کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-11 ساعت 10:19)Azer نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 23:17)Azer نوشته:  دوستان يک راهنمايي مي خواستم.
هواپيمايي KLM از تهران به ابوظبی با پرواز الاتحاد پرواز داره و پس از ابوظبی پروازهاي با KLM پيگيري مي شن.
حالا سوال من اينه که با توجه به اينگه پرواز اول با الاتحاد هست، کارهاي مهاجرتي برا پرواز اول به آمريکا تو فرودگاه ابوظبی انچام مي شه يا مثل بقيه پروازهاي غير الاتحاد، کارهاي مهاجرتي در پورت ورودي آمريکا انجام خواهد شد. ممنون مي شم دوستاني که تجربه دارن، راهنمايي بفرماين.

راستي کسي جواب سوال بالاي من را نمي دونه؟؟؟ خواهشاً کساني که تجربه اي با KLM اخيراً داشتن راهنمايي کنن.
آگه کارهاي مهاجرتي تو ابوظبي نباشه با KLM رفتن با توجه به سه ايستگاه بودن پرواز به آمريکا فکر نکنم بيارزه. با قطر رفتن شايد بهتر باشه.
با امارات برو بدون درد سر و استرس
تشکر کنندگان: Daneshjo
سلام دوستان
كسى اطلاع دقيق داره ،تا چه مدت بعدازورود وقت داريم براى گرفتن بيمه درمانى اقدام كنيم ؟سوال ديگه اينكه فعلا من وپسرم ميخواهيم اينجا بمونيم وهمسرم برميگرده ايران ،ايا بايد هرسه نفرمون بيمه بشيم يا فقط من وپسرم؟ضمنا گرين كارت من زير يه ماه اومدولى مال همسروپسرم هنوز نيومده .البته سايت uscisهنوز كيس ما روoptimized نشون ميده.ايا نيازبه پيگيرى هست؟معمولا چندروزه اين گرين كارت ها ميرسه ؟
پيشاپيش از پاسخ دوستان عزيز ممنونم .
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: ریحانا ، Pariba ، Daneshjo
دوستان برادرزاده من اول اکتبر ویزا یکضرب گرفت، انشالا چند ماه دیگه وارد امریکا میشه، منتها دانشجوئه و فقط 20 روز اجازه خروج از کشور داره و باید برگرده، به نظرتون توی این مدت کم میتونه پاس سفید بگیره؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: Pariba ، Daneshjo
(2015-10-11 ساعت 17:08)rbrb-2015 نوشته:  دوستان برادرزاده من اول اکتبر ویزا یکضرب گرفت، انشالا چند ماه دیگه وارد آمریکا میشه، منتها دانشجوئه و فقط 20 روز اجازه خروج از کشور داره و باید برگرده، به نظرتون توی این مدت کم میتونه پاس سفید بگیره؟

دو تا سه هفته قبل از ورودش مدارکی که برای پاس سفید نیاز داره رو پست کنید مدارک مورد نیازش هم دوقطعه عکس پشت نویس شده اسم فامیل و Name A کپی ویزا و فرم I 131 و 445 دلار هم مانی اوردر رو بفرستید تا به شما وقت بدن برای انگشت نکاری باز شما توهمین سایت صفحه اولش لینک پاس سفید گذاشتن از اونجا اطلاعات کامل بگیرید من یه وقت اشتباه چیزی رو نگفته باشم، دقیق تره
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
دوستان کسی می تونه لینک دفترجه فارسی رانندگی و نمونه سوالها روتو تگزاس بذاره ممنون اگر کمک کنید
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
ﺳﻼﻡ,ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻳﺒﺎﺭ ﺭﻓﺖ اﻣﺮﻳﻜﺎ و ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩﺷﻮ ﻓﻌﺎﻝ ﻛﺮﺩ, ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩﺵ ﺑﻌﺪ اﺯ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﻪ اﻳﺮاﻥ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﺁﺩﺭﺳﻲ ﻛﻪ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻥ,اﻻﻥ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻛﻪ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺪﻭﻥ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩ ﺑﺮﻩ? ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﺪﻥ.
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
تشکر کنندگان: Pariba ، SAMBAR ، Daneshjo
دوستان يه مقدار اطلاعات راجع به فرودگاه نيويورك و انجام كاراي مهاجرتي و شلوغي فرودگاهش ميتونين بهم بدين ؟؟؟
ممنون !!!!!!
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
(2015-10-11 ساعت 22:44)Srod نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 22:28)raminvet نوشته:  ﺳﻼﻡ,ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻳﺒﺎﺭ ﺭﻓﺖ اﻣﺮﻳﻜﺎ و ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩﺷﻮ ﻓﻌﺎﻝ ﻛﺮﺩ, ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩﺵ ﺑﻌﺪ اﺯ اﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﻪ اﻳﺮاﻥ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﺁﺩﺭﺳﻲ ﻛﻪ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻥ,اﻻﻥ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻛﻪ ﻧﻴﺴﺖ ﺑﺪﻭﻥ ﮔﺮﻳﻦ ﻛﺎﺭﺩ ﺑﺮﻩ? ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﺪﻥ.

از دفعه اولی که تشریف میبرین و مهر میزنن تو پاسپورتتون یک سال اون ویزا اعتبار داره.
اگر کمتر از یک سال گذشته میتونین دوباره از همون ویزا استفاده کنین برای ورود
البته اگر بیشتر از یکسال بگذره با خود گرین کارت هم دیگه نمیشه وارد شد چه برسه به ویزا Smile

سلام دوست عزيزم من فكر مي كنم با توجه به مطالبي كه در همين تايپيك خوانده بودم وقتي گرين كارت براي شما صادر ميشه شما ديگه نميتونيم از ويزا داخل پاسپورت استفاده كنيد و براي ورود به آمريكا گرين كارت را بايد همراه داشته باشيد
تشکر کنندگان: Daneshjo ، bidaad
دوستان
برای این مدت سه تا 6 ماهه که ما مد نظر داریم چه بیمه ای باید استفاده کنیم که خیالمان انجا از هزینه ها راحت باشد؟
با تشکر
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
سلام دوستان
من واسه رینتری پرمت اقدام کرده بودم الان که وقت بویمتریک دادن نوشتن بویمتریک برای تروال داکمنت.به نظر شما چیکار باید بکنم؟تفاوت این دو تا چیه؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
(2015-10-11 ساعت 23:14)Srod نوشته:  [quote='kyakourosh' pid='672422' dateline='1444588142']

سلام دوست عزيزم من فكر مي كنم با توجه به مطالبي كه در همين تايپيك خوانده بودم وقتي گرين كارت براي شما صادر ميشه شما ديگه نميتونيم از ويزا داخل پاسپورت استفاده كنيد و براي ورود به آمريكا گرين كارت را بايد همراه داشته باشيد

When I came to USA, I was a permanent resident. I am still waiting for green card delivery. I would like to visit my family outside the USA, but am afraid I will not be let back in to the USA. What should I do?

Because you are already a permanent resident, unlike someone still waiting for their status to change, you should still be able to travel without a green card. When you came to the USA, the border officer stamped your passport, indicating your status as a permanent resident. This stamp has an expiration date (usually six months from the time it was stamped). As long as you re-enter the USA before that stamped expiration date, you are free to travel and will be able to re-enter the USA upon your return.

Can I Travel without a Green Card?
[/quote

ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
تشکر کنندگان: mojgan m ، Daneshjo
دوستان اگر که حداقل اهداف از سفر اول رساندن پاکت زرد گوش بریده به دست مأموران مهاجرتی باشد، آیا می شود که این کار را در ابوظبی کرد و بعدشم برگشت به خانه؟ چون شنیدم که همانجا پاکت را میگیرند.
آیا می شود که آدرس ارسال کارت ها را یک آدرسی در همین وطن عزیز خودمان بدهیم؟
مرسی
(2015-10-12 ساعت 00:56)ah1004 نوشته:  دوستان اگر که حداقل اهداف از سفر اول رساندن پاکت زرد گوش بریده به دست مأموران مهاجرتی باشد، آیا می شود که این کار را در ابوظبی کرد و بعدشم برگشت به خانه؟ چون شنیدم که همانجا پاکت را میگیرند.
آیا می شود که آدرس ارسال کارت ها را یک آدرسی در همین وطن عزیز خودمان بدهیم؟
مرسی

دوست عزيز تمامي اين مطالب بستگي به اين دارد كه چقدر براي چيزش كه بدست اورديد اهميت قائل هستيد
من زماني كه براي دريافت ويزا به سفارت ابوظبي مراجعه كردم از خانمي كه مسئول دريافت وپاسپورتم بود سئوال كردم كه ايا ميتوانم وارد شوم و قبل از دريافت گرين كارت خارج شوم كه ايشان قاطعنانه گفت من هرگز اين كار را توصيه نميكم چون ريسك دارد ولي به اينكه پرسيدم چه ريسكي پاسخ نداد
تشکر کنندگان: mojgan m ، victor2016 ، Daneshjo
(2015-10-11 ساعت 09:41)shabghazal نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 23:51)sasanoush نوشته:  دوستان یه راهنمایی میخواستم کسی میدونه از تهران به آستین Austin پایتخت تگزاس مستقیم چطوری میشه رفت ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه
--------------------
دوست عزیز فرودگاه استین پورت ورودی نداره و اگر برای اولین بار میخواهید وارد شوید باید از یکی از پورت های ورودی وهر ورود را بزنن به همین دلیل نزدیکترین شهر به آستین هیوستن می باشد که پروازی بگیرید که به هیوستن بره و از اونجا یه پرواز داخلی به استین
البته پراز های دیگه هم میتونید بگیرید که به دالاس و نیویورک و شیکاگو و ... .واز اونجا به استین اگر از یه شرکت گیرید خودشون پرواز داخلی را اپرات میکنن واست

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز خدا رو شکر با قطری پیدا کردم
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: asher ، Abdorrezaa ، Daneshjo
(2015-10-11 ساعت 17:08)rbrb-2015 نوشته:  دوستان برادرزاده من اول اکتبر ویزا یکضرب گرفت، انشالا چند ماه دیگه وارد آمریکا میشه، منتها دانشجوئه و فقط 20 روز اجازه خروج از کشور داره و باید برگرده، به نظرتون توی این مدت کم میتونه پاس سفید بگیره؟
سلام
شما همون عمه ی مهربون قرن نیستید که به من پیغام خصوصی داده بودید 6 ماه پیش ؟ Big Grin
الان کجا هستن برادرزاده تون ؟ با ویزای مهاجرتی برگشتن ایران ؟

اگه الان ایران نیستن ، و قصد دارن به ایران برگردن و درس رو ادامه بدن، به هیچ جه به هیچ کشور دیگه ای سفر نکنن
فقط اون کشوری باشن(مثلا همون ترکیه باشن) که مجوز گرفته از نظام وظیفه ، چون ببینن ویزای امریکاش مهر ورود خورده 15 میلیون به نفع خزانه ضبط میشه و شیش ماه تا یکسال هم ممنوع الخروج میشن

پس برگرده ایران و یه ماه دیگه این کارو کنه

1.خرید بلیت هواپیما مثلا 20 ابان
2.ثبت نام ازمون تافل 23 ابان در تست سنتری در امریکا
3.مجوز 30 روزه خروج از کشور از تاریخ 19 ابان با وثیقه خروج نیمه علمی به مقصد آمریکا ( 8 میلیون وثیقه به جای 15)
4.بازگشت به کشور در 18 آذر
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: shabghazal ، sarasara1 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان