کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-24 ساعت 02:07)elchin_f نوشته:  سلام دوستای عزیزم
معذرت از غیبت طولانی که داشتم . دوستانی که به سن دیگو پرواز دارن در صورت نیاز کمک با من تماس بگیرن و اگر دنبال کار و بیزینس هستید میتونم کمکتون کنم ( لس انجلس ، ایرواین ، سن دیگو).

سلام عزیزم من الان لس آنجلس هستم و دنبال کار و یک اتاق برای دونفر می گردم هر کاری برای شروع باشه انجام میدم اگر تونستی کمکم کنی ممنون میشم من فعلا نزدیک Reseda هستم و تو همین منطقه دنبال کار و اتاق میگردم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، Aghaman ، zhila1393 ، ARSAMNEW ، M.d ، k1_m_1358 ، saharbb ، بابراس ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
سلام دوستان.
ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.

من یکی از دوستانمون که خانوم و اقای پیری هستن، دخترشون از آمریکا براشون در خواست گرین کارت داده. و اینا تونستن بعد از مصاحبه و مراحل اداری ویزاشون رو بگیرن و راهی بشن.

سوالی که این دو بنده خدا داشتند این بود که چه مدت میتونن اونجا باشن ؟ یعنی که میتونن برگردن که مشکلی تو روند گرین کارتشون بجود نیاد؟ میتونن بعد از یکماه از آمریکا خارج بشن؟ گرین کارت بعدا بره دست دخترشون بعدا به اینا ارسال بکنن؟ و اینکه مدت زمان برگشت مجدد به خاک آمریکا بعد از خروج چند ماه است؟ و اینکه شروع مدت زمان از کدام لحظه شروع میشود؟
در ضمن سن این دو بزرگوار بالای 60 سال می باشد.
ممنون میشم اگه بتونین این بنده خدا ها رو راهنمایی بکنین.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، saharbb ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام به همه دوستان مهاجر سرایی غیبت من طولانی شد ذرگیر کارهای سفر بودم خوب بالاخره ما هم رسیدیم هیستون هوا گرم وشرجیه البته ازار دهنده نیست،با ترکیش آمدیم بد نبود ولی عالی هم نبود در مورد پرواز یادتون باشه صندلیهای عقب برای بچه دارها بهتره ولی بقیه با صدای بچه اذیت میشن در مورد کریر بعد از وزن کردن میتونید تو فرودگاه وزنشو بیشتر کنید یعنی یک سری وسایل تو پلاستیک یا چیزه دیگه با خودتون ببرید فرودگاه البته خیلی تابلو نشه کولیتونم پر کنید وسایل سنگین کم حجم اصلا کاری ندارن . موقع عوض کردن هواپیما آدرس دم دستتون باشه در هنگام ورود هم همینطور بعد از ورود معمولا پول هاتونو جلوی آفسیر میشمرید.باز هم از همه دوستان که در مهاجر سرا راهنمایی کردن تشکر میکنم.سوالی داشتین خوشحال میشم جواب بدم
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
(2015-07-24 ساعت 11:26)ehsanalavy نوشته:  سلام دوستان.
ممنون از دوستانی که اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران قرار میدن.

من یکی از دوستانمون که خانوم و اقای پیری هستن، دخترشون از آمریکا براشون در خواست گرین کارت داده. و اینا تونستن بعد از مصاحبه و مراحل اداری ویزاشون رو بگیرن و راهی بشن.

سوالی که این دو بنده خدا داشتند این بود که چه مدت میتونن اونجا باشن ؟ یعنی که میتونن برگردن که مشکلی تو روند گرین کارتشون بجود نیاد؟ میتونن بعد از یکماه از آمریکا خارج بشن؟ گرین کارت بعدا بره دست دخترشون بعدا به اینا ارسال بکنن؟ و اینکه مدت زمان برگشت مجدد به خاک آمریکا بعد از خروج چند ماه است؟ و اینکه شروع مدت زمان از کدام لحظه شروع میشود؟
در ضمن سن این دو بزرگوار بالای 60 سال می باشد.
ممنون میشم اگه بتونین این بنده خدا ها رو راهنمایی بکنین.

فکر کنم شرایطشون مثل گرین کارت لاتاری باشه نباید بیش از ۶ ماه خارج از امریکا باشن و کلا ذر عرض ۵ سال ۳ سال و نیمش رو امریکا بوده باشن تا سیتیزن شن بعد هر چی خواستن بکنن مهم نیست
مادر دوست من در طی ۳ سال هر بار ۲ ماه اومد امریکا بار اخر که تابستون امسال بود در فرودگاه گرین کارتشو گرفتن چون ۱۰ ماه از اخرین ورودش گذشته بود

دوستان کسی اطلاع داره ساز با خودمون چه جوری ببریم ?? من سه تار ' دف تنبک سنتور دارم
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: saharbb ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-24 ساعت 03:34)mfarazz نوشته:  سلام دوستان
من دیروز نامه کلیرم و دریافت کردم و انشالله بزودی ویزا. لطفا دوستان با تجربه در مورد نکات مهم و کلیدی اولین سفر راهنمایی بفرمایید. باتشکر

اولین پست آقای بهداد را بخونید کامل کامله
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: A_A ، M.d ، mfarazz ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-24 ساعت 02:07)elchin_f نوشته:  سلام دوستای عزیزم
معذرت از غیبت طولانی که داشتم . دوستانی که به سن دیگو پرواز دارن در صورت نیاز کمک با من تماس بگیرن و اگر دنبال کار و بیزینس هستید میتونم کمکتون کنم ( لس انجلس ، ایرواین ، سن دیگو).
سلام من دنبال کار هستم لس‌آنجلس زندگی میکنم میتونین کمکم کنید؟
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
من برنده 2015هستم و استرس خیلی زیادی دارم چون تنها باید یه یفر دورو درازو برم
سوالات من:
1.من در امریکا دوست نزدیکی ندارم و در کالیفرنیاو در میشیگان یکی از دوستان دورم هستن که فقط میتونن راهنمایی کنن با این شرایط کدوم ایلت کم هزینه تره و بهتر؟
2. من برای مدت حداقل 2 سال باید در ایران باشم .آیا استفاده از پاس سفید رو توصیه می کنید؟
3. برای اولین سفرم که با فرض اینکه کارای ssn و پاس سفید رو بخوام انجام بدم آیا کار ضروری دیگه ای هست؟
4. تقریبا چند روز باید باشم؟ من رو 2 هفته دارم حساب می کنم آیا این زمان کمه یا خوبه؟
5. کدوم ایرلاین بهتر و به صرفه تره؟

ممنونم
تشکر کنندگان: saharbb ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
من الان 4 هفتس کالیفرنیا اومدم سوشالم بعد از یه هفته اومد.
گرین کارتم هنوز نیمده. من باید یه هفته دیگه برگردم. انلاین که
وضعیت چک کردم زده 3 روز پیش شروع کردن پروسید گرین کارتم. زنگ زدم به uscis گفتن تا 1 ماه دیگه ممکنه طول بکشه.
می خواستم بدونم من خارج شم گرین کارتمو پست می کنن به همین ادرس امریکا یا نه؟
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
تشکر کنندگان: miyu ، M.d ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-25 ساعت 01:06)سامانتاوآرش نوشته:  سلام دوستان
من برنده ۲۰۱۵هستم و استرس خیلی زیادی دارم چون تنها باید یه یفر دورو درازو برم
سوالات من:
۱.من در آمریکا دوست نزدیکی ندارم و در کالیفرنیاو در میشیگان یکی از دوستان دورم هستن که فقط میتونن راهنمایی کنن با این شرایط کدوم ایلت کم هزینه تره و بهتر؟
۲. من برای مدت حداقل ۲ سال باید در ایران باشم .آیا استفاده از پاس سفید رو توصیه می کنید؟
۳. برای اولین سفرم که با فرض اینکه کارای ssn و پاس سفید رو بخوام انجام بدم آیا کار ضروری دیگه ای هست؟
۴. تقریبا چند روز باید باشم؟ من رو ۲ هفته دارم حساب می کنم آیا این زمان کمه یا خوبه؟
۵. کدوم ایرلاین بهتر و به صرفه تره؟

ممنونم
سلام بهتون تبريك ميگم تا جايي كه بتونم راهنماييتون ميكنم
١)براي اين سوال نميتونم راهنمايتون كنم كه اميدوارم دوستان بتونن!من فقط كلي ميتونم بگم كه ايالت تگزاس از هزينه پايينتر از ايالت هاي ديگه ست و ايالت خوبي هم هست
٢)شما نميتونين بيشتر از ٦ماه خارج امركا باشيد پس بايد پاس سفيد بگيرين
٣و٤ رو مطمئن نيستم!٥) بستگي داره!امارات ،قطر،تركيش،لوفتانزا و الاتحاد همگي اوكي هستن ولي از لحاظ قيمت هر كدومو بايد براي تاريختون چك كنيد!لوفتانزا گرونترينهو البته شيكترينه!الاتحاد از لحاظ كيفيت هواپيماييش (ازچيزي كه از سفرنامه ها خوندم)ميگن بهتر از امارات و تركيشه! (البته همهشون خوبن!)شما موقع انتخاب همه چيزو درنظر بگيرين:هزينه،كيفيت،مدت پرواز،تايم بين پروازها،زمان براي كارهاي مهاجرتي
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: Mahboy ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام

الان دوازده روز از ورودم ميگذره نكات ريزي ميگم به درد خيليا ميخوره

بانک روز دوم :
همون روز دوم رفتم ولز فارگو حساب باز كردم ، خيلي عالي بودن ، رفتارشون هم عالي بود حساب چكينگ و سيوينگ بدون ssn باز ميكنن از خداشون هم هست اصن كلا سيستمشون تعريف شده براي امثال ما

خونه :
خونه هم از سايت airbnb يه اتاق كرايه كردم اونم عاليه واسه يه ماه

کارای مهاجرتی در ابوظبی :
ابوظبي هم خوب بود ، كاراي مهاجرت خوب پيش رفت ، گفت برنج ... اينا داري گفتم هيچي فقط كتاب لباس دارم
چمدونارو باز هم نكردن و گفت چقدر پول داري گفتم شيش تا ، گفت اوكي خوش اومدي
گير داد بهم لاس وگاس چرا ميري برو لس انجلس همه ايرانين
گفتم وگاس ارزونه بهتره واسه ماه هاي اول
خيلي مرد خوبي بود كلي شوخي كرد باهام
چرا هیچ خوراکی نداری چرا چمدونت مث بقیه ایرانی ها نیست پر برنج و ادویه و ...
بنده خدا کف کرده بود چجوری میشه یه ایرانی انقدر چمدونش خلوص نیت داشته باشه Big Grin
14 کیلو کتاب بود البته به جای برنج و ادویه و...Tongue
توی مانیتور نشون داد این دوتاست چمدونت ؟ دو تا تیک زد رفت
راستي اون اسكن چشم نيست كه ، از صورت عكس ميندازه ولي خب كلوزآپه
بارهام دو تا چمدون کوچیک دقیقا هرکدوم 16 کیلو ! یه کوله پشتی لپتاپ7 کیلویی
توی ایروان ارمنستان به الاتحاد تحویل دادم دیگه ندیدمش
لاس وگاس تحویل گرفتم !!

البته نگران بودم هر فرودگاه میپرسیدم لازمه خودم بار رو بردارم میگفتن نه , رفته وگاس بردار

لاس وگاس منوره عاليه براي ورود Big Grin
خونه ارزون و بزرگ و استخر و باشگاه و اينا سه خوابه بهترين جاي لاس وگاس ماهي 900$ کرایه استدیو 499$
سيستم حمل و نقل عمومي 24 ساعته و عالي ، اصن به خريد ماشين فكر هم نميكنيد
پر رستوران و فروشگاه زنجيره اي
عدم گرفتن افسردگي ، شهر زنده است ، خواب نداره اين شهر
ماليات غذا و اب هم نداره ، كلا ارزونه

گرم هم نيست مثه تهرانه 38 درجه است من كه اوكيم با هواش حتي يه بار سه مايل راه وفتم سه مايل برگشتم دوباره ، نه گرما زده شدم نه ...
از اين بيشترهاشو تهران راه ميرفتم ! اين شيش مايل جوك حساب ميشه

فقط دو تا مشكل داره لاس وگاس كه قابل حله :

يكي ايراني اصن نميبينيد شايد احساس غربت دست بده ، كه من نه تنها نداد خوشحالم هستم
مشكل بعدي محيط خيابون استريپ سعي كنيد با پای چپ وارد نشيد
من خودم عاشق پوكرم ، ولي خب ميدونم بي جنبه ام ، پامو نميذارم كازينو
كلا حواستون باشه به اون خيابون مسائل ديگه هم داره ؛)

سيم كارت !!
سيم كارت من Lycamobile گرفتم ، انتن هاي tmobile رو استفاده ميكنه مثل تاليا كه شارژيه اما از انتن همراه اوله، خوبيش اینه میتونه شارژی باشه , من ماه اول رو فقط پلن گرفتم 21$ مكالمه رايگان و اس ام اس نامحدود و اينرنت 3g نامحدود و ... بقيه ماه ها 4-5 دلار ميريزم توش هروقت تموم شد شارژ میکنم چند دلار دیگه
مگه من قراره چقدر حرف بزنم كه 45$ ماهي بدم به ورايزن و ....

برید سایتش با پلن ارزون 21$ بخرید که هزینه پست و سیمکارت مجانی میشه چهار روزه با پست میرسه

خب دوستان ميخوام دوشنبه سر بزنم اداره مهاجرت اين ssn من نيومد
دوستاني كه كاراي مهاجرتشون ابوظبي انجام شد چند روزه ssn گرفتن ؟
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
(2015-07-25 ساعت 02:33)SomeOneX نوشته:  سلام

الان دوازده روز از ورودم ميگذره نكات ريزي ميگم به درد خيليا ميخوره

بانک روز دوم :
همون روز دوم رفتم ولز فارگو حساب باز كردم ، خيلي عالي بودن ، رفتارشون هم عالي بود حساب چكينگ و سيوينگ بدون ssn باز ميكنن از خداشون هم هست اصن كلا سيستمشون تعريف شده براي امثال ما

خونه :
خونه هم از سايت airbnb يه اتاق كرايه كردم اونم عاليه واسه يه ماه

کارای مهاجرتی در ابوظبی :
ابوظبي هم خوب بود ، كاراي مهاجرت خوب پيش رفت ، گفت برنج ... اينا داري گفتم هيچي فقط كتاب لباس دارم
چمدونارو باز هم نكردن و گفت چقدر پول داري گفتم شيش تا ، گفت اوكي خوش اومدي
گير داد بهم لاس وگاس چرا ميري برو لس انجلس همه ايرانين
گفتم وگاس ارزونه بهتره واسه ماه هاي اول
خيلي مرد خوبي بود كلي شوخي كرد باهام
راستي اون اسكن چشم نيست كه ، از صورت عكس ميندازه ولي خب كلوزآپه
بارهام دو تا چمدون کوچیک دقیقا هرکدوم 16 کیلو ! یه کوله پشتی لپتاپ۷ کیلویی
توی ایروان ارمنستان به الاتحاد تحویل دادم
لاس وگاس تحویل گرفتم !!
فقط توی نیویورک یه بار ترمینال عوض کردم
البته هر فرودگاه میپرسیدم لازمه خودم بار رو بردارم میگفتن نه , رفته وگاس بردار

لاس وگاس منوره عاليه براي ورود Big Grin
خونه ارزون و بزرگ و استخر و باشگاه و اينا سه خوابه بهترين جاي لاس وگاس ماهي 900$ کرایه استدیو 499$
سيستم حمل و نقل عمومي 24 ساعته و عالي ، اصن به خريد ماشين فكر هم نميكنيد
پر رستوران و فروشگاه زنجيره اي
عدم گرفتن افسردگي ، شهر زنده است ، خواب نداره اين شهر
ماليات غذا و اب هم نداره ، كلا ارزونه

گرم هم نيست مثه تهرانه 38 درجه است من كه اوكيم با هواش حتي يه بار سه مايل راه وفتم سه مايل برگشتم دوباره ، نه گرما زده شدم نه ...
از اين بيشترهاشو تهران راه ميرفتم ! اين شيش مايل جوك حساب ميشه

فقط دو تا مشكل داره لاس وگاس كه قابل حله :

يكي ايراني اصن نميبينيد شايد احساس غربت دست بده ، كه من نه تنها نداد خوشحالم هستم
مشكل بعدي محيط خيابون استريپ سعي كنيد با كله وارد نشيد
من خودم عاشق پوكرم ، ولي خب ميدونم بي جنبه ام ، پامو نميذارم كازينو
كلا حواستون باشه به اون خيابون مسائل ديگه هم داره ؛)

سيم كارت !!
سيم كارت من Lycamobile گرفتم ، انتن هاي tmobile رو استفاده ميكنه مثل تاليا كه شارژيه اما از انتن همراه اوله، خوبيش اينه شارژیه , من ماه اول رو فقط پلن گرفتم 21$ مكالمه رايگان و اس ام اس نامحدود و اينرنت 3g نامحدود و ... بقيه ماه ها ۴-۵ دلار ميريزم توش هروقت تموم شد شارژ میکنم چند دلار دیگه
مگه من قراره چقدر حرف بزنم كه 45$ ماهي بدم به ورايزن و ....

خب دوستان ميخوام دوشنبه سر بزنم اداره مهاجرت اين ssn من نيومد
دوستاني كه كاراي مهاجرتشون ابوظبي انجام شد چند روزه ssn گرفتن ؟

سلام. ممنون از توضیحات سفرتون.
ما LA هستیم و ssn من و بچه هام 6 روزه اومد.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: SomeOneX ، Mahboy ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-25 ساعت 02:30)miyu نوشته:  
(2015-07-25 ساعت 01:06)سامانتاوآرش نوشته:  سلام دوستان
من برنده ۲۰۱۵هستم و استرس خیلی زیادی دارم چون تنها باید یه یفر دورو درازو برم
سوالات من:
۱.من در آمریکا دوست نزدیکی ندارم و در کالیفرنیاو در میشیگان یکی از دوستان دورم هستن که فقط میتونن راهنمایی کنن با این شرایط کدوم ایلت کم هزینه تره و بهتر؟
۲. من برای مدت حداقل ۲ سال باید در ایران باشم .آیا استفاده از پاس سفید رو توصیه می کنید؟
۳. برای اولین سفرم که با فرض اینکه کارای ssn و پاس سفید رو بخوام انجام بدم آیا کار ضروری دیگه ای هست؟
۴. تقریبا چند روز باید باشم؟ من رو ۲ هفته دارم حساب می کنم آیا این زمان کمه یا خوبه؟
۵. کدوم ایرلاین بهتر و به صرفه تره؟

ممنونم
سلام بهتون تبريك ميگم تا جايي كه بتونم راهنماييتون ميكنم
١)براي اين سوال نميتونم راهنمايتون كنم كه اميدوارم دوستان بتونن!من فقط كلي ميتونم بگم كه ايالت تگزاس از هزينه پايينتر از ايالت هاي ديگه ست و ايالت خوبي هم هست
٢)شما نميتونين بيشتر از ٦ماه خارج امركا باشيد پس بايد پاس سفيد بگيرين
٣و٤ رو مطمئن نيستم!٥) بستگي داره!امارات ،قطر،تركيش،لوفتانزا و الاتحاد همگي اوكي هستن ولي از لحاظ قيمت هر كدومو بايد براي تاريختون چك كنيد!لوفتانزا گرونترينهو البته شيكترينه!الاتحاد از لحاظ كيفيت هواپيماييش (ازچيزي كه از سفرنامه ها خوندم)ميگن بهتر از امارات و تركيشه! (البته همهشون خوبن!)شما موقع انتخاب همه چيزو درنظر بگيرين:هزينه،كيفيت،مدت پرواز،تايم بين پروازها،زمان براي كارهاي مهاجرتي

3و 4 - درخواست پاس سفید فرایند زمان بری است و از زمان ازسال فرم ها و مبلغ درخواستی اون بیش از دو هفته زمان لازم داره . مگر این که کسی از قبل در آمریکا برای شما فرم ها و مبلغش رو به اداره uscis مربوطه ارسال کرده باشه و وقتی بهتون برای انگشت نگاری وقت دادند، شما بیایید و برگردید.
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: M.d ، Mahboy ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
Ssn من و پسرم ٦ روزه اومد اما مال شوهرم هنوز نيومده البته توى رسيد گفتن بعداز دو هفته پيگيري كنين كه قراره دوشنبه بريم دنبالش
البته كارهاى مهاجرتى ما فرودگاه فيلادلفيا انجام شد
اينجا آب ميخواى بخورى ssn ميخوان حالا باز خوبه مال من اومد وگرنه خونه هم نميشد اجاره كرد
واسه گواهينامه رانندگى هم از من خواستن حتى واسه افتتاح حساب بانكى هم ssn رو خواستن
البته قوانين ايالتهاى مختلف با هم فرق ميكنه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: SomeOneX ، M.d ، p00ya2001 ، Mahboy ، miyu ، ریحانا ، behjat ، behdadK ، rbrb-2015 ، babak12 ، Aghaman ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام بچه ها
خلاصه ما هم 22جولای وارد شهرفرشتگان آفتاب سوخته LAشدیم از اونجا نتوانسته بودیم هتل بگیریم چون کارت نداشتیم دوست ما اینجا با هتل اکستندداستی صحبت کرده بود گفت میتوانید حضوری بیابید و سوییت بگیرید ماازفرودگاه تاکسی شاتل ون گرفتیم وبا هفت تا چمدان داخل حیاط هتل اکستندداستی وودلندهیلز پیاده شدیم ولی پذیرش هتل گفت همه اتاقها پره و حضوری پذیرش نداریم ما بارهارو مجبور شدیم توی حیاط هتل بگذاریم وبه هتل مجاورش یعنی کامفورت این رفتیم ولی همین جواب رو شنیدیم برگشتیم اکستندداستی وازپذیرش خواهش کردیم برای ما یه تاکسی ون بگیره چون ون کمه پس از نیم ساعت تاکسی اومد راننده اش آقای هندی بودازاوخواستیم مارو ببره یه هتل با قیمت مناسب همون اطراف چند تا هتل رفتیم جواب نه شنیدیم هوا کم کم تاریک شده بود ولی ما نا امید نشدیم و
خونسردی خودمونو حفظ کردیم اون آقای هندی که خیلی مرد باادب وخوبی بود شروع کرد به زنگ زدن به هتلها چند جا پیدا کرد که قیمتاش بالا بود گفت یه هتل آشنا دارم قیمتش خوبه هتل توی Winnetka Aveدرونچورا هست به نام Rodeway inn که توی گوگل مپ به اسم قدیمش یعنی Start light Inn نشون داده میشه( چون تازه بازسازی کرده اسمشو هم عوض کرده) با شبی 70دلار یک اتاق با سرویس حمام، دستشویی، اینترنت وای فای و تلویزیون فلت گرفتیم و یه ماکروویو در لابی برای استفاده داره جای خوبیه و خیلی آرام وامنه برخورد منجر ش هم که یه هندیه خوبه با توجه به قیمتش جای مناسبیه ( قابل توجه بهجت خانم و دوستان ديگه که بزودی عازم اینجا) برای ترانسفر از فرودگاه بهتره از تاکسی اوبر ولی یا ایران اوبر که تلفنش 3103595877 هست استفاده کنید که منصفه و در ضمن هم وطنه و برای همه کارها راهنماییتون می کنه و ما کارهامون رو مثل رفتن به سوشیال، بانک و غیره با همراهی اون انجام دادیم
البته پرواز ما با الاتحاد بود که کلا خوب بود فقط در فرودگاه ابوظبی هیچ جا صف نباید بمانید با عجله خودتون رو به مسولین پرواز الاتحاد معرفی کنید و پوشه زرد رو نشون بدید مسیر حرکت در فرودگاه طولانی و شلوغه شما پشت جمعیت نمونید و سریعتر بروید
امیداوارم سفر خوبی داشته باشید و مطالب بالا بدردتان بخورد و تونسته باشم قسمتی از دینمو به دوستان ادا کرده باشم
کیس:As2015***** #۵#
تعداد :۳نفر
مصاحبه:فوریه ابوظبی
ابوظبی
کلیر:می
سلام به دوستان عزیز
1- به نظرتون 45 روز برای دریافت گرین کارت بعد از اولین ورود کافیه ؟؟؟
2- اگر تو این مدت گرین کارت به دستمون نرسید میتونیم خارج بشیم و چند ماه بعد برگردیم ؟؟؟
من اول دسامبر 2015 میخوام برای اولین بار وارد آمریکا بشم، من از استرالیا میام و اینجا کار دارم و میخوام برگردم و یه کم کار کنم و 6 ماه بعد برای اقامت دائم برم آمریکا، چون فکر میکنم اینجوری هم رزومه ی بهتری خواهم داشت و هم پول بیشتر برای شروع زندگی، به نظرتون کار درستیه؟؟؟
ممنون و با آرزوی موفقیت
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، بابراس ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان