کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-18 ساعت 00:32)mahdi9557 نوشته:  سلام خدمت دوستان بازمانده از لاتاری که قراره همسرشون به تنهایی به US سفر و از اونجا براشون اقدام کنن (F2A ) توجه داشته باشید که منتظر اومدن گرین کارت نشید . ویزای پرینت شده در پاسپورت بعلاوه مهر ورود بهUS (که توسط آفیسردر هنگام ورود به خاک آمریکا در صفحه مقابل ویزا زده میشه) تا یک سال در حکم گرین کارته( روی ویزا هم این جمله با فونت ریز نوشته شده) و بنابراین از همون بدو ورود میتونید درخواست I-130 و I-131(پاس سفید) بدین ، درخواست ID کنید یا گواهینامه ، حساب بانکی و... ندونستن این مساله باعث شد همسرو دختر من حدود سه ماه تو آمریکا بمونن درحالیکه میشد با سه هفته موندن همه این کارها انجام بشه و خوب شد وقتی متوجه شدیم همه این کارها رو با همون ویزا و مهر صفحه مقابل انجام دادیم . جالب اینکه گرین کارتشون حدود دو ماه بعد از برگشتنشون به ایران به آدرس دوستمون رسید. فقط یک بی دقتی کردیم و کپی که از ویزاشون تو ایران گرفته بودیم رو بجای کپی گرین کارت دادیم (بدون مهر ورود) که بعدا با ایمیل کپی ویزا و مهر ورود را براشون فرستادم و گفتم اشتباه شده و مدرک جدید رو جایگزین کردند. خلاصه که ما درخواست پاس سفید ، I-130 و ID رو بدون گرین کارت انجام دادیم و مشکلی هم پیش نیومد.

خوب دوست عزيز ،
خيلي سخت نگير، تجربه است ديگه!
در ضمن خانم و دخترتون کلي تجربه زندگي در آمريکا را بدست آوردن. اگه يک کم شانس داشتند و همت هم مي کردن، که کاري دست و پا کنند، و دعوتنامه به شما بفرستن، شايد به جاي اينکه اونها بيان ايران، شما مي تونستي بري آمريکا با ويزاي توريستي تا کارهاي اقامتي رو اونجا پيگيري کني.
به هر حال من مي دونم که گفتن اينها راحته و عمل بهشون بسيار مشکل. خود من اگه شوهرم ويزاش اوکي نمي شد، اصلاً به اين جور چيزها فکر نمي کردم و کلاٌ بيخيال رفتن مي شدم، هر چند شوهرم کلي همه اين مراحل را بهم توضيح مي داد و مي گفت تا کار اون درست شه من يک دانشگاهي ثبت نام کنم تا مدرک دانشگاهي اونجا را داشته باشم که کار خوبي گيرم بياد.
به هر حال همين که شما خانوادگي همت کرديد، و اونها رفتند و برگشتند قابل تقديره. اميد که کار شما هم به زودي حل بشه و دور هم برين اونجا و ساکن شين.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-10-18 ساعت 01:59)yesorno نوشته:  بچه ها فايل با تبلتو گوشي گاهي وقتا دان نميشه. با پي سي يا لپ تاپ تست بزنين نشد بگين توي سرور ديگه اي آپ كنم. البته فايله مرتب نيستا بهم ريختس. منتظرم خبر بدين

آقا من که فايلت رو گرفتم، اطلاعات خوبي مي شه ازش خارج کرد، ولي دوستاني که مثل من عجول نيستند، اگه صبر کنند، فکر کنم ورژن اديت شده اش تا يکي دو ماه ديگه بدون حق کپي رايت، و Free of Charge توسط دوست بزرگوار آقاي YES&&&&&YES بياد بيرون.
راستي دوست عزيز، برا درخواست کار، بسياري از شرکت ها کارهاي بدون دريافت پول (Volunteer Jobs) را مد نظر قرار ميدن و تو اولويت استخدامي هستند. مي توني خدماتت به New Immigrants to US را به عنوان کار عام المنفعه تو رزومه کاريت بياري، مطمئناً ضرر نمي کني!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: moj21 ، shahin61
:
(2015-10-16 ساعت 00:17)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 18:55)Kia robani نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 11:26)endeavour نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
ببخشید میخواستم بپرسم که اگه گواهینامه رانندگی رو بین المللی کنیم تو لوس آنجلس میشه رانندگی کرد یا باید اونجا گرفت گواهینامه رو.....مرسییییی
نمي تونيد رانندگي كنيد من كه امتحان ايين نامه رو دادم وقبول شدم هم گواهينامه ايران رو براي رانندگي قبول نكرد و گفت فقط ايالتهاي ديگر قبوله و بايد امتحان توشهري بدم
اینجا هر اداره DMV یه حرفی میزنه، ماهم سمت اورنج کانتی بهمون گفتن نمیشه . ولی یکی از دوستام سمت ونچورا پرسیده گفتند بهش که میشه . والان داره با گواهینامه ایران رانندگی میکنه. پس خیلی حسابی رو جوابشون نیست . حتی توی یک ایالت هم ، نظرات مختلفی دارند.

از لحاظ قانوني، شما اگه به عنوان Resident به يک ايالت ديگه برين، گواهينامه ايالات خود آمريکا هم برا ايالت ديگه اعتبار ندارند، بايد در اسرع وقت گواهينامه ايالت جديد را دريافت کنيد، چه برسه به گواهي نامه يک کشور ديگه!!! در ضمن راهنمايي رانندگي هر ايالت، مختص خودشه و فدرال نيست (مثل پليس و آموزش و پرورش و خيلي قوانين ديگه). به غير از FBI که پليس ايالتي هست، واسه همين تو فيلم ها مي بيني که بعضي وقتها پليس با FBI درگيره، يعني پليس محلي يا ايالتي با پليس فدرال.

تا اونجا که من اطلاع دارم، با گواهينامه بين المللي تو همه کشورهايي که کنوانسيون مربوطه را امضاء کردند مي تونيد رانندگي کنيد (توجه گواهينامه بين المللي نه ترجمه!!) هر چند پليس محلي اطلاع نداشته باشه، و در صورت اعتراض شما دادگاه به نفع شما حکم مي ده، اگه جرم ديگه رانندگي نداشته باشين. ولي حواستون باشه، گواهي بين المللي برا مسافران هست نه رزيدنت ها. اگه شما بگين و اثبات بشه که رزيدنت هستين، قضيه فرق مي کنه (دانشجوها، کارگرهاي موقت، توريست ها، .... جزء پرمننت رزيدنت محسوب نمي شن، ولي کيس هاي لاتاري که آدرس ثابت بايد داشته باشن، قطعاً رزيدنت هستن، حتي اگه خودشون هم اطلاع نداشته باشن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin)
به هر حال، خانم/آقا اگه رزيدنت هر ايالتي شدين، گرفتن گواهينامه بعد از سوشال تو اولويت کاريتون باشه که راحتترين، مخصوصاً ايالت هايي که سيستم حمل و نقل شهري ضعيفي دارن. موفق باشيدCool
تشکر کنندگان: moj21 ، shahin61
(2015-10-17 ساعت 20:14)maryamb نوشته:  سلام دوستان . از کجا میتونم وضعیت گرین کارتمو چک کنم ؟

سلام دوست عزيز
شما اگه 165 دلار رو پرداخت كردين يه شماره 13 رقمي بهتون ميده كه با IOEشروع ميشه
ميرين تو سايت USCIS.gov تو قسمت گرين كارت پيگيري كيستون ميشين با وارد كردن همين شماره 13 رقمي
به همين سادگيSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-10-17 ساعت 20:14)maryamb نوشته:  سلام دوستان . از کجا میتونم وضعیت گرین کارتمو چک کنم ؟

سلام دوست عزيز
شما موقعي كه 165 دلار رو پرداخت كردين يه شماره 13 رقمي بهتون دادن كه با IOEشروع ميشه ميرين تو سايت USCIS.gov و تو قسمت my case status شماره رو وارد ميكنين وضعيت گرين كارتتون مشخص ميشه كه تو چه وضعيتي هست
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
برای تغییر ترمینال در رم، ویزای شنگن لازمه؟!!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
(2015-10-18 ساعت 16:12)mehdiyk نوشته:  برای تغییر ترمینال در رم، ویزای شنگن لازمه؟!!

سلام مهدي جان

من رفتم آتلانتا و برگشتم سوالي داشتي در خدمتم
خوش بگذرهSmile
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
(2015-10-18 ساعت 14:05)p00ya2001 نوشته:  

سلام دوست عزيز
شما موقعي كه 165 دلار رو پرداخت كردين يه شماره 13 رقمي بهتون دادن كه با IOEشروع ميشه ميرين تو سايت USCIS.gov و تو قسمت my case status شماره رو وارد ميكنين وضعيت گرين كارتتون مشخص ميشه كه تو چه وضعيتي هست

دوست عزيز رسيد پرداخت دوتا شماره پيگيري داره، اوليش Pay.gov Tracking ID و دومي Agency Tracking ID هست. اولي هشت رقمي هست و با عدد شروع مي شه، دومي 14 کاراکتري و با DC
شروع مي شه. اين شماره IOE که شما مي گين نمي دونم کجاي رسيد بايد دنبالش بگرديم. يک احتمال هم وجود داره که فرمت شماره عوض شده. دوستاني که تجربه جديد دارند، ممنون مي شم، راهنمايي کنند.
تشکر کنندگان: farslm ، jupiterx ، آزاده_امین
(2015-10-18 ساعت 02:53)behjat نوشته:  سلام به دوستان عزیزم، بالاخره این دستپخت کار خودش رو کرد، و من هم میتونم خودم رو کم کم در جرگه شاغلین حساب کنم? با همان خانمی که تو خونش کار کیترینگ انجام میده مشغول همیاری هستم و تقریبا هفته ای دوبار میرم ، البته کارش خیلی زیاده و نود درصد کارهم روی دوش منه، منم که خدا نکنه کسی کاری بهم محول کنه،ا ز خودش دلسوزترم تو کار، بعداز ظهر میرم خونشون شب هم همانجا میمانم و نیمه شب از ساعت سه صبح بلند میشم و شروع به کار میکنم هربار برای ۵۰ تا ۶۰ نفر غذا درست میکنم البته غذاها مربوط به کلیمیان لس آنجلس میشه ، و کلی غذای مخصوصشون رو یاد گرفتم، اون خانم خودش روزها میره سرکار ، بنابراین من میمونمو و تمام کارها، خلاصه تا ساعت ۴،۵ بعدازظهر درگیرم بعد دوساعت طول میکشه تا با اتوبوس برگردم خونم، خدارو شکر میکنم که همین روزی رو تو این دیار غریب برام مقدر کرد، دیگه کم کم پولامو جمع میکنم تا بلیط رفت و برگشت آخر سالمو بخرم، خلاصه به خاطر یک مشت دلار? کلی دوندگی میکنم، کم کم باید برم گواهینامه هم بگیرم چون دلیوری این غذاهایی که ما درست میکنیم به اندازه ۲۴ساعت کار من پول توشه ، من که تو این سه ماهی که اومدم نهایت سعی و تلاش خودمو کردم برای پیدا کردن کار، و به این نتیجه رسیدم که بهترین درآمد تو غذا و آشپزی و دلیوریشه، این خانم هر روزی که مشتریهاش میان سفارشاشونو میگیرن حداقل بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار پول میگیره، هر بار دلیوری ۷۰ دلار از مردم میگیره که دوستانش که ماشین دارن این پول نصیب اونا میشه بعدا شاید خودم همین کار رو کردم، چرا که نه? برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و مطمین هستم که خدا نگاهشو از من برنمیداره، از شما هم همینطور الهی آمین.......راستی ما بعد دوهفته که آی دی کارتمون نیومد رفتیم دوباره تقاضا دادیم در عرض دوهفته دوسری با دو عکس متفاوت برامون آی دی کارت آمده???حالا هرکدوم دوتا آی دی کارت داریم
بحجت خانم. شما برای من الگو و انگیزه و سرمشق هستید. اگر بخوام در مورد شما حرف بزنم باید چند صفحه متوالی ازتون تعریف کنم و تقدیر و تشکر کنم. خلاصه میکنم... شما یکدونه اید. دوستتون دارم و امیدوارم هرچه زودتر گواهی نامه بگیرید. اتفاقا این کار دلیوری در مورد فروش مشروب برای من ارسال شده بود و پیگیرش هستم. من هفته آینده میرم دالاس. دوست عزیز و موفق و با ا نگیزه
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: behjat ، k1_m_1358 ، moj21 ، miyu ، shahin61 ، 123a
(2015-10-18 ساعت 16:49)Azer نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 14:05)p00ya2001 نوشته:  

سلام دوست عزيز

دوست عزيز رسيد پرداخت دوتا شماره پيگيري داره، اوليش Pay.gov Tracking ID و دومي Agency Tracking ID هست. اولي هشت رقمي هست و با عدد شروع مي شه، دومي 14 کاراکتري و با DC
شروع مي شه. اين شماره IOE که شما مي گين نمي دونم کجاي رسيد بايد دنبالش بگرديم[/code]. يک احتمال هم وجود داره که فرمت شماره عوض شده. دوستاني که تجربه جديد دارند، ممنون مي شم، راهنمايي کنند.
این تغییر سایت پرداخت 165 دلار واقعا مشکل ایجاد کرده واون این هست که این شماره که با IOE شروع میشه رو نمیده در نتیجه از هیچ طریقی نمیشه وضعیت گرین کارت رو پیگیری کرد اگر کسی از مدیران میدونه خواهش میکنم راهنمایی کنه که چه جوری باید این شماره که با IOE شروع میشه رو گیر آورد یا اگر این شماره رو نمیدن چه جور میشه وضعیت گرین کارت رو پیگیری کرد
در ضمن دومی همیشه با DC شروع نمیشه و بطور مثال 14 کاراکتری من با ...E5E1A شروع شده
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: Hopeman ، miyu
(2015-10-18 ساعت 17:25)mojgan m نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 02:53)behjat نوشته:  سلام به دوستان عزیزم، بالاخره این دستپخت کار خودش رو کرد، و من هم میتونم خودم رو کم کم در جرگه شاغلین حساب کنم? با همان خانمی که تو خونش کار کیترینگ انجام میده مشغول همیاری هستم و تقریبا هفته ای دوبار میرم ، البته کارش خیلی زیاده و نود درصد کارهم روی دوش منه، منم که خدا نکنه کسی کاری بهم محول کنه،ا ز خودش دلسوزترم تو کار، بعداز ظهر میرم خونشون شب هم همانجا میمانم و نیمه شب از ساعت سه صبح بلند میشم و شروع به کار میکنم هربار برای ۵۰ تا ۶۰ نفر غذا درست میکنم البته غذاها مربوط به کلیمیان لس آنجلس میشه ، و کلی غذای مخصوصشون رو یاد گرفتم، اون خانم خودش روزها میره سرکار ، بنابراین من میمونمو و تمام کارها، خلاصه تا ساعت ۴،۵ بعدازظهر درگیرم بعد دوساعت طول میکشه تا با اتوبوس برگردم خونم، خدارو شکر میکنم که همین روزی رو تو این دیار غریب برام مقدر کرد، دیگه کم کم پولامو جمع میکنم تا بلیط رفت و برگشت آخر سالمو بخرم، خلاصه به خاطر یک مشت دلار? کلی دوندگی میکنم، کم کم باید برم گواهینامه هم بگیرم چون دلیوری این غذاهایی که ما درست میکنیم به اندازه ۲۴ساعت کار من پول توشه ، من که تو این سه ماهی که اومدم نهایت سعی و تلاش خودمو کردم برای پیدا کردن کار، و به این نتیجه رسیدم که بهترین درآمد تو غذا و آشپزی و دلیوریشه، این خانم هر روزی که مشتریهاش میان سفارشاشونو میگیرن حداقل بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار پول میگیره، هر بار دلیوری ۷۰ دلار از مردم میگیره که دوستانش که ماشین دارن این پول نصیب اونا میشه بعدا شاید خودم همین کار رو کردم، چرا که نه? برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و مطمین هستم که خدا نگاهشو از من برنمیداره، از شما هم همینطور الهی آمین.......راستی ما بعد دوهفته که آی دی کارتمون نیومد رفتیم دوباره تقاضا دادیم در عرض دوهفته دوسری با دو عکس متفاوت برامون آی دی کارت آمده???حالا هرکدوم دوتا آی دی کارت داریم
بحجت خانم. شما برای من الگو و انگیزه و سرمشق هستید. اگر بخوام در مورد شما حرف بزنم باید چند صفحه متوالی ازتون تعریف کنم و تقدیر و تشکر کنم. خلاصه میکنم... شما یکدونه اید. دوستتون دارم و امیدوارم هرچه زودتر گواهی نامه بگیرید. اتفاقا این کار دلیوری در مورد فروش مشروب برای من ارسال شده بود و پیگیرش هستم. من هفته آینده میرم دالاس. دوست عزیز و موفق و با ا نگیزه

موفق باشی عزیزم ممنونم امیدوارم تلاش شماهم نتیجه بده، برای من کار پرستاری منتهی پنج روز کامل تو هفته هم شاید پیدا بشه، اونم دنبالش هستم ، فعلا باید دنبال دلار باشم دخترام هم از ایران منو تشویق میکنند، اینجا هر دوروز که کار میکنم به پول ایران پانصدهزار تومن به پول ایران میشه جمع کرد، و این انرژی منو برای کار بیشتر میکنه، برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: mojgan m ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، moj21 ، shahin61 ، Rira_1982
(2015-10-18 ساعت 20:10)behjat نوشته:  

موفق باشی عزیزم ممنونم امیدوارم تلاش شماهم نتیجه بده، برای من کار پرستاری منتهی پنج روز کامل تو هفته هم شاید پیدا بشه، اونم دنبالش هستم ، فعلا باید دنبال دلار باشم دخترام هم از ایران منو تشویق میکنند، اینجا هر دوروز که کار میکنم به پول ایران پانصدهزار تومن به پول ایران میشه جمع کرد، و این انرژی منو برای کار بیشتر میکنه، برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم
مرسی دوست مهربونم. شما هم موفق هستید و خواهید بود Cool
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: ebrahim1e
(2015-10-18 ساعت 00:45)habibhabib نوشته:  دوستان سلام
خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم. اگه عزیزی جواب دقیق و مطمئنشو بلد ممنون میشم کمک بکنه.
سوال: ما پروازمون با Qatar Airways هست که دو تا استاپ تا مقصد داریم یعنی اول به قطر و سپس به تگزاس(دالاس) و بعد از اون از دالاس به یکی از شهرهای جرجیا. که تهران تا قطر و از قطر تا دالاس با خود Qatar Airways راهبری می شه و از دالاس تا مقصد توسط American Airline .....

زمانی که شما بلیطتون رو از یک کمپانی تهیه می کنید تابع قوانین اون کمپانی هستید و اگر هم در طول مسیر ایرلانتون عوض بشه ربطی به شما نداره و اون ها از اول تا آخر تعهد کردن که مثلا بار شما رو با یک حجم خاص حمل کنند. در واقع اگر هم در حین سفر ایرلاین عوض بشه، به دلیل قرارداد اون کمپانی ها یا به قولی ایرلاین ها با هم هست. ( مگر اینکه از همون اول به شما یک شرایط خاص ( مثلا تغییر حجم بار) رو اعلام کنند.) نگران نباشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: shadi79 ، aaraam ، asher
(2015-10-18 ساعت 20:36)mojgan m نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 20:10)behjat نوشته:  

مرسی دوست مهربونم. شما هم موفق هستید و خواهید بود Cool

جدا علاوه بر خوشحالی که در ویزا گرفتن داریم یه چیز دیگه هم خیلی جالبه و اون اشنایی با ادمهایی مانند بهجت خانم و اقای قریشی است البته از خلیلخواه دیگه خبری نداریم متاسفانه ولی هر جا باشه به سلامت باشه

واقعا این ادمها الگو میشن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: M.d ، ebrahim1e ، behjat ، mojgan m ، آزاده_امین ، ریحانا
سلام خدمت همه عزیزان
یه سوال داشتم ما 8سپتامبروارد امریکا شدیم وگرین کارت من30سپتامبررسیدولی مال همسروپسرم تا امروز که18اکتبره،هنوز نرسیده.ایا اینقدر فاصله طبیعیه؟ توی سایت نوشته بعداز45روز اگه نیومدپیگیری کنیم.ولی به خاطر مهلت ثبت نام دانشگاه پسرم ،میخواستم بدانم اگه زودتر ایمیل بزنم ،فایده ای داره وجواب میدهند؟
اگرازدوستان ،کسی اطلاعات موثقی داره ممنون میشم راهنماییم کنند.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، ebrahim1e ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان