کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
میشه لطفا بگین حداقل پولی که واسه اوایل سفر تا پیدا کردن ی شغل حدوداً چنده؟
مخصوصا که مقصد نیویورک باشه!
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 00:18)golli نوشته:  سلام دوستان

خیلیBig Grin
ولی جدا نمیشه مبلغ دقیقی گفت، من از چند نفر که سوال کردم گفتا خرج یک سالتو بیار و آرومم خرج کن، طبق خط فقر میشه حدود 15 هزار تا ولی فکر میکنم با ده هزار تا هم بشه تا یافتن کار دووم آورد، ضمن اینکه اگر اشتباه نکنم تا 10 هزار تا در اولین ورود فری تکس هس ولی بیشتر تکس میخوره، البته نیو یورک رو بهتره از کسی که اونجا هست یه مشورت بگیرین، قضیش ی کم، ... ، شایدم بقیه بچه‌ها اطلاعات دقیق تری داشته باشن
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: A_A ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-25 ساعت 01:21)nargesi نوشته:  سلام دوستان
من الان ۴ هفتس کالیفرنیا اومدم سوشالم بعد از یه هفته اومد.
گرین کارتم هنوز نیمده. من باید یه هفته دیگه برگردم. انلاین که
وضعیت چک کردم زده ۳ روز پیش شروع کردن پروسید گرین کارتم. زنگ زدم به uscis گفتن تا ۱ ماه دیگه ممکنه طول بکشه.
می خواستم بدونم من خارج شم گرین کارتمو پست می کنن به همین ادرس آمریکا یا نه؟
ممنون
با سلام دوست عزیز میخواستم بدونم از چه طریقی وضعیت مراحل صدور گرین کارت رو چک کردید؟ از پاسحگوییتان ممنونم.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
وضعیت چک کردم زده ۳ روز پیش شروع کردن پروسید گرین کارتم. زنگ زدم به uscis گفتن تا ۱ ماه دیگه ممکنه طول بکشه.
ممنون

دوست عزیز درسته گفتن ممکنه یکماه دیگه طول بکشه ولی امکان اینکه زودتر از این تاریخ بدستتون برسه هم زیاده.
بر فرضی که نرسید مشکلی نداره و اگر ادرسی که دادین اشنا باشه میتونن بگیرن و به ایران بفرستن.
در ضمن شما با همون ویزای مهر شده تا یکسال براحتی میتونید وارد امریکا بشید و اجبارآ نیازی به گرین کارت ندارید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behdadK ، ریحانا ، Arshia2000 ، h_researcher ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 03:35)m.ghoreishi نوشته:  
ممنون

دوست عزیز درسته گفتن ممکنه یکماه دیگه طول بکشه ولی امکان اینکه زودتر از این تاریخ بدستتون برسه هم زیاده.
بر فرضی که نرسید مشکلی نداره و اگر ادرسی که دادین اشنا باشه میتونن بگیرن و به ایران بفرستن.
در ضمن شما با همون ویزای مهر شده تا یکسال براحتی میتونید وارد آمریکا بشید و اجبارآ نیازی به گرین کارت ندارید
واسه ما دقیقا این مشکل پیش اومد. گرین کارت همسرم ۲ ماه طول کشید تا اومد. ولی‌ ما بعد از ۱ ماه با ویزا برگشتیم ایران و گرین کارت فرستادن ایران. از پلیسِ فرودگاه پرسیدیم گفتن اگه گرین کارت داشته باشید باید حتما موقع ورود همراهتون باشه بدون اون نمی‌شه مگر اینکه هنوز تا اون موقع صادر نشده باشه.
تشکر کنندگان: behdadK ، gholamrezaei ، Arshia2000 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 02:07)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 00:18)golli نوشته:  سلام دوستان

خیلیBig Grin
ولی جدا نمیشه مبلغ دقیقی گفت، من از چند نفر که سوال کردم گفتا خرج یک سالتو بیار و آرومم خرج کن، طبق خط فقر میشه حدود 15 هزار تا ولی فکر میکنم با ده هزار تا هم بشه تا یافتن کار دووم آورد، ضمن اینکه اگر اشتباه نکنم تا ۱۰ هزار تا در اولین ورود فری تکس هس ولی بیشتر تکس میخوره، البته نیو یورک رو بهتره از کسی که اونجا هست یه مشورت بگیرین، قضیش ی کم، ... ، شایدم بقیه بچه‌ها اطلاعات دقیق تری داشته باشن

با 15 هزار تا اگر میشد یکسال تو آمریکا زندگی کرد چقزه خوب بود. با 10 تا که رویایی بود. Wink

با 20 هزار تا هم نمیشه بیش از 6 ماه در اولین ورود زندگی کرد. مگر اینکه صرفه جویی حسابی بکنید.
من فقط چند قلم کوچیکش رو مثال بزنم. همون اول که اومدید که مستقیم نمیتونید تشریف ببرید خونه اجاره کنید.
کرایه حداقل هتل و متل و ایر بی ان بی و ... در نیویورک فکر کنم 100 دلار کمتر نشه. جاهای دیگه مثل لس انجلس هم 80 تا یه جایی مثل هیوستون که ارزونیه 50 تا! تازه همونم شانس آوردی اگر گیر بیاری.
شما 2 هفته حساب کن تا خونه گیر بیاری و وسایل بخری بزاری توش همینجوری 1500 دلارت پریده. حالا هزینه های خورده ریز مثل تاکسی از فرودگاه به هتل (100 دلار) و خورد و خوراک 2 هفته اول که در هتلی و بایستی حاضری بخوری ( به احتساب 2 وعده در روز و هر وعده 5 دلار یعنی 140 دلار ) و هزینه اولیه یک سیم کارت و ماه اول (100 دلار) و هزینه تاکسی یا ماشین و اتوبوس برای پیدا کردن خونه برای اجاره و نقل مکان (200 دلار) تازه اگر مثلا تو اینترنت پیدا کرده باشی و بری فقط ببینی و اولی رو بگی اوکی میشه جمعا 2000 دلار.
این 2000 تا رو از اول از کل پولت کم کن چون نرفته پریده! تازه با حداکثر صرفه جویی! اگر بخوای هتل بمونی بالای 2 هفته و خونه گیرت نیاد میشه ماهی 4000 تا! البته جایی مثل هیوستون میشه 2000 تا (اگر شانس داشته باشی و آشنا در آمریکا جایی که بری پیشش خوب این پول یا بخش اعظمی ازش صرفه جویی شده)

حالا خونه رو پسندیدی خواستی بگیری تو نیویورک که هیچ البته اطرافش. فکر نکنم پایین 2500 تا یه خونه تک خوابه فسقلی پیدا کنی مگر اینکه با یکی هم خونه بشی که باز هم شرایط خودش رو داره ولی روی 1200-1300 تا حداقل ماهی حساب کن که تازه اگر بهت بدن چون نه کردیت داری و نه کاری و نه سوشیالی و نه گرین کارتی . تازه اگر خیلی خیلی شانس آورده باشی و سوشیالت اومده باشه میتونی امید داشته باشی به اجاره خونه اگر نیومده باشه که باید اون هتل رو اکستند کنی.

خونه که به شما نمیگه بفرمایید داخل . اولا که اجاره 1 ماه رو در صورتی که شرایطت رویایی هم باشه باید پیش بدی . یعنی همون 1200-1300 به علاوه دیپازیت که واسه خونه 2500 دلاری در ماه 500-600 تا حداقلشه که سهمت میشه 300 تا (تازه تازه اگر خیلی طرف با معرفت باشه و با وضعی که داری نگه 3 ماه رو پیش بده که خیلی احتمالش بالاست) یعنی 1500 تا

تا حالا چقدر خرج کردی؟ 4000 به علاوه 1500 یعنی 5500 دلار و چی داری؟ هیچ
دیپازیت برق (500 دلار) و کرایه آب و برق (200 دلار) و خرید موبایل و ماهانه هزینه اش (40 دلار) و اینترنت و تلویزیون (50 دلار حداقل پلن) یعنی 6000 + ماهانه 1800

اما خونه خالی که نمیتونی بری هزینه پر کردن خونه اگر بری گاراژ سیل دیگه کمتر از 2000 تا نمیشه واسه یه نفر. تازه به فرض اینکه تشک هم گاراژ سیل بگیری! یعنی 8000 + ماهانه 1800تا
هزینه خورد و خوراک ماهی 200 تا حساب کنیم! معمولی بخوری. یعنی 8000 دلار + ماهانه 2000 تا به شرطی که خیلی خوش شانس باشی تو یه خونه کوچولو و یه همخونه خوب باشی و همه چیز صرفه جویی کنی ضمنا چیزی نپوشی و جایی نری هزینه حمل و نقل ندی! یعنی همون ماه اول 10000 دلار خط فقر رو رد کردی!
تازه شما یه حساب بانکی میخواستی باز کنی که حداقل توش 2000 تا باشه که 500 تاش رو سکیور کنی که اگر این حساب رو هم باز کنی با 2000 صاب خونه چطور بهت اعتماد کنه وقتی 2000 تا بیشتر نداری خونه ماهی 1200-1300 دلاری میخوای اجاره کنی و حداقل اجاره یکسالت باید داخلش باشه که به صاحب خونه نشون بدی و بهت بدون کار و سابقه کردیت خونه بده

اگر فرض کنیم که 6 ماهه کار میخوای پیدا کنی و حسابی قناعت میخوای بکنی همون 10000 دلار اولیه و 6 تا 2000 تا یعنی 22000 میخوای تا جایی مثل نیویورک دووم بیاری. دیگه بکن 20000 تا خیرشو ببینی.
ولی به همون شرط که یک نفر باشی . خیلی خوش شانس باشی و خیلی خیلی قانع وای به حالت هم اگر دستت زخم بشه و یا از دماغت خون بیاد و یا حوس بکنی یه پرس غذای خوب بخوری.

اگر نداری 20000 تا رو چرا میخوای نیویورک بری؟ آخه نیویورک کلا مقصد خوبی برای نیروی کار ساده نیست. مگر اینکه مدرک مالی مرتبط و سابقه خوب بین المللی داری و حاضری از کارهای ساده تریدینگ شروع کنی و پول کافی هم برای یکسال اول و آشنایی اونجا و صبر ایوب هم داری و خیلی دوست داری بگی نیویورکی ام.

ضمنا سایر ایالات هزینه ماهانه و هزینه اولیه کمتری دارند اما کمی از این هزینه کمتر با خرید اجباری ماشین (که در نیویورک نیازی بهش نیست و امکانش هم نیست) جبران میشه

هزینه ها بسیار بالاست. بیگدار به آب نزنید و کمی بیشتر تحقیق کنید.

پ.ن به ساراسارا: مبلغی که با خودتان در اولین سال ورود می آورید کلا معاف از مالیاته. البته برای سالهای بعدی هم به شرطی که ثابت کنید درآمدتون در خارج از کشور نبوده همچنان معاف از مالیاته ولی سال اول و بخصوص ورود اول نیازی به اثبات نداره چون کلا قبل از اون که مقیم ایالات متحده نبوده اید که بخواهید مالیاتی پرداخت کنید. مالیات در آمریکا مثل هر جای دیگری از جمله ایران خودمون به درآمد است و نه ثروت
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-07-25 ساعت 18:37)behdadK نوشته:  ممنون قربان
ما هم دونفری به زودی عازمیم. حدود ۲ ماه دیگه.
درگیر امادگی برای امتحان PMP و PSP و جمع کردن آخرین حقوقها
Big Grin

پس ما با شما همسفر هستیم Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان لطفا تجربیات تون رو از پرواز ترکیش با من در میون بذارین. ممنونم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ریحانا ، behdadK ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 07:52)behdadK نوشته:  [quote='sarasara1' pid='640822' dateline='1437860229']
[quote='golli' pid='640802' dateline='1437853708']
....
پ.ن به ساراسارا: مبلغی که با خودتان در اولین سال ورود می آورید کلا معاف از مالیاته. البته برای سالهای بعدی هم به شرطی که ثابت کنید درآمدتون در خارج از کشور نبوده همچنان معاف از مالیاته ولی سال اول و بخصوص ورود اول نیازی به اثبات نداره چون کلا قبل از اون که مقیم ایالات متحده نبوده اید که بخواهید مالیاتی پرداخت کنید. مالیات در آمریکا مثل هر جای دیگری از جمله ایران خودمون به درآمد است و نه ثروت
ببخشید متوجه این قسمت نمیشم ثابت کنیم درآمد در خارج کشور نبوده معاف از مالیاته یا اینکه برعکسش درسته که نشون بدیم اتفاقا درآمد از خارج کشوره تا معاف از مالیات باشد؟
سئوال دوم اینکه بطور کلی برای اینکه پولمون مشمول مالیات نشه باید هر پولی که داشته باشیم را در سال اول همونجا داخل حساب بانکی کنیم و یا امکانش هست تدریجی این پولو وارد کنیم؟
سوم اینکه آقا بهداد جوابتون بسیار کامل بود و نشانگر اینه که شما جزئیات را هم دیده اید و بابتش برنامه ریزی کردید لطفا در آینده نزدیک که با رفتن سرتون شلوغ میشه باز لطف کنید و جوابگوی سئوالات ما باشید و کمکمون کنید.ممنون
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: behdadK ، APOLO5321 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام مجدد به دوستان گرامی
دوستان از جنبه های مختلف مهاجرت رو تجزیه و تحلیل میکنند منم گفتم بعد دو ماه زندگی اینور رو از جنبه خوبش تعریف کنم.
من و دوستم با هم اومدیم اما قبل اومدن مهمترین کار پیدا کردن هم خونه است.دوستم نیویورک رفت شهر سیراکیوس منم اومدم کالیفرنی منطقه اورنج کانتی.من با دو هزار تا اومدم دوستمم با سه هزار تا رفت نیویورک.مخارج دوستم با همه چیزش میشه ماهانه 600 تا و مخارج منم میشه ماهانه 800 تا.خدا رو شکر کارم در عرض 45 روز اوکی شد و الانم همه چی روبرا شده.این رو نگفتم که بیگدار به اب بزنید فقط گفتم اگر با برنامه پیش برین مخارج خیلی پایین میاد.خوشم میاد که این صفحه روز به روز داره شلوغ تر میشه.هههههههه البته بچه ها این مخارج که من گفتم در صورت داشتن دو نفر هم خونه هست .و شهر هام فرق میکنه مثلا کرایه اپارتمان من 1300 اما از دوستم تو سیراکیوس با همین امکانات 700 هست
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: ریحانا ، behdadK ، k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، h_researcher ، behjat ، miyu ، Daneshjo ، nora-nora ، jupiterx ، Alex 2014
سلام در یک ایالت نسبتا ارزون برای دونفر چقدر پول لازمه واسه ۶ ماه البته با احتساب همه هزینه ها?واینکه اگه با خودمون طلا ببریم اونجا ارزشی داره اصلا میخرن یا نه?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: behdadK ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 08:48)neda733 نوشته:  سلام در یک ایالت نسبتا ارزون برای دونفر چقدر پول لازمه واسه ۶ ماه البته با احتساب همه هزینه ها?واینکه اگه با خودمون طلا ببریم اونجا ارزشی داره اصلا میخرن یا نه?

ندا خانم ببینید مهم ایالت نیست مهم شهر و مکان مورد نظر تو یک شهر و ایالت هست مثلا همین شهر سیراکیوس که 5 ساعت از شهر نیویورک دوره یه اپارتمان دو خوابه با دو تا سرویس بهداشتی و کمی امکانات 700 دلاره مخارج خوراکم 600 تا دو نفر با مخارج کوچک دیگه.بستگی داره کجا میرین
[color=#00BFFF][b]
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
لیورپول نیویورک
(2015-07-26 ساعت 08:20)نیلان نوشته:  سلام دوستان لطفا تجربیات تون رو از پرواز ترکیش با من در میون بذارین. ممنونم

من یه کمی تو سفرنامه توضیح دادم ها بازم سوالی بود در خدمتم
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-26 ساعت 08:40)ریحانا نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 07:52)behdadK نوشته:  [quote='sarasara1' pid='640822' dateline='1437860229']
[quote='golli' pid='640802' dateline='1437853708']
....
ببخشید متوجه این قسمت نمیشم ثابت کنیم درآمد در خارج کشور نبوده معاف از مالیاته یا اینکه برعکسش درسته که نشون بدیم اتفاقا درآمد از خارج کشوره تا معاف از مالیات باشد؟
سئوال دوم اینکه بطور کلی برای اینکه پولمون مشمول مالیات نشه باید هر پولی که داشته باشیم را در سال اول همونجا داخل حساب بانکی کنیم و یا امکانش هست تدریجی این پولو وارد کنیم؟
سوم اینکه آقا بهداد جوابتون بسیار کامل بود و نشانگر اینه که شما جزئیات را هم دیده اید و بابتش برنامه ریزی کردید لطفا در آینده نزدیک که با رفتن سرتون شلوغ میشه باز لطف کنید و جوابگوی سئوالات ما باشید و کمکمون کنید.ممنون
شما وقتی مقیم آمریکا میشید از اون لحظه به بعد هر چی درآمد دارید از هر کجا که باشه شامل مالیات میشه. اما درامد.
الان که ایرانید. 1 تیلیارد هم سرمایه و خونه و ماشین داشته باشید دولت آمریکا گلی به سرتان نزده که دو دستی بخشی اش رو تقدیم کنید. هر چه تابحال دارید برای خودتان دارید و هرچقدر بیشتر ببرید خوشحال تر هم میشوند و فقط مبلغ دقیقش رو میخواهند و میشمرند که بعدا درآمد آتی خودتان را که جایی ثبت نشده و میخواهید خرج کنید به حساب ثروت آورده نگذارید و مالیات آتی را دور نزنید.
البته شما لازم نیست که همه ثروتتون رو یکجا و با چمدان به آمریکا بیاورید و منطقی هم نیست. یکسال اول و بخصوص ورود اول که اصلا کاری با شما ندارند و میدونند که ثروت خودتون رو آوردید چون اصلا در آمریکا مقیم نشده بودید. بعد از 1 سال هم هر چیزی که آوردید دلیل و مدرک داشته باشید که از ثروت شما قبل از مقیم شدن است و شاید مجبور به گرفتن وکیل باشید.

مثلا منزل یا ماشینی در ایران داشتید که الان فروختید و نوع ثروت رو تغییر دادید. یا حسابتان از اول پول داشته اما نخواستید به آمریکا واردش کنید. به همه اینها به شرط اثبات حتی اگر 10 سال بعد از سیتی زنی شما باشد مالیات تعلق نمیگیرد که اگر قرار بود بگیرد سنگ روی سنگ بند نبود. (هرچند اثبات ثروتی کنار گذاشته شده برای 10 سال کار ساده ای نیست!)
البته بنده تخصص در سیستم مالیات آمریکا ندارم و چیزی که گفتم شنیده های اطراف و مقایسه با نظام مالیاتی خودمان و کمی هم جمع بندی از درس های دانشگاهیمون بود و بهترین روش استفاده از اینترنت برای پیدا کردن جواب دقیقه ولیکن ما چیزی در ایران به جز خانواده ها و دوستان عزیزمون باقی نگذاشتیم که نگران مشکلات پروازهای بعدی باشیمBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، SomeOneX ، h_researcher ، r.bazargan ، AliReza.Sh ، sarasara1 ، Daneshjo ، Reza-2015 ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام
آقا ما ديروز رفتيم امتحان آيين نامه واسه گواهينامه داديم
بنده با ٦ غلط و همسر جان با ٥ غلط پاس كرديم ، ما همون نمونه سؤالات كه دوستان گذاشته بودند رو خونديم ولي تقريبا نصفش شبيه اونا بود ، واسه همين توصيه ميكنم حتمن اون دفترچه رو هم بخونيد.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان