کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-25 ساعت 07:46)amirkia2015 نوشته:  سلام بچه ها
خلاصه ما هم 22جولای وارد شهرفرشتگان آفتاب سوخته LAشدیم از اونجا نتوانسته بودیم هتل بگیریم چون کارت نداشتیم دوست ما اینجا با هتل اکستندداستی صحبت کرده بود گفت میتوانید حضوری بیابید و سوییت بگیرید ماازفرودگاه تاکسی شاتل ون گرفتیم وبا هفت تا چمدان داخل حیاط هتل اکستندداستی وودلندهیلز پیاده شدیم ولی پذیرش هتل گفت همه اتاقها پره و حضوری پذیرش نداریم ما بارهارو مجبور شدیم توی حیاط هتل بگذاریم وبه هتل مجاورش یعنی کامفورت این رفتیم ولی همین جواب رو شنیدیم برگشتیم اکستندداستی وازپذیرش خواهش کردیم برای ما یه تاکسی ون بگیره چون ون کمه پس از نیم ساعت تاکسی اومد راننده اش آقای هندی بودازاوخواستیم مارو ببره یه هتل با قیمت مناسب همون اطراف چند تا هتل رفتیم جواب نه شنیدیم هوا کم کم تاریک شده بود ولی ما نا امید نشدیم و
خونسردی خودمونو حفظ کردیم اون آقای هندی که خیلی مرد باادب وخوبی بود شروع کرد به زنگ زدن به هتلها چند جا پیدا کرد که قیمتاش بالا بود گفت یه هتل آشنا دارم قیمتش خوبه هتل توی Winnetka Aveدرونچورا هست به نام Rodeway inn که توی گوگل مپ به اسم قدیمش یعنی Start light Inn نشون داده میشه( چون تازه بازسازی کرده اسمشو هم عوض کرده) با شبی 70دلار یک اتاق با سرویس حمام، دستشویی، اینترنت وای فای و تلویزیون فلت گرفتیم و یه ماکروویو در لابی برای استفاده داره جای خوبیه و خیلی آرام وامنه برخورد منجر ش هم که یه هندیه خوبه با توجه به قیمتش جای مناسبیه ( قابل توجه بهجت خانم و دوستان ديگه که بزودی عازم اینجا) برای ترانسفر از فرودگاه بهتره از تاکسی اوبر ولی یا ایران اوبر که تلفنش 3103595877 هست استفاده کنید که منصفه و در ضمن هم وطنه و برای همه کارها راهنماییتون می کنه و ما کارهامون رو مثل رفتن به سوشیال، بانک و غیره با همراهی اون انجام دادیم
البته پرواز ما با الاتحاد بود که کلا خوب بود فقط در فرودگاه ابوظبی هیچ جا صف نباید بمانید با عجله خودتون رو به مسولین پرواز الاتحاد معرفی کنید و پوشه زرد رو نشون بدید مسیر حرکت در فرودگاه طولانی و شلوغه شما پشت جمعیت نمونید و سریعتر بروید
امیداوارم سفر خوبی داشته باشید و مطالب بالا بدردتان بخورد و تونسته باشم قسمتی از دینمو به دوستان ادا کرده باشم
کیس:As2015***** #۵#
تعداد :۳نفر
مصاحبه:فوریه ابوظبی
ابوظبی
کلیر:می
سلام دوست عزیز خداروشکر که شما راحتید و کارهاتون زود رو روال افتاده البته من هم دیروز بانک ولز فارگو یک حساب مشترک سیوینگ و چکینگ باز کردیم خیلی هم مارو تحویل گرفتند و کردیت هم بغد از سوشیال گفتند میدن برای اجاره ۷۰ دلار برای من زیاده من دنبال اجاره اتاق ارزانترهستم سوشیال ما هنوز نیامده و برای کارهای دیگر باید منتظر سوشیال نامبربمونم برای شما آرزوی موفقیت میکنم

(2015-07-25 ساعت 07:46)amirkia2015 نوشته:  سلام بچه ها
خلاصه ما هم 22جولای وارد شهرفرشتگان آفتاب سوخته LAشدیم از اونجا نتوانسته بودیم هتل بگیریم چون کارت نداشتیم دوست ما اینجا با هتل اکستندداستی صحبت کرده بود گفت میتوانید حضوری بیابید و سوییت بگیرید ماازفرودگاه تاکسی شاتل ون گرفتیم وبا هفت تا چمدان داخل حیاط هتل اکستندداستی وودلندهیلز پیاده شدیم ولی پذیرش هتل گفت همه اتاقها پره و حضوری پذیرش نداریم ما بارهارو مجبور شدیم توی حیاط هتل بگذاریم وبه هتل مجاورش یعنی کامفورت این رفتیم ولی همین جواب رو شنیدیم برگشتیم اکستندداستی وازپذیرش خواهش کردیم برای ما یه تاکسی ون بگیره چون ون کمه پس از نیم ساعت تاکسی اومد راننده اش آقای هندی بودازاوخواستیم مارو ببره یه هتل با قیمت مناسب همون اطراف چند تا هتل رفتیم جواب نه شنیدیم هوا کم کم تاریک شده بود ولی ما نا امید نشدیم و
خونسردی خودمونو حفظ کردیم اون آقای هندی که خیلی مرد باادب وخوبی بود شروع کرد به زنگ زدن به هتلها چند جا پیدا کرد که قیمتاش بالا بود گفت یه هتل آشنا دارم قیمتش خوبه هتل توی Winnetka Aveدرونچورا هست به نام Rodeway inn که توی گوگل مپ به اسم قدیمش یعنی Start light Inn نشون داده میشه( چون تازه بازسازی کرده اسمشو هم عوض کرده) با شبی 70دلار یک اتاق با سرویس حمام، دستشویی، اینترنت وای فای و تلویزیون فلت گرفتیم و یه ماکروویو در لابی برای استفاده داره جای خوبیه و خیلی آرام وامنه برخورد منجر ش هم که یه هندیه خوبه با توجه به قیمتش جای مناسبیه ( قابل توجه بهجت خانم و دوستان ديگه که بزودی عازم اینجا) برای ترانسفر از فرودگاه بهتره از تاکسی اوبر ولی یا ایران اوبر که تلفنش 3103595877 هست استفاده کنید که منصفه و در ضمن هم وطنه و برای همه کارها راهنماییتون می کنه و ما کارهامون رو مثل رفتن به سوشیال، بانک و غیره با همراهی اون انجام دادیم
البته پرواز ما با الاتحاد بود که کلا خوب بود فقط در فرودگاه ابوظبی هیچ جا صف نباید بمانید با عجله خودتون رو به مسولین پرواز الاتحاد معرفی کنید و پوشه زرد رو نشون بدید مسیر حرکت در فرودگاه طولانی و شلوغه شما پشت جمعیت نمونید و سریعتر بروید
امیداوارم سفر خوبی داشته باشید و مطالب بالا بدردتان بخورد و تونسته باشم قسمتی از دینمو به دوستان ادا کرده باشم
کیس:As2015***** #۵#
تعداد :۳نفر
مصاحبه:فوریه ابوظبی
ابوظبی
کلیر:
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sunn789 ، behdadK ، ریحانا ، laleht ، p00ya2001 ، hilda60 ، Aghaman ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام به همگی دوستان. یه خواهش از دوستانی که تازه رفتن داشتم.
خیلی پست هاتون زیباست و همینطوری هم قابلیت ارسال در تاپیک سفرنامه آمریکا رو داره. حیفه اینجا بگذارید و گم بشه. بیزحمت یک کپی هم اونجا بزنید.ممنونم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: SomeOneX ، laleht ، p00ya2001 ، behjat ، Reza-2015 ، sh_mm10 ، babak12 ، r.bazargan ، hilda60 ، nora-nora ، miyu ، M.d ، بابراس ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-25 ساعت 10:12)amirabas1 نوشته:  سلام به دوستان عزیز
۱- به نظرتون 45 روز برای دریافت گرین کارت بعد از اولین ورود کافیه ؟؟؟
۲- اگر تو این مدت گرین کارت به دستمون نرسید میتونیم خارج بشیم و چند ماه بعد برگردیم ؟؟؟
من اول دسامبر ۲۰۱۵ میخوام برای اولین بار وارد آمریکا بشم، من از استرالیا میام و اینجا کار دارم و میخوام برگردم و یه کم کار کنم و ۶ ماه بعد برای اقامت دائم برم آمریکا، چون فکر میکنم اینجوری هم رزومه ی بهتری خواهم داشت و هم پول بیشتر برای شروع زندگی، به نظرتون کار درستیه؟؟؟
ممنون و با آرزوی موفقیت
1-بله
2-بله
کار خوبیه
موفق باشید.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، hilda60 ، M.d ، Daneshjo ، Alex 2014
miyu و APOLO5321 عزیز ممنونم از پاسختون
--
apolo 5321
من از دوستانم هستن تو امریکا باید فرمو براشون ارسال کنم و درخواست کنم زودتر اقدام کنند؟ چقدر زودتر برای من که میخوام نیمه دوم شهریور به بعد برم اینکارو کی انجام بدم بهتره؟
ممنون
تشکر کنندگان: miyu ، M.d ، بابراس ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان کسانی که از ابوظبی پرواز مستقیم امریکا دارند پاکت زرد میدن درسته؟ولی کسانی که مستقیم نمیرن امریکا پاکتو نمیگیرن . ممنون میشم جواب بدین اگه میدونین
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-25 ساعت 15:42)rasoul3711 نوشته:  دوستان کسانی که از ابوظبی پرواز مستقیم آمریکا دارند پاکت زرد میدن درسته؟ولی کسانی که مستقیم نمیرن آمریکا پاکتو نمیگیرن . ممنون میشم جواب بدین اگه میدونین

فكر كنم تو فرودگاه ابوظبي كاراي مهاجرتي امريكا رو انجام ميدن ولي نميدونم دقيقا بايد پروازتون الاتحاد باشه يا خير
ولي اگه از جاي ديگه باشه تو امريكا اينكارو انجام ميدن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-20 ساعت 15:09)Shaft نوشته:  دوستان سلام
ميخواستم بدونم فرودگاه دوحه كارهاي مهاجرتي رو انجام ميده يا اينكه تو خود امريكا بايد انجام بشه.
ممنون

(2015-07-25 ساعت 15:49)p00ya2001 نوشته:  
(2015-07-25 ساعت 15:42)rasoul3711 نوشته:  دوستان کسانی که از ابوظبی پرواز مستقیم آمریکا دارند پاکت زرد میدن درسته؟ولی کسانی که مستقیم نمیرن آمریکا پاکتو نمیگیرن . ممنون میشم جواب بدین اگه میدونین

فكر كنم تو فرودگاه ابوظبي كاراي مهاجرتي امريكا رو انجام ميدن ولي نميدونم دقيقا بايد پروازتون الاتحاد باشه يا خير
چون من بیلیطم دوستم کانادا بود گرفت از تهران برم ابوطبی بعد با پرواز k l m که هلندیه برم امستردام بعد تنسی دوستم میگفت که چون مستقیم نیست امریکا کارای مهاجرت انجام میشه واسه همین پرسیدم چون 3 ساعت بیشتر ترانزیت ندارم
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: ریحانا ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
تو ارسال اول آقای بهداد اومده که فقط پرواز الاتحاد این قابلیت را داره که کارهای مهاجرتی در خود ابوظبی انجام میشه .
و در غیراینصورت طبق روال عادی در اولین استاپ در خاک آمریکا با ارائه پاکت زردامور مهاجرتی انجام میشه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، behdadK ، miyu ، babak12 ، M.d ، m.ghoreishi ، laleht ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-25 ساعت 15:54)rasoul3711 نوشته:  
(2015-07-20 ساعت 15:09)Shaft نوشته:  دوستان سلام
ميخواستم بدونم فرودگاه دوحه كارهاي مهاجرتي رو انجام ميده يا اينكه تو خود امريكا بايد انجام بشه.
ممنون

(2015-07-25 ساعت 15:49)p00ya2001 نوشته:  

چون من بیلیطم دوستم کانادا بود گرفت از تهران برم ابوطبی بعد با پرواز k l m که هلندیه برم امستردام بعد تنسی دوستم میگفت که چون مستقیم نیست آمریکا کارای مهاجرت انجام میشه واسه همین پرسیدم چون ۳ ساعت بیشتر ترانزیت ندارم
آره دیگه پروازتون الاتحاد نیست پس همون خاک آمریکا انجام میشه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، miyu ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان عزیز الان های سیزن هست و خیلی هتل ها رو میشه تلفنی رزرو کرد یا از طریق booking که پرداخت ریالی داره
واقعا تنهایی اولش سخته اما راهتون رو پیدا میکنید
تشکر کنندگان: nora-nora ، rbrb-2015 ، ریحانا ، miyu ، M.d ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام آقا بهداک
من پست قبلی خودم رو گه در جواب خانم بهجت بصورت سفرنامه نوشته بودم رو طبق پیشنهاد شما به تاپیک سفرنامه منتقل کردم البته با کاربری همسرم راستی شما کارهاتون به کجا رسید؟
شماره کیس #5# As2015
نفرات3
مصاحبه فوریه ابوظبی
کلیر:می
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، M.d ، laleht ، بابراس ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
ممنون قربان
ما هم دونفری به زودی عازمیم. حدود 2 ماه دیگه.
درگیر امادگی برای امتحان PMP و PSP و جمع کردن آخرین حقوقها
Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: h_researcher ، ریحانا ، areb1356 ، babak12 ، M.d ، m.ghoreishi ، laleht ، بابراس ، AliReza.Sh ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014 ، faaezeh
موفق وسلامت باشید درکنار مهربان بانو
تشکر کنندگان: behdadK ، ریحانا ، babak12 ، M.d ، laleht ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
من21جولای پروازم با لوفت هانزا بود...از بابت پذیرایی و مهماندارها خیلی خوب بود ولی از بابت فرودگاه فرانکفورت خیلی فرودگاه بزرگو بی دروپیکرو گیج کنندهای بود.و خوب آدمو راهنمایی نمیکردن ومنخوشم نیومد.
من دیشب 165دلارو ریختم ولی هیچ پرینتی نگرفتم و نمیدونم مرحله بعدیه کار چیه ؟ یعنی باید برم اداره یا جایی اعلام کنم یا خود بخود انجام میشه؟ راهنمایی میخوام
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: ریحانا ، rbrb-2015 ، miyu ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-25 ساعت 22:11)taba60 نوشته:  سلام دوستان
من21جولای پروازم با لوفت هانزا بود...از بابت پذیرایی و مهماندارها خیلی خوب بود ولی از بابت فرودگاه فرانکفورت خیلی فرودگاه بزرگو بی دروپیکرو گیج کنندهای بود.و خوب آدمو راهنمایی نمیکردن ومنخوشم نیومد.
من دیشب 165دلارو ریختم ولی هیچ پرینتی نگرفتم و نمیدونم مرحله بعدیه کار چیه ؟ یعنی باید برم اداره یا جایی اعلام کنم یا خود بخود انجام میشه؟ راهنمایی میخوام
خودش انجام.میشه ولی اگر برین توی پروفایلتون دوباره میتونین پرینت بگیرین
تشکر کنندگان: taba60 ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان