کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان 2015 ای عزیز امیدوارم پیروز و سلامت باشید
بچه ها من یک مستر کارت مجازی دارم که با اون مامان و بابا رو در ۲۰۱۴ توی سایت الیس به راحتی ثبت نام کردم و پولش رو پرداخت کردم حالا از این مسترکارت مقدار زیادی دلار مونده کسی اگه میخواد پیغام خصوصی بده یا اگه نمیتونه ثبت نام کنه من ثبت نامش می کنم در الیس و هزینشو پرداخت می کنم دستمزدی هم واسه ثبت نام توی الیس نمی گیرم فقط قیمت دلار رو به روز حساب می کنیم کارمزد مسترکارت رو هم نمی گیرم.(ترجیحا یک خانواده 3 نفره)
مایلید پیغام خصوصی بدید. فکر می کنم تلفنی صحبت کنیم بهتر هست.

متشکرم
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: HERMES7 ، قصه گو ، goliii ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، ho_tasha
(2014-12-30 ساعت 00:23)azarmidokht نوشته:  دوستان یه سوال من بلیطم الاتحاد گرفتم فقط دو ساعت هم بین پروازم وقت دارم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

در کانکشن آمریکا که هیچ ایرادی نداره
در کانکشن ابوظبی یکی از سفرنامه ها میگفت که خیلی وقت کم آوردند اما هواپیما پرواز نکرد تا کارهای مهاجرتیشون تمام بشه!
با توجه به اون سفرنامه جای نگرانی نیست. فقط اگر 2 ساعت فاصله برای ابوظبی است بلافاصله بعد از هواپیما باید بدویدBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-12-30 ساعت 18:27)behdadK نوشته:  
(2014-12-30 ساعت 00:23)azarmidokht نوشته:  دوستان یه سوال من بلیطم الاتحاد گرفتم فقط دو ساعت هم بین پروازم وقت دارم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

در کانکشن آمریکا که هیچ ایرادی نداره
در کانکشن ابوظبی یکی از سفرنامه ها میگفت که خیلی وقت کم آوردند اما هواپیما پرواز نکرد تا کارهای مهاجرتیشون تمام بشه!
با توجه به اون سفرنامه جای نگرانی نیست. فقط اگر 2 ساعت فاصله برای ابوظبی است بلافاصله بعد از هواپیما باید بدویدBig Grin

سلام
چه کارمهاجرتی توی فرودگاه ابوظبی داشتند؟ تمامی کانکشنها حداکثر یک چک پاسپورت دارند که در مورد آمریکا کنترل ویزای ورود بهش اضافه میشه که اونهم وقتی نمیگیره.
تشکر کنندگان: sunflower00 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-22 ساعت 13:22)Melon2015 نوشته:  من ١٦٥$ رو به دلار كانادا پرداخت كردم... و تبديل دلار كانادا به آمريكا باعث شد بانك كانادا حدود 100$ شارژ بكنه. كه هزينه تبديل دلار آمريكا به كانادا و هزينه مالياته
اگه ميخواين به كسي بگيد كه براتون پرداخت كنه بهتره كه توي آمريكا باشه
منم به دلار استرالیا پرداختم حدود 100 دلار استرالیا شارژ کرد برا دو نفرSad
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام
دوستان ميخوام بدونم ما كه مهلت ويزامون تا ٢٠مي ٢٠١٥هس، تا چند روز قبل از اون بايد امريكا باشيم. چون ميخواهيم تا اخرين روزي كه ميتونيم بمونيم و بكارمون برسيم
تشکر کنندگان: قصه گو ، sunflower00 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام
شما میتونید تا آخرین روز مهلت ویزاتون وارد آمریکا بشید ولی اصلا همچین ریسکی نکنید. انشالا که همه چیز برای شما روی برنامه ای که در نظر گرفتید پیش میره ولی حداقل چندین هفته تا یکماه قبل از اتمام ویزاتون تشریف ببرید و پیش بینی هر اتفاقی رو بکنید.
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: 3rip ، قصه گو ، A_A ، aaraam ، Samia ، babak12 ، ریحانا ، goliii ، R-AL ، Mahboy ، atlantis770 ، sunflower00 ، t_arian_n ، jupiterx ، SAAM_60 ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سامياي عزيز شما لطف كنيد بعد از تعطيلات عيد تشريف بياريد آمريكا،از حالا هم بليط تهيه كنيد، مشكلاتي براي آدم پيش مياد غير قابل پيش بيني!!!! سري به تاپيك بچه هاي ٢٠١٤ بزنيد، كه بعد از دو ماه هنوز سوشالشون نيومده، يا گرين كاردشون گم شده، فكرشو بكنيد، توي اين گير و دار اعتبار ويزا هم تموم بشه.اين شانسيه كه بهتون رو اورده چرا با دست خودتون نابودش كنيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: L_haam ، A_A ، milad.nas ، HERMES7 ، Samia ، rbrb-2015 ، sami_rg ، babak12 ، Mahboy ، atlantis770 ، sunflower00 ، t_arian_n ، jupiterx ، SomeOneX ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-03 ساعت 05:04)قصه گو نوشته:  سامياي عزيز شما لطف كنيد بعد از تعطيلات عيد تشريف بياريد آمريكا،از حالا هم بليط تهيه كنيد، مشكلاتي براي آدم پيش مياد غير قابل پيش بيني!!!! سري به تاپيك بچه هاي ٢٠١٤ بزنيد، كه بعد از دو ماه هنوز سوشالشون نيومده، يا گرين كاردشون گم شده، فكرشو بكنيد، توي اين گير و دار اعتبار ويزا هم تموم بشه.اين شانسيه كه بهتون رو اورده چرا با دست خودتون نابودش كنيد.

سلام و ممنون
بابت اينكه به من و دخترم ويزا دادند و همسرم apخورده. حالا شايد خدا بخواد و ايشون هم تا اون موقع كلير شد ولي اولا ما بخاطر اينكه با قيمت مناسبتر بگيريم بليط رو ، از الان ميخواهيم بگيريم و چون حساب ميكنم امكان داره دير كلير شن تا اخرين زمان ممكنه طولش بدم برا رفتن. انقدر انقدر دخترم سه ساله ام به پدرش وابسته هس كه فكر اينكه حتي يك هفته دور باشه از پدرش و بساطي كه در مياره ، غصه ام رو چند برابر ميكنه. Sad
اونايي كه خانوادگي ويزا ميگيرن يا چك ميخورن شانس بزرگي اوردن. ما اصلا نميتونيم يه برنامه درست حسابي و قاطع بچينيم، چون هيچي معلوم نيس Sad
قصه گوي عزيز منظورتون اينه كه ويزا تا گرفتن سوشيال و گرين كارد بايستي اعتبار داشته باشه يعني؟!!
تشکر کنندگان: babak12 ، goliii ، R-AL ، Mahboy ، sunflower00 ، A_A ، t_arian_n ، jupiterx ، SAAM_60 ، Memolk ، 1362amin1362 ، Alex 2014
لطفا سري به تاپيك اولين سفر به آمريكا براي فعال سازي گرين كارت بزنيد، و فقط دو سه صفحه ي آخر رو بخونيد، با اين كه پليس مهاجرت به همه ميگه، a number حكم گرين كارت داره و يا ميگه ويزاتون تا يكسال اعتبار داره حتي اگه گرين كارت نداشته باشيد، ولي تا پاتو از فرودگاه ميذاري بيرون ، اين قانون ديگه اعمال نميشه، براي ثبت نام دخترم توي دبيرستان، دو روز بعد از ورودمون، a number رو قبول نكردن و گفتن با رئيس آموزش و پرورش بايد صحبت كنيد.سوشال چند تا از بچه ها بعد از دو سه ماه نيومده، و بدون سوشال هم كاري نميتوني بكني، پس لااقل ويزات بايد اعتبار داشته باشه، كه بدونن اجازه ي اقامت داري،خلاصه كلاف سردر گميه كه بيا به ديدن.به نظرم واسه دو سه هفته بيا حاضري بزن و برگرد پيش همسر جون تا كارا رديف بشه،ارزش هزينه كردن رو داره. سوشال و گرين كارت با پست ميرسه، پس نيازي به حضور خودتون نيست، فقط آدرس يه دوست يا يه آشنا رو بديد.هر موقع گرين كارت رسيد براتون پست مي كنند.هر چند ميگن اين ويزا تا يكسال حكم گرين كارت رو داره، ولي كار از محكم كاري عيب نمي كنه.تا رسيدي با كارت ملي و گواهينامه( اصل و ترجمه) با پاسپورت ها، حساب بانكي باز كنيد، يعني همون روز اول. بچه هاي مهاجر سرا كمكتون مي كنند.نگران نباشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
(2015-01-03 ساعت 12:41)قصه گو نوشته:  لطفا سري به تاپيك اولين سفر به آمريكا براي فعال سازي گرين كارت بزنيد، و فقط دو سه صفحه ي آخر رو بخونيد، با اين كه پليس مهاجرت به همه ميگه، a number حكم گرين كارت داره و يا ميگه ويزاتون تا يكسال اعتبار داره حتي اگه گرين كارت نداشته باشيد، ولي تا پاتو از فرودگاه ميذاري بيرون ، اين قانون ديگه اعمال نميشه، براي ثبت نام دخترم توي دبيرستان، دو روز بعد از ورودمون، a number رو قبول نكردن و گفتن با رئيس آموزش و پرورش بايد صحبت كنيد.سوشال چند تا از بچه ها بعد از دو سه ماه نيومده، و بدون سوشال هم كاري نميتوني بكني، پس لااقل ويزات بايد اعتبار داشته باشه، كه بدونن اجازه ي اقامت داري،خلاصه كلاف سردر گميه كه بيا به ديدن.به نظرم واسه دو سه هفته بيا حاضري بزن و برگرد پيش همسر جون تا كارا رديف بشه،ارزش هزينه كردن رو داره. سوشال و گرين كارت با پست ميرسه، پس نيازي به حضور خودتون نيست، فقط آدرس يه دوست يا يه آشنا رو بديد.هر موقع گرين كارت رسيد براتون پست مي كنند.هر چند ميگن اين ويزا تا يكسال حكم گرين كارت رو داره، ولي كار از محكم كاري عيب نمي كنه.تا رسيدي با كارت ملي و گواهينامه( اصل و ترجمه) با پاسپورت ها، حساب بانكي باز كنيد، يعني همون روز اول. بچه هاي مهاجر سرا كمكتون مي كنند.نگران نباشيد.

مرسي عزيزم. همه ي اونا رو خوندم ولي كامنت شما هم بسيار كمك كننده بود دوست مهربان. Smile
تشکر کنندگان: قصه گو ، sami_rg ، goliii ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام دوستان.متاسفانه من با این سایت خیلی دیر آشنا شدم.ولی خداروشکر ویزاموگرفتم.
میخواستم ببینم 165 دلار رو چجوری میشه پرداخت. کسی رو هم امریکا ندارم.
از کشورهای دیگه هم طبق گفته دوستان شارژ میشم.
ممنون میشم اگه پاسخگو باشید
تشکر کنندگان: t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
شما الزامی ندارید که از اینجا پرداخت کنید. میتونین برید اونجا و برید بانک حساب باز کنید و از حساب خودتون پرداخت کنید. فقط ممکنه کمی روندتون طولانی تر بشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mohajersara2015 ، HERMES7 ، aaraam ، goliii ، atlantis770 ، sunflower00 ، A_A ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2015-01-03 ساعت 15:01)behdadK نوشته:  شما الزامی ندارید که از اینجا پرداخت کنید. میتونین برید اونجا و برید بانک حساب باز کنید و از حساب خودتون پرداخت کنید. فقط ممکنه کمی روندتون طولانی تر بشه

حتما طولانی نمیشه بهداد عزیز
من همین کاری که شما گفتین رو کردم 5 دسامبر (جمعه) ساعت 11 شب رسیدم ساکرامنتو. فرداش شنبه و یکشنبه بود که تعطیل بود یعنی اینطور بمن گفتن اما اینجا بانکها شنبه ها کار میکنن و من نمیدونستم. دوشنبه 8 دسامبر حساب باز کردم و 11 دسامبر 165 دلارو از حساب خودم واریز کردم البته زودتر هم میشد، 23 دسامبر تو سایت USCIS اپتیمایز شدم همراه با دوستانی مثل آلیس 1980 که طبق گفته خودشون یک هفته قبل از ورود پولو واریز کردن و تقریبا همزمان با من وارد آمریکا شدن.
الان گرین کارت من پست و تحویل شده (31 دسامبر) البته متاسفانه به ادرس قبلی با اینکه من هم تو فرودگاه عوضش کردم هم تو سایتSadSadSad
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
قربان بنده هم عرض کردم "فقط ممکنه". اگر کسی شرایطش رو داره خوب لازم نیست روزه شک دار بگیره اما اگر شرایطش رو نداره میتونه اونجا رفت پرداخت کنه نهایتش میخواد کمی دیرتر گرین کارت دستش برسه.
تشکر کنندگان: reza.aa ، aaraam ، A_A ، sunflower00 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
این طور که معلومه هنوز این تاپیک جون نگرفته و اطلاعات زیادی نمیشه ازش بدست اورد
من اگه خدا بخواد اواسط اردیبهست میرم اختمالا شیکاگو و 2 ماه میمونم تا گرین کارت و سوشیال و پاس سفید بگیرم و برگردم
اگه کسی مسیرش اونوری بود خوشحال میشم با هم همسفر بشیم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: milad.nas ، HERMES7 ، babak12 ، A_A ، Alex 2014 ، goliii ، kopol ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان