کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-02-04 ساعت 12:00)kiamehr نوشته:  سلام ویزای ما هم اومده و تا می فرصت داریم بریم چند تا سوال. هر جای آمریکا بریم فرقی نمی کنه؟ چه اداره هایی باید بریم؟ برای دخترمون هم باید ۱۶۰ دلار رو بدیم؟ ۶ ماهشه. در مورد پاس سفید اگه اطلاعات دارین بدین لطفا

سلام و مبارک باشه.
1:هر جایی که دوست داشتین برید فقط موقع اولین ورود تغییر ادرس رو اعلام کنید که گرین کارت به ادرس جدید ارسال بشه 2:اداره سوشیال و بعد بانک برا افتتاح حساب 3:به ازای هر نفر این مبلغ باید پرداخت بشه 4: بعد از دریافت گرین کارت و سوشیال میتونید برا گرفتن پاس سفید اقدام کنید و بعداز انگشت نگاری میتونید خاک امریکارو ترک کنید و.... جهت کسب اطلاعات دقیقتر در این مورد میتونید تاپیک چگونگی دریافت پاس سفید یا Re-entry permit رو مطالعه بفرمایید. اینم لینکش:

http://www.mohajersara.com/thread-3694.html
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: A_A ، kiamehr ، aaraam ، barfi1 ، Mahboy ، t_arian_n ، ahmad120 ، Alex 2014
دوستان بعد از گرفتن ويزاي مهاجرت لاتاري ايا ميشود از مرز زميني وارد امريكا شد يا حتما بايد مرز هوايي باشد بخاطر پروسه اداري هنگام ورود ميگم ، ايا كسي سابقا اين تجربه رو داشته ؟

شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014
(2015-02-04 ساعت 20:13)mel نوشته:  دوستان بعد از گرفتن ويزاي مهاجرت لاتاري ايا ميشود از مرز زميني وارد امريكا شد يا حتما بايد مرز هوايي باشد بخاطر پروسه اداري هنگام ورود ميگم ، ايا كسي سابقا اين تجربه رو داشته ؟

ملی جان عموی همسرم سیتیزن کاناداست و چند سال پیش که ویزا لاتاری گرفت از طریق مرز زمینی وارد امریکا شد، ولی نمیدونم پروسه اداری رو در مرز انجام داد و یا داخل خاک امریکا. احتمالا کسایی که با ویزاهای تحصیلی، کار و . . . در امریکا زندگی میکنن و برنده لاتاری میشن بتونن راهنماییت کنن چون حتما پروسه داخل خاک امریکا انجام میشه.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: aaraam ، mel ، HERMES7 ، t_arian_n ، بابراس ، Alex 2014
(2015-02-04 ساعت 12:53)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-04 ساعت 12:00)kiamehr نوشته:  سلام ویزای ما هم اومده و تا می فرصت داریم بریم چند تا سوال. هر جای آمریکا بریم فرقی نمی کنه؟ چه اداره هایی باید بریم؟ برای دخترمون هم باید ۱۶۰ دلار رو بدیم؟ ۶ ماهشه. در مورد پاس سفید اگه اطلاعات دارین بدین لطفا

سلام و مبارک باشه.
1:هر جایی که دوست داشتین برید فقط موقع اولین ورود تغییر ادرس رو اعلام کنید که گرین کارت به ادرس جدید ارسال بشه 2:اداره سوشیال و بعد بانک برا افتتاح حساب 3:به ازای هر نفر این مبلغ باید پرداخت بشه 4: بعد از دریافت گرین کارت و سوشیال میتونید برا گرفتن پاس سفید اقدام کنید و بعداز انگشت نگاری میتونید خاک آمریکارو ترک کنید و.... جهت کسب اطلاعات دقیقتر در این مورد میتونید تاپیک چگونگی دریافت پاس سفید یا Re-entry permit رو مطالعه بفرمایید. اینم لینکش:

http://www.mohajersara.com/thread-3694.html

سلام ممنون از پاسخ اما من نفهمیدم که دقیقا چه اداره ای باید برم میشه اسم انگلیسی اون رو برام بنویسین و ترتیب رفتن به این اداره و بانک مهم هست؟ تو فرودگاه راهنمایی نمیکنن منو کجا برم؟ تو سایت نوشته بود که موقع پرداخت ۱۶۰ دلار باید تغییر ادرس رو اعلام کنم اره؟ ممنون
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-05 ساعت 23:51)ahmad120 نوشته:  برای خرید بلیط هواپیما از سایت لوفت هانزا وقتی در قسمت Plan and Book که می رویم، سپس در قسمت Book Flights که وارد شدیم پس از جستجوی پرواز موردنظر، قیمت پروازها را به جای ریال به دلار می دهد؟!! پس از پر کردن تمام قسمت ها، به قسمتChoose Payment Metod که می رسیم در قسمت payment options فقط دو گزینه وجود دارد: یکی: JCB و دیگری: AirPlus/UATP!!! و اصلا هیچ گزینه ای برای پرداخت از طریق کارت های عضو شبکه شتاب وجود ندارد؟!!! دوستان لطفا در صورت اطلاع راهنمایی نمایند. با سپاس و تشکر

دوست عزیز سلام

پرداخت از طریق کارت شتاب امکان پذیر نیست فقط از طریق visa, mastercard و غیره میشه.
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n ، بابراس ، Alex 2014
عاقا دم این قطر ایر ویز گرم ، جالا بگو چرا ؟؟؟؟

اولن پایینترین قیمت رو تو پروازها میده ،دوما رفتم بوک کردم ،پرواز رو انتخاب کردم و اطلاعات رو وارد کردم و اکثبت اکثبت رسید به پرداخت .خدایی دمشون گرم دیدم زده پرداخت از دگاه بانک ملت ،یعنی شرافتا حال کردم کلیک کردم دبدم نه والا رفت به ثایت پرداخت بانک ملت یعنی کارشون درسته . من اگه بلیت از این ارزونتر هم گیرم بیاد باز از همین قطر میخرم ،چرا ؟؟؟؟ چون تو این اوضاع که همه دنیا با سیستم بانکی ما قهر قهرن اینا دارن کار ما رو راه میندازن .

تازه بهتر از اینه که پول بدی فلانی و اون پول رو پرداخت کنه ، یهو میری پای هواپیما زرشک کلات کو ؟؟؟؟ یارو برداشته ده برو که رفته. هیچی ارزش استرس کشیدن رو نداره با خیال راحت آدم میره سوار میشه میره .

من که کلیر شدم به محض اینکه ویزا رو تو پاسم دیدم میخرم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Melon2015 ، aaraam ، Aghaman ، HERMES7 ، A_A ، jupiterx ، Mahboy ، tapartoor600 ، t_arian_n ، SAAM_60 ، lighthouse ، AliReza.Sh ، Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 00:14)reza.aa نوشته:  عاقا دم این قطر ایر ویز گرم ، جالا بگو چرا ؟؟؟؟

اولن پایینترین قیمت رو تو پروازها میده ،دوما رفتم بوک کردم ،پرواز رو انتخاب کردم و اطلاعات رو وارد کردم و اکثبت اکثبت رسید به پرداخت .خدایی دمشون گرم دیدم زده پرداخت از دگاه بانک ملت ،یعنی شرافتا حال کردم کلیک کردم دبدم نه والا رفت به ثایت پرداخت بانک ملت یعنی کارشون درسته . من اگه بلیت از این ارزونتر هم گیرم بیاد باز از همین قطر میخرم ،چرا ؟؟؟؟ چون تو این اوضاع که همه دنیا با سیستم بانکی ما قهر قهرن اینا دارن کار ما رو راه میندازن .

تازه بهتر از اینه که پول بدی فلانی و اون پول رو پرداخت کنه ، یهو میری پای هواپیما زرشک کلات کو ؟؟؟؟ یارو برداشته ده برو که رفته. هیچی ارزش استرس کشیدن رو نداره با خیال راحت آدم میره سوار میشه میره .

ایشالا این‌هفته نوبت هورا کشیدن برای شماست Smile
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: reza.aa ، aaraam ، HERMES7 ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 00:14)reza.aa نوشته:  عاقا دم این قطر ایر ویز گرم ، جالا بگو چرا ؟؟؟؟

باهات کاملا موافقم تازه با توجه به قیمتش خدمات خیلی خوبیم داره مثلا از بوئینگ 777 استفاده میکنه هم داخل هواپیما خوب پذیرای میکنه
ایشالله من هفته دیگه میخوام از قطری بلیط بخرم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، aaraam ، reza.aa ، HERMES7 ، A_A ، Mahboy ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 00:38)aghamilad نوشته:  

باهات کاملا موافقم تازه با توجه به قیمتش خدمات خیلی خوبیم داره مثلا از بوئینگ 777 استفاده میکنه هم داخل هواپیما خوب پذیرای میکنه
ایشالله من هفته دیگه میخوام از قطری بلیط بخرم
در ضمن، میدونستین Qatar airways در ranking بهترین شرکت خطوط هواپیمایی، رتبه یک هست؟
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Aghaman ، aghamilad ، t_arian_n ، jupiterx ، lighthouse ، AliReza.Sh ، بابراس ، Alex 2014
این تاپیک رو که می خونم دلشوره می گیرم منممممم می خوام برم خداااا به ما هم کمک کن یعنی سال دیگه این موقع ها من کجام؟؟من می خوام آمریکا باشممممممم
شماره کیس:83xx
تعداد نفرات :2 نفر
مشاهده نتیجه:1/می/2014
ارسال فرم19/می/2014
Rolleyes
تشکر کنندگان: بابراس ، Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 10:53)سولماز جون نوشته:  این تاپیک رو که می خونم دلشوره می گیرم منممممم می خوام برم خداااا به ما هم کمک کن یعنی سال دیگه این موقع ها من کجام؟؟من می خوام آمریکا باشممممممم

نگران نباشين حتما نوبت مصاحبه شما هم ميرسه
اين فروم جنبه اطلاع رسانى داره اون هم از روى تجارب دوستان بنابراين سعى كنين با كمك اين سايت روند انجام كارهاتون رو سرعت ببخشين و بيشترين استفاده رو از راهنمايي دوستان بگيرين نه دلشوره. موفق باشى هم قطار
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n ، lighthouse ، بابراس ، Alex 2014
ایا میتونیم سبزیجات خشک و لوبیا و لپه و زرشک با خودمون ببریم؟ تو اون فرم ابی رنگ که میدن حتما باید بنویسیم؟
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 14:26)arya25 نوشته:  ایا میتونیم سبزیجات خشک و لوبیا و لپه و زرشک با خودمون ببریم؟ تو اون فرم ابی رنگ که میدن حتما باید بنویسیم؟

دوست عزیز من الان آمریکا هستم و بهتون اطلاع میدم که اینجا همه چیز هست حتی تمام سبزی های قورمه سبزی رو هم میتونین تازه بخرین. تنها چیزی که اینجا هست ولی گرونه زرشک ، انجیر و آلو و البته زعفران .
پس با خودتون هیچی نیارین
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، arya25 ، rbrb-2015 ، jupiterx ، milad.nas ، t_arian_n ، Mahboy ، AliReza.Sh ، بابراس ، Alex 2014
اخ دستتون درد نکنه ، یکی از نگرانی های من در مورد خوردن خورمه سبزی اصیل در انجا حل شد Smile
تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015 ، Mahboy ، solid_mercury ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، SAAM_60 ، jupiterx ، AliReza.Sh ، بابراس ، Alex 2014
(2015-02-06 ساعت 14:48)elchin_f نوشته:  
(2015-02-06 ساعت 14:26)arya25 نوشته:  ایا میتونیم سبزیجات خشک و لوبیا و لپه و زرشک با خودمون ببریم؟ تو اون فرم ابی رنگ که میدن حتما باید بنویسیم؟

دوست عزیز من الان آمریکا هستم و بهتون اطلاع میدم که اینجا همه چیز هست حتی تمام سبزی های قورمه سبزی رو هم میتونین تازه بخرین. تنها چیزی که اینجا هست ولی گرونه زرشک ، انجیر و آلو و البته زعفران .
پس با خودتون هیچی نیارین

elchin عزیز امیدوارم حال و روز خوبی داشته باشی و روزگار بهتر پیش روت باشه.

بگو ببینم اصل حالت چطوره ؟؟؟ خوش میگزره ؟؟
ا رو بار رو چه کردی ، رفتی دنبال کار یا نه پیدا شد ،نشد ، خلاصه چی شد ؟؟Big GrinBig Grin

واسه خون چه کردی ،ماشین چطور ؟؟؟

یه آماری بده ببینم اوضاعت چطوره؟؟

بر وبکس من تصمیم نهاییم رو گرفتم و بعد از کلیر شدنم ،میخوام قبل مرداد برم هیوستون اگه کسی هست که بخواد همسفر بشیم ، در خدمتشیم من و یکی دیگه از بچه ها مهاجرسرا فعلا همسفریم به یه نفر دیگه هم نیاز داریم ،اینجور هزینه ها رو میخوایم بشکنیم.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Mahboy ، t_arian_n ، بابراس ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان