کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-17 ساعت 19:40)behzadsh نوشته:  
(2015-10-17 ساعت 11:49)behzadsh نوشته:  سلام به همگی .... از یکی از دوستان شنیدم که اگه تو فرودگاه به افیسر بگی که جایی رو واسه اقامت اولیه نداری و پول کافی هم همرات نداری و بهشون ثابت بشه که پول کافی نداری یه جا رو معرفی میکنند واسه اقامت بدون دریافت هزینه ... ایا این مطلب درسته؟؟؟

یه بزرگوار جواب منو بده لطفا ... Smile

فکر نکنم دوست عزيز، ما که پ ن ا ه ن د ه نيستيم.
در ضمن آمريکا سيستم هاي سوشال خيلي ضعيف و غير قابل مقايسه با اروپا است. واسه همين هم از خيلي ها هنگام مصاحبه مي پرسه آمريکا رفتي ميخواي چه کار کني، و به هيچ وجه، مسئولين دولتي دوست ندارند، که باري به بودجه دولتي که با ماليات مردم بدست مي آيد اضافه شود. یه مسال مهم، با وجود ويزاي اقامتي هم شما بايد توسط اداره گمرگ اجازه ورود به آمريکا را دريافت کنيد.
باز هم دوستان با تجربه تر اطلاع رساني کنند ممنون مي شم.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: yesorno ، moj21 ، p00ya2001 ، shahin61
(2015-10-17 ساعت 19:25)mojgan m نوشته:  دوست مهربان و همیشه فعال مهاجرسرا خیلی از لطفا و محبتی که در حق مهاجرسرایی های تنبلی مثل ما دارید بسیار تشکر میکنم و خدا قوت میگم.?
فایل دانلود نمیشه. لطفا مجدد ارسال کنید

اقا فایل دانلود نمیشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان بازمانده از لاتاری که قراره همسرشون به تنهایی به US سفر و از اونجا براشون اقدام کنن (F2A ) توجه داشته باشید که منتظر اومدن گرین کارت نشید . ویزای پرینت شده در پاسپورت بعلاوه مهر ورود بهUS (که توسط آفیسردر هنگام ورود به خاک امریکا در صفحه مقابل ویزا زده میشه) تا یک سال در حکم گرین کارته( روی ویزا هم این جمله با فونت ریز نوشته شده) و بنابراین از همون بدو ورود میتونید درخواست I-130 و I-131(پاس سفید) بدین ، درخواست ID کنید یا گواهینامه ، حساب بانکی و... ندونستن این مساله باعث شد همسرو دختر من حدود سه ماه تو امریکا بمونن درحالیکه میشد با سه هفته موندن همه این کارها انجام بشه و خوب شد وقتی متوجه شدیم همه این کارها رو با همون ویزا و مهر صفحه مقابل انجام دادیم . جالب اینکه گرین کارتشون حدود دو ماه بعد از برگشتنشون به ایران به آدرس دوستمون رسید. فقط یک بی دقتی کردیم و کپی که از ویزاشون تو ایران گرفته بودیم رو بجای کپی گرین کارت دادیم (بدون مهر ورود) که بعدا با ایمیل کپی ویزا و مهر ورود را براشون فرستادم و گفتم اشتباه شده و مدرک جدید رو جایگزین کردند. خلاصه که ما درخواست پاس سفید ، I-130 و ID رو بدون گرین کارت انجام دادیم و مشکلی هم پیش نیومد.
جا مانده لاتاری 2014 . خانم و دخترم با پاس سفید به ایران برگشتند. PD دسامبر 2014. اولین نامه NVC (اختصاص کیس نامبر) 22 اپریل 2015
تشکر کنندگان: yesorno ، moj21 ، aaraam ، shahin61
دوستان سلام
خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم. اگه عزیزی جواب دقیق و مطمئنشو بلد ممنون میشم کمک بکنه.
سوال: ما پروازمون با Qatar Airways هست که دو تا استاپ تا مقصد داریم یعنی اول به قطر و سپس به تگزاس(دالاس) و بعد از اون از دالاس به یکی از شهرهای جرجیا. که تهران تا قطر و از قطر تا دالاس با خود Qatar Airways راهبری می شه و از دالاس تا مقصد توسط American Airline راهبری میشه ولی بلیط ابتدا تا انتهای مسیر را از Qatar Airways گرفتیم. حالا امروز از یکی شنیدم که میگفت ما تا موقعی که با هواپیماهای قطری پرواز میکنیم مجاز به بردن هر نفر دو چمدان 23 کیلویی هستیم و تو پرواز دالاس تا مقصد دیگه مجاز به بردن این مقدار بار نیستیم و باید جریمه پرداخت کنیم. میخواستم ببینم این جریان صحت داره؟ آخه دفتر هواپیمایی که ما بلیطو گرفتیم میگفت از ابتدا تا انتهای مسیر میتونیم این مقدار بار رو ببریم. ضمنا برای یک بچه زیر دوسال ما چقدر بار میتونیم ببریم؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
ممنون از لطفتون دیشب همسرم واریز کرد پول گرین کارت را.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
امیدوارم تمام دوستان تو ادامه این راه موفق باشن وبهترینها رو براتون آرزو میکنم.
من هنوز باورم نمیشه،نمیدونم چرا هنوز سیس رو چک می کنم،جالبتر اینکه فایل جناب yesorno هم دانلود کردم.
قسمت،خیر،تقدیر ... هرچی بود برای من "نرفتن" بود.
مدیونید اگه حق ما جا مونده هارو از اون جهانخوارها نگیرید.
ارادتمند مهاجرسرا و تمام مهاجرسرایی ها
حامد محقق -رشت
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: Srod ، yesorno ، behjat ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Mahboy ، moj21 ، nimanoush ، aaraam ، shahin61 ، 123a
بچه ها فايل با تبلتو گوشي گاهي وقتا دان نميشه. با پي سي يا لپ تاپ تست بزنين نشد بگين توي سرور ديگه اي آپ كنم. البته فايله مرتب نيستا بهم ريختس. منتظرم خبر بدين
تشکر کنندگان: moj21 ، shahin61
(2015-10-18 ساعت 00:46)h_researcher نوشته:  امیدوارم تمام دوستان تو ادامه این راه موفق باشن وبهترینها رو براتون آرزو میکنم.
من هنوز باورم نمیشه،نمیدونم چرا هنوز سیس رو چک می کنم،جالبتر اینکه فایل جناب yesorno هم دانلود کردم.
حامد محقق -رشت

سلام دوست عزیز ، واقعا دلم میگیره که شما و دیگر دوستان مثل آقای ghoreishi از این برنامه جا موندید، حیف ، اینجا جای جوونای فعالی مثل شماست ، امیدوارم خدا راه بهتری براتون تو این مسیر باز کنه الهی آمین
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، Mahboy ، h_researcher
(2015-10-18 ساعت 00:45)habibhabib نوشته:  دوستان سلام
خیلی فوری به کمکتون نیاز دارم. اگه عزیزی جواب دقیق و مطمئنشو بلد ممنون میشم کمک بکنه.
سوال: ما پروازمون با Qatar Airways هست که دو تا استاپ تا مقصد داریم یعنی اول به قطر و سپس به تگزاس(دالاس) و بعد از اون از دالاس به یکی از شهرهای جرجیا. که تهران تا قطر و از قطر تا دالاس با خود Qatar Airways راهبری می شه و از دالاس تا مقصد توسط American Airline راهبری میشه ولی بلیط ابتدا تا انتهای مسیر را از Qatar Airways گرفتیم. حالا امروز از یکی شنیدم که میگفت ما تا موقعی که با هواپیماهای قطری پرواز میکنیم مجاز به بردن هر نفر دو چمدان 23 کیلویی هستیم و تو پرواز دالاس تا مقصد دیگه مجاز به بردن این مقدار بار نیستیم و باید جریمه پرداخت کنیم. میخواستم ببینم این جریان صحت داره؟ آخه دفتر هواپیمایی که ما بلیطو گرفتیم میگفت از ابتدا تا انتهای مسیر میتونیم این مقدار بار رو ببریم. ضمنا برای یک بچه زیر دوسال ما چقدر بار میتونیم ببریم؟

سلام ما هم با قطرایرویز اومدیم و از دوحه تا هیوستون با قطر بودیم و پرواز سوم از هیوستون به لس آنجلس با پرواز آمریکن بودیم و مقدار بارمون هم هیچ فرقی نکرد و کم و زیاد نشد ،فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: habibhabib ، moj21 ، shahin61
(2015-10-18 ساعت 02:27)behjat نوشته:  

سلام ما هم با قطرایرویز اومدیم و از دوحه تا هیوستون با قطر بودیم و پرواز سوم از هیوستون به لس آنجلس با پرواز آمریکن بودیم و مقدار بارمون هم هیچ فرقی نکرد و کم و زیاد نشد ،فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید

بهجت خانم خیلی خیلی ممنون بابت جواب خوبتون. خیالم راحت شد.
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان: behjat
سلام به دوستان عزیزم، بالاخره این دستپخت کار خودش رو کرد، و من هم میتونم خودم رو کم کم در جرگه شاغلین حساب کنم? با همان خانمی که تو خونش کار کیترینگ انجام میده مشغول همیاری هستم و تقریبا هفته ای دوبار میرم ، البته کارش خیلی زیاده و نود درصد کارهم روی دوش منه، منم که خدا نکنه کسی کاری بهم محول کنه،ا ز خودش دلسوزترم تو کار، بعداز ظهر میرم خونشون شب هم همانجا میمانم و نیمه شب از ساعت سه صبح بلند میشم و شروع به کار میکنم هربار برای ۵۰ تا ۶۰ نفر غذا درست میکنم البته غذاها مربوط به کلیمیان لس آنجلس میشه ، و کلی غذای مخصوصشون رو یاد گرفتم، اون خانم خودش روزها میره سرکار ، بنابراین من میمونمو و تمام کارها، خلاصه تا ساعت ۴،۵ بعدازظهر درگیرم بعد دوساعت طول میکشه تا با اتوبوس برگردم خونم، خدارو شکر میکنم که همین روزی رو تو این دیار غریب برام مقدر کرد، دیگه کم کم پولامو جمع میکنم تا بلیط رفت و برگشت آخر سالمو بخرم، خلاصه به خاطر یک مشت دلار? کلی دوندگی میکنم، کم کم باید برم گواهینامه هم بگیرم چون دلیوری این غذاهایی که ما درست میکنیم به اندازه ۲۴ساعت کار من پول توشه ، من که تو این سه ماهی که اومدم نهایت سعی و تلاش خودمو کردم برای پیدا کردن کار، و به این نتیجه رسیدم که بهترین درآمد تو غذا و آشپزی و دلیوریشه، این خانم هر روزی که مشتریهاش میان سفارشاشونو میگیرن حداقل بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار پول میگیره، هر بار دلیوری ۷۰ دلار از مردم میگیره که دوستانش که ماشین دارن این پول نصیب اونا میشه بعدا شاید خودم همین کار رو کردم، چرا که نه? برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و مطمین هستم که خدا نگاهشو از من برنمیداره، از شما هم همینطور الهی آمین.......راستی ما بعد دوهفته که آی دی کارتمون نیومد رفتیم دوباره تقاضا دادیم در عرض دوهفته دوسری با دو عکس متفاوت برامون آی دی کارت آمده???حالا هرکدوم دوتا آی دی کارت داریم
(2015-10-18 ساعت 02:40)habibhabib نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 02:27)behjat نوشته:  

بهجت خانم خیلی خیلی ممنون بابت جواب خوبتون. خیالم راحت شد.

خواهش میکنم فقط باید دالاس بارتونو تحویل یگیرید و به دفتر آمریکن ایرلاینز تحویل بدید و سریع خودتونو به پرواز بعدی برسونید تا از پرواز جانمونید ما انقدر این کارمون و کارهای مهاجرتیمون طول کشید که از پرواز سوم جا موندیم، و بقیه داستان که قبلا توضیح دادم سفر به سلامت
تشکر کنندگان: moj21 ، shahin61
(2015-10-18 ساعت 02:53)behjat نوشته:  سلام به دوستان عزیزم، بالاخره این دستپخت کار خودش رو کرد، و من هم میتونم خودم رو کم کم در جرگه شاغلین حساب کنم? با همان خانمی که تو خونش کار کیترینگ انجام میده مشغول همیاری هستم و تقریبا هفته ای دوبار میرم ، البته کارش خیلی زیاده و نود درصد کارهم روی دوش منه، منم که خدا نکنه کسی کاری بهم محول کنه،ا ز خودش دلسوزترم تو کار، بعداز ظهر میرم خونشون شب هم همانجا میمانم و نیمه شب از ساعت سه صبح بلند میشم و شروع به کار میکنم هربار برای ۵۰ تا ۶۰ نفر غذا درست میکنم البته غذاها مربوط به کلیمیان لس آنجلس میشه ، و کلی غذای مخصوصشون رو یاد گرفتم، اون خانم خودش روزها میره سرکار ، بنابراین من میمونمو و تمام کارها، خلاصه تا ساعت ۴،۵ بعدازظهر درگیرم بعد دوساعت طول میکشه تا با اتوبوس برگردم خونم، خدارو شکر میکنم که همین روزی رو تو این دیار غریب برام مقدر کرد، دیگه کم کم پولامو جمع میکنم تا بلیط رفت و برگشت آخر سالمو بخرم، خلاصه به خاطر یک مشت دلار? کلی دوندگی میکنم، کم کم باید برم گواهینامه هم بگیرم چون دلیوری این غذاهایی که ما درست میکنیم به اندازه ۲۴ساعت کار من پول توشه ، من که تو این سه ماهی که اومدم نهایت سعی و تلاش خودمو کردم برای پیدا کردن کار، و به این نتیجه رسیدم که بهترین درآمد تو غذا و آشپزی و دلیوریشه، این خانم هر روزی که مشتریهاش میان سفارشاشونو میگیرن حداقل بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار پول میگیره، هر بار دلیوری ۷۰ دلار از مردم میگیره که دوستانش که ماشین دارن این پول نصیب اونا میشه بعدا شاید خودم همین کار رو کردم، چرا که نه? برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و مطمین هستم که خدا نگاهشو از من برنمیداره، از شما هم همینطور الهی آمین

خب خدارو شکر. خیلی خوشحال شدم. با اینکه از قطار 2015 جا موندم ولی همچنان به صورت نامحسوس پیگیر روند کارای دوستان از این تاپیک هستم و خوشحال میشم که تعدادی از دوستانم بالاخره از این وضعیت موجود رها شدند.
براتون موفقیتهای بیشتر و متوالی رو ارزو میکنم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: nimashariat ، Pariba ، behjat ، Mahboy ، moj21 ، k1_m_1358 ، darkmatter ، برنا ، alireza051@gmail.com ، Memolk ، sad_sad ، Kia robani ، shahin61 ، Hopeman ، 123a
(2015-10-18 ساعت 02:23)behjat نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 00:46)h_researcher نوشته:  امیدوارم تمام دوستان تو ادامه این راه موفق باشن وبهترینها رو براتون آرزو میکنم.
حامد محقق -رشت

سلام دوست عزیز ، واقعا دلم میگیره که شما و دیگر دوستان مثل آقای ghoreishi از این برنامه جا موندید، حیف ، اینجا جای جوونای فعالی مثل شماست ، امیدوارم خدا راه بهتری براتون تو این مسیر باز کنه الهی آمین
ممنونم از لطفتون،ما از شما کلی انگیزه گرفته بودیم اما نشد خرجش کنیم.
آرزو میکنم موفق و سربلند باشید.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، sad_sad ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، shahin61 ، 123a
(2015-10-17 ساعت 19:40)behzadsh نوشته:  
(2015-10-17 ساعت 11:49)behzadsh نوشته:  سلام به همگی .... از یکی از دوستان شنیدم که اگه تو فرودگاه به افیسر بگی که جایی رو واسه اقامت اولیه نداری و پول کافی هم همرات نداری و بهشون ثابت بشه که پول کافی نداری یه جا رو معرفی میکنند واسه اقامت بدون دریافت هزینه ... ایا این مطلب درسته؟؟؟

یه بزرگوار جواب منو بده لطفا ... Smile

مطمئن هستيد كه اون كسي كه اين راهنمايي را كرده واقعاً دوست بوده بوده چون از همون فرودگاه برميگردونندتون
تشکر کنندگان: shahin61 ، 123a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان