کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-08-18 ساعت 08:29)behjat نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 15:59)meri2400 نوشته:  چه قدر اولش سخته من و همسرم نوامبر راهی لوس انجلس هستیم......خیلی سخته ...اولین گام چیه؟ دوستان هرچی نزدیک تر میشیم ترسم بیشتر میشه

سلام توکل به خدا نترس، کمی با فکر کار کنید همه چیز روال خودش رو طی میکنه اگر برای شروع حداقل برای یکماه جایی را اجاره کنید راحتتر میرید دنیال کارهای اولیتون، سوشیال که اگر نرید هم خودش میاد به آدرستان بعد میرید تقاضای I'd کارت میکنید و گواهینامه اگر میخواهید ثبت نام میکنید و کم کم. دنبال کار میگردید زندگی اینجا خیلی آرومه و امنیت خوبی داره نگران چیزی نباشید اگر موقعیت مالی خوبی دارید که دیگه اصلا جای نگرانی نیست موفق باشید

بهجت خانوم سلام من از برندگان 2016 هستم که شماره کیسم کارنت شده و احتمالا اکتبر مصاحبمون هست .من تمام تجربیات شما رو دنبال میکنم.مقصد ما هم اگه خدا بخواد کالیفرنیا هست.بهجت خانوم من برای زبان انگلیسی نرم افزار نصرت که مکالمات روزمره هست رو کار میکنم روزی حدود سه ساعت .دیروز که دوستم کتاب رو دید گفت این خیلی ساده و ابتداییه .ولی برای من نیست درسته که معنی اکثر لغات اون رو میدونم اما صحبت کردن با اونا رو بلد نیستم .به نظر شما اگه این کتاب ساده باشه برای اونجا کافی نیست؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-08-18 ساعت 09:25)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-08-18 ساعت 08:24)behdadK نوشته:  USCIS ELIS برای ارسال گرین کارته

USCIS برای اعلام جاتون به اداره مهاجرت.
اگر میخواهید به آدرس قبلی بره طبیعتا نباید آدرس USCIS Elis رو تغییر بدید و ضمنا به آفیسر مرزبان هم نگید که آدرستون تغییر کرده و اگر پرسید بگید میخواید به همون آدرس قبلی ارسال بشه.
طبیعتا USPS هم نباید تغییر بدید.
ما موقع ورود ١٠ روزي خونه يكي از دوستان بوديم
بعدش خونه گرفتيم، توي usps عوض كردم ادرس رو ادرس قديم رو ادرس اون دوستمون زدم(البته اين دوستمون با اون دوستي كه ادرسش رو براي گرين كارت دادم فرق ميكنه)
حالا توي uscis عوض كنم ؟

بله. شما الان جایی ساکن شدید و تا 10 روز بعد از سکونت فرصت دارید که اعلام کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، Alex 2014
بیمه سامان میتونید تا برای چند ماه بگیرید...چک اپ اینا رو پوشش نمیده ولی سرماخوردگی و مصمومیت و شکستگی و تصادفات و ..... پوشش میده از دوستی که گاهی میره و میادشنیدم....خودم هم به بیمه زنگ زدم
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-18 ساعت 10:15)behdadK نوشته:  
(2015-08-18 ساعت 09:25)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-08-18 ساعت 08:24)behdadK نوشته:  USCIS ELIS برای ارسال گرین کارته

USCIS برای اعلام جاتون به اداره مهاجرت.
اگر میخواهید به آدرس قبلی بره طبیعتا نباید آدرس USCIS Elis رو تغییر بدید و ضمنا به آفیسر مرزبان هم نگید که آدرستون تغییر کرده و اگر پرسید بگید میخواید به همون آدرس قبلی ارسال بشه.
طبیعتا USPS هم نباید تغییر بدید.
ما موقع ورود ١٠ روزي خونه يكي از دوستان بوديم
بعدش خونه گرفتيم، توي usps عوض كردم ادرس رو ادرس قديم رو ادرس اون دوستمون زدم(البته اين دوستمون با اون دوستي كه ادرسش رو براي گرين كارت دادم فرق ميكنه)
حالا توي uscis عوض كنم ؟

بله. شما الان جایی ساکن شدید و تا ۱۰ روز بعد از سکونت فرصت دارید که اعلام کنید.
ببخشيد يكم قاطي شد:
من الان ميخام توي uscisادرس رو عوض كنم ، ادرس قديم رو اون ادرسي بزنم كه براي گرين كارت دادم؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo ، Alex 2014
بله.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-18 ساعت 09:16)قصه گو نوشته:  بهجت جان از برخورد جناب هم وطن ناراحت نشو. تقصير خودش نيست. يه چيزي ميدونه كه اينو ميگه. به مكزيكيه ميتونه راحت بگه توالت بشور ولي گفتن اين جمله به يه هم وطن براش عذاب آوره.
كارمند يكي از سازمان هايي كه واسه كاريابي كمك مي كرد، يه خانم ايروني بود. بهم مي گفت من به راحتي شغل هايي مثل كار نظافتي در هتل رو ميتونم به بقيه ي ملل پيشنهاد بدم ، اما به يك ايراني نه! به خصوص از من انتظار دارن كار تميز دفتري براشون پيدا كنم. چون من هم ايراني ام و ميگن هواي ما رو بايد داشته باشي.
شما اگه ماشين داشته باشيد كار دليوري پيتزا ميتونيد انجام بديد. يا كار توي مهد كودك، چه ايراني چه غير ايراني. توي فروشگاه مارشال و راس و سيرز هم ميتونيد بريد. شما هم بايد اينترنتي اپلاي كنيد و هم حضوري رئيس اونجا رو ببينيد كه بدونه واسه كار مصر هستيد. به اپلاي تنها جواب نميدن.
در ضمن به نفعتونه كه با هم وطن كار نكنيد، مطمئن باشيد!

میدونم قصه گو جان ،اپلای اینترنتی کمی برام سخته حضوری راحتترم برم ماشین که نداریم مهد کودک هم فکر کنم مدرک میخواد خلاصه صبر میکنم ببینم خدا چی میخواد ممنونم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، قصه گو ، Memolk ، Daneshjo ، Alex 2014
بچه ها شماها که اونجایید میشه راهنمایی کنید که هیچ بیمه ای الان نیست واسه ثبتنام?اگه نیست بریم بیمه سامان
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
(2015-08-17 ساعت 20:40)ican2015 نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 19:54)amrikale نوشته:  سلام من یه بار با خانمم یک روزه رفتم و برگشتم . حالا می خوام ۲-۳ ماه دیگه تنهایی برم شرایطو یه کم بسنجم از دوستان اگر کسی هست که بخواد با هم بریم اطلاع بده چون تنهایی یه کم سخته برام هزینه ها هم الکی بالا هست به عنوان نمونه 140 دلار کرایه تاکسی از فرودگاه تا خانه عموی خانمم . من احتمالا دالاس برم اگر بتونم منبع درآمدی پیدا کنم از نیویورک هم بدم نمیاد البته چون ندیدم نمی دونم خوبه یا نه دالاس رو دیدم یه کم خوشم نیومد

سلام
ببخشید شما که یکروزه رفتید و برگشتید ، گرین کارت به ادرستون اومد؟
نه هنوز چون 165 دلارو نریختم
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
دوستان از کسانی که امسال رفتند آمریکا و این اواخر تا حالا کسی کار پیدا کرده ببینیم وضعیت کار چه طوریه؟
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
(2015-08-18 ساعت 11:36)behjat نوشته:  
(2015-08-18 ساعت 09:16)قصه گو نوشته:  بهجت جان از برخورد جناب هم وطن ناراحت نشو. تقصير خودش نيست. يه چيزي ميدونه كه اينو ميگه. به مكزيكيه ميتونه راحت بگه توالت بشور ولي گفتن اين جمله به يه هم وطن براش عذاب آوره.
كارمند يكي از سازمان هايي كه واسه كاريابي كمك مي كرد، يه خانم ايروني بود. بهم مي گفت من به راحتي شغل هايي مثل كار نظافتي در هتل رو ميتونم به بقيه ي ملل پيشنهاد بدم ، اما به يك ايراني نه! به خصوص از من انتظار دارن كار تميز دفتري براشون پيدا كنم. چون من هم ايراني ام و ميگن هواي ما رو بايد داشته باشي.
شما اگه ماشين داشته باشيد كار دليوري پيتزا ميتونيد انجام بديد. يا كار توي مهد كودك، چه ايراني چه غير ايراني. توي فروشگاه مارشال و راس و سيرز هم ميتونيد بريد. شما هم بايد اينترنتي اپلاي كنيد و هم حضوري رئيس اونجا رو ببينيد كه بدونه واسه كار مصر هستيد. به اپلاي تنها جواب نميدن.
در ضمن به نفعتونه كه با هم وطن كار نكنيد، مطمئن باشيد!

میدونم قصه گو جان ،اپلای اینترنتی کمی برام سخته حضوری راحتترم برم ماشین که نداریم مهد کودک هم فکر کنم مدرک میخواد خلاصه صبر میکنم ببینم خدا چی میخواد ممنونم
بله مهد کودک مدرک میخواد ولی مدرکش رو میشه آسون گرفت، دور و بر ۱۵-۱۶ واحد تو یه کالج میگیرید و تمام. بین ساعتی ۹ تا ۱۲-۱۳ دلار هم میدن. اینو از یکی از اقوام پرسیدم که تو لس آنجلس زندگی میکنه و مدرکش رو ۸ سال پیش گرفته، الآنم کارش همینه.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: meri2400 ، behjat ، h_researcher ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
پیدا کردن کار بستگی به ایالت و سطح زبان، سن و سال و جنسیت و سطح توقع و سماجت و البته شانس داره و فرمول کلی نداره.
مثلا ساباتور که از مدیرای همینجاست دو هفته ای نیست رفته همون روز سوم رفت سر کار موقت.
اما هستند که یکماهه دنبال کار موقت هستند.

این رو بدونید که برای کارهای ساده یکی از بازه های عالی کاری هستیم و سطح بیکاری آمریکا به پایین ترین نرخ های بیکاری رسیده

الان نرخ بیکاری آمریکا 5.3% هست که برای یه سری ایالت ها مثل تگزاس 1% هم کمتر و برابر با 4.2% هست. اگر عدد به تنهایی تحت تاثیرتون قرار نداد بد نیست بدونید که 2 بار این اواخر نرخ بیکاری پایین تر از این عدد و در حدود این عدد رسیده . یکی مدیون بیل کیلینگتون و در 5 سال طلایی بین جون 96 تا اکتبر 2001 بود که پایین تر از این نرخ رسید و حداقل به 3.8% که ازش به عنوان خاطره ای شیرین همگی یاد میکنند.

دومیش بین مارچ 2005 تا اپریل 2008 و سه سال بود که به حداقل 4.4 درصد رسید و بعدش بحران مالی شد و حفظ نشد.

اگر بخواهید به قبلتر برگردید سال 79 بود که چنین درصدی رسیدیم! یه خورده شاکر باشید و کم توقع و خوش شانس کافیه Big Grin البته به امید اینکه همه دوستان کار تخصصی به سرعت پیدا کنن.

و حیف که اوضاع کار نفتی خراب شد و دقیقا برعکس این قضیه برای من بینوا صادقه!
تشکر کنندگان: Haghighat ، Kia robani ، ajab1 ، h_researcher ، laleht ، SomeOneX ، قصه گو ، M.d ، Mahboy ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
یکی از دوستان من الان مهد کودک میره و ساعتی 10 دلار هم میگیره، سطح زبانش خوب نیس یعنی مشکل داره کلا و دوره ای هم بعید هست در عرض 1 ماه دیده باشه، چون تقریبا یه ماهه اینجاست. آقا جان کار رو برید سراغش این 10 بار، اصلا شما هنوز نرفته میگی مدرک میخواد، از کجا میدونی؟ اصلا این عادت بیخود که ما ایرانی ها داریم و دهن بین هستیم رو بریزید دور. برو شاید تو اون مهدکودک گفتن بیا فلان کار رو بکن اصلا نیازی به مدرک نبود. ماشین نداری ، اوکی، پول که به اندازه rent کردن یه ماشین داری؟ گواهینامه نداری؟ بین اللملی هم نگرفتی وقتی ایران بودی؟ خب اگه نگرفتی که کوتاهی و بیخیالی خودت بوده. ولی برو با تاکسی برو. من اگر بودم جای شما حتی پیاده میرفتم. آدم مادامی که تلاش نکنه تو زندگیش هیچی نمیشه. من میدونم شما تلاش کردی ولی اینجا آمریکا است و برای هر پوزیشن 100 نفر اپلیکنت دارند و کلا ساندویچی هم رفته باشی غذا بخوری میبینی یهو صف هست. آره اینجا کشور رقابت هست. کار میخوای باید از صبح پاشی تا شب 20 جا بری تا بالاخره یه جا گیر بیاد اگر نشد بازم خسته نشی وای نبود، بلکه دوباره شروع کنی به گشتن. روی سخنم با همه ی اونهاست که میگن کار پیدا کردن مشکل شده براشون. زبانتون ضعیف هست برید کالج یا کلاس، پولتون کم هست باید یکم از شکم و چیز های دیگه بزنید و هزینه مثلا اجاره ماشین یا تاکسی بدید برای پیدا کردن کار. این طرف که رفته تو مهد کودک زبانش داغونه. حرف آخرم اینه، که برید ببینید چند چند هستید با خودتون، کسی اینجا تلاش کنه به نتیجه میرسه. اینترنتی درخواست دادم و این چرت و پرت ها مال ایران بود، اینجا باید بدویی دنبال کار ، و خوبیش اینه شما اگه تلاش کنی نتیجه هم میگیری. اگه میگی تلاش کردم و نگرفتم برو جمع کن برو ایران اینجا بدرد آدم هایی مثل تو نمیخوره که واسه زندگیشون از جون مایه نمیذارن ( از جون مایه گذاشتن یعنی کفش پاره کنی تا کار گیر بیاری، گشنگی بکشی ولی کار کنی و کم کم پیشرفت کنی). آره آقاجون اینطوری نیستی برو ایران که اونجا از همه جا راحت تر هست. اگرم که پولداری که خوش به حالت برو کیفت رو کن و این حرف های من رو به هیج جات حساب نکن.

زبانم تند هست ولی دلم گاهی میگیره از بعضی از صحبت های هم وطن ها.

موفق باشید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Haghighat ، Abdorrezaa ، behjat ، h_researcher ، M.d ، Mahboy ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
البته عجب جان یه خورده فتیله اش رو بکشی پایین بد هم نیستBig Grin

یه سری عزیزان واقعا تلاش میکنند ولی یکی دو ماهی ممکنه کاری گیر نیارند. حالا اگر ایالتشون یه خورده اوضاع کار بدتر باشه یا مکزیکی زیاد باشه که کارهای ساده رو درو کنند و سن و سال و جنسیت و سطح زبان همه اینها تاثیر میگذاره. ولی چیزی نیست که نشه و حتما میشه. این هفته نشد هفته بعد نشد ماه بعد بالاخره کار ساده تو آمریکا حتما پیدا میشه اونم تو این وضعیت.
شاید اگر ایالت بهتری انتخاب میکردن تاثیر زیادی در پیدا کردن کار ساده حداقل داشت و البته میشه درک کرد که قرار نیست برای یک کار ساده خودت رو یک عمر تبعید کنی.
اما من باب مقایسه ایالت نبراسکا نرخ بیکاری 2.6% ای داره یا داکوتای شمالی 3.1 درصدی و تگزاس 4.2 % در عوض ویرجینای غربی 7.4% و نوادا حدود 7 درصد و کالیفرنیا 6.3 %. البته معیارهای دیگه ای هم هستن مثل جماعت هیسپنیک و چینی داخل هر ایالت که کارهای ساده رو اشغال میکنند و میزان نژاد پرستی ای که دارن نسبت به مهاجر سراها که نسبت عکس داره با جماعت هیسپنیک ولی در کل میخوام بگم که تصمیم انتخاب محل زندگی بزرگترین تصمیمی است که یک مهاجر میتونه بگیره !
تشکر کنندگان: ajab1 ، laleht ، قصه گو ، Mahboy ، meri2400 ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-18 ساعت 18:53)behdadK نوشته:  البته عجب جان یه خورده فتیله اش رو بکشی پایین بد هم نیستBig Grin

یه سری عزیزان واقعا تلاش میکنند ولی یکی دو ماهی ممکنه کاری گیر نیارند. حالا اگر ایالتشون یه خورده اوضاع کار بدتر باشه یا مکزیکی زیاد باشه که کارهای ساده رو درو کنند و سن و سال و جنسیت و سطح زبان همه اینها تاثیر میگذاره. ولی چیزی نیست که نشه و حتما میشه. این هفته نشد هفته بعد نشد ماه بعد بالاخره کار ساده تو آمریکا حتما پیدا میشه اونم تو این وضعیت.
شاید اگر ایالت بهتری انتخاب میکردن تاثیر زیادی در پیدا کردن کار ساده حداقل داشت و البته میشه درک کرد که قرار نیست برای یک کار ساده خودت رو یک عمر تبعید کنی.
اما من باب مقایسه ایالت نبراسکا نرخ بیکاری ۲.۶% ای داره یا داکوتای شمالی ۳.۱ درصدی و تگزاس ۴.۲ % در عوض ویرجینای غربی ۷.۴% و نوادا حدود ۷ درصد و کالیفرنیا ۶.۳ %. البته معیارهای دیگه ای هم هستن مثل جماعت هیسپنیک و چینی داخل هر ایالت که کارهای ساده رو اشغال میکنند و میزان نژاد پرستی ای که دارن نسبت به مهاجر سراها که نسبت عکس داره با جماعت هیسپنیک ولی در کل میخوام بگم که تصمیم انتخاب محل زندگی بزرگترین تصمیمی است که یک مهاجر میتونه بگیره !
میدونم بهداد جان گل و دوست داشتنی، من آخه تو برخی ایالت ها دوستامون هستن که گاهن میگن واقعا سخت هست پیدا کردن کار در برخی از شهر ها، من حرفم این بود که درست شاید سخت باشه ولی چاره چیه، باید تکاپو کرد، آب هم یه جا راکد باشه میگنده!، رفت شهر دیگه یا نمیدونم هر کاری. اومدیم آمریکا پیشرفت کنیم دیگه، هر چیزی یه قیمتی داره و من خودم کاملا با شما از این منظر موافق هستم و باز هم از همه عذر میخوام تندی شاید کردم Big GrinBig GrinBig Grin

مخلص همه هم هستمTongue
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: behdadK ، laleht ، قصه گو ، M.d ، Mahboy ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-08-18 ساعت 09:53)a4542 نوشته:  
(2015-08-18 ساعت 08:29)behjat نوشته:  
(2015-08-17 ساعت 15:59)meri2400 نوشته:  چه قدر اولش سخته من و همسرم نوامبر راهی لوس انجلس هستیم......خیلی سخته ...اولین گام چیه؟ دوستان هرچی نزدیک تر میشیم ترسم بیشتر میشه

سلام توکل به خدا نترس، کمی با فکر کار کنید همه چیز روال خودش رو طی میکنه اگر برای شروع حداقل برای یکماه جایی را اجاره کنید راحتتر میرید دنیال کارهای اولیتون، سوشیال که اگر نرید هم خودش میاد به آدرستان بعد میرید تقاضای I'd کارت میکنید و گواهینامه اگر میخواهید ثبت نام میکنید و کم کم. دنبال کار میگردید زندگی اینجا خیلی آرومه و امنیت خوبی داره نگران چیزی نباشید اگر موقعیت مالی خوبی دارید که دیگه اصلا جای نگرانی نیست موفق باشید

بهجت خانوم سلام من از برندگان ۲۰۱۶ هستم که شماره کیسم کارنت شده و احتمالا اکتبر مصاحبمون هست .من تمام تجربیات شما رو دنبال میکنم.مقصد ما هم اگه خدا بخواد کالیفرنیا هست.بهجت خانوم من برای زبان انگلیسی نرم افزار نصرت که مکالمات روزمره هست رو کار میکنم روزی حدود سه ساعت .دیروز که دوستم کتاب رو دید گفت این خیلی ساده و ابتداییه .ولی برای من نیست درسته که معنی اکثر لغات اون رو میدونم اما صحبت کردن با اونا رو بلد نیستم .به نظر شما اگه این کتاب ساده باشه برای اونجا کافی نیست؟
به نظر من از همان ساده شروع کنید بهتره کم کم سطحشو بالا ببرید در ضمن شما تا تو محیط قرار نگیرید زبانتون راه نمی افته کاملا، پس عجله نکنید من خودم تو صفحات آموزشی fb هر روز کلی مطالب ساده را مرور میکردم برای من خوب بود همین که از الان شروع کردی خیلی هم خوبه موفق باشی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Memolk ، jupiterx ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان