کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-22 ساعت 22:32)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان عزیز.من روی ویزام تاریخ انقضا زده 16 دسامبر یعنی تا اون موقع وقت دارم برم آمریکا؟ ممنون

ویزاتون هم ۱۶ جون صادرشده درسته اعتبار ویزا شش ماه هست ضمنا اعتبارمدیکالتون هم درنظر داشته باشید
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، Daneshjo ، ARSAMNEW ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 22:39)ریحانا نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 22:32)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان عزیز.من روی ویزام تاریخ انقضا زده 16 دسامبر یعنی تا اون موقع وقت دارم برم آمریکا؟ ممنون

ویزاتون هم ۱۶ جولای صادرشده درسته

نه 27 جون صادر شده.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
الان که چک میکنم میبینم شش ماه از زمان مدیکال را در نظر گرفتند و تاریخ انقضا زدند و کاری با تاریخ ایشو شدن ویزا ندارند.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: Mahboy ، behdadK ، Daneshjo ، m.ghoreishi ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 22:46)mehdi1989 نوشته:  الان که چک میکنم میبینم شش ماه از زمان مدیکال را در نظر گرفتند و تاریخ انقضا زدند و کاری با تاریخ ایشو شدن ویزا ندارند.

دقیقا درست فکر کردید. Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: miyu ، behdadK ، laleht ، mehdi1989 ، m.ghoreishi ، saharbb ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 19:43)u3f نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 17:46)behjat نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 14:14)laleht نوشته:  همين ديروز داشتم ماجراي دو روز از دست دادن اتاق بهجت جان رو واسه شوهرم تعريف ميكردم كه الان خوندم چه ماجراهايى پيش اومده جا خوردم
خوب راستش من چون يكى از دوستان بينهايت صميمى برادرم اينجا هستن و ورود و اقامتمون تا اين لحظه پيش ايشون بوده تقريبا چيزى حس نكرديم و بايد شاكر بود
Ssn من و پسرم ٦ روزه رسيد اما مال شوهرجان هنوز نيومده
دوشنبه رفتيم بانك حساب باز كرديم Big Grin ما تو ايران ميريم حساب باز ميكنيم همون موقع دفترچه و عابر بانك رو ميدن اينجا خيلى ناز دارن دو هفته طول ميكشه با پست بياد و ما تو اين دو سه روز چهار بار مجبور شديم بريم بانك كار داشتيم Big Grin
ديروز قرارداد اجاره خونه بستيم
خيلى سخت اجاره ميدن وقتى كار ، كرديت بانكى ، سوشيال نامبر ندارى
شانس آوردم سوشيال من اومد و برگه رسيد سوشيال شوهرم رو نشون داديم
چون دسته چك نداشتيم مجبور شديم واسه پول پيش اجاره money order بديم كه مثل پول نقد هست
البته ما عمدا نخواستيم دوستمون co-signer بشن
چون هنوز كار نداريم ٤-٣ ماه پول اجاره رو پيش داديم خلاصه خيلى دنگ و فنگ داره تازه اول آگوست كليد ميده
حالا از فردا برم دنبال ثبت نام مدرسه كه ده قدم با مدرسه فاصله داره
واسه هفت هشت جا رزومه فرستادم كه فعلا هيچ خبرى از كار نيست
خلاصه اينجورى پيش بره اولين كسى كه جا بزنه آقامون هست و از الان هم كه همش يك هفته هست اومديم نق و نوق ها شروع شده Big Grin
داشتم فكر ميكردم چه سنگ صبورى هست بهجت جان اگه اين اتفاقات واسه ما افتاده بود الان حتما تهران نشسته بوديم
ماشالا به همت بهجت جان
خلاصه از نظر روحى خيلى خودتون رو تقويت كنين كه روزهاى اول خيلى سخته اما هنوزم معتقدم ارزشش رو داره و اميدوارم تا آخرش هم بر اين اعتقاد بمونم Big Grin
مرسی عزیزم نه من پوستم کلفت تر از این حرفهاست و حتما باید خرجهایی که کردم برگردونم وگرنه برنمیگردم اولش یهو شوکه شدیم گفتم نکنه با این سن و سال اشتباه کردم و زندگیمو خراب کردم ولی الاان ک یکهفته ثابت شدم دوباره امیدوارم تا ۹دا چی بخواد
سلام خیلی ممنون از اطلاعات خوبتون
بهجت خانم من از ایران برای اجاره خونه از این سایت میخام اقدام کنم. بعد از اطلاعاتی که ازم خواستن یه پیغام دادند که به ایرانی ها و چند کشور دیگه سرویس نمیدند. شما چطور اجاره کردین؟

(2015-07-22 ساعت 14:14)laleht نوشته:  همين ديروز داشتم ماجراي دو روز از دست دادن اتاق بهجت جان رو واسه شوهرم تعريف ميكردم كه الان خوندم چه ماجراهايى پيش اومده جا خوردم
خوب راستش من چون يكى از دوستان بينهايت صميمى برادرم اينجا هستن و ورود و اقامتمون تا اين لحظه پيش ايشون بوده تقريبا چيزى حس نكرديم و بايد شاكر بود
دوشنبه رفتيم بانك حساب باز كرديم Big Grin ما تو ايران ميريم حساب باز ميكنيم همون موقع دفترچه و عابر بانك رو ميدن اينجا خيلى ناز دارن دو هفته طول ميكشه با پست بياد و ما تو اين دو سه روز چهار بار مجبور شديم بريم بانك كار داشتيم Big Grin
چون دسته چك نداشتيم مجبور شديم واسه پول پيش اجاره money order بديم كه مثل پول نقد هست
چون هنوز كار نداريم ٤-٣ ماه پول اجاره رو پيش داديم خلاصه خيلى دنگ و فنگ داره تازه اول آگوست كليد ميده
خلاصه اينجورى پيش بره اولين كسى كه جا بزنه آقامون هست و از الان هم كه همش يك هفته هست اومديم نق و نوق ها شروع شده Big Grin
داشتم فكر ميكردم چه سنگ صبورى هست بهجت جان اگه اين اتفاقات واسه ما افتاده بود الان حتما تهران نشسته بوديم
ماشالا به همت بهجت جان
خلاصه از نظر روحى خيلى خودتون رو تقويت كنين كه روزهاى اول خيلى سخته اما هنوزم معتقدم ارزشش رو داره و اميدوارم تا آخرش هم بر اين اعتقاد بمونم Big Grin
مرسی عزیزم نه من پوستم کلفت تر از این حرفهاست و حتما باید خرجهایی که کردم برگردونم وگرنه برنمیگردم اولش یهو شوکه شدیم گفتم نکنه با این سن و سال اشتباه کردم و زندگیمو خراب کردم ولی الاان ک یکهفته ثابت شدم دوباره امیدوارم تا ۹دا چی بخواد
بهجت خانم من از ایران برای اجاره خونه از این سایت میخام اقدام کنم. بعد از اطلاعاتی که ازم خواستن یه پیغام دادند که به ایرانی ها و چند کشور دیگه سرویس نمیدند. شما چطور اجاره کردین؟

سلام من دخترم برام رزرو کرد البته اونم از آدرس دوستانش تو اروپا اقدام کرد دنگ و فنگ زیاد داره شانس هم هستاتاق قبلی سرما کلاه گذاشت اتاقی که به ما اجاره داده بود دوروزی که ما تاخیر داشتیم به کس دیگری هم همان اتاق رو اجاره دادند بعد یه اتاق کوچکتر را به ما دادند عوضش این اتاق جدیدی که پیدا کردم صاحبخونش خیلی مهربونند ودارند برام اتاق برای یکماه پیدا کنند توکل به خدا فقط سعی کنید خوب بگردید و اتاق خوبی پیدا کنید
تشکر کنندگان: Daneshjo ، saharbb ، بابراس ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 19:43)u3f نوشته:  
ماشالا به همت بهجت جان

ماشالا به همت بهجت جان

سلام من دخترم برام رزرو کرد البته اونم از آدرس دوستانش تو اروپا اقدام کرد دنگ و فنگ زیاد داره شانس هم هستاتاق قبلی سرما کلاه گذاشت اتاقی که به ما اجاره داده بود دوروزی که ما تاخیر داشتیم به کس دیگری هم همان اتاق رو اجاره دادند بعد یه اتاق کوچکتر را به ما دادند عوضش این اتاق جدیدی که پیدا کردم صاحبخونش خیلی مهربونند ودارند برام اتاق برای یکماه پیدا کنند توکل به خدا فقط سعی کنید خوب بگردید و اتاق خوبی پیدا کنید
تشکر کنندگان: behdadK ، Haghighat ، laleht ، mehdi1989 ، Daneshjo ، hilda60 ، Aghaman ، m.ghoreishi ، M.d ، Alex 2014
سلام دوستان عزیزم پدرم خدابیامرز همیشه هر چی بهش میگفتی میگفت، کارها نیکو شود اما به صبر. الان به همین نتیجه رسیدم امروز با شوهرم رفتیم اتاق قبلیمون اثاثمون که مونده بود آوردیم دو تا چمدان بزرگ رابا ۳ مسیر رفت که یکیش مترو بود رفتیم و برگشت چهارمسیر که کمی گمشدیم و مجبور شدیم دوباره یک خط اتوبوس برقی هم اضافه سوار شیم اگر زبان بلد نبودم که دیگه هیچی خلاصه رسیدیم به اتاق جدید فکر کنم تمام مسیرهای اتوبوس لس آنجلس را یاد گرفتم متروش خیلی قدیمیه و خیلی کم مامور داره همه همینطوری سوار میشن اکثرا بلیط نمیدن اکثر مسیرها اتوبوس داره آدرس یابیش آسونه من هرجا میرم قبلش از تو گوگل مپ مسیر اتوبوسش را پیدا میکم بهترین و کوتاه ترین راه را پیدا میکنم بعد میرم راحت میتونم با همین ا توبوس از پس کارهام بربیام این صاحبخونه جدید خیلی مهربانه و داره سعی میکنه برام یک اتاق که همه چی توش داره برام پیدا کنه انشاالله یواش یواش کارها بهتر میشه بانک ولز فارگو نزدیک خانه را پیدا کرم فردا برم حساب باز کنم خلاصه کارها نیکو شود اما به صبر.......ادامه دارد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
یه چیزی فقط برای خنده دوستان بگم ،یک خانم ایرانی که شوهرش خیلی مسن بود با ماآشنا شد باهم که میخواستیم سوار اتوبوس بشیم گفت زیر بغل شوهر منو بگیر وقتی سوار شدی فکر میکنند پرستارشی از تو بلیط نمیگیرند خلاصه من مجانی رفتم بالا از اونروز به بعد هی زیر بغل شوهرمو میگیرم سوار اتوبوسش میکنم و خودم مجانی سوار میشم از شوهرم هم ۲۵ سنت بیشتر نمیگیرند، به شوخی به شوهرم میگم بالاخره به یه دردی خوردی....... خخخخخخخخ
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-07-22 ساعت 18:01)behdadK نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 17:36)hvac8008 نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 17:26)kingaram نوشته:  
(2015-07-22 ساعت 16:02)hvac8008 نوشته:  سلام دوستان من بعد از پر کردن فرم 260 بدلیل اینکه زیر 26 سال یودم یک برگه در آخر ثبت نام به من داده شد که باید بعد از ورود به آمریکا ظرف 90 روز تحویل پست بشه بابت تعهد به خدمت ارتش در صورت جنگ جریانش چیه من متوجه نمیشم؟

فرمالیته است! یعنی اگه جنگی پیش بیاد و سرباز رسمی کم بیارن شما باید داوطلب بشید Cool الکیه، نگران نباشید...

اگه به پست تحویل ندم چی مشکلی پیش میاد یا نه
اگر تحویل بدید اتفاقی نمی افته
اگر تحویل ندید هزاران اتفاق می افته.
سوال شما این بود:
به من موقع گرفتن پاسپورت سفارت گفته که باید این فرم رو پر کنم و تحویل بدم. به نظرتون تحویل بدم؟
بله وقتی سفارت گفته حتما
اگر تحویل ندم چی میشه؟ انفصال از خدمات دولتی و کار دولتی برای همیشه، عدم امکان دریافت وام تحصیلی و چندین مورد دیگه که قبلا در همین تاپیک عنوان شده صفحات ابتدایی فکر کنم حدود 20 باشه

اگر تحویل بدم چی میشه؟ هیچی شما اعلام کردید چنانچه نیروهای نظامی آمریکا در جنگ کافی نبودند وبه شما نیاز داشتند شما آماده به خدمت هستید. این اتفاق از جنگ ویتنام به این طرف نیوفتاده و قرار نیست بیوفته و اگر بیوفته و شما این فرم رو پر نکرده باشید به هر حال مجبور به دفاع از ینگه دنیا یا ترک اون خواهید شد.
پر نکردن این فرم دهن کجی کوچکی است که تنها بازنده اش شما هستید و برنده ای نداره. حالا خود دانید.
ضمنا تا ۳ ماه نفرستید و سر ۳ ماه و یکروز به شکر خوردن بیوفتید فایده ای نداره. این قانون برای همه 18 تا 26 ساله های ساکن آمریکاست و ربطی به شما که لاتاری هستید نداره و اون آمریکایی که ۷ جدش هم آمریکا بودند همین فرم رو پر میکنه

ممنون از
پاسختون فقط من برگه رو با فرم 260 منگنه کرده بودم سفارت ازم گرفت و پس نداد منم هیچ کپی ازش ندارم حالا چیکار کنم پست کپی داره من ازش بگیرم
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-23 ساعت 12:22)behjat نوشته:  یه چیزی فقط برای خنده دوستان بگم ،یک خانم ایرانی که شوهرش خیلی مسن بود با ماآشنا شد باهم که میخواستیم سوار اتوبوس بشیم گفت زیر بغل شوهر منو بگیر وقتی سوار شدی فکر میکنند پرستارشی از تو بلیط نمیگیرند خلاصه من مجانی رفتم بالا از اونروز به بعد هی زیر بغل شوهرمو میگیرم سوار اتوبوسش میکنم و خودم مجانی سوار میشم از شوهرم هم ۲۵ سنت بیشتر نمیگیرند، به شوخی به شوهرم میگم بالاخره به یه دردی خوردی....... خخخخخخخخ

خوب بود من که کلی خندیدم. ممنون
اگر دوستانی که اطلاع دارند بگن برای من که یه بچه 2 ساله دارم کدوم منطقه لس انجلس بهتر است واقعا ممنون ميشم.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، behjat ، M.d ، بابراس ، Alex 2014
(2015-07-23 ساعت 12:11)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم پدرم خدابیامرز همیشه هر چی بهش میگفتی میگفت، کارها نیکو شود اما به صبر. الان به همین نتیجه رسیدم امروز با شوهرم رفتیم اتاق قبلیمون اثاثمون که مونده بود آوردیم دو تا چمدان بزرگ رابا ۳ مسیر رفت که یکیش مترو بود رفتیم و برگشت چهارمسیر که کمی گمشدیم و مجبور شدیم دوباره یک خط اتوبوس برقی هم اضافه سوار شیم اگر زبان بلد نبودم که دیگه هیچی خلاصه رسیدیم به اتاق جدید فکر کنم تمام مسیرهای اتوبوس لس آنجلس را یاد گرفتم متروش خیلی قدیمیه و خیلی کم مامور داره همه همینطوری سوار میشن اکثرا بلیط نمیدن اکثر مسیرها اتوبوس داره آدرس یابیش آسونه من هرجا میرم قبلش از تو گوگل مپ مسیر اتوبوسش را پیدا میکم بهترین و کوتاه ترین راه را پیدا میکنم بعد میرم راحت میتونم با همین ا توبوس از پس کارهام بربیام این صاحبخونه جدید خیلی مهربانه و داره سعی میکنه برام یک اتاق که همه چی توش داره برام پیدا کنه انشاالله یواش یواش کارها بهتر میشه بانک ولز فارگو نزدیک خانه را پیدا کرم فردا برم حساب باز کنم خلاصه کارها نیکو شود اما به صبر.......ادامه دارد
سلام بهجت خانم عزيز
صبرو استقامت شما ستودنيستShy اميدوارم هر روز قوي تر و موفق تر از ديروز باشين و بهترينها رو براتون آرزو ميكنم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، M.d ، ریحانا ، shahin61 ، hvac8008 ، behjat ، Memolk ، Alex 2014
دوستان براي من هم دعا كنيد كه سريع بيام تو اين تاپيك
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: behjat ، Aghaman ، kingaram ، zhila1393 ، laleht ، pooyakm ، M.d ، m.ghoreishi ، arezoue ، rz59 ، ریحانا ، بابراس ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
سلام دوستای عزیزم
معذرت از غیبت طولانی که داشتم . دوستانی که به سن دیگو پرواز دارن در صورت نیاز کمک با من تماس بگیرن و اگر دنبال کار و بیزینس هستید میتونم کمکتون کنم ( لس انجلس ، ایرواین ، سن دیگو).
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، omid man ، miyu ، behjat ، A_A ، laleht ، darkmatter ، rz59 ، h_researcher ، babak12 ، k1_m_1358 ، ریحانا ، بابراس ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-22 ساعت 13:03)ریحانا نوشته:  دوستان زودتر به تاریخ سفرمون بلیط بگیرم ارزونتره و یا بگذاریم همون آگوست تموم بشه که مدارس و دانشگا ها شروع میشه و های سیزن هم نیست؟

دوست عزیز متاسفانه در امریکا هر جا ساز خودش میزنه هر ناحیه برای خودش تقویم مدرسه داره هر چند بسیاری از تعطیلیها مشترکه اما شروع و پایان مدرسه با هم متفاوته حتی هر سال هم تغییر میکنه. پسر من مدرسش ۱۹ اگست شروع و ۹ جون تمام میشه
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، laleht ، ریحانا ، M.d ، shahin61 ، بابراس ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
سلام دوستان
من دیروز نامه کلیرم و دریافت کردم و انشالله بزودی ویزا. لطفا دوستان با تجربه در مورد نکات مهم و کلیدی اولین سفر راهنمایی بفرمایید. باتشکر
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: laleht ، p00ya2001 ، Mahboy ، h_researcher ، zhila1393 ، M.d ، بابراس ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان