کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام به همگی
یه سوال
نامه ای رو که از بیمه ایران میبریم برای تخفیف بیمه ماشین توی امریکا باید ترجمش به تایید دادگستری و امور خارجه برسه یا همون نامه بیمه کافیه ....
مرسی از راهنمایی شما
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: Daneshjo
متاسفم که بعضی پست ها رو میخونم و بعضی آدم ها رو اینجا می بینم
آخه بعضی ها تو ایران هیچی نشدن و زورشون می آد سوال جواب بدن توقع کمک از دیگران و راه افتادن کارهاشونو دارن
خدمتشون باید بگم هزینه نکنید و برید امریکا برای امثال شماها با این طرز فکر و روحیه عقده ای که دارین هیچ جای کره خاکی جای پیشرفت نیست
ایران هم برای شما زیادیه ...
(2015-10-12 ساعت 16:36)ملايي نوشته:  سلام به همگی
یه سوال
نامه ای رو که از بیمه ایران میبریم برای تخفیف بیمه ماشین توی آمریکا باید ترجمش به تایید دادگستری و امور خارجه برسه یا همون نامه بیمه کافیه ....
مرسی از راهنمایی شما

سلام.من هم نامه عدم خسارت از بیمه آسیا گرفتم.بردم برای ترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه. ترجمه و مهرها هزینه زیادی نداره ولی در مقابل تخفیف خوبی میتونید بگیرید. Wink
موفق باشید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: victor2016 ، moj21 ، Daneshjo
(2015-10-12 ساعت 10:42)yesorno نوشته:  سلام گرم منو بعد از مدت ها بالاخره در این تاپیک پذیرا باشین.

نشستم از اول می خونم و یه هفتس تازه 60 صفحه ای از تاپیک رو خوندم. هنوزم ویزام نرسیده دستم Big Grin

هنوزم مقصد مشخصی ندارم و فقط نزدیک به یک ماه فرصت خروج!

تاپیک عالیه و دست همه ی دوستان درد نکنه اطلاعات خوبی گذاشتن

منم سعی کردم همینجوری که جلو میرم و میخونم مطالب مهمش رو داخل فایلی جمع آوری کنم تا بعداً بزارم دوستان مجبور نشن مثل من از ابتدا بخونن.

لطفاً اگه کسی هم مطلبی داره که حس می کنه می تونه در زمان خوندن تاپیک باعث صرفه جویی بشه بگه.

مرسی از همتون به امید لبخندای خوشگلتون هر روز بیشتر از روز قبل Wink

سلام , دوست عزيز , من هم هنوز درست و حسابى وارد اين تاپيک نشدم , گاهى يک سرى مى زنم و چند صفحه ى اول را خواندم ( حدود 5 صفحه ) وبعد از صفحه ى 200 به بعد را خواندم , شما خيلى زحمت مى کشيد , من منتظر اين فايل شما هستم , تا آن را بخوانم . اگر قبل از آماده شدن فايلتان اطلاعاتى در رابطه با بيمه کردن ( بيمه ى درمانى ) در ايران را داريد بفرماييد , انشالا که هميشه موفق باشيد .
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: moj21 ، ریحانا ، SAMBAR ، Daneshjo
(2015-10-12 ساعت 17:00)سامانتاوآرش نوشته:  متاسفم که بعضی پست ها رو میخونم و بعضی آدم ها رو اینجا می بینم
آخه بعضی ها تو ایران هیچی نشدن و زورشون می آد سوال جواب بدن توقع کمک از دیگران و راه افتادن کارهاشونو دارن
خدمتشون باید بگم هزینه نکنید و برید آمریکا برای امثال شماها با این طرز فکر و روحیه عقده ای که دارین هیچ جای کره خاکی جای پیشرفت نیست
ایران هم برای شما زیادیه ...

ای بابا... متاسف شدم. آخه کی شما رو ناراحت کرده؟ Sad لطفا سوالتون رو مطرح کنید اگر اطلاعاتی داشته باشم در خدمتتون هستم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
(2015-10-12 ساعت 10:42)yesorno نوشته:  سلام گرم منو بعد از مدت ها بالاخره در این تاپیک پذیرا باشین.

نشستم از اول می خونم و یه هفتس تازه 60 صفحه ای از تاپیک رو خوندم. هنوزم ویزام نرسیده دستم Big Grin

منم سعی کردم همینجوری که جلو میرم و میخونم مطالب مهمش رو داخل فایلی جمع آوری کنم تا بعداً بزارم دوستان مجبور نشن مثل من از ابتدا بخونن.

لطفاً اگه کسی هم مطلبی داره که حس می کنه می تونه در زمان خوندن تاپیک باعث صرفه جویی بشه بگه.

يعني تو يكي از بهترين و دوست داشتني ترين كساني هستي كه من ديدم،تو تاپيك كليرنس خيلي خيلي وقت گذاشتي و واقعا به بچه ها كمك كردي اينجا هم همين كار را ميخواي ادامه بدي،اميدوارم هر جا هستي شاد و سلامت و موفق باشي
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: SAMBAR ، moj21 ، Daneshjo ، 123a
(2015-10-12 ساعت 07:32)SomeOneX نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 17:08)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  دوستان برادرزاده من اول اکتبر ویزا یکضرب گرفت، انشالا چند ماه دیگه وارد آمریکا میشه، منتها دانشجوئه و فقط 20 روز اجازه خروج از کشور داره و باید برگرده، به نظرتون توی این مدت کم میتونه پاس سفید بگیره؟
سلام
شما همون عمه ی مهربون قرن نیستید که به من پیغام خصوصی داده بودید ۶ ماه پیش ؟ Big Grin
الان کجا هستن برادرزاده تون ؟ با ویزای مهاجرتی برگشتن ایران ؟

اگه الان ایران نیستن ، و قصد دارن به ایران برگردن و درس رو ادامه بدن، به هیچ جه به هیچ کشور دیگه ای سفر نکنن
فقط اون کشوری باشن(مثلا همون ترکیه باشن) که مجوز گرفته از نظام وظیفه ، چون ببینن ویزای آمریکاش مهر ورود خورده 15 میلیون به نفع خزانه ضبط میشه و شیش ماه تا یکسال هم ممنوع الخروج میشن

پس برگرده ایران و یه ماه دیگه این کارو کنه

۱.خرید بلیت هواپیما مثلا 20 ابان
۲.ثبت نام ازمون تافل 23 ابان در تست سنتری در آمریکا
۳.مجوز 30 روزه خروج از کشور از تاریخ 19 ابان با وثیقه خروج نیمه علمی به مقصد آمریکا ( ۸ میلیون وثیقه به جای 15)
۴.بازگشت به کشور در 18 آذر
دوست عزيز فكر نكنم اينجوري باشه من خودم از نظام وظيفه پرسيدم گفت هيچ مشكلي نداره اگر شما بخواين بزنيد آمريكا،
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
سلام

دوستان لطفا اگه در طی‌ ۲ هفته آینده میاید آمریکا لطفا بهم خبر بدید. هزینه زحمتی که می‌کشید هم پرداخت می‌شه. مرسی‌ از لطفتون.
تشکر کنندگان:
(2015-10-12 ساعت 19:06)M.d نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 07:32)SomeOneX نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 17:08)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  دوستان برادرزاده من اول اکتبر ویزا یکضرب گرفت، انشالا چند ماه دیگه وارد آمریکا میشه، منتها دانشجوئه و فقط 20 روز اجازه خروج از کشور داره و باید برگرده، به نظرتون توی این مدت کم میتونه پاس سفید بگیره؟
الان کجا هستن برادرزاده تون ؟ با ویزای مهاجرتی برگشتن ایران ؟
اگه الان ایران نیستن ، و قصد دارن به ایران برگردن و درس رو ادامه بدن، به هیچ جه به هیچ کشور دیگه ای سفر نکنن
فقط اون کشوری باشن(مثلا همون ترکیه باشن) که مجوز گرفته از نظام وظیفه ، چون ببینن ویزای آمریکاش مهر ورود خورده 15 میلیون به نفع خزانه ضبط میشه و شیش ماه تا یکسال هم ممنوع الخروج میشن
دوست عزيز فكر نكنم اينجوري باشه من خودم از نظام وظيفه پرسيدم گفت هيچ مشكلي نداره اگر شما بخواين بزنيد آمريكا،
سفر به آمریکا مشکلی نداره، اما منظور X اینه اگه برا سفر به ترکیه از نظام وظیفه برگه گرفته و الان ترکیه است برگرده ایران و دوباره برا سفر به آمریکا مجوز بگیره. مستقیم از ترکیه نره آمریکا که شر شه شاید.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: victor2016 ، SomeOneX ، moj21 ، Daneshjo

به به خوش اومدين دوست عزيز! انشالاه به سلامتي!
خداروشكر كه شما اومدين و يه سروساماني به اين تاپيك هم مثل كليرنس بدين! راستش منم از ١٩ سپتامبر هنوز نتونستم همه صفحات و بخونم و جسته گريخته صفحات و خوندم ! انشالاه هميشه و هر جا كه هستين موفق و سلامت باشين!
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: Hopeman ، moj21 ، SAMBAR ، Daneshjo
سلام به دوستان عزيز ,
بالاخره من هم با تاخير تصميم گرفتم که وارد اين تاپيک بشم و از اطلاعاتى که شما دوستان صادقانه و بدون هيچ چشم داشتى در اختيار دوستان خود مى گذاريد , استفاده کنم . البته من از صفحه ى 200 شروع به خواندن کردم ولى اگر وقت کنم مى خواهم 200 صفحه ى اول را هم بخوانم . اگر از دوستان کسى در مورد بيمه ى درمانى اطلاعاتى دارد و اينکه از ايران هم مى شه خودمان را بيمه کنيم يا نه ؟ لطف کنيد اطلاع رسانى بفرماييد. با آرزوى بهترينها براى شما دوستان عزيز.
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: Hopeman ، moj21 ، ریحانا ، SAMBAR ، Daneshjo
یه سوال
نامه ای رو که از بیمه ایران میبریم برای تخفیف بیمه ماشین توی آمریکا باید ترجمش به تایید دادگستری و امور خارجه برسه یا همون نامه بیمه کافیه ....
مرسی از راهنمایی شما

من خودم نامه بيمه از ايران نياورده بودم ، وقتي اومدم اينجا ديدم نيازه ، گفتم از ايران بگيرن واسم ، فقط ترجمه كردند و برام ايميل كردند حتي اصلش رو نداشتم ، چه برسه به مهر دادگستري و وزارت خارجه، و مشكلي وبود.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، moj21 ، Pariba ، SAMBAR ، Daneshjo
یه سوال
مرسی از راهنمایی شما
سلام. ترجمه با مهر دادگستری و ... باشه بهتره.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: moj21 ، Pariba ، Daneshjo
از نظر من مهر دادگستری با توجه به اختلاف قیمت و معطلی بیشتری که داره بی فایده است و ترجمه معمولی کفایت میکنه. اگر کسی از دوستان متن خاصی مورد نظرش هست یا میتونه از یک نمایندگی بیمه اونجا متن sample انگلیسی برا همچین نامه ای بگیره خوب میشه. چون میتونیم بدیم بیمه اینجا که نامه رو به زبان انگلیسی صادر کنه که هم سند ترتمیزتر و درست درمون تر باشه و هم در هزینه صرفه جویی شه.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: Pariba ، SAMBAR ، Daneshjo
سلام دوستان کسی در مورد حمل ونقل عمومی تو ی تگزاس اطلاعات داره قطار اتوبوس بیشتر مورد نظر من هست ؟ ممنون کسی می دونه اطلاعات بده به جواب سوال قبلی رو که کسی نداد حداقل اگر کسی می تونه این یکی رو راهنمایی بکنه ممنون میشم سوال قبلی هم در مورد ایین نامه فارسی برای تگزاس و چقدر زمان میبره برای گرفتنش باز هم ممنون
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: mojgan m ، Pariba ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان