کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان عزیز ما میخوام بعد از اومدن نامزدم از ارمنستان و گرفتن ویزا عقد کنیم، عجله نداریم.
سوال اصلی من از شما اینه که میشه قبل از سفر اول نامزدم به آمریکا عقد کنیم یا ممنوعیت قانونی داره؟؟!!Shy
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-01 ساعت 00:12)علی راد نوشته:  دوستان عزیز ما میخوام بعد از اومدن نامزدم از ارمنستان و گرفتن ویزا عقد کنیم، عجله نداریم.
سوال اصلی من از شما اینه که میشه قبل از سفر اول نامزدم به آمریکا عقد کنیم یا ممنوعیت قانونی داره؟؟!!Shy
خب دوست عزیز چه کاریه قبل از مصاحبه عقد میکردید با هم میرفتین مصاحبه ویزا میگرفتین....بسلامتی با هم راهی میشدید.....اگه تاپیکهای 2014 و2013 ایهارو بخونید از این موارد بودند که نتیجه هم دادSmile Rolleyes
(2015-02-01 ساعت 00:20)ofrfar نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 00:12)علی راد نوشته:  دوستان عزیز ما میخوام بعد از اومدن نامزدم از ارمنستان و گرفتن ویزا عقد کنیم، عجله نداریم.
خب دوست عزیز چه کاریه قبل از مصاحبه عقد میکردید با هم میرفتین مصاحبه ویزا میگرفتین....بسلامتی با هم راهی میشدید.....اگه تاپیکهای 2014 و2013 ایهارو بخونید از این موارد بودند که نتیجه هم دادSmile Rolleyes

ما دنبال عقب افتادن رفتنمون هستیم. عجله نداریمWink
سوال من از شما دوستان اینکه میشه قبل از سفر اول نامزدم به آمریکا عقد کنیم یا ممنوعیت قانونی داره؟؟!!
(2015-02-01 ساعت 00:23)علی راد نوشته:  

سوال من از شما دوستان اینکه میشه قبل از سفر اول نامزدم به آمریکا عقد کنیم یا ممنوعیت قانونی داره؟؟!!

سلام
مبارک باشه
این پست را مشاهده کنید
http://www.mohajersara.com/thread-7033-p...#pid571378
قبل از گرفتن گرین کارت نباید عقد کنید و مشکل ایجاد میشه
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، farrokh1675 ، A_A ، Mahboy ، t_arian_n ، Alex 2014
اصولا ویزای نامزدی fiancee خیلی سریعتر از ویزای ازدواج حل میشه. بنابراین اگر قصد لزدواج دارید عقد زسمی نکنید و تقاضای ویزای نامزدی بدهید که حدود 6 ماه انجام میگیره. والا پروسه خیلی صولانی خواهد شد.
علی ایحال با یک وکیلی هم مشورت کنید. این قضیه خیلی بحرانیه و باید با دقت انجام بدهید.
موفق باشید....
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، goliii ، Mahboy ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-01 ساعت 12:41)hoseyn نوشته:  اصولا ویزای نامزدی fiancee خیلی سریعتر از ویزای ازدواج حل میشه. بنابراین اگر قصد لزدواج دارید عقد زسمی نکنید و تقاضای ویزای نامزدی بدهید که حدود 6 ماه انجام میگیره. والا پروسه خیلی صولانی خواهد شد.
علی ایحال با یک وکیلی هم مشورت کنید. این قضیه خیلی بحرانیه و باید با دقت انجام بدهید.
موفق باشید....

دوست عزیز شما اینجوری فکر کن نامزد من دیشب از ارمنستان با ویرای آمریکا اومده و فردا صبح خیلی زود میخواد بره آمریکا واسه گرفتن گرین کارت، حالا بگو میشه من امروز عقدش کنم بعد بره آمریکا که واسه منم اقدام کنه یا ممنوعیت قانونی داره؟؟؟!!!؟Sad
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh1675 ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-01 ساعت 12:56)علی راد نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 12:41)hoseyn نوشته:  اصولا ویزای نامزدی fiancee خیلی سریعتر از ویزای ازدواج حل میشه. بنابراین اگر قصد لزدواج دارید عقد زسمی نکنید و تقاضای ویزای نامزدی بدهید که حدود 6 ماه انجام میگیره. والا پروسه خیلی صولانی خواهد شد.
موفق باشید....

دوست عزیز شما اینجوری فکر کن نامزد من دیشب از ارمنستان با ویرای آمریکا اومده و فردا صبح خیلی زود میخواد بره آمریکا واسه گرفتن گرین کارت، حالا بگو میشه من امروز عقدش کنم بعد بره آمریکا که واسه منم اقدام کنه یا ممنوعیت قانونی داره؟؟؟!!!؟Sad
منع قانونی در این زمینه وجود نداره. منتها ویزای ازدواج میشه و دیگه نامزدی رو باید بیخیال شید. به نظر من ویزای ازدواج خیلی بهتره درسته پروسش طولانیتره ولی خوب ریسکش کمتره چون تو نامزدی باید برای اونا ثابت کنی چند سال 2 نفر با هم در رابطه بودن مثلا از طریق پرینت گرفتن ایمیل یا ......
(2015-02-01 ساعت 14:33)chaymon نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 12:56)علی راد نوشته:  
موفق باشید....

دوست عزیز مورد شما دقیقا مثل من هست من با چند وکیل در این مورد و حتی با یک وکیل آمریکایی که کار یکی از دوستان خود منم انجام داده بود صحبت کردم همگی به من گفتند که اول برو گرین کارتت رو بگیر و بعد عقد کن استدلال شون هم این بود که توی ویزای شما سینگل خورده و شما به صورت سینگل باید بری و گرین کارت رو بگیری و مورد بعدی هم اینکه ممکنه برای پرسه همسرتون مشکل ایجاد بشه و یکمی طولانی تر بشه چون در این سالها تقلب در این مورد زیاد شده و خیلی روی اون حساس هستند شما نباید در پرونده همسر شکی ایجاد کنی که اونها فکر کنند نکنه این ازدواج س و ر ی بوده است و در ضمن بعضی از دوستان گفتند نامزدی اقدام کن که زودتر جواب بگیری که اصلا شما نمی توانی با گرین کارت نامزدی اقدام کنی فقط سیتی زنها می تونند برای نامزدی اقدام کنند و شما باید ازدواج کنی امیدوارم موفق باشی

حسین جان من هم چند وقته پیگیر پاسخ این سوال شدم، متاسفانه به هیچ اجماعی در پاسخ به این سوالم نرسیدم Sad
پاسخهایی که میشنوم با هم خیلی تناقض دارن. همین امروز صبح از روی نیازمندیهای روزنامه همشهری با 20 جا که بانک اطلاعاتی مهاجرت بودند تماس گرفتم و حتی صداشون رو هم ضبط کردم، میگن ازوداج شما در اون موقع مشکلی نداره ولی اعلام کردن و اقدام برای ویزای شما رو بذارید وقتی که خودش گرین کارت رو گرفت. اما یکی اون وسط پیدا شد و گفت نه آقا عقد نکن که ممنوعه!!!!
کارشناسهای اینجا میگن وقتی با ویزا بری اونجا کسی به شناسنامه شما کاری نداره که بفهمن ازدواج کردی، فقط ویزا رو میشناسن که توی ویزا هم نوشته مجرد. اما وقتی گرین کارت رو گرفت میتونه اعلام کنه ازدواج کرده و برای شما اقدام کنه. این حرف تا اینجا منطقی به نظر میاد.
به دکتر کاملی هم چند روزه ایمیل زدم ولی دریغ از پاسخ...
تو مهاجرسرا هم خیلی جوابهای متناقض شنیدم.
با این همه هیچ مرجع رسمی و موثقی رو نمیشه پیدا کرد که بشه یه حرفش اعتماد کنی، یکی میگه عقد کن یکی میگه نکن. بدتر آدم گیج میشه و دودل. Sad
در فروم ایمیگریشن همین اواخر بحثش بود. اینجور که میگن اصلا و ابدا نباید تا گرین کارت گرفته برید سراغش. اگر این کار رو بکنید برای پروسه همسرتون هم مشکل اساسی پیش میاد و احتمال زیادی داره کنسل شه. اگر اینقدر عجله دارید باید قبل از مصاحبه اقدام میکردید. حتی قبل از اینکه ویزاش صادر شه اگر اقدام میکردید باز شانستون بهتر بود (با اینکه اونجا هم به احتمال زیاد آفیسر حسابی شک میکنه و ممکنه ریجکت کنه)
الان تنها راهی که دارید اینه که همسرتون یه سفر بره آمریکا و با گرین کارت برگرده و با هم عقد کنید و از اونجا براتون اقدام کنه. 2-3 سال طول میکشه اما امکانپذیره.
اینجوری که من خوندم الان اقدام بکنید با ویزای خودتون و به احتمال زیاد با ویزای همسر خداحافظی کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، farrokh1675 ، aaraam ، A_A ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-01 ساعت 00:32)L_haam نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 00:23)علی راد نوشته:  

سلام
مبارک باشه
این پست را مشاهده کنید
http://www.mohajersara.com/thread-7033-p...#pid571378
قبل از گرفتن گرین کارت نباید عقد کنید و مشکل ایجاد میشه
با سلام و تهنیت و شادباش به شما و همسرتون .به نظر من بعد از اینکه نامزدتون رفتند سفارت و ویزا رو گرفتن و اومدن ایران عقد موقت کنید(عقد موقت شرعی) ولی در شناسنامه ها چیزی نوشته نشه .بعد از اینکه آمریکا رفتند و گرین کارت رو گرفتند تشریف بیارن ایران و عقد رسمی کنید تو این مدت ازیک وکیل رسمی و با سابقه در آمریکا سوال کنید که اگه همسرتون پاس سفید بگیرن آیا در پروسه اقدام برا شما خللی ایجاد میشه ؟ شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: goliii ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام دوستان من این سوال را بارها و بارها پرسیدم ولی متاسفانه یکنفر درست پاسخ نداد . سوال من در مورد فرم militarry هست که 18 تا 25 ساله ها باید پر کنن. خیلی ها که بین این سن بودن میگفتن که توی سفارت این فرم را با نوشتن اسم آنها در بالای فرم به آنها میدادن ولی به من چیزی ندادن من الان u..s..a هستم و از چند جا در این مورد سوال پرسیدم ولی کسی نمیداند اصلا این فرم چه هست آیا من باید این فرم را پر کنم اگر پر نکنم چه میشود
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-03 ساعت 20:42)حسین69 نوشته:  سلام دوستان من این سوال را بارها و بارها پرسیدم ولی متاسفانه یکنفر درست پاسخ نداد . سوال من در مورد فرم militarry هست که 18 تا 25 ساله ها باید پر کنن. خیلی ها که بین این سن بودن میگفتن که توی سفارت این فرم را با نوشتن اسم آنها در بالای فرم به آنها میدادن ولی به من چیزی ندادن من الان u..s..a هستم و از چند جا در این مورد سوال پرسیدم ولی کسی نمیداند اصلا این فرم چه هست آیا من باید این فرم را پر کنم اگر پر نکنم چه میشود

دوست عزیز این فرم مانند امضای رضایت نامه از طرف شخص هستش که متعهد میشه در صورت نیاز و فراخوان به سربازی اعزام و در ایالات متحده دوره سربازی رو بگذرونه . حالا اگر افیسر در روز مصاحبه اینو به شما نداده یا بخاطر شرایط سنی شما بوده یا قانونش شامل حال شما نشده پس خوشحال باش و اصلا نیازی به پیگیری نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: aaraam ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-02-03 ساعت 20:42)حسین69 نوشته:  سلام دوستان من این سوال را بارها و بارها پرسیدم ولی متاسفانه یکنفر درست پاسخ نداد . سوال من در مورد فرم militarry هست که 18 تا 25 ساله ها باید پر کنن. خیلی ها که بین این سن بودن میگفتن که توی سفارت این فرم را با نوشتن اسم آنها در بالای فرم به آنها میدادن ولی به من چیزی ندادن من الان u..s..a هستم و از چند جا در این مورد سوال پرسیدم ولی کسی نمیداند اصلا این فرم چه هست آیا من باید این فرم را پر کنم اگر پر نکنم چه میشود

به صفحه ١١ همين تاپيك مراجعه كنين جوابتون اونجا هست دوست عزيز
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n ، Alex 2014
دوستان 2015 کسی هست که اتاق بخواد تو لس انجلس ؟
من ی اتاق دارم که برای 2 هفته اجاره میدم 12 تا 31 مارچ
لطفا پیغام بدین
شماره کیس: 7XXX,تاریخ رویت قبولی: 4MAY ,کنسولگری:ابوظبی, ارسال فرم های اول: MAY 14,تعداد افراد کیس: 1نفر, تاریخ مصاحبه: هفته سوم می دریافت ویزا: ی ضرب 22 می
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام ویزای ما هم اومده و تا می فرصت داریم بریم چند تا سوال. هر جای امریکا بریم فرقی نمی کنه؟ چه اداره هایی باید بریم؟ برای دخترمون هم باید ۱۶۰ دلار رو بدیم؟ ۶ ماهشه. در مورد پاس سفید اگه اطلاعات دارین بدین لطفا
تشکر کنندگان: goliii ، t_arian_n ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان