کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان
من و همسرم 8 روزه وارد امریکا شدیم
سوشیال من که فرد برنده ام امروز رسید ولی برای شوهرم نیومد
علتش رو کسی میدونه؟
الان باید بریم اداره سوشیال پیگیری کنیم یا صبر کنیم؟

تشکر کنندگان: victor2016
(2015-10-27 ساعت 07:32)سپید زمان نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم ۸ روزه وارد آمریکا شدیم
سوشیال من که فرد برنده ام امروز رسید ولی برای شوهرم نیومد
علتش رو کسی میدونه؟
الان باید بریم اداره سوشیال پیگیری کنیم یا صبر کنیم؟

سلام
براي ما هم همينطور شد و دومرتبه هم رفتيم اداره سوشال و كامپيوترشون را چك كردند بار اول مشكلي داشت كه گفتند تا چهار هفته و بار دوم گفتند مشكل حل شده و تا دوهفته ديگه مياد
در هرصورت همانطور كه دوستان در پست هاي قبلي اشاره كردند اگر پيگيري كنيد ضرري ندارد و حداقل خيال خودتون راحت ميشه ضمناً سوشال يكي از إدارتي هست كه به خوبي پاسخگو هستند
تشکر کنندگان: victor2016
تشکر کنندگان:
(2015-10-26 ساعت 08:30)ariana80 نوشته:  دوستان
من امروز 165$ رو پرداخت کردم و بدون مشکل پرداخت شد و receipt گرفتم و اکانت هم در سایت uscis ایجاد کردم ولی وقتی برای چک ان در my case وارد میکنم خطا میدهد ایا کسی نظری دارد؟

مى شه بگيد receipt که گرفتيد چند رقمى است و وچطور اين رسيد رو دريافت کرديد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیزم امروز بعد از سه ماه و نیم گرین کارت ما به دستمون رسید، ما تو فرودگاه آدرس جدید دادیم، بعداز دوماه دوباره آدرسمونو عوض کردیم ولی بعد دیدیم رفته همون آدرس دومی که داده بودیم که اون دوستمون از اون خونه رفته بود بالاخره با پست برامون پستش کردند و امشب دیدیمش ، همراهش یک نامه خوش آمد به آمریکا هم بود بالاخره همه مدارکمون کامل شد حتی آی دی کارت که دوسری داریم??، کار هم که الحمدالله موقتا ماهی سه چهار بار میرم کیترینگ، فعلا اوضاع خوبه، البته شاید تا چندماه دیگه که دخترم بره ونکوور ما هم تغییر ایالت بدیم و بریم سیاتل، شاید از اول هم اشتباه کردم که نرفتم سیاتل ، که حالا مجبور نباشم جامو عوض کنم و دوباره روز از نو، روزی از نو ولی اشکال نداره، اینا همش تجربست، تو این یکی دوهفته دو تا زوج از دوستان مهاجرسرایی آمدن لس آنجلس که با یک زوج که دخترشون عضو مهاجرسراست قرار گذاشتیم آمدند خونمون کمی راهنمایی از دستمون براومد انجام دادم، اینجوری میتونیم سختی روزای اول رو برای همدیگه کمتر کنیم، من همه جوره در خدمت دوستان لس آنجلسی هستم ، امیدوارم موفق باشید،
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-10-27 ساعت 06:36)hu24505 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 02:03)Srod نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 01:38)atefeh60 نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 22:43)Srod نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 22:22)atefeh60 نوشته:  سلام هیچکی جواب منو نمیدونه؟

من چندان سر در نمیارم از این سیستمشون ولی طبق نوشته سایت خودشون از این سایت میشه پیگیری کرد:
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
و البته دوستانی هستن که تا من جواب میدم میان منو تصحیح میکنن، تا الان کسی جواب نداده سوال شما رو ولی من نوشتم که دوستان تصحیح کننده پیداشون شه شاید شما جواب بگیرین Big Grin
ممنون دوست عزیز من موقع پرداخت پول فقط یه ایمیل برام اومد که چیزی به عنوان receipt number نداره

طبق نوشته خودشون، اداره مهاجرت برای شما نامه ای فرستاده به اسم Noticed Of Action یا Form I-797C که توی اون نامه شما میتونین Receipt Number رو پیدا کنین
The receipt number consists of three letters-for example, EAC, WAC, LIN, SRC, NBC, MSC or IOE-and ۱۰ numbers. You can find it on notices of action USCIS has sent you.
نوشته که با سه تا حرف شروع میشه و ۱۰ تا شماره در ادامه داره

بازم عرض میکنم این چیزیه که من از سایت اداره مهاجرت خوندم و شخصا هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم،

سلام
منم چنین مشکلی داشتم ولی از طریق Contact Us میل زدم و گفتم من Receipt Number رو ندارم و یک روز بعد برام میل کردن
سلام اگر ممکن هست ذوست عزیز مسیری که ایمیل زذیذ را با جزیئات بفرمایید
تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363
(2015-10-27 ساعت 08:49)shabghazal نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 06:36)hu24505 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 02:03)Srod نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 01:38)atefeh60 نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 22:43)Srod نوشته:  من چندان سر در نمیارم از این سیستمشون ولی طبق نوشته سایت خودشون از این سایت میشه پیگیری کرد:
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
و البته دوستانی هستن که تا من جواب میدم میان منو تصحیح میکنن، تا الان کسی جواب نداده سوال شما رو ولی من نوشتم که دوستان تصحیح کننده پیداشون شه شاید شما جواب بگیرین Big Grin
ممنون دوست عزیز من موقع پرداخت پول فقط یه ایمیل برام اومد که چیزی به عنوان receipt number نداره

طبق نوشته خودشون، اداره مهاجرت برای شما نامه ای فرستاده به اسم Noticed Of Action یا Form I-797C که توی اون نامه شما میتونین Receipt Number رو پیدا کنین
The receipt number consists of three letters-for example, EAC, WAC, LIN, SRC, NBC, MSC or IOE-and ۱۰ numbers. You can find it on notices of action USCIS has sent you.
نوشته که با سه تا حرف شروع میشه و ۱۰ تا شماره در ادامه داره

بازم عرض میکنم این چیزیه که من از سایت اداره مهاجرت خوندم و شخصا هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم،

سلام
منم چنین مشکلی داشتم ولی از طریق Contact Us میل زدم و گفتم من Receipt Number رو ندارم و یک روز بعد برام میل کردن
سلام اگر ممکن هست ذوست عزیز مسیری که ایمیل زذیذ را با جزیئات بفرمایید

دوست عزيز
خيلي راحت به هركدام از روشها كه ثبت نام كرديد (قديم يا جديد )
به همان وب سايت برويد و بالاي صفحه را نگاه كنيد و contact us را پيدا كنيد و وقتي روي ان كليك ميكنيد مشخصات خود را وارد كنيد و در قسمت پايين يك باكس هست كه نوشته briefly describe ميتونيد سئوال خود را در اين قسمت بنويسيد
البته پيشنهاد من اين است كه متن را از قبل در جاي ديگري تايپ كنيد و فقط كپي و پست كنيد چون زمان بسيار كمي داريد كه پيغام را وارد كنيد و خيلي سريع تايم أوت ميشود
تشکر کنندگان: aaraam
دوستان به نظر شما روز ورود فرق میکنه اگه اول یا آخر هفته باشه؟؟
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان:
(2015-10-27 ساعت 07:31)Kia robani نوشته:  
من امروز 165$ رو پرداخت کردم و بدون مشکل پرداخت شد و receipt گرفتم و اکانت هم در سایت uscis ایجاد کردم ولی وقتی برای چک ان در my case وارد میکنم خطا میدهد ایا کسی نظری دارد؟

رسید گرفته شده 13 کاراکتر است 3 حرف اول و 10 رقم عدد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: hilda60
دوستان پرداخت جديد ١٦٥ دلاربراي گرين كارت قابل پيگيري هست؟؟ريسيپي كه ميده قابل پيگيري نيس!!

F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
سلام دوستان من و شوهر جان ده روزي ميشه كه رسيديم سن ديگو جاي شما خالي جاي خوش آب و هواييه ولي يه سري نگراني ها نميزاره به آدم درست حسابي خوش بگذره ما تو فرودگاه تغيير ادرس داشتيم كه البته تو خود سن ديگو بود و به اداره سوشوال هم همون آدرس رو داديم امروز بعد از هشت روز با مراجعه به اداره سوشوال شماره ssn رو گرفتيم ولي خانومي كه متصدي بود و يه كمي كه چه عرض كنم خيلي كند ذهن به نظر مي اومد گفت براي گرفتن كارت ده دوازده روز ديگه بياين همين اداره و ما براتون پست نميكنيم كه خيلي عجيبه تا حالا كسي به اين مورد برخورده؟ اگه كسي به من لطف كنه و جواب بده شوهري رو از دست نگراني هاي عجيب همسرش نجات ميده?? ما يك هفته اي هست كه خونه اجاره كرديم و وقتي به خانوم افيسر اداره سوشوال گفتيم گفت لازم نيست آدرس جديد بديم به نظرتون ما درست نفهميديم يا اون منظور ما رو نفهميده؟؟ و اينكه ما تغيير آدرس جديد و داءمي رو به چه جاهايي بايد اعلام كنيم شنيدم كه تا ده روز بايد به اداره هايي اعلام كرد كه در غير اينصورت مشكل پيش مياره . لطفاً اگه كسي اطلاعاتي داره به من بگه و خانواده اي رو از نگراني نجات بده چون ما داريم به ده روز ميرسيم . در ضمن به محض اينكه سرم خلوت بشه سفر نامه مينويسم كه فكر ميكنم جزو سفرنامه هاي جالب بشه
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
تشکر کنندگان: victor2016 ، behjat ، h_researcher
(2015-10-27 ساعت 13:09)ariana80 نوشته:  

رسید گرفته شده 13 کاراکتر است ۳ حرف اول و ۱۰ رقم عدد
من هم چند بار تو فریوم پیام گذاشتم و طرح مشکل کردم اما ظاهرا کسی نتونسته شماره با IOE رو بگیره و همه جدیدها بلا تکلیف هستندو منتظر نشستن که گرین کارت خودش بیاد در صورتیکه تجربه بعضی دوستان هست که بعد از یکسال هنوز گرین کارت ندارن و ویزاشون تمدید شده یکسال دیگه تا گرین کارت بیاد
در انتظار قبولی
(2015-10-27 ساعت 08:40)behjat نوشته:  سلام دوستان عزیزم امروز بعد از سه ماه و نیم گرین کارت ما به دستمون رسید، ما تو فرودگاه آدرس جدید دادیم، بعداز دوماه دوباره آدرسمونو عوض کردیم ولی بعد دیدیم رفته همون آدرس دومی که داده بودیم که اون دوستمون از اون خونه رفته بود بالاخره با پست برامون پستش کردند و امشب دیدیمش ، همراهش یک نامه خوش آمد به آمریکا هم بود بالاخره همه مدارکمون کامل شد حتی آی دی کارت که دوسری داریم??، کار هم که الحمدالله موقتا ماهی سه چهار بار میرم کیترینگ، فعلا اوضاع خوبه، البته شاید تا چندماه دیگه که دخترم بره ونکوور ما هم تغییر ایالت بدیم و بریم سیاتل، شاید از اول هم اشتباه کردم که نرفتم سیاتل ، که حالا مجبور نباشم جامو عوض کنم و دوباره روز از نو، روزی از نو ولی اشکال نداره، اینا همش تجربست، تو این یکی دوهفته دو تا زوج از دوستان مهاجرسرایی آمدن لس آنجلس که با یک زوج که دخترشون عضو مهاجرسراست قرار گذاشتیم آمدند خونمون کمی راهنمایی از دستمون براومد انجام دادم، فرداهم یک زوج جوان دیگه همان عضو گروه به نام ،دانشجو که یکبارهم تو ارمنستان همدیگرو دیده بودیم قراره بریم سانتا مونیکا لب دریا ببینمشون، کمی دورهم باشیم، اینجوری میتونیم سختی روزای اول رو برای همدیگه کمتر کنیم، من همه جوره در خدمت دوستان لس آنجلسی هستم ، امیدوارم موفق باشید،
سلام به همه ى دوستان عزيز , بخصوص بهجت خانم
بهجت جان, من شما را به عنوان يک نمونه و الگو مى شناسم, انشالا که هميشه موفق باشى, اميدوارم يک روزى بتونم شما را از نزديک ملاقات کنم. RolleyesShyRolleyes
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، victor2016
(2015-10-27 ساعت 16:09)sad_sad نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 13:09)ariana80 نوشته:  

رسید گرفته شده 13 کاراکتر است ۳ حرف اول و ۱۰ رقم عدد
من هم چند بار تو فریوم پیام گذاشتم و طرح مشکل کردم اما ظاهرا کسی نتونسته شماره با IOE رو بگیره و همه جدیدها بلا تکلیف هستندو منتظر نشستن که گرین کارت خودش بیاد در صورتیکه تجربه بعضی دوستان هست که بعد از یکسال هنوز گرین کارت ندارن و ویزاشون تمدید شده یکسال دیگه تا گرین کارت بیاد

دوست عزيز، به ايميل تاييديه که بعد ارسال پول دستتون مي رسه نگاه کنيد يک شماره تلفن و دو تا شماره داره، فکر کنم بعد رسيدن به آمريکا اگه کارت يکي دو هفته اي نيومد با زنگ زدن به اون شماره (800-375-5283) (8003755283) و با دادن شماره هاي که تو ايميل داده شده، ميتوان پيگير کار بود. موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: hilda60 ، victor2016
سلام به همه رفقا !!

چقدر حس خوبیه که میام اینجا و دوباره اسمای شمارو میبینم.شمایی که دیگه درگیر زندگیه جدیدتون شدید.
از ته دل امیدوارم که موفق باشید و همیشه لبتون خندون....

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان