کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-26 ساعت 11:50)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان منو از تاپيك كليرنس بيرون انداختن
امدم اينجا
ولي دلم هنوز اونجاست
آقا پویا واقعا خوشحال شدم. مبارکتون باشه و خیلی خوش اومدین به این تاپیک.
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: M.d ، r.bazargan ، p00ya2001 ، ریحانا ، behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
سلااام دوستان ،من و p00ya2001 , mfarraz , چند تا دوستای دیگه تو همین چند روزه خدا کمک کرد و کلیر شدیم و اومدیم اینجا در خدمت شما،انشالله ما بقی دوستان هم زووود کلیر میشن و میان تو این تاپیک
تا تعداد صفحات این تاپیک زیاد نشده (که انشالله با کلیر شدن همه دوستان میشه )همشو بخونم بعد اگر سوالی داشتم مزاحم دوستان و بهداک جان میشم
با آرزوی موفقیت همگی
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
(2015-07-26 ساعت 11:50)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان منو از تاپيك كليرنس بيرون انداختن
امدم اينجا
ولي دلم هنوز اونجاست

پویا جان خیلی خیلی خوشحال شدم و بهمین خاطر اینجا برات هورا میکشم.
هورا.............................................
......................................هورا.........................................

ایشالا همدیگه رو آتلانتا میبینیم
ما احتمالا 18 سپتامبر میریم........................WinkWinkWink
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: M.d ، r.bazargan ، p00ya2001 ، A_A ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 10:59)نیلان نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 08:20)نیلان نوشته:  سلام دوستان لطفا تجربیات تون رو از پرواز ترکیش با من در میون بذارین. ممنونم

ترکیش نبود؟ ترکیش با تجربه نبود؟

دوست عزیز من ۴ بار با ترکیش رفت امد کردم والا خیلی راضی بودم مخصوصا که با کامفرت و بزینس بودم البته با مایل اپگرید کردم هر سوالی دارید در خدمتم
كيس:IR5 خانوادگي پدر و مادر، مصاحبه: ۲۳ فوریه ابوظبی، آپدیت: پدر ۲۸ فوریه, ۲۰ مارچ، هر دو ۴ جون، ۸ جون
کلیرنس: ۸ جون Big Grin پیکاپ: ۹ جون، اپدیت ۲۸، ۲۹, ۳۰ جون, ۱ جولای
ویزا: مادر ۱ جولای، پدر ۶ جولای Cool
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 15:15)smhh7441 نوشته:  
امدم اينجا
ولي دلم هنوز اونجاست

پویا جان خیلی خیلی خوشحال شدم و بهمین خاطر اینجا برات هورا میکشم.
هورا.............................................
......................................هورا.........................................

ایشالا همدیگه رو آتلانتا میبینیم
ما احتمالا 18 سپتامبر میریم........................WinkWinkWink

اوكي
من ميرم واست فرش قرمز پهن ميكنم ما احتمالا 8-9 اگوست ميخوايم بريم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: mfarazz ، Daneshjo ، Alex 2014
امدم اينجا
ولي دلم هنوز اونجاست

مبارک باشه، اینجا هم همه دلشون تو تاپیک سفرنامه و تجربه زندگی عمه ریکاستBig GrinBig Grin
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، ریحانا ، behjat ، behdadK ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 14:30)M.d نوشته:  سلااام دوستان ،من و p00ya2001 , mfarraz , چند تا دوستای دیگه تو همین چند روزه خدا کمک کرد و کلیر شدیم و اومدیم اینجا در خدمت شما،انشالله ما بقی دوستان هم زووود کلیر میشن و میان تو این تاپیک
تا تعداد صفحات این تاپیک زیاد نشده (که انشالله با کلیر شدن همه دوستان میشه )همشو بخونم بعد اگر سوالی داشتم مزاحم دوستان و بهداک جان میشم
با آرزوی موفقیت همگی

نمیخواد بخونی ، ورچندی قبلا جای هممون خونده، بیا >> http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...#pid630707
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، behdadK ، behjat ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 09:10)behdadK نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 08:40)ریحانا نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 07:52)behdadK نوشته:  [quote='sarasara1' pid='640822' dateline='1437860229']
[quote='golli' pid='640802' dateline='1437853708']
....
پ.ن به ساراسارا: مبلغی که با خودتان در اولین سال ورود می آورید کلا معاف از مالیاته. البته برای سالهای بعدی هم به شرطی که ثابت کنید درآمدتون در خارج از کشور نبوده همچنان معاف از مالیاته ولی سال اول و بخصوص ورود اول نیازی به اثبات نداره چون کلا قبل از اون که مقیم ایالات متحده نبوده اید که بخواهید مالیاتی پرداخت کنید. مالیات در آمریکا مثل هر جای دیگری از جمله ایران خودمون به درآمد است و نه ثروت
ببخشید متوجه این قسمت نمیشم ثابت کنیم درآمد در خارج کشور نبوده معاف از مالیاته یا اینکه برعکسش درسته که نشون بدیم اتفاقا درآمد از خارج کشوره تا معاف از مالیات باشد؟
سئوال دوم اینکه بطور کلی برای اینکه پولمون مشمول مالیات نشه باید هر پولی که داشته باشیم را در سال اول همونجا داخل حساب بانکی کنیم و یا امکانش هست تدریجی این پولو وارد کنیم؟
سوم اینکه آقا بهداد جوابتون بسیار کامل بود و نشانگر اینه که شما جزئیات را هم دیده اید و بابتش برنامه ریزی کردید لطفا در آینده نزدیک که با رفتن سرتون شلوغ میشه باز لطف کنید و جوابگوی سئوالات ما باشید و کمکمون کنید.ممنون
شما وقتی مقیم آمریکا میشید از اون لحظه به بعد هر چی درآمد دارید از هر کجا که باشه شامل مالیات میشه. اما درامد.
الان که ایرانید. ۱ تیلیارد هم سرمایه و خونه و ماشین داشته باشید دولت آمریکا گلی به سرتان نزده که دو دستی بخشی اش رو تقدیم کنید. هر چه تابحال دارید برای خودتان دارید و هرچقدر بیشتر ببرید خوشحال تر هم میشوند و فقط مبلغ دقیقش رو میخواهند و میشمرند که بعدا درآمد آتی خودتان را که جایی ثبت نشده و میخواهید خرج کنید به حساب ثروت آورده نگذارید و مالیات آتی را دور نزنید.
البته شما لازم نیست که همه ثروتتون رو یکجا و با چمدان به آمریکا بیاورید و منطقی هم نیست. یکسال اول و بخصوص ورود اول که اصلا کاری با شما ندارند و میدونند که ثروت خودتون رو آوردید چون اصلا در آمریکا مقیم نشده بودید. بعد از ۱ سال هم هر چیزی که آوردید دلیل و مدرک داشته باشید که از ثروت شما قبل از مقیم شدن است و شاید مجبور به گرفتن وکیل باشید.

مثلا منزل یا ماشینی در ایران داشتید که الان فروختید و نوع ثروت رو تغییر دادید. یا حسابتان از اول پول داشته اما نخواستید به آمریکا واردش کنید. به همه اینها به شرط اثبات حتی اگر ۱۰ سال بعد از سیتی زنی شما باشد مالیات تعلق نمیگیرد که اگر قرار بود بگیرد سنگ روی سنگ بند نبود. (هرچند اثبات ثروتی کنار گذاشته شده برای ۱۰ سال کار ساده ای نیست!)
البته بنده تخصص در سیستم مالیات آمریکا ندارم و چیزی که گفتم شنیده های اطراف و مقایسه با نظام مالیاتی خودمان و کمی هم جمع بندی از درس های دانشگاهیمون بود و بهترین روش استفاده از اینترنت برای پیدا کردن جواب دقیقه ولیکن ما چیزی در ایران به جز خانواده ها و دوستان عزیزمون باقی نگذاشتیم که نگران مشکلات پروازهای بعدی باشیمBig Grin

بیا بهداد خان، بعد میگی چرا گیج بازی در میارینCool، اون مسئله پول اولیه که هر کی هر چه قدر داره میبره و هیچ، ولی این جریان تکسو من تو همین تاپیک خوندم، یادم نمیاد که نوشته بود ولی به همین ویزا قسم من دیدم قبلا، گر چه به حال من فرقی نداره من بتکوننم بیشتر از ۱۰ هزار تا نمیتونم همرام ببرم ولی خوب اون موقع هیچکی هیچی نگفت

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: behdadK ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
قربان بنده هم عرض کردم اطلاعات بنده منبع موثقی نیست. نه در این مورد در همه موارد.
دقیقا آخرین خط تاکید کردم
"البته بنده تخصص در سیستم مالیات آمریکا ندارم و چیزی که گفتم شنیده های اطراف و مقایسه با نظام مالیاتی خودمان و کمی هم جمع بندی از درس های دانشگاهیمون بود و بهترین روش استفاده از اینترنت برای پیدا کردن جواب دقیقه ولیکن ما چیزی در ایران به جز خانواده ها و دوستان عزیزمون باقی نگذاشتیم که نگران مشکلات پروازهای بعدی باشیم"

حتی ممکنه خود من با عوض شدن یه سری متغییر های جزئی جواب متفاوت بدم. ولی بنده و شما یک جبهه ایم و نگرانی ای از بابت دلارهای آتی نداریم چون خبری از اونها نیست (البته امیدوارم برای شما باشه)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sarasara1 ، areb1356 ، behjat ، HERMES7 ، ریحانا ، Daneshjo ، nora-nora ، jupiterx ، Alex 2014
امدم اينجا
ولي دلم هنوز اونجاست

خیلی خوشحال شدم امیدوارم بهترینها نصیبتون بشه و موفق باشید
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mkamyab ، behdadK ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 10:21)omid man نوشته:  من ماهانه 330 دلار کرایه
40دلار مبایل و اینترنت
60 دلار اب و برق
40 دلار کرایه
و از 150 تا200 مخارج خوراک

دوستان دو نفری اگر میتونند با یه دو نفری دیگه هماهنگ کنند و اپارتمان بگیرن .حداقل تا یک ماه اول.که کل هزینه ها سر بفلک میکشه.سرویس بهداشتی هر اتاق کاملا جداست.و از اول بالا شهر نرن.و قبل رفتن حتما با دوستان در تماس شن و رویدرواسی نکنند

سلام امید جان والا ما هیچ رودربایستی هم نکردیم ودر طول دوهفته مجبورشدیم دوجا عوض کنیم دوباره فرداپسفردا مجبوریم جابجا بشیم متاسفانه هم خونه ای برای ما نیست و هنوزم نمیدونم کدوم منطقه جا بگیرم که هم به چهارتا خیابون نزدیک باشه هم بشه کار پیدا کرد و بدون ماشین گذروند بازهم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: ریحانا ، h_researcher ، behdadK ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 09:10)behdadK نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 08:40)ریحانا نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 07:52)behdadK نوشته:  [quote='sarasara1' pid='640822' dateline='1437860229']
[quote='golli' pid='640802' dateline='1437853708']
....
پ.ن به ساراسارا: مبلغی که با خودتان در اولین سال ورود می آورید کلا معاف از مالیاته. البته برای سالهای بعدی هم به شرطی که ثابت کنید درآمدتون در خارج از کشور نبوده همچنان معاف از مالیاته ولی سال اول و بخصوص ورود اول نیازی به اثبات نداره چون کلا قبل از اون که مقیم ایالات متحده نبوده اید که بخواهید مالیاتی پرداخت کنید. مالیات در آمریکا مثل هر جای دیگری از جمله ایران خودمون به درآمد است و نه ثروت
ببخشید متوجه این قسمت نمیشم ثابت کنیم درآمد در خارج کشور نبوده معاف از مالیاته یا اینکه برعکسش درسته که نشون بدیم اتفاقا درآمد از خارج کشوره تا معاف از مالیات باشد؟
سئوال دوم اینکه بطور کلی برای اینکه پولمون مشمول مالیات نشه باید هر پولی که داشته باشیم را در سال اول همونجا داخل حساب بانکی کنیم و یا امکانش هست تدریجی این پولو وارد کنیم؟
سوم اینکه آقا بهداد جوابتون بسیار کامل بود و نشانگر اینه که شما جزئیات را هم دیده اید و بابتش برنامه ریزی کردید لطفا در آینده نزدیک که با رفتن سرتون شلوغ میشه باز لطف کنید و جوابگوی سئوالات ما باشید و کمکمون کنید.ممنون
شما وقتی مقیم آمریکا میشید از اون لحظه به بعد هر چی درآمد دارید از هر کجا که باشه شامل مالیات میشه. اما درامد.
الان که ایرانید. ۱ تیلیارد هم سرمایه و خونه و ماشین داشته باشید دولت آمریکا گلی به سرتان نزده که دو دستی بخشی اش رو تقدیم کنید. هر چه تابحال دارید برای خودتان دارید و هرچقدر بیشتر ببرید خوشحال تر هم میشوند و فقط مبلغ دقیقش رو میخواهند و میشمرند که بعدا درآمد آتی خودتان را که جایی ثبت نشده و میخواهید خرج کنید به حساب ثروت آورده نگذارید و مالیات آتی را دور نزنید.
البته شما لازم نیست که همه ثروتتون رو یکجا و با چمدان به آمریکا بیاورید و منطقی هم نیست. یکسال اول و بخصوص ورود اول که اصلا کاری با شما ندارند و میدونند که ثروت خودتون رو آوردید چون اصلا در آمریکا مقیم نشده بودید. بعد از ۱ سال هم هر چیزی که آوردید دلیل و مدرک داشته باشید که از ثروت شما قبل از مقیم شدن است و شاید مجبور به گرفتن وکیل باشید.

مثلا منزل یا ماشینی در ایران داشتید که الان فروختید و نوع ثروت رو تغییر دادید. یا حسابتان از اول پول داشته اما نخواستید به آمریکا واردش کنید. به همه اینها به شرط اثبات حتی اگر ۱۰ سال بعد از سیتی زنی شما باشد مالیات تعلق نمیگیرد که اگر قرار بود بگیرد سنگ روی سنگ بند نبود. (هرچند اثبات ثروتی کنار گذاشته شده برای ۱۰ سال کار ساده ای نیست!)
البته بنده تخصص در سیستم مالیات آمریکا ندارم و چیزی که گفتم شنیده های اطراف و مقایسه با نظام مالیاتی خودمان و کمی هم جمع بندی از درس های دانشگاهیمون بود و بهترین روش استفاده از اینترنت برای پیدا کردن جواب دقیقه ولیکن ما چیزی در ایران به جز خانواده ها و دوستان عزیزمون باقی نگذاشتیم که نگران مشکلات پروازهای بعدی باشیمBig Grin
ممنون از پاسختون .اون ۱تیلیارد هم خوب اومدیدا...چشمام کاملا گردشدندRolleyes کاش الان دغدغه ام همین مالیات یک تیلیارد بود ونه کلیرشدن
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: behdadK ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-24 ساعت 14:58)hoorshid نوشته:  
(2015-07-24 ساعت 02:07)elchin_f نوشته:  سلام دوستای عزیزم
معذرت از غیبت طولانی که داشتم . دوستانی که به سن دیگو پرواز دارن در صورت نیاز کمک با من تماس بگیرن و اگر دنبال کار و بیزینس هستید میتونم کمکتون کنم ( لس انجلس ، ایرواین ، سن دیگو).
سلام من دنبال کار هستم لس‌آنجلس زندگی میکنم میتونین کمکم کنید؟

سلام بله لطفا پیغام خصوصی بدین
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 10:21)omid man نوشته:  من ماهانه 330 دلار کرایه
40دلار مبایل و اینترنت
60 دلار اب و برق
40 دلار کرایه
و از 150 تا200 مخارج خوراک

دوستان دو نفری اگر میتونند با یه دو نفری دیگه هماهنگ کنند و اپارتمان بگیرن .حداقل تا یک ماه اول.که کل هزینه ها سر بفلک میکشه.سرویس بهداشتی هر اتاق کاملا جداست.و از اول بالا شهر نرن.و قبل رفتن حتما با دوستان در تماس شن و رویدرواسی نکنند

خیلی‌ عالیه به‌‌‌ سلامتی‌، واسه اولش به‌‌‌ نظر منم اتاق خیلی‌ خوبه. مجرد‌ها بهتر می‌تونن پیدا کنن ولی‌ به‌‌‌ دو نفر سخت اتاق میدن البته غیر ممکن هم نیست.
تشکر کنندگان: omid man ، behdadK ، miyu ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
برای پرداخت 165دلار باید برای هرکدام از اعضاء خانواده یک کاربری افتتاح کنیم یا نه
تشکر از راهنمایی شما
کیس:
AS2015XXX #5#
مصاحبه :فوریه ابوظبی
کلیر :می
ورود به آمریکا :22جولای
تشکر کنندگان: arezoue ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان