کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-13 ساعت 19:14)samane1363 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 17:50)samane1363 نوشته:  Please enter a different payment date. The payment date must be no earlier than tomorrow's date and must be within three years of the submission date.

دوستان سلام
ما ۸ اکتبر رسیدیم، تو اولین روز ورودمون،(۹ اکتبر) اداره سوشیال و بانک ولزفارگو رفتیم و دبیت کارت گرفتیم
وقتی برای پرداخت ۱۶۵$ اقدام میکنیم تو سایت بعد از وارد کردن مشخصات کارت و پرداخت، این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید

دوستان کماکان همین ارور رو میده... الان که دیگه تعطیل نیستند

please contact the National Customer Service Center (NCSC) at (800) 375-5283 or (800) 767-1833 (TTY) for assistance.
تشکر کنندگان: Daneshjo
Manam Wells Fargo ra towsiye mikonam.

(2015-10-13 ساعت 21:32)Srod نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 19:05)sarasara1 نوشته:  دوستان سلام، برای باز کردن حساب چه پیشنهادی دارید؟ چند نفر اینجا بانک آف آمریکا رو پیشنهاد کردن. کسی پیشنهاد دیگه ای با بانک دیگه ای داره که با اون بانک کار کرده باشه و از خدمات یا آپشن هاش راضی باشه. ممنون میشم اطلاعاتتون رو شیر کنید که بشه راحت تر تصمیم گرفت چون بانک چیزی نیست که بشه هر دقیقه عوضش کرد. سپاس بی قیاس از همه ی دوستان.

سلام دوست عزیز
من به شخصه بانک Bank of America حساب باز کردم و بعد از ۲ ماه مجبور شدم حساب رو ببندم.
به دلایل متعدد
یکی شرایط چکینگ اکانتشون که مدل های مختلف داره، برای مثلا حداقل موجودی حساب ۱۵۰۰ دلار و ... هر ماه که این شرایط رعایت نشده ۱۲ دلار کارمزد از حسابتون کم میکنن
و البته اینکه برای گرفتن کردیت کارت ۳ بار منو ریجکت کردن
ولی بانک Wells Fargo الان سالهاست که حساب دارم و هیچ مشکلی نداشتم
و به محض واریز اولین Pay Check خودشون آفر کردیت کارت دادن و هیچ شرط و شروطی هم دیگه برای چکینگ اکانت ندارن
در صورت واریز نشدن حقوق به حساب باید هر ماه حداقل ده بار با کارت دبیت خرید کنید (به هر مبلغی حتی یک دلار)

البته من پیشنهاد میکنم تو هر بانکی حساب باز کردین حتما یه حساب هم (نه به عنوان حساب اصلی) تو بانک Credit Union شهرتون باز کنین
Credit Union تقریبا دولتی محسوب میشه و حساب هاش کاملا رایگانه و میتونین از وام های کم بهره ی این بانک برای خرید ماشین یا خونه استفاده کنین در آینده
ولی به دلیل این که فقط مختص شهر خودتون میشه به عنوان حساب اصلی ازش استفاده نکنین چون تو شهرها و کشور های دیگه نمیتونین ازش استفاده کنین
من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
تشکر کنندگان: behjat ، sarasara1 ، moj21 ، Daneshjo
(2015-10-13 ساعت 19:51)kyakourosh نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 19:14)samane1363 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 17:50)samane1363 نوشته:  Please enter a different payment date. The payment date must be no earlier than tomorrow's date and must be within three years of the submission date.

دوستان سلام
ما ۸ اکتبر رسیدیم، تو اولین روز ورودمون،(۹ اکتبر) اداره سوشیال و بانک ولزفارگو رفتیم و دبیت کارت گرفتیم
وقتی برای پرداخت ۱۶۵$ اقدام میکنیم تو سایت بعد از وارد کردن مشخصات کارت و پرداخت، این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید

دوستان کماکان همین ارور رو میده... الان که دیگه تعطیل نیستند

please contact the National Customer Service Center (NCSC) at (800) 375-5283 or (800) 767-1833 (TTY) for assistance.

دوستان عزیز سلام
مشکل پرداخت من برطرف شد ، خواستم تجربه م رو بگم واسه بقیه دوستان
من امروز چون دیدم باز نمیتونم پرداخت کنم رفتم بانک ولزفارگو. گفتم شاید مشکلی تو کارتم باشه. که وقتی مشکل رو واسه مدیر شعبه توضیح دادیم و سایت رو نشونش دادیم تاریخ پرداخت رو که اتوماتیک امروز خورده بود به فردا تغییر داد ومشکل حل شد و همون لحظه هم ایمیلش اومد
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: Srod ، mojgan m ، Kia robani ، Mahboy ، ریحانا ، moj21 ، Daneshjo
(2015-10-13 ساعت 19:05)sarasara1 نوشته:  دوستان سلام، برای باز کردن حساب چه پیشنهادی دارید؟ چند نفر اینجا بانک آف آمریکا رو پیشنهاد کردن. کسی پیشنهاد دیگه ای با بانک دیگه ای داره که با اون بانک کار کرده باشه و از خدمات یا آپشن هاش راضی باشه. ممنون میشم اطلاعاتتون رو شیر کنید که بشه راحت تر تصمیم گرفت چون بانک چیزی نیست که بشه هر دقیقه عوضش کرد. سپاس بی قیاس از همه ی دوستان.

سلام دوست عزیز
من به شخصه بانک Bank of America حساب باز کردم و بعد از ۲ ماه مجبور شدم حساب رو ببندم.
به دلایل متعدد
یکی شرایط چکینگ اکانتشون که مدل های مختلف داره، برای مثلا حداقل موجودی حساب ۱۵۰۰ دلار و ... هر ماه که این شرایط رعایت نشده ۱۲ دلار کارمزد از حسابتون کم میکنن
و به محض واریز اولین Pay Check خودشون آفر کردیت کارت دادن و هیچ شرط و شروطی هم دیگه برای چکینگ اکانت ندارن
در صورت واریز نشدن حقوق به حساب باید هر ماه حداقل ده بار با کارت دبیت خرید کنید (به هر مبلغی حتی یک دلار)

البته من پیشنهاد میکنم تو هر بانکی حساب باز کردین حتما یه حساب هم (نه به عنوان حساب اصلی) تو بانک Credit Union شهرتون باز کنین
Credit Union تقریبا دولتی محسوب میشه و حساب هاش کاملا رایگانه و میتونین از وام های کم بهره ی این بانک برای خرید ماشین یا خونه استفاده کنین در آینده
ولی به دلیل این که فقط مختص شهر خودتون میشه به عنوان حساب اصلی ازش استفاده نکنین چون تو شهرها و کشور های دیگه نمیتونین ازش استفاده کنین

(2015-10-14 ساعت 01:02)Adriann نوشته:  Manam Wells Fargo ra towsiye mikonam.

سلام دوست عزیز
به دلایل متعدد

ممنون از راهنمایی دوستان، این قانون که کمتر از ۱۵۰۰ تا تو حساب نباید باشه کاملا درست بود مگر اینکه دایرکت دیپوزیت ماهیانه داشته باشیم، البته من توش بیشتر از ۱۵۰۰ تا ریختم و از این بابت مشکلی نبود ولی برای کردیت جالبه که میگین شما رو ریجکت کردن، من همین امروز درخواست دادم و همین امروزم با کارت کردیتم موافقت کردن و قراره پست بشه به آدرسم. البته این که رفتم حساب باز کردم به این خاطر بود که میگفتن از لحاظ اعتبار یکی از معتبر ترین بانک هاست. حالا یه موضوع هست که من نمیدونم چطور حساب میشه. اونم میزان کردیتی هست که بانک بهتون میده. کسی میدونه که کردیت رو بر اساس یه قانون کلی و همه ی بانک ها بر اساس یه فرمول مشترک میدن، یا هر بانکی خودش بر اساس قوانین و سیاست های خودش میزان کردیت رو حساب میکنه. یعنی مثلا من اگر تو بانک اف امریکا حساب داشته باشم با فرض عملکرد مشابه همون میزان کردیت میگیرم که یه نفر که تو یه بانک دیگه میگیره یا نه بانک ها خودشون هر چقدر دلشون بخواد و با سیاست های متفاوت از هم کردیت رو حساب میکنن؟ ممنون میشم اگه کسی تو این مورد وارد هست جواب بده چون اگه سیاست بانک ها متفاوت باشه خیلی میتونه تو انتخاب بانک موثر باشه.

و در مورد این بانک Credit Union هم ممنون میشم یه کم بیشتر توضیح بدین . معتبره یا نه و چه مزیتی داره که پیشنهادش کردین؟ برای این چیزی که میگین چه نوع حسابی باید توش باز کنیم ؟

بازم ممنون از راهنماییتون
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: mojgan m ، ریحانا ، moj21 ، jupiterx ، Daneshjo
(2015-10-14 ساعت 08:03)sarasara1 نوشته:  

سلام دوست عزیز
به دلایل متعدد

سلام دوست عزیز
به دلایل متعدد

ممنون از راهنمایی دوستان، این قانون که کمتر از ۱۵۰۰ تا تو حساب نباید باشه کاملا درست بود مگر اینکه دایرکت دیپوزیت ماهیانه داشته باشیم، البته من توش بیشتر از ۱۵۰۰ تا ریختم و از این بابت مشکلی نبود ولی برای کردیت جالبه که میگین شما رو ریجکت کردن، من همین امروز درخواست دادم و همین امروزم با کارت کردیتم موافقت کردن و قراره پست بشه به آدرسم. البته این که رفتم حساب باز کردم به این خاطر بود که میگفتن از لحاظ اعتبار یکی از معتبر ترین بانک هاست. حالا یه موضوع هست که من نمیدونم چطور حساب میشه. اونم میزان کردیتی هست که بانک بهتون میده. کسی میدونه که کردیت رو بر اساس یه قانون کلی و همه ی بانک ها بر اساس یه فرمول مشترک میدن، یا هر بانکی خودش بر اساس قوانین و سیاست های خودش میزان کردیت رو حساب میکنه. یعنی مثلا من اگر تو بانک اف آمریکا حساب داشته باشم با فرض عملکرد مشابه همون میزان کردیت میگیرم که یه نفر که تو یه بانک دیگه میگیره یا نه بانک ها خودشون هر چقدر دلشون بخواد و با سیاست های متفاوت از هم کردیت رو حساب میکنن؟ ممنون میشم اگه کسی تو این مورد وارد هست جواب بده چون اگه سیاست بانک ها متفاوت باشه خیلی میتونه تو انتخاب بانک موثر باشه.

و در مورد این بانک Credit Union هم ممنون میشم یه کم بیشتر توضیح بدین . معتبره یا نه و چه مزیتی داره که پیشنهادش کردین؟ برای این چیزی که میگین چه نوع حسابی باید توش باز کنیم ؟

اول از شما مدارك و احتمالاً كپي سوشال كارت رو ميگيرن و درخواست شما را ارسال ميكنند و بعداً اگر تاييد شد تا يك هفته الي ده روز طول ميكشه تا به شما كرديت سكيور بدن يعني به نوعي شما مبلغي مثلاً ٣٠٠ دلار يا ٥٠٠ دلار به عنوان پشتوانه ميگذاريد و بعداً از همون استفاده ميكنيد تا شش ماه يا بعضي ميگن تا ٩ ماه يا بيشتر كه بتونيد كرديت كارت انسكيور بگيريد
يعني شما فقط در ٦ ماه اول با پول خودتون تمرين كرديت كارت ميكنيد تا ثابت كنيد كه نحوه استفاده از كرديت را بلد هستيد پس اگر از كارتتون استفاده نكنيد و يا صورت حساب را به موقع پرداخت نكنيد ديرتر كرديت كارت ميگيريد و شايد هم نگيريد
تا جايي كه من ميدونم تا الان كسي نحوه دقيق محاسبه كرديت را نميدونه ولي دو عامل خيلي موثر وجود داره ١- صورتحسابها به موقع پرداخت شود ٢- از كرديت كارت استفاده شود
پس اگر چند تا بانك هم كرديت باز كني از امتيازات كم ميشه چون نميتوني از همه استفاده كني و قطعاً بعضي بدون استفاده ميمونند
تشکر کنندگان: sarasara1 ، moj21 ، الناز٢ ، jupiterx ، Daneshjo
(2015-10-14 ساعت 10:02)kyakourosh نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 08:03)sarasara1 نوشته:  

سلام دوست عزیز
به دلایل متعدد

سلام دوست عزیز
به دلایل متعدد

ممنون از راهنمایی دوستان، این قانون که کمتر از ۱۵۰۰ تا تو حساب نباید باشه کاملا درست بود مگر اینکه دایرکت دیپوزیت ماهیانه داشته باشیم، البته من توش بیشتر از ۱۵۰۰ تا ریختم و از این بابت مشکلی نبود ولی برای کردیت جالبه که میگین شما رو ریجکت کردن، من همین امروز درخواست دادم و همین امروزم با کارت کردیتم موافقت کردن و قراره پست بشه به آدرسم. البته این که رفتم حساب باز کردم به این خاطر بود که میگفتن از لحاظ اعتبار یکی از معتبر ترین بانک هاست. حالا یه موضوع هست که من نمیدونم چطور حساب میشه. اونم میزان کردیتی هست که بانک بهتون میده. کسی میدونه که کردیت رو بر اساس یه قانون کلی و همه ی بانک ها بر اساس یه فرمول مشترک میدن، یا هر بانکی خودش بر اساس قوانین و سیاست های خودش میزان کردیت رو حساب میکنه. یعنی مثلا من اگر تو بانک اف آمریکا حساب داشته باشم با فرض عملکرد مشابه همون میزان کردیت میگیرم که یه نفر که تو یه بانک دیگه میگیره یا نه بانک ها خودشون هر چقدر دلشون بخواد و با سیاست های متفاوت از هم کردیت رو حساب میکنن؟ ممنون میشم اگه کسی تو این مورد وارد هست جواب بده چون اگه سیاست بانک ها متفاوت باشه خیلی میتونه تو انتخاب بانک موثر باشه.

اول از شما مدارك و احتمالاً كپي سوشال كارت رو ميگيرن و درخواست شما را ارسال ميكنند و بعداً اگر تاييد شد تا يك هفته الي ده روز طول ميكشه تا به شما كرديت سكيور بدن يعني به نوعي شما مبلغي مثلاً ٣٠٠ دلار يا ٥٠٠ دلار به عنوان پشتوانه ميگذاريد و بعداً از همون استفاده ميكنيد تا شش ماه يا بعضي ميگن تا ٩ ماه يا بيشتر كه بتونيد كرديت كارت انسكيور بگيريد
يعني شما فقط در ٦ ماه اول با پول خودتون تمرين كرديت كارت ميكنيد تا ثابت كنيد كه نحوه استفاده از كرديت را بلد هستيد پس اگر از كارتتون استفاده نكنيد و يا صورت حساب را به موقع پرداخت نكنيد ديرتر كرديت كارت ميگيريد و شايد هم نگيريد
تا جايي كه من ميدونم تا الان كسي نحوه دقيق محاسبه كرديت را نميدونه ولي دو عامل خيلي موثر وجود داره ١- صورتحسابها به موقع پرداخت شود ٢- از كرديت كارت استفاده شود
پس اگر چند تا بانك هم كرديت باز كني از امتيازات كم ميشه چون نميتوني از همه استفاده كني و قطعاً بعضي بدون استفاده ميمونند
بله دقیقا، از منم اینا رو درفت و با یه جایی تلفنی صحبت کرد و همون موقع موافقتش رو گرفت و گفت برو کارت کردیت برات پست میشه، ولی راجع به این بانک Credit Union که پیشنهاد دادید توضیح خاصی ندادید.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: mojgan m ، moj21 ، الناز٢ ، Daneshjo
بچه ها کسی میدونه شماره پیگیری گرین کارت که با IOE شروع میشه رو تو این سیستم جدید پرداخت 165 دلار از کجا باید گرفت
در انتظار قبولی
سلام خدمت دوستان عزیز
اگر از دوستان آدرس سایتی رو که برای یکماه موقت میشه یک یه خوابه اجاره کرد رو بدن ممنون میشم
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
(2015-10-13 ساعت 05:35)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 04:37)SNSH نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 22:13)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 16:36)ملايي نوشته:  سلام به همگی
یه سوال
نامه ای رو که از بیمه ایران میبریم برای تخفیف بیمه ماشین توی آمریکا باید ترجمش به تایید دادگستری و امور خارجه برسه یا همون نامه بیمه کافیه ....
مرسی از راهنمایی شما

من خودم نامه بيمه از ايران نياورده بودم ، وقتي اومدم اينجا ديدم نيازه ، گفتم از ايران بگيرن واسم ، فقط ترجمه كردند و برام ايميل كردند حتي اصلش رو نداشتم ، چه برسه به مهر دادگستري و وزارت خارجه، و مشكلي وبود.

ميشه بگيد چند درصد تخفيف ميدن با داشتن سابقه بيمه از ايران؟
من ابتدا بدون سابقه بيمه ايران ماشين بيمه براي يك نفر گرفتم ١٥٠٠ دلار يكساله ولي بعد كه سابقه رو اوردم براي دونفر ٩٠٠ دلار شد ،

ميشه بگين كدوم كمپاني بيمه سوابق بيمه ايران رو قبول ميكنه
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
(2015-10-14 ساعت 18:38)endeavour نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز
اگر از دوستان آدرس سایتی رو که برای یکماه موقت میشه یک یه خوابه اجاره کرد رو بدن ممنون میشم

از سايت www.airbnb.com هم ميتوني بگيري ولي اگه بگيد كدوم شهر شايد بيشتر بشه كمك كرد
تشکر کنندگان: endeavour ، Daneshjo
(2015-10-14 ساعت 17:38)sad_sad نوشته:  بچه ها کسی میدونه شماره پیگیری گرین کارت که با IOE شروع میشه رو تو این سیستم جدید پرداخت 165 دلار از کجا باید گرفت

سايت جديد رو نديدم ولي قبلا كنار سمت چپ يك نوار سبز رنگ بود كه بايد گزينه view message را انتخاب بكنيد واونجا هم كپي رسيد ها با فرمت pdf ميتونيد دانلود كنيد هم اينكه داخل جدول شماره رسيد ها موجود هست روي case receipt notice كليك كنيد تا اون را دانلود كنيد
رفقا تو رو خدا یکی بیاد طریقه درست وارد کردن این Receipt Number رو با رسم شکل واسه ما بگه، بعد از کلی دردسر زنگ زدم از خود اداره ایمیگریشن شماره رو گرفتم ۲ بارم خوندمش پای تلفن که درست باشه الآن شماره رو که تو سایت وارد میکنم برای چک کردن وضعیت میگه ولید نیست، شاید فرمت اشتباه دارم وارد میکنم.

(2015-10-14 ساعت 18:54)kyakourosh نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 17:38)sad_sad نوشته:  بچه ها کسی میدونه شماره پیگیری گرین کارت که با IOE شروع میشه رو تو این سیستم جدید پرداخت 165 دلار از کجا باید گرفت

سايت جديد رو نديدم ولي قبلا كنار سمت چپ يك نوار سبز رنگ بود كه بايد گزينه view message را انتخاب بكنيد واونجا هم كپي رسيد ها با فرمت pdf ميتونيد دانلود كنيد هم اينكه داخل جدول شماره رسيد ها موجود هست روي case receipt notice كليك كنيد تا اون را دانلود كنيد

والا من متوجه نشدم درست منظورتون چی هست ولی تو این سایت جدید به شما شماره پیگیری نمیدن دیگه.

*سفرنامه ابوظبی*

(2015-10-13 ساعت 15:39)ariana80 نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 22:11)Pariba نوشته:  سلام به دوستان عزيز ,
بالاخره من هم با تاخير تصميم گرفتم که وارد اين تاپيک بشم و از اطلاعاتى که شما دوستان صادقانه و بدون هيچ چشم داشتى در اختيار دوستان خود مى گذاريد , استفاده کنم . البته من از صفحه ى 200 شروع به خواندن کردم ولى اگر وقت کنم مى خواهم 200 صفحه ى اول را هم بخوانم . اگر از دوستان کسى در مورد بيمه ى درمانى اطلاعاتى دارد و اينکه از ايران هم مى شه خودمان را بيمه کنيم يا نه ؟ لطف کنيد اطلاع رسانى بفرماييد. با آرزوى بهترينها براى شما دوستان عزيز.

دوستان با تجربه
من هم در خصوص بیمه درمانی و اینکه از ایران میتوانیم خودمان را بیمه کنیم یا خیر؟ انجا چه بیمه ای کنیم برای یک دوره سه تا ۶ ماهه همفکری میخوام

سلام دوستان ,
لطفا اگر اطلاعاتى در رابطه با بيمه هاى درمانى داريد , در اختيار ديگر اعضاء بگذاريد . متشکرم .Rolleyes
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
(2015-10-14 ساعت 21:30)sarasara1 نوشته:  رفقا تو رو خدا یکی بیاد طریقه درست وارد کردن این Receipt Number رو با رسم شکل واسه ما بگه، بعد از کلی دردسر زنگ زدم از خود اداره ایمیگریشن شماره رو گرفتم ۲ بارم خوندمش پای تلفن که درست باشه الآن شماره رو که تو سایت وارد میکنم برای چک کردن وضعیت میگه ولید نیست، شاید فرمت اشتباه دارم وارد میکنم.

(2015-10-14 ساعت 18:54)kyakourosh نوشته:  

والا من متوجه نشدم درست منظورتون چی هست ولی تو این سایت جدید به شما شماره پیگیری نمیدن دیگه.

زياد نگران نباشيد تا يك هفته قبل از رسيدن گرين كارت به دستتون اين شماره رسيد نامبر را سايت نميشناسه
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Daneshjo
آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته برای تمام سنین به همراه سطح بندی و تعیین سطح.
شامل مطالب چون گرامر ، لغت ، اصطلاح های روزمره و پرکاربرد و.... از طریق لینک زیر بپیوندید و از مطالب استفاده کنید??
? @English_for_Iranians ?
? @English_for_Iranians ?
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: Kia robani ، Daneshjo ، aaraam ، nora

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان