تغییرو باید به ابوظبی اطلاع بدم یا باید یه 260 دگه پرینت کنم و ببرم یا اصلا چکار کنم!!؟؟ :/ لطفا راهنمایی کنید،
ممنون.

سلام اين يك مسئله عادى هستش و اصلا جاى نگرانى نيست، فقط روز مصاحبه قبل از اداى قسم به افيسر ياداورى كنيد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babisondes ، HERMES7 ، p00ya2001 ، bahar101 ، آلیس-1980
(2015-04-30 ساعت 09:35)turadjk نوشته:  کلافه شدم از دیشب نمیتونم سایت سفارت انکارا را باز کنم لیست تعطیلاتشون را میخام باز نمیکنه لطفا کمک کنید ماه می کافیه ممنون

تعطیلات سفارت
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001
نیما جان ممنونم این لینک یا صفحه باز نمیشه مشکل را طور دیگری حل کردم
تشکر کنندگان: Nima4185
آدرسی که در اون تاریخ مصاحبه افراد برای سفارت ارمنستان رو زده چیه؟ واسه بقیه دوستان آدرس سفارت ابوظبی رو هم بنویسید.
مثل سفارت آنکارا.
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
تشکر کنندگان:
سلام
من مصاحبم ماه جون در آنکارا هست. الان یک ماهه که ایران نیستم و برای تحصیل به اروپا اومدم ولی اطلاعات فرم260 رو آپدیت نکردم . الان اگه برای کارنت آدرس ، آدرس جدیدمو بدم مشکلی پیش نمیاد برام؟
پیشاپیش ممنونم
کیس نامبر: 2015AS5XXX . سفارت: آنکارا . ارسال اولیه فرم ها: 20 می . ارسال فرم ها بعد از آنلاک : 22 آگوست ، کارنت: 13آوریل ، مصاحبه : 9 جون ، دریافت ویزا یک ضرب
تشکر کنندگان: r.bazargan
یه سوال داشتم،
ممنون.
دوست عزیز ما هم دقیقن همین کارو کردیم.
روز مصاحبه به اون کسی که مدارک رو تحویل میگرفت گفتیم ، گفت اشکال نداره و حتی پاسپورت قدیمی رو نگاه هم نکرد. به افیسر هم گفتیم که اونم گفت اکی هست و مشکلی نیست.
ولی پاسپورت قدیمی و کپی صفحه اولش همراهتون باشه.
موفق باشید.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، ?!Seattle ، m.ghoreishi ، bahar101 ، hamidrkh ، آلیس-1980
من معافیت پزشکی نظام وظیفه دارم(دیابت)، به نظر شما لازمه مدارک خاصی در این خصوص به سفارت یا دکتر در انکارا بدم؟ مثل آزمایشهای قدیمی یا...؟

کلا آفیسر مدرکی در این خصوص ممکنه بخواد یا تغییری در کیس من ایجاد میشه یا نه؟

ممنون
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2015-05-04 ساعت 01:34)hamidrkh نوشته:  من معافیت پزشکی نظام وظیفه دارم(دیابت)، به نظر شما لازمه مدارک خاصی در این خصوص به سفارت یا دکتر در انکارا بدم؟ مثل آزمایشهای قدیمی یا...؟

کلا آفیسر مدرکی در این خصوص ممکنه بخواد یا تغییری در کیس من ایجاد میشه یا نه؟

ممنون

خير دوست عزيز شما هيچ مدركى لازم نداريد و دكتر بر اساس ازمايش خون و معاينه خودش تصميم گيرى ميكند و در مورد بيمارى شما (ديابت ) هيچ تاثير منفى بر روند اخذ ويزاى شما ندارد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: laleht ، hamidrkh ، p00ya2001 ، hilda60
سلام
سوالم از دوستان این هست که اگر کسی بیماری خاص مثلا (هپاتیت) داشته باشه شرایط به چه صورت میشه؟(البته بگم این مشکل از موقع تولد بوده)
آیا اجازه ورود پیدا میکنه؟
در مورد این سوالم دوستان اطلاعات ندارن؟اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام به همه دوستان
راه های انتقال پول به آمریکا چی هستش؟
همونطور که میدونیئ یکی از سوالات آفیسر اینه که با توجه به تحریم پولتون را چگونه میخواهی بیاری آمریکا؟
به نظرتون چی باید جواب داد؟ ممنون
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS00005XXX / سفارت : آنکارا / تعداد افراد کیس : 4 نفر /رویت قبولی : May 1 / فرستادن مدارک : June 12 / تاریخ کارنت : 14 April / نامه دوم : 24 April/ مصاحبه : 8 june / سه تا یکضرب یکنفر AP / کلیرنس 25 august / صدور ویزا 27 august
(2015-05-05 ساعت 08:14)doyar2004 نوشته:  سلام به همه دوستان
راه های انتقال پول به آمریکا چی هستش؟
همونطور که میدونیئ یکی از سوالات آفیسر اینه که با توجه به تحریم پولتون را چگونه میخواهی بیاری آمریکا؟
به نظرتون چی باید جواب داد؟ ممنون

سلام
خوب هم ميتونين يه مقدارشو نقد ببرين
و هم ميتونين از بعضي صرافي ها كمك بگيرين و انتقال بدين واسه امريكا رو دقيق نميدونم ولي واسه اروپا و جاهاي ديگه صرافي هايي هستند كه اينكارو ميكنن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام
شايد سوالم زياد مربوط به اينجا نباشه ولي بدليل وقت كمي كه دارم دنبال جوابم ميگردم.
من ١٣ نوامبر براي بار اول رفتم. ١٣ مي ميشه ٦ ماهه اولم ولي بدلايلي امكانش رو ندارم كه برم، اگر نرم براي ٦ ماه بعد يا يكسال بعد برم فاجعه اي در انتظار خواهم داشت ؟
سري پيش كه برميگشتم نه مهري زدن تو پاسم نه جايي چيزي ثبت كردن، فقط يه خانمي نشسته بود بليط رو نگاه ميكرد و ميگفت برو.
با اين حساب كسي نميدونه كه من خارج شدم.
من اين سري نرم و شش ماهه بعد كه مشكلم حل شد برم مشكلي برام پيش خواهد اومد ؟
(2015-05-05 ساعت 10:13)kingrokh نوشته:  سلام
شايد سوالم زياد مربوط به اينجا نباشه ولي بدليل وقت كمي كه دارم دنبال جوابم ميگردم.
من ١٣ نوامبر براي بار اول رفتم. ١٣ مي ميشه ٦ ماهه اولم ولي بدلايلي امكانش رو ندارم كه برم، اگر نرم براي ٦ ماه بعد يا يكسال بعد برم فاجعه اي در انتظار خواهم داشت ؟
سري پيش كه برميگشتم نه مهري زدن تو پاسم نه جايي چيزي ثبت كردن، فقط يه خانمي نشسته بود بليط رو نگاه ميكرد و ميگفت برو.

سلام دوست عزيز
خوب اگه شما بار اول قبل از 6 ماه برگردين كه مشكلي نيست ولي اگه بيشتر شد حتما بايد دليل قانع كننده اي داشته باشين
از طرفي شما ميتونستين پاس سفيد بگيرين اونوقت ميتونستين تا 2 سال خارج امريكا باشين
هميشه ميگن سعي كنين از گرين كارت بعنوان ويزا استفاده نكنين تا سيتيزن بشينSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: kingrokh
من اگر اين سري نرم بذارم شش ماه ديگه برم و براي پاس سفيد اقدام كنم اونوقت به اين غيبتم ايراد نميگيرن ؟ اصلا الان اينا ميدونن من از آمريكا خارج شدم ؟ آخه هيچ مهري تو پاسم نزدن هيچ جا هم ثبت نكردن تو گيتاي خروجي.

(2015-05-05 ساعت 12:01)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 10:13)kingrokh نوشته:  سلام

سلام دوست عزيز
خوب اگه شما بار اول قبل از 6 ماه برگردين كه مشكلي نيست ولي اگه بيشتر شد حتما بايد دليل قانع كننده اي داشته باشين
از طرفي شما ميتونستين پاس سفيد بگيرين اونوقت ميتونستين تا 2 سال خارج امريكا باشين
هميشه ميگن سعي كنين از گرين كارت بعنوان ويزا استفاده نكنين تا سيتيزن بشينSmile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان