کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام به دوستان

من یک سوال داشتم من 1.5 ماه قبل ورودم پول 165$ رو دادم و الان یک ماه و 10 روزه از ورودم میگذره ولی هیچ تغییری در وضعیت گیرین کارتم تو سایت نیست باید کاری انجام بدم یا منتظر باشم؟
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، behjat ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-07 ساعت 02:07)elchin_f نوشته:  سلام به دوستان

من یک سوال داشتم من 1.5 ماه قبل ورودم پول 165$ رو دادم و الان یک ماه و 10 روزه از ورودم میگذره ولی هیچ تغییری در وضعیت گیرین کارتم تو سایت نیست باید کاری انجام بدم یا منتظر باشم؟
سلام الچین عزیز ، به نظرم زیاد نگران گریین کارت نباشید من از بچه های ۲۰۱۴ دیدم بعد از سه ماه گریین کارتشون اومده . برخلاف دیدگاه دیگران این سوشیال هست که مهمه چون بدون سوشیال شما اجازه کار نداری ، و حتی واسه باز کردن حساب سوشیال کافیه.( البته چونبانک دوتا کارت شناسایی میخواد یکی سوشیال و دومی پاسپورت کافیه )

اما پیشنهاد می دم سوالتون رو تویه اولین سفر به امریکا ۲۰۱۴ هم بپرسید.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: laleht ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، Sam2014 ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014
یک آپارتمان مبله در محله ای ایرانی نشین با امکانات کامل و کلیه هزینه ها از 10 ژانویه بصورت کوتاه مدت با قیمت فوق العاده عالی اجاره داده می شود.

09121253557 و 7-88805185-021
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: A_A ، مررداد ، babak433 ، atlantis770 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام
كسي ميتونه بگه كودوم هواپيمايي كمترين درصد رو موقع تعويض تاريخ برگشت كم ميكنه؟
اگه خوب منظورمو رسونده باشم، ممنون ميشم راهنمايي كنيد Smile
تشکر کنندگان: jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-07 ساعت 20:46)Samia نوشته:  سلام

این سئوال کاملا به هواپیمایی داره که انتخاب می کنید. به CHEAPOAIR برید و در آن قیمتها رانگاه کنید شرایط تغییر برای هر پرواز را نگاه کنید قیمت تغییر بلیط نوشته شده است. آنلاین هم می توانید چک کنید وقبل از گرفتن بلیط شرایط را ببینید.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Samia ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-07 ساعت 19:58)Nazem نوشته:  یک آپارتمان مبله در محله ای ایرانی نشین با امکانات کامل و کلیه هزینه ها از 10 ژانویه بصورت کوتاه مدت با قیمت فوق العاده عالی اجاره داده می شود.

ناظم جان حالا کدوم کشورش زیاد سخت نیست گمانه زنی کنیم ولی خدایش ما کف بینیمون در حد شهر و ایالت نیست بگو کدوم شهر و ایالت
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: afrand ، aidaz ، Samia ، m.ghoreishi ، A_A ، Melon2015 ، vahidbaq ، aaraam ، laleht ، behjat ، Mahboy ، t_arian_n ، jupiterx ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام ..

من مدتی به دنبال یه هم خونه هستم ..

دانشجو ام و چند ساله از ایران اومدم و تو ایالت جورجیا و شهر اتلانتا زندگی میکنم ..

فامیل اینجا زیاد داریم ولی تصمیم گرفتم جدا زندگی کنم و الان یه خونه خوب اجاره کردم .. ولی تنهام و چون خودم دخترم فقط میتونم با خانم ها هم خونه باشم . من چون هدفم از اومدن فقط تحصیل بوده دوست دارم با کسی هم خونه باشم که هدفش به من نزدیک باشه .. اگر کسی تمایل داره میتونه بهم ایمیل بفرسته تا باهم در ارتباط باشیم و راهنمایش کنم که چه جوری میتونه بیاد و اینجا باهم بتونیم زندگی کنیم .

مرسی ..

anitamoghen@gmail.com

آنیتا موقن 23 سال و دانشجو ..
تشکر کنندگان: atlantis770 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-07 ساعت 22:36)MASTAN1 نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 20:46)Samia نوشته:  سلام

این سئوال کاملا به هواپیمایی داره که انتخاب می کنید. به CHEAPOAIR برید و در آن قیمتها رانگاه کنید شرایط تغییر برای هر پرواز را نگاه کنید قیمت تغییر بلیط نوشته شده است. آنلاین هم می توانید چک کنید وقبل از گرفتن بلیط شرایط را ببینید.

سلام مستان عزيز و ممنون
اره اون سايت و كلي ديگه رو زيرو رو كردم قبلا و ديدم قيمتها رو ولي ميخواستم از تجربه ي دوستان هم استفاده كنم Smile
تشکر کنندگان: قصه گو ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-07 ساعت 23:43)reza.aa نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 19:58)Nazem نوشته:  یک آپارتمان مبله در محله ای ایرانی نشین با امکانات کامل و کلیه هزینه ها از 10 ژانویه بصورت کوتاه مدت با قیمت فوق العاده عالی اجاره داده می شود.

ناظم جان حالا کدوم کشورش زیاد سخت نیست گمانه زنی کنیم ولی خدایش ما کف بینیمون در حد شهر و ایالت نیست بگو کدوم شهر و ایالت

رضا جان محله ایرانی نشین رو در آمریکا هم میتونی گمانه زنی کنی که کالیفرنیاست.
صدرا هم در لس آنجلس مشغول به فعالیته پس اونهم حله ؟Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: reza.aa ، HERMES7 ، قصه گو ، t_arian_n ، SAAM_60 ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014
دوتا سايت پيدا كردم براي اقامت هاي ارزان قيمت
Sublet.com
Flipkey.com
داشتم يك سوييت توي Oakwood اجاره ميكردم، از 2500$شروع كردند و وقتي قرار داد رو فرستادند كه امضا كنيم با ماليات و تخت بچه به زيبايي شد ماهي 3500$ و گفتند كه اون قيمت قبل بوده الان اين قيمته...
Studio6 هم قيمت هاش مناسبه، فكر ميكنم آقا رضا معرفي كردند...

تشکر کنندگان: reza.aa ، rbrb-2015 ، atlantis770 ، A_A ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-11 ساعت 10:12)Melon2015 نوشته:  دوتا سايت پيدا كردم براي اقامت هاي ارزان قيمت
Sublet.com
Flipkey.com
داشتم يك سوييت توي Oakwood اجاره ميكردم، از 2500$شروع كردند و وقتي قرار داد رو فرستادند كه امضا كنيم با ماليات و تخت بچه به زيبايي شد ماهي 3500$ و گفتند كه اون قيمت قبل بوده الان اين قيمته...
Studio6 هم قيمت هاش مناسبه، فكر ميكنم آقا رضا معرفي كردند...

3500$$$$$$$$$$$$$$
الان اگه می توننستم شاخ در میاوردم
این خیلی پول زیادیه در واقع میشه تو هر شهر از امریکا بهترین نقطه شهر یه خونه با این قیمت اجاره کرد ، هتل هم بخواید برید اینقدر در نمیاد چه برسه به یه سوییت البته فک کنم ملون عزیز این قرارداد رو امضا نکردن ،

از این موضوع بگذریم ،این حرفم با همست مخصوصا متاهل ها، به نظر من هر چقدر هم که وضع مالیتون خوبه بازم باید در هزینه کردن دقت کنید . هر چقدر امریکا خوب باشه باز هم واسه ما یه کشور که همه چیزش با ما فرق داره ، نه میشه آینده رو پیشبینی کرد نه اینکه جلوی بعضی اتفاقات بد رو گرفت .

وقتی از ایران میرید خیلی چیزا رو از دست میدیم ، یکی افرادی هست که به ما اعتماد دارن و تو مواقع نیاز به کمک ما میان چه ضمانت بانکی چه حمایت مالی ، و چه حمایت عاطفی ، همه این ها در طول زمان به دست اومده و شرو دویاره شامل این چیزها هم میشه .
پس وقتی هیچکس رو نداری حداقل باید پول داشته باشی تا یه بخشی از از نبود این حمایت ها رو جبران کنی ، تا دیروز زنگ میزدی فلانی ،میگفت چشم الان کارت به کارت میکنم واست .اما الان دیگه نمیتونی توقع داشته باشی که به کسی که هیچ دست رسی نداره اطمینان کنه ، تازهه بخواد بفرسته هم کلی دردسر داره.

برگردیم سر بحث خونه همون طور که تا الان خودتون هم کلی ثایت مث wwww.rent.com / www.zillow.com / www.craigslist.org
رو گشتین دیگه خونه ارزونتر از ۵۰۰$ تو هیچ خرابه ای از امریکا پیدا نمیشه و بالاترین حد معمولش تا ۱۸۰۰$ میشه که البته واسه ما ایرانیا همون ۵۰۰$ هم خیلیه یک ملیون و ششصد و خورده ای، حالا شما چنداتا راح حل دارین اگه مجردین بهترین راه اینه که چندنفر با هم یه خونه اجاره کنین که این تو امریکا یه چیز معمول همست و دختر و پسر ای کار رو میکنن بلکه طرف کار خوبی داشته باشه. حالا این کار بغیر از کم شدن هزینه مسکن ،کم شدن هزینه خوراک ، آب و برق ، و حتی ماشین و سوختش رو داره. دوستان مجرد که مثل خود من هستن باور کنید این دلار مثل نبزین میمونه چشم به هم بزنیم بخار میشه ،و فکر نکنید تنهایی میتونید از پسش بربیاید .
اما متاهل ها شما به نظرم زودتر میتونید موفق بشید ،چرا ؟؟؟ چون یه نفر رو دارید که وقته میشناسینش و میتون بهش اعتماد داشته باشین ، اما یه مشکلات متفاوت هست که بهش برمیخورید اکثر خانوما تو ایران خانه دار هستن و کاری بلد نیستن البته منظورم کارهای بیذون از خونست وگرنه پختن غذا و بچه داری و کلا چرخوندن یه خونه اصلا کار راحتی نیست ، اما امریکا این کافی نیست باید یه کار هم داشته باشین حداقل ماهی هزار$ درآمدش باشه و بردباری باید پیشه کرد ، یه مقداری هم برمیگرده به آزادی های جدید و فرهنگ جدید که مربوط بهه زن و مرد میشه ، به نظر من بهتره کم کم پیش برید مرد و زن فرقی هم نداره باید اجازه بدید طرف مقابلتون به این تفاوت ها کنار بیاد و امادگی داشته باشه این فرهنگ و این روش جدید زندگی رو باش کنار بیاد.
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: afrand ، behjat ، areb1356 ، Melon2015 ، babak433 ، jupiterx ، Mahboy ، atlantis770 ، Rooz ، mrlzdh ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، SAAM_60 ، SomeOneX ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، yesorno
سلام به دوستان
امیدوارم همگی موفق باشین
ساکن لس انجلس هستم و اگه کسی سوالی داره در خدمتتون
برام پیام بذارید جوابتونو میدم
تشکر کنندگان: goliii ، reza.aa ، A_A ، behjat ، Aamed ، Mahboy ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-12 ساعت 06:56)paribox نوشته:  سلام به دوستان
امیدوارم همگی موفق باشین
ساکن لس انجلس هستم و اگه کسی سوالی داره در خدمتتون
برام پیام بذارید جوابتونو میدم
لام دوست عزیز ممنون که قصد کمک دارید اگر ممکنه بگید برای شروع کدوم منطقه لس آنجلس برای زندگی از نظر زیاد بودن ایرانیها و دسترسی بهتر به اتوبوس و ارزان تر بودن اجاره سوییت بهتره ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام دوستان عزيز
سوالم اينه كه زماني كه ميخوايم به امريكا بريم كجا بايد بريم گرين كارتو بگيريم؟
به همون ادرسي كه براي ارسالش داديم پست ميشه؟

تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-13 ساعت 01:36)masi ri نوشته:  سلام دوستان عزيز
سوالم اينه كه زماني كه ميخوايم به امريكا بريم كجا بايد بريم گرين كارتو بگيريم؟
به همون ادرسي كه براي ارسالش داديم پست ميشه؟

سلام دوست من
به همون آدرسی که تو فرمای اولیه نوشتین پست میشه.
اگه میخواین اون آدرسو عوض کنین تو فرودگاه آمریکا و زمان تحویل مدارک در بخش مهاجرت آدرس جدید بدین و حتماً تو سایت اداره پست هم واردش کنین.
شاد باشین.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان