کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-05-05 ساعت 13:39)kingrokh نوشته:  من اگر اين سري نرم بذارم شش ماه ديگه برم و براي پاس سفيد اقدام كنم اونوقت به اين غيبتم ايراد نميگيرن ؟ اصلا الان اينا ميدونن من از آمريكا خارج شدم ؟ آخه هيچ مهري تو پاسم نزدن هيچ جا هم ثبت نكردن تو گيتاي خروجي.

(2015-05-05 ساعت 12:01)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 10:13)kingrokh نوشته:  سلام
شايد سوالم زياد مربوط به اينجا نباشه ولي بدليل وقت كمي كه دارم دنبال جوابم ميگردم.
من ١٣ نوامبر براي بار اول رفتم. ١٣ مي ميشه ٦ ماهه اولم ولي بدلايلي امكانش رو ندارم كه برم، اگر نرم براي ٦ ماه بعد يا يكسال بعد برم فاجعه اي در انتظار خواهم داشت ؟
سري پيش كه برميگشتم نه مهري زدن تو پاسم نه جايي چيزي ثبت كردن، فقط يه خانمي نشسته بود بليط رو نگاه ميكرد و ميگفت برو.
با اين حساب كسي نميدونه كه من خارج شدم.
من اين سري نرم و شش ماهه بعد كه مشكلم حل شد برم مشكلي برام پيش خواهد اومد ؟

سلام دوست عزيز
خوب اگه شما بار اول قبل از 6 ماه برگردين كه مشكلي نيست ولي اگه بيشتر شد حتما بايد دليل قانع كننده اي داشته باشين
از طرفي شما ميتونستين پاس سفيد بگيرين اونوقت ميتونستين تا 2 سال خارج امريكا باشين
هميشه ميگن سعي كنين از گرين كارت بعنوان ويزا استفاده نكنين تا سيتيزن بشينSmile

قطعا بدون كه ميدونن
و بهتره ريسك نكني البته من شنيدم بار اول ايراد نميگيرن ولي بار دوم به قاضي مهاجرت ارجاع ميدن و ممكنه گرين كارتو باطل كنن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: kingrokh
(2015-04-28 ساعت 13:16)مهدی هژ نوشته:  نیوشا جان از یکی از کارکنان علوم پزشکی که خودش هم پزشکه پرسیدم ایشون میگن معادل این رشته شمارو که بخواین تبدیل کنیم نداریم ما البته با تردید جوابمو داد حالا باز از یه منبع دیگه هم میپرسم

ممنون ، جواب اين سوال خيلي مهمه ، نمي خوام وقت و هزينه رو صرف رشته اي كنم كه در اينده بدردم نخوره.

شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-04-28 ساعت 13:16)مهدی هژ نوشته:  نیوشا جان از یکی از کارکنان علوم پزشکی که خودش هم پزشکه پرسیدم ایشون میگن معادل این رشته شمارو که بخواین تبدیل کنیم نداریم ما البته با تردید جوابمو داد حالا باز از یه منبع دیگه هم میپرسم

ممنون ، جواب اين سوال خيلي مهمه ، نمي خوام وقت و هزينه رو صرف رشته اي كنم كه در اينده بدردم نخوره.

شماره کیس***2014AS00000
تشکر کنندگان:

ممنون از زحماتتون

شماره کیس***2014AS00000
تشکر کنندگان:
نمیدونم چرا تاپیک لاتاری 2106 لاک هستش،فقط چرا امسال هیچکس از ایران برنده نشده؟
تشکر کنندگان:

ممنون از زحماتتون

شماره کیس***2014AS00000
تشکر کنندگان:
(2015-05-07 ساعت 02:47)hoorshid نوشته:  نمیدونم چرا تاپیک لاتاری 2106 لاک هستش،فقط چرا امسال هیچکس از ایران برنده نشده؟
دليل نميشه اگه كسى تو اين سايت نيست يعنى از ايران كسى برنده نشده خيلى ها مهاجرسرا رو نميشناسن خيلى ها هم ميان اطلاعات رو ميخونن ولى اطلاعات نميذارن يه عده هم بعد از قبولى با اينجا آشنا ميشن هنوز زوده صبر كنينSmile
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ajab1 ، Memolk ، samane1363
(2015-05-07 ساعت 08:05)laleht نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 02:47)hoorshid نوشته:  نمیدونم چرا تاپیک لاتاری 2106 لاک هستش،فقط چرا امسال هیچکس از ایران برنده نشده؟
دليل نميشه اگه كسى تو اين سايت نيست يعنى از ايران كسى برنده نشده خيلى ها مهاجرسرا رو نميشناسن خيلى ها هم ميان اطلاعات رو ميخونن ولى اطلاعات نميذارن يه عده هم بعد از قبولى با اينجا آشنا ميشن هنوز زوده صبر كنينSmile
دقیقا بله حق با شماست من خودم بعد از برنده شدن با اینجا آشنا شدم.
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، Memolk
سلام دوستان.من برنده ی لاتاری 2015 هستم.سال قبل به دلایلی نتونستم اقدامی کنم.پیشه خودم گفتم ساله دیگه میرم.الان دیدم امسال برنده نشدم خیلی ناراحت شدم.تورو خدا کمک کنید چیکار کنم.کلی خواب و خیال داشتم.نمیتونم برای 2015 اقدام کنم؟لطفا کمک کنییید
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-11 ساعت 12:44)alireza_iv نوشته:  سلام دوستان.من برنده ی لاتاری ۲۰۱۵ هستم.سال قبل به دلایلی نتونستم اقدامی کنم.پیشه خودم گفتم ساله دیگه میرم.الان دیدم امسال برنده نشدم خیلی ناراحت شدم.تورو خدا کمک کنید چیکار کنم.کلی خواب و خیال داشتم.نمیتونم برای ۲۰۱۵ اقدام کنم؟لطفا کمک کنییید
جوابتون رو تو پیام خصوصیتون دادم
هرچند دیره ولی خواهشا اگه تصمیم گرفتین از همین الان استارت رو بزنین که در مورد شما واقعا هر ثانیه مثل طلا میمونه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: alireza_iv ، p00ya2001
(2015-05-11 ساعت 12:50)laleht نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 12:44)alireza_iv نوشته:  سلام دوستان.من برنده ی لاتاری ۲۰۱۵ هستم.سال قبل به دلایلی نتونستم اقدامی کنم.پیشه خودم گفتم ساله دیگه میرم.الان دیدم امسال برنده نشدم خیلی ناراحت شدم.تورو خدا کمک کنید چیکار کنم.کلی خواب و خیال داشتم.نمیتونم برای ۲۰۱۵ اقدام کنم؟لطفا کمک کنییید
هرچند دیره ولی خواهشا اگه تصمیم گرفتین از همین الان استارت رو بزنین که در مورد شما واقعا هر ثانیه مثل طلا میمونه

والا کسی نیست کمکم کنه.الان واقعا موندم چیکار کنم.کلی برنامه داشتم باسه امسال.زنگ زدم به اون شماره گفتند بیا دفتر.منم تهران نیستم
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 12:57)alireza_iv نوشته:  

والا کسی نیست کمکم کنه.الان واقعا موندم چیکار کنم.کلی برنامه داشتم باسه امسال.زنگ زدم به اون شماره گفتند بیا دفتر.منم تهران نیستم
دائم پیامهای خصوصیتو چک کن سوالامو جواب بده تا امشب هر طور شده باید فرمها رو پر کنی
من تمام تلاشمو واست میکنم فقط بجنب
تشکر کنندگان: alireza_iv ، Mahboy ، p00ya2001 ، kaamiran
بچه ها کمک
دوست عزیزمون alireza_iv یکی از بچه های قبولی 2015 جا مونده باید کمکش کنیم تا فرمها رو پر کنه و تو فرصت باقیمانده شانسشو امتحان کنه
هر کی هر کار از دستش بر میاد بیاد لطفا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، fati.d ، alireza_iv ، ben123 ، samane1363
(2015-05-11 ساعت 13:22)laleht نوشته:  

دائم پیامهای خصوصیتو چک کن سوالامو جواب بده تا امشب هر طور شده باید فرمها رو پر کنی
من تمام تلاشمو واست میکنم فقط بجنب

سعی میکنم آنلاین بمونم شروع کن به پر کردن فرم. پسر خوب شما که شرایطت یک ضربیه شماره کیست هم پایین آخه ......هیچی ولش کن فقط بجنب
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، fati.d ، samane1363

حالا که فرم رو ارسال فرمودید برای اینکه مقداری از نگرانی شما کم کنم بگم که با توجه به تحلیل های Simon هر کسی تا تاریخ 1June فرم رو سابمیت کنه به مصاحبه دعوت میشه.

با توجه به این فرضیه شما حتما به مصاحبه دعوت خواهید شد اما اینکه AP بخورید یا نه رو خدا میدونه.

براتون ارزوی موفقیت میکنم.
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، alireza_iv ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان