کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان 2015 من سفرنامه آمریکا رو کامل تر کردم و بخش بیمه رو بهش اضافه کردم اگه دوست داشتید بخونید . لینکش در امضا هست.
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
(2015-01-29 ساعت 13:37)elchin_f نوشته:  
(2015-01-29 ساعت 13:17)behdadK نوشته:  البته در جریان هستید که ریسک کردید و اگر یکدفعه پرواز شما از تهران به استانبول بیش از 1 ساعت تاخیر میکرد ممکن بود به پرواز لوفتانزا نرسید
ضمنا شما 1 استاپ از استانبول گرفتید اما در استانبول هم که استاپ داشتید پس میشه 2 استاپ!

فاصله پرواز تهران به ترکیه را بدون ریسک و با 4 ساعت اختلاف گرفته بودم. من کلا از این پرواز راضی بودم چون از لحاظ هزینه ای خیلی به صرفه بود الان هم برای 8 آپریل یعنی 20 فروردین که میام ایران برای برگشتم 8 می 18 اردیبهشت هم دوباره به همین طریق گرفتم ولی ارزون تر یکم جمعا با بلیط ماهان شد رفت و برگشت از تهران به لس انجلس 870$.

من همچنان معتقدم حتی 4 ساعت فاصله هم برای ترکیه ریسک داره. هم تاخیرهای طولانی تر از 2 ساعت دیدیم از ماهان هم کنسلی . البته تعدادش بسیار کمه اما یکی مثل شما حاضره ریسک کنه و بارها رو هم تحویل بگیره و تحویل بده و 30% تخفیف داشته باشه یکی هم نمیخواد ریسک کنه و میخواد دستش رو بزاره تو جیبش رو قدم بزنه و سوار هواپیمای بعدی بشه و مجبوره هزینه بیشتری بده.
راه شما ایرادی نداره برای یک سری از جمله خودتون هم خیلی خوبه اما همه باید بدونند که اگر اتفاق بدی بیوفته چی میشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh1675 ، vahidbaq ، goliii ، t_arian_n ، jupiterx ، بابراس ، Alex 2014
نمیدونم اطلاع رسانی این موضوع اینجا درست هست یا نه، مدیران محترم اگه مطلبم خارج از قوانین سایت لطفا حذفش کنید.
دوستان در سایت "اپلای ابرود" کاربری با نام "Pearson" قیمت های خیلی خوبی با ایرلاین های مختلف به تمام ایالت/شهرهای امریکا میده، نزدیکان من چندباری از ایشون کمک گرفتن و قیمت ها راضی کننده و متفاوت بود.

http://www.applyabroad.org/forum/showthr...)/page1120
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، t_arian_n ، Abdorrezaa ، Alex 2014
چون نوشتید من هم مینویسم که حدالمقدور از آژانس یا جای بسیار معتبر بگیرید. طرف میتونه به شما بلیط بده و فرداش بلیط رو کنسل کنه و پولش رو پس بگیره. همین 3 ماه پیش بود سر یه خانواده مهاجرسرایی همین بلا اومد و در فرودگاه متوجه شدند و چون ویزاشون وقت نداشت بلیط لحظه اخری با قسمت خیلی بالا تو پاچشون رفت. یعنی 12 تومن ضرر نکردن، 30 تومن ضرر کردن!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-01-29 ساعت 22:25)behdadK نوشته:  چون نوشتید من هم مینویسم که حدالمقدور از آژانس یا جای بسیار معتبر بگیرید. طرف میتونه به شما بلیط بده و فرداش بلیط رو کنسل کنه و پولش رو پس بگیره. همین 3 ماه پیش بود سر یه خانواده مهاجرسرایی همین بلا اومد و در فرودگاه متوجه شدند و چون ویزاشون وقت نداشت بلیط لحظه اخری با قسمت خیلی بالا تو پاچشون رفت. یعنی 12 تومن ضرر نکردن، 30 تومن ضرر کردن!
آره منم دقیقا یادمه بنده خدا خیلی تو موقعیت بدی قرار گرفته بودن ،
این سفر خالی خالی کلی استرس داره و تا هواپیمات نپره خیالت راحت نمیشه. ، با این اوضاع حساب کن بری فرودگاه ، از صد نفر خداحافظی گرفته باشی و ببینی زرشک سرت کلاه گذاشتن .

یه تجربه شخصی به من ثابت کرده واسه دوزار ارزونتر ، ریسک نکنم ، حتی به هر آژانسی هم اعتماد نکنید .اگه واستون امکان داره از دفاتر اصلی خرید کنید ، تو تهران هر ایرلاینی که از ایران تا امریکاپرواز داره دفترشم دائر کرده .

واسه خرید اینترتی از ثایت های ایرانی هم خیلی دقت کنید ، باید حتما نماد اطمینان داشته باشه .و مدت اعتبارش هم کم نباشه .
زندگیتون رو دست اما و اگر ندید.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: laleht ، areb1356 ، farrokh1675 ، Mahboy ، t_arian_n ، jupiterx ، بابراس ، Alex 2014
(2015-01-29 ساعت 22:25)behdadK نوشته:  چون نوشتید من هم مینویسم که حدالمقدور از آژانس یا جای بسیار معتبر بگیرید. طرف میتونه به شما بلیط بده و فرداش بلیط رو کنسل کنه و پولش رو پس بگیره. همین 3 ماه پیش بود سر یه خانواده مهاجرسرایی همین بلا اومد و در فرودگاه متوجه شدند و چون ویزاشون وقت نداشت بلیط لحظه اخری با قسمت خیلی بالا تو پاچشون رفت. یعنی 12 تومن ضرر نکردن، 30 تومن ضرر کردن!

ایشون پرواز مناسب رو پیدا میکنن و بعد معرفی میکنن به آژانس معتبر برای خرید بلیط، اینطور نیست که شما مجازی بلیط رو خریداری کنید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام . وقت شما بخیر.

دوستان من چند وقتی هست که نامزد کردم. نامزد من لاتاری برده و اواخر اسفند ماه میره ایروان در ارمنستان برای اولین مصاحبه و ارائه مدارک. ایشون توی فرم ثبت نام لاتاری خودش رو مجرد معرفی کرده.
میخواستم ببینم میشه وقتی نامزدم ویزای آمریکا رو گرفت و از ارمنستان برگشت ما عقد کنیم و ایشون برای بار اول بره آمریکا گرين کارت رو بگیره و از همونجا برای گرین کارت من هم اقدام کنه؟؟

و سوال دوم هم اینکه آیا منع قانونی برای ازدواج ما در اون زمان وجود داره یا مصلحت کار و یا روند گرفتن گرین کارت نامزدم اینجور اقتضا میکنه؟؟ آیا باید وقتی از اولین سفر آمریکا برگشت عقد کنیم و از طریق اینترنت اعلام ازدواج کنیم یا باید برای بار دوم بره آمریکا و حضوری برای من اقدام کنه؟؟

و سوال سوم هم اینکه وقتی ایشون گرين کارت رو گرفت و اون موقع بخواد پاس سفید بگیره و بیاد ایران تا زمانیکه کار من درست بشه و با هم برگردیم آمریکا آیا باید مالیات به دولت آمریکا پرداخت کنه؟؟

سپاسگزارم از وقتی که میذارید. Shy
درسته بهداد جان آن خانواده دوست من بودند
با امارات از یک دلال بلیط خریده بودند که مجبور شدند از ترکیش برای 2 روز بعد 30 میلیون پول بدن
جدا از بار مالیش ضربه روحی بدی خوردندSad
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، shadi79 ، farrokh1675 ، A_A ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام . وقت شما بخیر.

دوستان من چند وقتی هست که نامزد کردم. نامزد من لاتاری برده و اواخر اسفند ماه میره ایروان در ارمنستان برای اولین مصاحبه و ارائه مدارک. ایشون توی فرم ثبت نام لاتاری خودش رو مجرد معرفی کرده.
میخواستم ببینم میشه وقتی نامزدم ویزای آمریکا رو گرفت و از ارمنستان برگشت ما عقد کنیم و ایشون برای بار اول بره آمریکا گرين کارت رو بگیره و از همونجا برای گرین کارت من هم اقدام کنه؟؟

و سوال دوم هم اینکه آیا منع قانونی برای ازدواج ما در اون زمان وجود داره یا مصلحت کار و یا روند گرفتن گرین کارت نامزدم اینجور اقتضا میکنه؟؟ آیا باید وقتی از اولین سفر آمریکا برگشت عقد کنیم و از طریق اینترنت اعلام ازدواج کنیم یا باید برای بار دوم بره آمریکا و حضوری برای من اقدام کنه؟؟

و سوال سوم هم اینکه وقتی ایشون گرين کارت رو گرفت و اون موقع بخواد پاس سفید بگیره و بیاد ایران تا زمانیکه کار من درست بشه و با هم برگردیم آمریکا آیا باید مالیات به دولت آمریکا پرداخت کنه؟؟

تشکر کنندگان:
علی جان

ببین امسال مرکز بررسی مدارک لاتاری یا KCC یه تایم 4 5 ماه برای بررسی فرم های ارسالی بچه های قبول شده گذاشته !
این باعث شده کسانی که فرم رو باز کردن و یه تغییر کوچیک بدن مثل خود من 4 ماه زمان مصاحبم عقب بیافته که تا توجه به اتمام تایم لاتاری در 30 سپتامبر بسیار ریسکی شده!
برای سوال اولتون!
ایشون باید بره گرین کارتشون رو بگیره و بیاد و شما اینجا عقد کنید و دوباره ایشون بره و کارهاتون رو انجام بده تا شما بتونید گرین کارت بگیرین.ایشون میتونه وکیل هم بگیره تا کارتون رو انجام بده که هزینه اش بالاس
سوال دوم الان منع قانونی نداره فقط اگر الان عقد کنید باید انلاک کنید فرم رو و اعلام کنید که این خودش یعنی 4 ماه تاخیر !!
سوال سوم اتون رو نمیدونم ولی فکر کنم ایشون باید در زمان ازدواج نشون بده که داره کار میکنه و مالیات میده فکر میکنم اگر پاس سفید بگیره بیاد به همون اندازه پروسه شما می افته عقب!
موفق باشید.
کاش قبل از ارسال فرمشون عقد کرده بودید و الان با خیال راحت با هم می رفتید
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، goliii ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-01-30 ساعت 16:32)علی راد نوشته:  سلام . وقت شما بخیر.

از سفارت و kcc سوال کنید.
من فکر میکنم (و احتمال زیاد میدم که اینطور باشه) اگر عقد کرده باشید میتونید الان فرمها رو اصلاح کنید و مجددا واسه کی سی سی بفرستید و هر دو به مصاحبه برید. البته روز مصاحبه باید مدارک کاملی داشته باشید که نشون بده ازدواج ص-و-ر-ی نیست.
لطفا نتیجه رو اینجا بنویسید تا بدرد آیندگان هم بخوره
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، A_A ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-01-30 ساعت 23:26)2013selectee نوشته:  

من فکر میکنم (و احتمال زیاد میدم که اینطور باشه) اگر عقد کرده باشید میتونید الان فرمها رو اصلاح کنید و مجددا واسه کی سی سی بفرستید و هر دو به مصاحبه برید. البته روز مصاحبه باید مدارک کاملی داشته باشید که نشون بده ازدواج ص-و-ر-ی نیست.
آچی میگید برای خودتون؟؟؟، ایشون داره میگه بعد از این که ویزا رو گرفت عقد کنن و داماد بره آمریکا از اونجا اقدام کنه برای همسرش
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
(2015-01-31 ساعت 00:20)ajab1 نوشته:  

آچی میگید برای خودتون؟؟؟، ایشون داره میگه بعد از این که ویزا رو گرفت عقد کنن و داماد بره آمریکا از اونجا اقدام کنه برای همسرش

عرض کردم اگر عقد کرده باشن
با هم برن مصاحبه ویزا بگیرن بهتر از اینه که دو سال اسیر بشن مثل بچه های تاپیک بازماندگان.
ضمنا لحن صحبت شما مناسب انجمن نیست. تجدید نظر بفرمایید.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، aaraam ، A_A ، Mahboy ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-01-31 ساعت 02:29)2013selectee نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 00:20)ajab1 نوشته:  

عرض کردم اگر عقد کرده باشن
با هم برن مصاحبه ویزا بگیرن بهتر از اینه که دو سال اسیر بشن مثل بچه های تاپیک بازماندگان.
ضمنا لحن صحبت شما مناسب انجمن نیست. تجدید نظر بفرمایید.
عزیزم من منظورم این هست که ایشون نمیتونه قبلش ازدواج کنه، میخواد اول آقای داماد تشریف ببره ویزا بگیره و بعد که گرفت ازدواج کنن و هنوزم عقد نکردن و اصلا نمیخواهن عقد کنن قبل از مصاحبه چون ریسک داره برای کیسشون و یا هر دلیلی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
دوستانی که قصد دارند تشریف بیارند کالیفرنیای شمالی مخصوصا سمت ساکرامنتو میتونن با من تماس بگیرند تا راهنماییشون کنم. ضمنا من به دنبال هم خونه مجرد میگردم. میتونم توی خیلی چیزا راهنمایی و کمک کنم. پیشاپیش سفر همگیتون به سلامت
تشکر کنندگان: goliii ، rbrb-2015 ، farrokh1675 ، shadi79 ، A_A ، t_arian_n ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان