کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-13 ساعت 01:13)sunn789 نوشته:  سلام دوستان کسی در مورد حمل ونقل عمومی تو ی تگزاس اطلاعات داره قطار اتوبوس بیشتر مورد نظر من هست ؟ ممنون کسی می دونه اطلاعات بده به جواب سوال قبلی رو که کسی نداد حداقل اگر کسی می تونه این یکی رو راهنمایی بکنه ممنون میشم سوال قبلی هم در مورد ایین نامه فارسی برای تگزاس و چقدر زمان میبره برای گرفتنش باز هم ممنون

سيستم حمل و نقل عمومي توي تگزاس و دالاس كه ما هستيم بسيار عالي هست و اگه از گوشي هوشمند استفاده ميكنيد ميتونيد GoPass را نصب كنيد بعد به راحتي ميتونيد مبدأ و مقصد را معرفي كنيد و زمان و نزديكترين اتوبوس يا ترن را به شما نشون ميده و جالب اينه كه زمانها بسيا. دقيق و اتوبوسها خلوت هستند اگر حساب بانكي دبيت يا كرديت داريد ميتونيد بليط را انلاين خريداري كنيد و وقتي كه سوار شديد اون را روي گوشي به راننده نشان بدهيد در غير اينصورت بايد پول خرد داشته باشيد و هنگام سوار شدن وارد دستگاههي كه كنار دست راننده هست بكنيد و بگوييد چه بليطي ميخواهيد
بليطها يك روزه در دالاس براي هر نَفَر پنج دلار و دو ونيم ساعته به مبلغ دو ونيم دلار و اگر سوار چندتا اتوبوس هم بشيد فقط كافيست قسمت الكترونيكي كارت را در دستگاه بكشيد و در ترن هم بصورت تصادفي مسئولين دارت ( مخفف سيستم حمل و نقل دالاس ) سوار ميشوند و از شما ميخواهند بليط را نشان دهيد
راه دوم اين است كه از Google map استفاده كنيد و مجدد گزينه public transport را استفاده كنيد تا دقيقا ساعتها و شماره خط هايي كه بايد استفاده كنيد را به شما بدهد
راه سوم ميتوانيد از Uber استفاده كنيد كه بايد app را برروي گوشي خود نصب كنيد و كرديت خود را هم به سيستم معرفي كنيد كه اين نوع از سيستم حمل و نقل همان تاكسي هست با قيمت منصفانه تَر
تشکر کنندگان: jupiterx ، SomeOneX ، sunn789 ، mojgan m ، Memolk ، farrokh33 ، ریحانا ، Pariba ، Mahboy ، Daneshjo ، saharbb
سلام دوستان امروز به همراه همسرم در لس انجلس امتحان ايين نامه رانندگى رو به زبان فارسى داديم و قبول شديم قبلش به dmvحضورى مراجعه کره بودم و دفترچه رو به زبان فارسى گرفتم و وقت امتحان رو هم گرفتم براى امتحان لازمه دفترچه رو بخونيد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: jupiterx ، m.ghoreishi ، behjat ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-10-12 ساعت 22:13)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 16:36)ملايي نوشته:  سلام به همگی
یه سوال
نامه ای رو که از بیمه ایران میبریم برای تخفیف بیمه ماشین توی آمریکا باید ترجمش به تایید دادگستری و امور خارجه برسه یا همون نامه بیمه کافیه ....
مرسی از راهنمایی شما

من خودم نامه بيمه از ايران نياورده بودم ، وقتي اومدم اينجا ديدم نيازه ، گفتم از ايران بگيرن واسم ، فقط ترجمه كردند و برام ايميل كردند حتي اصلش رو نداشتم ، چه برسه به مهر دادگستري و وزارت خارجه، و مشكلي وبود.

ميشه بگيد چند درصد تخفيف ميدن با داشتن سابقه بيمه از ايران؟
تشکر کنندگان: Pariba ، Daneshjo
(2015-10-13 ساعت 04:37)SNSH نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 22:13)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 16:36)ملايي نوشته:  سلام به همگی
یه سوال
نامه ای رو که از بیمه ایران میبریم برای تخفیف بیمه ماشین توی آمریکا باید ترجمش به تایید دادگستری و امور خارجه برسه یا همون نامه بیمه کافیه ....
مرسی از راهنمایی شما

من خودم نامه بيمه از ايران نياورده بودم ، وقتي اومدم اينجا ديدم نيازه ، گفتم از ايران بگيرن واسم ، فقط ترجمه كردند و برام ايميل كردند حتي اصلش رو نداشتم ، چه برسه به مهر دادگستري و وزارت خارجه، و مشكلي وبود.

ميشه بگيد چند درصد تخفيف ميدن با داشتن سابقه بيمه از ايران؟
من ابتدا بدون سابقه بيمه ايران ماشين بيمه براي يك نفر گرفتم ١٥٠٠ دلار يكساله ولي بعد كه سابقه رو اوردم براي دونفر ٩٠٠ دلار شد ،
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Pariba ، Hopeman ، Daneshjo
(2015-10-13 ساعت 01:33)kyakourosh نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 01:13)sunn789 نوشته:  سلام دوستان کسی در مورد حمل ونقل عمومی تو ی تگزاس اطلاعات داره قطار اتوبوس بیشتر مورد نظر من هست ؟ ممنون کسی می دونه اطلاعات بده به جواب سوال قبلی رو که کسی نداد حداقل اگر کسی می تونه این یکی رو راهنمایی بکنه ممنون میشم سوال قبلی هم در مورد ایین نامه فارسی برای تگزاس و چقدر زمان میبره برای گرفتنش باز هم ممنون

سيستم حمل و نقل عمومي توي تگزاس و دالاس كه ما هستيم بسيار عالي هست و اگه از گوشي هوشمند استفاده ميكنيد ميتونيد GoPass را نصب كنيد بعد به راحتي ميتونيد مبدأ و مقصد را معرفي كنيد و زمان و نزديكترين اتوبوس يا ترن را به شما نشون ميده و جالب اينه كه زمانها بسيا. دقيق و اتوبوسها خلوت هستند اگر حساب بانكي دبيت يا كرديت داريد ميتونيد بليط را انلاين خريداري كنيد و وقتي كه سوار شديد اون را روي گوشي به راننده نشان بدهيد در غير اينصورت بايد پول خرد داشته باشيد و هنگام سوار شدن وارد دستگاههي كه كنار دست راننده هست بكنيد و بگوييد چه بليطي ميخواهيد
بليطها يك روزه در دالاس براي هر نَفَر پنج دلار و دو ونيم ساعته به مبلغ دو ونيم دلار و اگر سوار چندتا اتوبوس هم بشيد فقط كافيست قسمت الكترونيكي كارت را در دستگاه بكشيد و در ترن هم بصورت تصادفي مسئولين دارت ( مخفف سيستم حمل و نقل دالاس ) سوار ميشوند و از شما ميخواهند بليط را نشان دهيد
راه دوم اين است كه از Google map استفاده كنيد و مجدد گزينه public transport را استفاده كنيد تا دقيقا ساعتها و شماره خط هايي كه بايد استفاده كنيد را به شما بدهد
راه سوم ميتوانيد از Uber استفاده كنيد كه بايد app را برروي گوشي خود نصب كنيد و كرديت خود را هم به سيستم معرفي كنيد كه اين نوع از سيستم حمل و نقل همان تاكسي هست با قيمت منصفانه تَر

دوست عزيز،
در تگزاز - (کلاً و در هيوستون خصوصاً) حمل و نقل عمومی بسيار ضعيف و قابل مقايسه با کاليفرنيا و يا ايالت هاي قديمي مثل نيويورک نيست، و وجود ماشين برا همه تقريباً لازم. تا جايي که به ما اطلاع دادن اخيراً يک خط مترو مانند در شهر هيوستون راه افتاده و به طور بسيار محدود اتوبوس هايي برا بعضي مسير ها هستند. اتوبوس بين شهري هم بسيار محدود است، و معمولاً افرادي که کار متوسط به بالا دارند سوار اتوبوس بين شهري (به نام هاي اشتباه نکنم Gray Hound و Megabus) نمي شوند. راه آهن و قطار هم معمولاً برا حمل بار است، که هر چند وقت يکبار اتفاقي تو اين راه آهن ها مي افته.
تا جايي که من مي دونم، آيين نامه فارسي فقط در ايالت کاليفرنيا وجود داره که به فارسي هم امتحان را مي گيرن و به خصوص در تگزاز من نشنيدم که جايي امتحان آيين نامه را به فارسي بگيرن. اين هم لينک فايل PDF آیین نامه:
http://driveredinabox.com/TX_Drivers_%20Handbook.pdf
مقصد ما هم تگزاز، شهر هيوستون هست. من از شهر دالاس که دومين شهر بزرگ تگزاز هست اطلاعاتي ندارم (ظاهراً کاملترين سيستم حمل ونقل عمومي شهري را دالاس داره) ولي همونطور که گفتم، شهر هيوستون و ساير شهرها حمل و نقل عمومي قوي ندارند. البته اگه دانشگاه خاصي دانشجو باشيد، دانشجوها مي تونند از اتوبوس هايي که مخصوص اونها هست و بهش شاتل مي گن استفاده کنيد، که اين شاتل ها محدوده بسيار بزرگي اطراف دانشگاه را پوشش مي دهند. موفق و خندان باشيBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: mojgan m ، Memolk ، farrokh33 ، ریحانا ، sunn789 ، Pariba ، Mahboy ، Daneshjo
(2015-10-12 ساعت 10:42)yesorno نوشته:  سلام گرم منو بعد از مدت ها بالاخره در این تاپیک پذیرا باشین.

نشستم از اول می خونم و یه هفتس تازه 60 صفحه ای از تاپیک رو خوندم. هنوزم ویزام نرسیده دستم Big Grin

هنوزم مقصد مشخصی ندارم و فقط نزدیک به یک ماه فرصت خروج!

تاپیک عالیه و دست همه ی دوستان درد نکنه اطلاعات خوبی گذاشتن

منم سعی کردم همینجوری که جلو میرم و میخونم مطالب مهمش رو داخل فایلی جمع آوری کنم تا بعداً بزارم دوستان مجبور نشن مثل من از ابتدا بخونن.

لطفاً اگه کسی هم مطلبی داره که حس می کنه می تونه در زمان خوندن تاپیک باعث صرفه جویی بشه بگه.

مرسی از همتون به امید لبخندای خوشگلتون هر روز بیشتر از روز قبل Wink
،
دوست عزیزسلام
خیلی خوش اومدید.انشالادرادامه راه هم موفق وپیروز باشید.زحمات شمادرتاپیک کلیرنس همیشه دریادها میمونه ودعای خیر همه ما بدرقه راه شماست.
از زحمتی هم که برای جمع بندی مطالب این تاپیک میخواهید بکشید،به نوبه خودم پیشاپیش تشکر میکنم.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: mojgan m ، behjat ، Azer ، farrokh33 ، ریحانا ، Pariba ، SAMBAR ، Mahboy ، Daneshjo ، saharbb
ببخشيد برا گرفتن نامه از بيمه چه درخواستي ازشون بايد بکنيم. من بيمه پارسيان دارم، بهشون که زنگ زدم، مي گن بيمه نامه که به شما صادر شده را بده ترجمه کنن. ما اينجا نامه براي خارج از کشور نمي ديم.
اساتيد، مي شه يک راهنمايي بکنيد، چه نوع نامه اي را بايد ازشون تقاضا کنيم؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Pariba ، SAMBAR ، Daneshjo
(2015-10-13 ساعت 14:05)Azer نوشته:  ببخشيد برا گرفتن نامه از بيمه چه درخواستي ازشون بايد بکنيم. من بيمه پارسيان دارم، بهشون که زنگ زدم، مي گن بيمه نامه که به شما صادر شده را بده ترجمه کنن. ما اينجا نامه براي خارج از کشور نمي ديم.
اساتيد، مي شه يک راهنمايي بکنيد، چه نوع نامه اي را بايد ازشون تقاضا کنيم؟؟؟؟

سلام. من دفتر مرکزی بیمه آسیا اونجا نامه عدم خسارت گرفتم برای خارج از کشور. به زبان فارسی هست. دارای دو امضا تایید شده برای ترجمه
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: Azer ، Pariba ، Daneshjo
(2015-10-12 ساعت 22:11)Pariba نوشته:  سلام به دوستان عزيز ,
بالاخره من هم با تاخير تصميم گرفتم که وارد اين تاپيک بشم و از اطلاعاتى که شما دوستان صادقانه و بدون هيچ چشم داشتى در اختيار دوستان خود مى گذاريد , استفاده کنم . البته من از صفحه ى 200 شروع به خواندن کردم ولى اگر وقت کنم مى خواهم 200 صفحه ى اول را هم بخوانم . اگر از دوستان کسى در مورد بيمه ى درمانى اطلاعاتى دارد و اينکه از ايران هم مى شه خودمان را بيمه کنيم يا نه ؟ لطف کنيد اطلاع رسانى بفرماييد. با آرزوى بهترينها براى شما دوستان عزيز.

دوستان با تجربه
من هم در خصوص بیمه درمانی و اینکه از ایران میتوانیم خودمان را بیمه کنیم یا خیر؟ انجا چه بیمه ای کنیم برای یک دوره سه تا 6 ماهه همفکری میخوام
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Daneshjo
کسی نیست جواب سوال ما رو بده؟
من در نوامبر برای یک هفته بلیط رفت و برگشت به دالاس گرفتم
تو این یک هفته چه کارهایی رو انجام بدم؟
۱- هتل یا اپارتمان کجا بگیرم و شبی چقدر هست؟
۲-خط از کجا بگیرم برای یک هفته؟
۳-حساب بانکی چه حسابی در چه بانکی باز کنم و چقدر پول در حساب بزارم؟
۴-ماشین میتونم کرایه کنم واگه میتونم از کجا بگیرم؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
(2015-10-12 ساعت 14:22)Nightsky007 نوشته:  دوستان مهاجرسرا کسی جدیدا برای فعال سازی گرین کارت اقدام نکرده؟
165$ جدیدا تو این یک ماه اخیر پرداخت نکرده؟سیستم عوض شده یه کمکی بکنید اگه انجام دادید چطور باید پیگیری کرد

ظاهرا دراین سیستم جدید دیگر نمیتوان پیگیری کرد اصلا ریسیت نامبر نمیده .گفتند تا 45 روز نرسید به 5283-375-800-1 زنگ بزنید یا یک ایمیل در این لینک بفرستید:www.uscis.gov/e-request
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
(2015-10-13 ساعت 16:31)ahuraee نوشته:  کسی نیست جواب سوال ما رو بده؟
من در نوامبر برای یک هفته بلیط رفت و برگشت به دالاس گرفتم
تو این یک هفته چه کارهایی رو انجام بدم؟
۱- هتل یا اپارتمان کجا بگیرم و شبی چقدر هست؟
۲-خط از کجا بگیرم برای یک هفته؟
۳-حساب بانکی چه حسابی در چه بانکی باز کنم و چقدر پول در حساب بزارم؟
۴-ماشین میتونم کرایه کنم واگه میتونم از کجا بگیرم؟
ممنون میشم از راهنمایی دوستان

دوست عزيز،
اگه کرديت کارت داشته باشي که مورد 1 و 4 حله، اگه نه بايد دنبال هتل يا متل مناسب باشي. واسه ماشين مطمئن نيستم با پول نقد و گواهي بين المللي بهتون ماشين اجاره بدن، ولي با يکي دو تا آژانس اجاره ماشين که آنلاين مي توني پيدا کني تماس بگير ببين قبول مي کنن يا نه.
قيمت هتل ها را همين جا اينترنتي چک کن، و اگه تونستي بهشون زنگ بزن و اطلاعات مورد نيازشون را بهشون بده و اجاره رو نهايي کن.
خط هاي Walk and Talk يا همون Prepaid که مثل اعتباري ما هستند هم مي توني از سوپرمارکت ها و يا باجه هاي موبايل تهيه کني.
و اما در مورد باز کردن حساب بانکي، با توجه به اينکه شما بدو ورود سوشال نداري بايد ببيني کدوم بانک معتبر حاضر است، که برا شما حساب باز کنه.
يک موضوع ديگه که ما خودمون بهش مبتلا شديم، اعتبار بانکه که خيلي مهمه. (يک هو بعد 6 ماه نياي ببيني بانکي ديگه نيست)
ما قبلاً در بانکي به اسم First American Bank در هيوستون حسابي داشتيم که واسه روز مبادا و با موجودي حدود 100 دلار نگه داشته بوديم، که اگه لازم شد مثل امروزي پول نقد با خودمون نبريم و پول را از طريق صرافي به حساب خودمون بريزيم. الان بعد حدود 15 سال با واسطه و دوستاني که ساکن هيوستون هستند، پيگيري کرديم، مي گن اين بانک را سالها پيش گروه بانکي CITI خريده و 100 دلار ارزش نداره که پيگيريش کني. پس اعتبار بانک مهمه، شعبه هاي Chase Bank و Wells Fargo Bank مطمئنم که تو تگزاز مطمئن هستند، و حالا حالاها فکر نکنم بسته، ورشکسته و يا توسط بانک هاي ديگه خريداري بشن.
يک موضوع مهم اگه مدتي در آمريکا نخواهيد بود و يا گه گاه به آنجا اگه قراره که بريد، ورشکستگي و بسته شدن هر نوع بيزنس از جمله بانک ها هست رو حتماً حتماً جدي بگيريد. حدود 20 سال پيش مغازه هاي زنجيره اي به نام Circuit City تو همه جاي آمريکا وجود داشت،که شوهرم اولين کامپيوترش را هم از اونجا خريده بود، (يک چيزي شايد در حد Walmart ولي در بخش فروش محصولات ديجيتالي) اون شرکت با اون عزمت چند سال پيش ورشکست و الان ديگه اثري ازش نيست. پس تا مي تونيد، در سپردن پولتون به بانک ها، بانکي را انتخاب کنيد که معتبر باشه، هر چند اعتبار بانک ممکنه هزينه هايي بابت سرويس ها شون به شما (کرديد کارت، دبيت کارت، چک تضمين شده، ماني اوردر، ...) داشته باشه، که بانکه هاي کم اعتبار برا جلب مشتري اين سرويس ها را به شما مفتي بدن، ولي اگه مي خوايين پول قابل توجهي تو حسابتون بگذاريد حتماً اعتبار بانک اولين اولويت شما باشه.
موفق باشيد.
تشکر کنندگان: sunn789 ، Kia robani ، mojgan m ، Pariba ، Mahboy ، ریحانا ، moj21 ، Daneshjo ، saharbb
(2015-10-13 ساعت 08:45)Azer نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 01:33)kyakourosh نوشته:  

دوست عزيز،
در تگزاز - (کلاً و در هيوستون خصوصاً) حمل و نقل عمومی بسيار ضعيف و قابل مقايسه با کاليفرنيا و يا ايالت هاي قديمي مثل نيويورک نيست، و وجود ماشين برا همه تقريباً لازم. تا جايي که به ما اطلاع دادن اخيراً يک خط مترو مانند در شهر هيوستون راه افتاده و به طور بسيار محدود اتوبوس هايي برا بعضي مسير ها هستند. اتوبوس بين شهري هم بسيار محدود است، و معمولاً افرادي که کار متوسط به بالا دارند سوار اتوبوس بين شهري (به نام هاي اشتباه نکنم Gray Hound و Megabus) نمي شوند. راه آهن و قطار هم معمولاً برا حمل بار است، که هر چند وقت يکبار اتفاقي تو اين راه آهن ها مي افته.
تا جايي که من مي دونم، آيين نامه فارسي فقط در ايالت کاليفرنيا وجود داره که به فارسي هم امتحان را مي گيرن و به خصوص در تگزاز من نشنيدم که جايي امتحان آيين نامه را به فارسي بگيرن. اين هم لينک فايل PDF آیین نامه:
http://driveredinabox.com/TX_Drivers_%20Handbook.pdf
مقصد ما هم تگزاز، شهر هيوستون هست. من از شهر دالاس که دومين شهر بزرگ تگزاز هست اطلاعاتي ندارم (ظاهراً کاملترين سيستم حمل ونقل عمومي شهري را دالاس داره) ولي همونطور که گفتم، شهر هيوستون و ساير شهرها حمل و نقل عمومي قوي ندارند. البته اگه دانشگاه خاصي دانشجو باشيد، دانشجوها مي تونند از اتوبوس هايي که مخصوص اونها هست و بهش شاتل مي گن استفاده کنيد، که اين شاتل ها محدوده بسيار بزرگي اطراف دانشگاه را پوشش مي دهند. موفق و خندان باشيBig Grin

دوست عزيز
أصلاً نگران نباشيد و درست هست كه سيستم حمل و نقل در تگزاس مثل خيلي از ايالتهاي ديگه نيست ولي كاملاً برنامه ريزي شده و قابل استفاده هست و اين بستگي به اين داره كه شما چقدر به استفاده از google map تسلط داريد و از اون استفاده ميكنيد و يا اينكه خونه و محل رفت و امد شما كجا هست ؟
من الان هيوستون را چك كردم تقريباً همه جاي شهر را سرويس حمل و نقل عمومي پوشش ميدهد
اگر كسي جهت اجاره منزل كمتر خارج از محدودة خدمات شهري خونه اجاره ميكنه خوب مجبوره از ماشين استفاده كنه در غير اينصورت در ابتداي ورود لزومي نداره ضمن اينكه اگر بخواهيد ماشين اجاره كنيد حتماً احتياج به كرديت كارت داريد و من از هرجا سئوال كردم عليرغم اينكه دبيت كارد داشتم ماشين به اين راحتي بدون كرديت اجاره نميدن مگر اينكه در فرودگاه و با نشان دادن بليط كه در اون صورت هم ماشين لوكس به شما نميدن
و براي رانندگي هم توصيه ميكنم اول با قوانين اينجا آشنا بشيد چون جريمه ها بسيار بالا و قوانين سختگيرانه هست و در موارد زيادي جريمه زندان دارد و قانون استثنا ندارد مثل ايران نيست
تشکر کنندگان: Mahboy ، ریحانا ، Daneshjo
دوستان سلام، برای باز کردن حساب چه پیشنهادی دارید؟ چند نفر اینجا بانک آف آمریکا رو پیشنهاد کردن. کسی پیشنهاد دیگه ای با بانک دیگه ای داره که با اون بانک کار کرده باشه و از خدمات یا آپشن هاش راضی باشه. ممنون میشم اطلاعاتتون رو شیر کنید که بشه راحت تر تصمیم گرفت چون بانک چیزی نیست که بشه هر دقیقه عوضش کرد. سپاس بی قیاس از همه ی دوستان.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

(2015-10-10 ساعت 17:50)samane1363 نوشته:  Please enter a different payment date. The payment date must be no earlier than tomorrow's date and must be within three years of the submission date.

دوستان سلام
ما ۸ اکتبر رسیدیم، تو اولین روز ورودمون،(۹ اکتبر) اداره سوشیال و بانک ولزفارگو رفتیم و دبیت کارت گرفتیم
وقتی برای پرداخت ۱۶۵$ اقدام میکنیم تو سایت بعد از وارد کردن مشخصات کارت و پرداخت، این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید

دوستان کماکان همین ارور رو میده... الان که دیگه تعطیل نیستند
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان