کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-14 ساعت 10:10)sarasara1 نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 10:02)kyakourosh نوشته:  
(2015-10-14 ساعت 08:03)sarasara1 نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 21:32)Srod نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 19:05)sarasara1 نوشته:  دوستان سلام، برای باز کردن حساب چه پیشنهادی دارید؟ چند نفر اینجا بانک آف آمریکا رو پیشنهاد کردن. کسی پیشنهاد دیگه ای با بانک دیگه ای داره که با اون بانک کار کرده باشه و از خدمات یا آپشن هاش راضی باشه. ممنون میشم اطلاعاتتون رو شیر کنید که بشه راحت تر تصمیم گرفت چون بانک چیزی نیست که بشه هر دقیقه عوضش کرد. سپاس بی قیاس از همه ی دوستان.

سلام دوست عزیز
من به شخصه بانک Bank of America حساب باز کردم و بعد از ۲ ماه مجبور شدم حساب رو ببندم.
به دلایل متعدد
یکی شرایط چکینگ اکانتشون که مدل های مختلف داره، برای مثلا حداقل موجودی حساب ۱۵۰۰ دلار و ... هر ماه که این شرایط رعایت نشده ۱۲ دلار کارمزد از حسابتون کم میکنن
و البته اینکه برای گرفتن کردیت کارت ۳ بار منو ریجکت کردن
ولی بانک Wells Fargo الان سالهاست که حساب دارم و هیچ مشکلی نداشتم
و به محض واریز اولین Pay Check خودشون آفر کردیت کارت دادن و هیچ شرط و شروطی هم دیگه برای چکینگ اکانت ندارن
در صورت واریز نشدن حقوق به حساب باید هر ماه حداقل ده بار با کارت دبیت خرید کنید (به هر مبلغی حتی یک دلار)

البته من پیشنهاد میکنم تو هر بانکی حساب باز کردین حتما یه حساب هم (نه به عنوان حساب اصلی) تو بانک Credit Union شهرتون باز کنین
Credit Union تقریبا دولتی محسوب میشه و حساب هاش کاملا رایگانه و میتونین از وام های کم بهره ی این بانک برای خرید ماشین یا خونه استفاده کنین در آینده
ولی به دلیل این که فقط مختص شهر خودتون میشه به عنوان حساب اصلی ازش استفاده نکنین چون تو شهرها و کشور های دیگه نمیتونین ازش استفاده کنین

(2015-10-14 ساعت 01:02)Adriann نوشته:  Manam Wells Fargo ra towsiye mikonam.

(2015-10-13 ساعت 21:32)Srod نوشته:  سلام دوست عزیز
من به شخصه بانک Bank of America حساب باز کردم و بعد از ۲ ماه مجبور شدم حساب رو ببندم.
به دلایل متعدد
یکی شرایط چکینگ اکانتشون که مدل های مختلف داره، برای مثلا حداقل موجودی حساب ۱۵۰۰ دلار و ... هر ماه که این شرایط رعایت نشده ۱۲ دلار کارمزد از حسابتون کم میکنن
و البته اینکه برای گرفتن کردیت کارت ۳ بار منو ریجکت کردن
ولی بانک Wells Fargo الان سالهاست که حساب دارم و هیچ مشکلی نداشتم
و به محض واریز اولین Pay Check خودشون آفر کردیت کارت دادن و هیچ شرط و شروطی هم دیگه برای چکینگ اکانت ندارن
در صورت واریز نشدن حقوق به حساب باید هر ماه حداقل ده بار با کارت دبیت خرید کنید (به هر مبلغی حتی یک دلار)

البته من پیشنهاد میکنم تو هر بانکی حساب باز کردین حتما یه حساب هم (نه به عنوان حساب اصلی) تو بانک Credit Union شهرتون باز کنین
Credit Union تقریبا دولتی محسوب میشه و حساب هاش کاملا رایگانه و میتونین از وام های کم بهره ی این بانک برای خرید ماشین یا خونه استفاده کنین در آینده
ولی به دلیل این که فقط مختص شهر خودتون میشه به عنوان حساب اصلی ازش استفاده نکنین چون تو شهرها و کشور های دیگه نمیتونین ازش استفاده کنین
ممنون از راهنمایی دوستان، این قانون که کمتر از ۱۵۰۰ تا تو حساب نباید باشه کاملا درست بود مگر اینکه دایرکت دیپوزیت ماهیانه داشته باشیم، البته من توش بیشتر از ۱۵۰۰ تا ریختم و از این بابت مشکلی نبود ولی برای کردیت جالبه که میگین شما رو ریجکت کردن، من همین امروز درخواست دادم و همین امروزم با کارت کردیتم موافقت کردن و قراره پست بشه به آدرسم. البته این که رفتم حساب باز کردم به این خاطر بود که میگفتن از لحاظ اعتبار یکی از معتبر ترین بانک هاست. حالا یه موضوع هست که من نمیدونم چطور حساب میشه. اونم میزان کردیتی هست که بانک بهتون میده. کسی میدونه که کردیت رو بر اساس یه قانون کلی و همه ی بانک ها بر اساس یه فرمول مشترک میدن، یا هر بانکی خودش بر اساس قوانین و سیاست های خودش میزان کردیت رو حساب میکنه. یعنی مثلا من اگر تو بانک اف آمریکا حساب داشته باشم با فرض عملکرد مشابه همون میزان کردیت میگیرم که یه نفر که تو یه بانک دیگه میگیره یا نه بانک ها خودشون هر چقدر دلشون بخواد و با سیاست های متفاوت از هم کردیت رو حساب میکنن؟ ممنون میشم اگه کسی تو این مورد وارد هست جواب بده چون اگه سیاست بانک ها متفاوت باشه خیلی میتونه تو انتخاب بانک موثر باشه.

و در مورد این بانک Credit Union هم ممنون میشم یه کم بیشتر توضیح بدین . معتبره یا نه و چه مزیتی داره که پیشنهادش کردین؟ برای این چیزی که میگین چه نوع حسابی باید توش باز کنیم ؟

بازم ممنون از راهنماییتون

اول از شما مدارك و احتمالاً كپي سوشال كارت رو ميگيرن و درخواست شما را ارسال ميكنند و بعداً اگر تاييد شد تا يك هفته الي ده روز طول ميكشه تا به شما كرديت سكيور بدن يعني به نوعي شما مبلغي مثلاً ٣٠٠ دلار يا ٥٠٠ دلار به عنوان پشتوانه ميگذاريد و بعداً از همون استفاده ميكنيد تا شش ماه يا بعضي ميگن تا ٩ ماه يا بيشتر كه بتونيد كرديت كارت انسكيور بگيريد
يعني شما فقط در ٦ ماه اول با پول خودتون تمرين كرديت كارت ميكنيد تا ثابت كنيد كه نحوه استفاده از كرديت را بلد هستيد پس اگر از كارتتون استفاده نكنيد و يا صورت حساب را به موقع پرداخت نكنيد ديرتر كرديت كارت ميگيريد و شايد هم نگيريد
تا جايي كه من ميدونم تا الان كسي نحوه دقيق محاسبه كرديت را نميدونه ولي دو عامل خيلي موثر وجود داره ١- صورتحسابها به موقع پرداخت شود ٢- از كرديت كارت استفاده شود
پس اگر چند تا بانك هم كرديت باز كني از امتيازات كم ميشه چون نميتوني از همه استفاده كني و قطعاً بعضي بدون استفاده ميمونند
بله دقیقا، از منم اینا رو درفت و با یه جایی تلفنی صحبت کرد و همون موقع موافقتش رو گرفت و گفت برو کارت کردیت برات پست میشه، ولی راجع به این بانک Credit Union که پیشنهاد دادید توضیح خاصی ندادید.

دوستان عزيز
ميخوام اطلاعات خودم را درباره كرديت با شما شير كنم
چند نكته مهم در مورد كرديت هست
١) اول اينكه براي محاسبه كرديت اطلاعات شما federal treads commission از منابع مختلف جمع اوري ميشود و سه شركت هستند كه ساليانه گزارش كرديت إسكور به شما ميدهند بصورت رايگان
٢) هركدام از اين سه شركت كه شما را اعتبار سنجي ميكنند از يك مدل رياضي و نرم افزار مخصوص خود استفاده ميكنند ولي طبق قانون در محاسبات خود مليت و نژاد و زن و مرد و مجرد و متأهل را در نظر نميگيرند ولي اجازه دارند سن را لحاظ كنند
موارد زير در كرديت إسكور شما تأثير دارد
١) صورتحسابهاي خود را به موقع پرداخت ميكنيد كه اين شامل همه صورتحسابها ميشود پس تأخيري براي شما امتياز منفي دارد حتي يك روز
٢) نسبت بدهي به نسبت كرديت محاسبه ميشود و اگر مبلغ استفاده شما از كرديت نزديك به كرديت شما باشد امتياز منفي دارد
٣) مدت زمانيكه شما كرديت داريد -
٤) تعدادحسابهايي كرديت و تاريخ افتتاح -اگر تعداد زيادي حساب بازكنيد امتيازمنفي دارد
و اگر تاريخ افتتاح هم با فاصله كم باشد باز هم امتيازمنفي ديگر دارد
تشکر کنندگان: moj21 ، Pariba ، p00ya2001 ، Daneshjo ، ریحانا ، sh_mm10 ، sarasara1 ، سلام مهاجر
(2015-10-16 ساعت 00:17)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 18:55)Kia robani نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 11:26)endeavour نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
ببخشید میخواستم بپرسم که اگه گواهینامه رانندگی رو بین المللی کنیم تو لوس آنجلس میشه رانندگی کرد یا باید اونجا گرفت گواهینامه رو.....مرسییییی
نمي تونيد رانندگي كنيد من كه امتحان ايين نامه رو دادم وقبول شدم هم گواهينامه ايران رو براي رانندگي قبول نكرد و گفت فقط ايالتهاي ديگر قبوله و بايد امتحان توشهري بدم
اینجا هر اداره DMV یه حرفی میزنه، ماهم سمت اورنج کانتی بهمون گفتن نمیشه . ولی یکی از دوستام سمت ونچورا پرسیده گفتند بهش که میشه . والان داره با گواهینامه ایران رانندگی میکنه. پس خیلی حسابی رو جوابشون نیست . حتی توی یک ایالت هم ، نظرات مختلفی دارند.

توي سايت رسمي DMV دالاس نوشته كه با گواهينامه ايالتهاي ديگر يا كشورهاي ديگر بيشتر از سه ما نميشود در اين ايالت رانندگي كرد و بعد از سه ماه ان گواهينامه ها از درجه اعتبار ساقط هستند و ميدونيد راههاي مختلفي هست كه ميتونن ثابت كنن شما بيشتر از سه ماه توي ايالت بوديد مثل تاريخ ورود شما كه در ويزا ثبت شده و غيره كه ميتونه جرم محسوب بشه و كار به دادگاه بكشه
دوم اينكه گواهينامه يكي از مهمترين و بدردبخور ترين مداركي هست كه ميتونيد داشته باشيد
توجه كنيد كه در أمريكا كسي از شما گرين كارت نميخواد و هرجا كه ميريد از شما گواهينامه ميخوان وحتي براي اجاره خانه و افتتاح حساب بانك و يا پيدا كردن كار حتي اگر ارتباطي به رانندگي نداشته باشه از شما گواهينامه ميخواد و همينطور ميتونيد از مزاياي اين استيت شدن هم استفاده كنيد بنابر اين توصيه من اينه كه در اولين فرصت ممكن گواهينامه را بگيريد
تشکر کنندگان: Daneshjo ، alirz ، Mahboy
(2015-10-16 ساعت 02:26)kyakourosh نوشته:  
(2015-10-16 ساعت 00:17)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 18:55)Kia robani نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 11:26)endeavour نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
ببخشید میخواستم بپرسم که اگه گواهینامه رانندگی رو بین المللی کنیم تو لوس آنجلس میشه رانندگی کرد یا باید اونجا گرفت گواهینامه رو.....مرسییییی
نمي تونيد رانندگي كنيد من كه امتحان ايين نامه رو دادم وقبول شدم هم گواهينامه ايران رو براي رانندگي قبول نكرد و گفت فقط ايالتهاي ديگر قبوله و بايد امتحان توشهري بدم
اینجا هر اداره DMV یه حرفی میزنه، ماهم سمت اورنج کانتی بهمون گفتن نمیشه . ولی یکی از دوستام سمت ونچورا پرسیده گفتند بهش که میشه . والان داره با گواهینامه ایران رانندگی میکنه. پس خیلی حسابی رو جوابشون نیست . حتی توی یک ایالت هم ، نظرات مختلفی دارند.

توي سايت رسمي DMV دالاس نوشته كه با گواهينامه ايالتهاي ديگر يا كشورهاي ديگر بيشتر از سه ما نميشود در اين ايالت رانندگي كرد و بعد از سه ماه ان گواهينامه ها از درجه اعتبار ساقط هستند و ميدونيد راههاي مختلفي هست كه ميتونن ثابت كنن شما بيشتر از سه ماه توي ايالت بوديد مثل تاريخ ورود شما كه در ويزا ثبت شده و غيره كه ميتونه جرم محسوب بشه و كار به دادگاه بكشه
دوم اينكه گواهينامه يكي از مهمترين و بدردبخور ترين مداركي هست كه ميتونيد داشته باشيد
توجه كنيد كه در أمريكا كسي از شما گرين كارت نميخواد و هرجا كه ميريد از شما گواهينامه ميخوان وحتي براي اجاره خانه و افتتاح حساب بانك و يا پيدا كردن كار حتي اگر ارتباطي به رانندگي نداشته باشه از شما گواهينامه ميخواد و همينطور ميتونيد از مزاياي اين استيت شدن هم استفاده كنيد بنابر اين توصيه من اينه كه در اولين فرصت ممكن گواهينامه را بگيريد

بعد از قبولي ايين نامه و گرفتن پرميت، كارمند dmv به ما گفت كه با اين پرميت با حضور شخصي با گواهينامه كاليفرنيا و سن بالاي ١٨ ميتونيد رانندگي كنيد. اين قانون جديدا از ماه مي گذاشته شده. گفت شما هم ميل خودتونه ميتونيد اگر اصرار داريد با همين رانندگي كنيد و اگر پليس جلوتونو گرفت ديگه شماييد و اون طرف. شايد بهتون گير داد شايد هم نه!
وقتي اين سخت گيري در مورد پرميت و گواهينامه ايالات ديگه هست بنظرتون گواهينامه ايران بدرد ميخوره؟! ما كه به دردمون نخورد
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Kia robani
یکی از دوستان مهاجرسرایی همسرش نیاز به داروی انتی بیوتیک داره که اینجا بهش نمیدن. هزاران دلار باید هزینه دکتر و آزمایش بده که شاید بهش بدن.
از دوستان اگر کسی هست که همین یکی دو هفته عازمه بگم به اون دوستمون باهاش تماس بگیره و اسم داروش رو بگه هزینه اش رو هم با کمال میل تقبل میکنه.

خودتون میدونید اینجا نیاز به داروی انتی بیوتیک داشتن چقدر بده.
این رو گروه هیوستون گذاشتم ولی گفتم شاید اونجا کسی پیدا نشد حالا هر شهری بود نهایت پست میکنید براش براتون پولش رو میفرسته.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Pariba ، M.d ، k1_m_1358 ، darkmatter ، ریحانا ، Mahboy
سلام دوستان همینک صدای من را از دالاس می شنوید.
ما دیروز رفتیم tmobile خط خریدیم بعد هم رفتیم ولز فارگو حساب باز کردیم بعد هم رفتیم والمارت مایحتاج چند روزمون را خریدیم.
امروز هم رفتیم اداره ی سوشال و دوباره فرم پر کردیم.
الان هم می خوایم 165دلار را واریز کنیم.می شه لطفا فشرده و سریع مراحل پرداخت گرین کارت را بگید ممنون می شم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: mojgan m ، M.d ، nimashariat
(2015-10-17 ساعت 06:32)Memolk نوشته:  سلام دوستان همینک صدای من را از دالاس می شنوید.
ما دیروز رفتیم tmobile خط خریدیم بعد هم رفتیم ولز فارگو حساب باز کردیم بعد هم رفتیم والمارت مایحتاج چند روزمون را خریدیم.
امروز هم رفتیم اداره ی سوشال و دوباره فرم پر کردیم.
الان هم می خوایم 165دلار را واریز کنیم.می شه لطفا فشرده و سریع مراحل پرداخت گرین کارت را بگید ممنون می شم

سلام دوست عزيز
جديدا سيستمش عوض شده وقابل پيگيري هم مثل قبل نيست شما به ادرس زير ميريد و anumber و شماره كيس ميزنيد با دبيت يا كرديت يا شماره حساب پرداخت ميكنيد
http://www.uscis.gov/uscis-elis
بعد لوگين و بعد immigrant fee
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-10-13 ساعت 19:14)samane1363 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 17:50)samane1363 نوشته:  Please enter a different payment date. The payment date must be no earlier than tomorrow's date and must be within three years of the submission date.

دوستان سلام
ما ۸ اکتبر رسیدیم، تو اولین روز ورودمون،(۹ اکتبر) اداره سوشیال و بانک ولزفارگو رفتیم و دبیت کارت گرفتیم
وقتی برای پرداخت ۱۶۵$ اقدام میکنیم تو سایت بعد از وارد کردن مشخصات کارت و پرداخت، این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید

دوستان کماکان همین ارور رو میده... الان که دیگه تعطیل نیستند
سمانه جان شاید چون دبیت کارتتون موقته این پیامو میده. اگر براتون مقدور هست با یه کارت دیگه پرداخت کنید
تشکر کنندگان: samane1363
سلام به همگی .... از یکی از دوستان شنیدم که اگه تو فرودگاه به افیسر بگی که جایی رو واسه اقامت اولیه نداری و پول کافی هم همرات نداری و بهشون ثابت بشه که پول کافی نداری یه جا رو معرفی میکنند واسه اقامت بدون دریافت هزینه ... ایا این مطلب درسته؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-17 ساعت 00:09)behdadK نوشته:  یکی از دوستان مهاجرسرایی همسرش نیاز به داروی انتی بیوتیک داره که اینجا بهش نمیدن. هزاران دلار باید هزینه دکتر و آزمایش بده که شاید بهش بدن.
از دوستان اگر کسی هست که همین یکی دو هفته عازمه بگم به اون دوستمون باهاش تماس بگیره و اسم داروش رو بگه هزینه اش رو هم با کمال میل تقبل میکنه.

خودتون میدونید اینجا نیاز به داروی انتی بیوتیک داشتن چقدر بده.
این رو گروه هیوستون گذاشتم ولی گفتم شاید اونجا کسی پیدا نشد حالا هر شهری بود نهایت پست میکنید براش براتون پولش رو میفرسته.

سلام بهداد جان
من یازده نوامبر به امریکا میام و مقصدم دالاس هست
اگه کمکی لازم بود من درخدمت دوستان هستم
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: behdadK ، moj21
خلاصه نامرتب 60 صفحه اول رو واستون می زارم،
فرصت نمیشه مرتبش کنم فعلا.
گفتم بزارم شاید در وقت بعضی دوستان صرفه جوی بشه.
تقریباً همه ی مطالب 60 صفحه اول که مهم هستش داخل فایل هست و لازم نیست شما بخونینشون.

دانلود فایل
تشکر کنندگان: Haghighat ، Abdorrezaa ، ریحانا ، mojgan m ، SAMBAR ، Kia robani ، Azer ، ariana80 ، M.d ، k1_m_1358 ، nimashariat ، behdadK ، Mahboy ، moj21 ، shahin61 ، 123a
(2015-10-17 ساعت 12:34)yesorno نوشته:  خلاصه نامرتب 60 صفحه اول رو واستون می زارم،
تقریباً همه ی مطالب 60 صفحه اول که مهم هستش داخل فایل هست و لازم نیست شما بخونینشون.

دانلود فایل

حمید .ماهی,یه دونه ای. دستت درد نکنه داداش ایشالا دست به خاک بزنی طلا بشه برات خیلی دل بزرگی داری.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: yesorno ، M.d ، k1_m_1358 ، moj21 ، samane1363 ، shahin61
(2015-10-17 ساعت 17:30)SAMBAR نوشته:  
(2015-10-17 ساعت 12:34)yesorno نوشته:  خلاصه نامرتب 60 صفحه اول رو واستون می زارم،

دانلود فایل

حمید .ماهی,یه دونه ای. دستت درد نکنه داداش ایشالا دست به خاک بزنی طلا بشه برات خیلی دل بزرگی داری.

قبل اینکه بیام عکس العملا رو ببینم تو دلم گفتم الان بچه ها نوشتن که حداقل مرتبش می کردی و این چیه و ....
اومدم محبت شما رو دیدم کلی ذوق کردم Big Grin مرسی ایشالا واسه همه دست به خاک می زنن در و گ و ه ر بشه Wink
تشکر کنندگان: mojgan m ، joybar ، nimashariat ، Mahboy ، moj21 ، samane1363 ، lighthouse ، SAMBAR ، shahin61 ، farsan
دوست مهربان و همیشه فعال مهاجرسرا خیلی از لطفا و محبتی که در حق مهاجرسرایی های تنبلی مثل ما دارید بسیار تشکر میکنم و خدا قوت میگم.?
فایل دانلود نمیشه. لطفا مجدد ارسال کنید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: moj21
(2015-10-17 ساعت 11:49)behzadsh نوشته:  سلام به همگی .... از یکی از دوستان شنیدم که اگه تو فرودگاه به افیسر بگی که جایی رو واسه اقامت اولیه نداری و پول کافی هم همرات نداری و بهشون ثابت بشه که پول کافی نداری یه جا رو معرفی میکنند واسه اقامت بدون دریافت هزینه ... ایا این مطلب درسته؟؟؟

یه بزرگوار جواب منو بده لطفا ... Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . از کجا میتونم وضعیت گرین کارتمو چک کنم ؟
2015as9xx
محل مصاحبه : آنکارا
تاریخ روئیت قبولی خودم : بعد 3 ماه
تاریخ روئیت فبولی همسرم : هوراا
محل اقامت : یه جای گرررررم
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان