کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوست عزیز شارژر های موبایل و لپتاپ امروزی با برق همه جای دنیا (100 تا 240 ولت) کار میکنه و اگر از ایران با خودتون آوردید فقط کافیه تبدیل دوشاخه اش رو بخرید نه خود شارژر رو. (البته اگر دوست داشته باشید).
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: mojgan m ، Mahboy ، alirezanz ، dd7472003 ، A2000
(2015-10-27 ساعت 06:36)hu24505 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 02:03)Srod نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 01:38)atefeh60 نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 22:43)Srod نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 22:22)atefeh60 نوشته:  سلام هیچکی جواب منو نمیدونه؟

من چندان سر در نمیارم از این سیستمشون ولی طبق نوشته سایت خودشون از این سایت میشه پیگیری کرد:
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do
و البته دوستانی هستن که تا من جواب میدم میان منو تصحیح میکنن، تا الان کسی جواب نداده سوال شما رو ولی من نوشتم که دوستان تصحیح کننده پیداشون شه شاید شما جواب بگیرین Big Grin
ممنون دوست عزیز من موقع پرداخت پول فقط یه ایمیل برام اومد که چیزی به عنوان receipt number نداره

طبق نوشته خودشون، اداره مهاجرت برای شما نامه ای فرستاده به اسم Noticed Of Action یا Form I-797C که توی اون نامه شما میتونین Receipt Number رو پیدا کنین
The receipt number consists of three letters-for example, EAC, WAC, LIN, SRC, NBC, MSC or IOE-and ۱۰ numbers. You can find it on notices of action USCIS has sent you.
نوشته که با سه تا حرف شروع میشه و ۱۰ تا شماره در ادامه داره

بازم عرض میکنم این چیزیه که من از سایت اداره مهاجرت خوندم و شخصا هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم،

سلام
منم چنین مشکلی داشتم ولی از طریق Contact Us میل زدم و گفتم من Receipt Number رو ندارم و یک روز بعد برام میل کردن
دوست عزیز
شما تو بخش contact us , تو کدوم قسمتش رفتید و ایمیل فرستادید؟

(2015-10-27 ساعت 01:38)atefeh60 نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 22:43)Srod نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 22:22)atefeh60 نوشته:  سلام هیچکی جواب منو نمیدونه؟

من چندان سر در نمیارم از این سیستمشون ولی طبق نوشته سایت خودشون از این سایت میشه پیگیری کرد:
و البته دوستانی هستن که تا من جواب میدم میان منو تصحیح میکنن، تا الان کسی جواب نداده سوال شما رو ولی من نوشتم که دوستان تصحیح کننده پیداشون شه شاید شما جواب بگیرین Big Grin
ممنون دوست عزیز من موقع پرداخت پول فقط یه ایمیل برام اومد که چیزی به عنوان receipt number نداره

طبق نوشته خودشون، اداره مهاجرت برای شما نامه ای فرستاده به اسم Noticed Of Action یا Form I-797C که توی اون نامه شما میتونین Receipt Number رو پیدا کنین
The receipt number consists of three letters-for example, EAC, WAC, LIN, SRC, NBC, MSC or IOE-and ۱۰ numbers. You can find it on notices of action USCIS has sent you.

بازم عرض میکنم این چیزیه که من از سایت اداره مهاجرت خوندم و شخصا هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم،

سلام
منم چنین مشکلی داشتم ولی از طریق Contact Us میل زدم و گفتم من Receipt Number رو ندارم و یک روز بعد برام میل کردن
دوست عزیز
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2015-10-23 ساعت 13:10)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان
كسي تجربه سفر به كانادا با اين ويزاي مهر خورده داره تا قبل از رسيدن گرين كارت به دستمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برام خيلي مهمه كه بدونم !
ما از نيويورك وارد شديم و باورم نميشد اينقدر راحت و بدون سوال و جواب باشه! حتي با اينكه من تو فرم گمرك نوشته بودم كه بالاي ده هزارتا پول همراه داريم ، ازم راجع بعه پول سوال نكرد ! فقط افيسر پاكتهاي زرد و گرفت و توي صفحه ويزا براي هر كدوممون مهر زد با تاريخ ٢١ اكتبر ! همين !
من شنيده بودم سوال و جواب مبكنن و ميبرنت يه اتاق ديگه وقتي پاكتهاي زرد و تو دستمون ببينن ولي هيچ اينطور نبود و دقيقا مثل همه كشورهاي ديگه كه پ
پاس كنترل داره بود!
فقط من آخرش از افيسر پرسيدم كه ميتونم با اين ويزا برم كانادا و برگردم كه گفت بله البته! اين ويزا و اين مهري كه من الان زدم از تاريخ امروز به مدت يكسال حكم گرين كارت و براتون داره و ميتونين برين و بياين ! ولي اينجا دارم سوال ميكنم چون ميترسم قانون كانادا اجازه ورود با ويزاي مهر خورده رو نداشته باشه و فقط با كرين كارت بشه بدونه ويزاي كانادا رفت و آمد كرد !
ازتون ممنون ميشم اگه كسي تجربه رفتن به كانادا با اين ويزاي مهر خورده داره و بهم بگه !

كسي تجربه سفر به كانادا با اين ويزاي مهر خورده داره تا قبل از رسيدن گرين كارت به دستمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان این سوال منم هست لطفاً یه نفر که تجربه داره راهنمایی کنه ، ممنونم Smile
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان:
سلام به همگى
ما حدود يك ماه ديگه عازم هستيم ، با توجه به پست هاى قبلى دوستان در مورد داشتن سوابق بيمه خودرو در ايران دارم اين سوابق را از بيمه هاى مخنلف جمع ميكنم جهت ترجمه . سوالى كه داشتم اينه كه بايد ترجمه ها به تاييد وزارت دادگسترى و وزارت امور خارجه برسه يا كه نه ؟ و ديگرى اينكه اصلاً اين سوابق جهت تخفيف بيمه ماشين قابل قبول هست ويا خير ؟
ممنون از راهنمايى شما
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 17:06)ریحانا نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 21:15)Jefferson نوشته:  دوستان گرامی با درود فراوان و خوش آمد گویی برای ورود به آمریکا
سوال من درمورد آخرین زمان ورود به آمریکاست و پروسه ویزای بنده و پاس سفید
ویزای خانمم و ۲ فرزندام تا 17 دسامبروقت داره چه مدت قبل از این تاریخ میتونن وارد بشن که مدیکالهاشونم باطل نشه؟
خانم بنده قبل از دریافت گرین کارت میتونه اونجا برام اپلای کنه؟(بخاطرطولانی شدن کلیرنس و رسیدن به 30 سپتامبرویزای من اوکی نشد)یا بعدازدریافت گرین کارت؟
پروسه دریافت ویزای من چقدرطول خواهدکشید؟ازطریق کیس خانوادگی میشه؟با توجه به اینکه محل اقامتشون کلرادو است و ایالت کم جمعیتی است آیا پروسه زودتراز بقیه ایالتها انجام نمیشه؟
با توجه به اینکه دست چپ همسرم فلجه و با داشتن فرزند شیرخوار و یه دختر ۷ ساله زندگی تنها فوق العاده برایشان سخته میتونن پس از دریافت گرین کارتاشون درخواست پاس سفید بدن و بمدت ۲ سال برگردن ایران تا نوبت من بشه؟؟؟؟؟ و هزینه اپلای برای بنده و درخواست پاس سفید چند دلاره؟؟؟
عاجزانه خواهشمندم دوستان عزیزی که اطلاعات دقیق دارند بنده را راهنمایی فرمایند بخدا در استرس شدید هستم برای خانمم و بچه هام.بینهایت سپاسگذارم

دوست عزیز متاسفم ویزاتونو نگرفتید ولی باز در مقایسه با خیلی ها در موقعیت بهتری هستید امیدوارم این انتظار کوتاه بشه:
۱- تا روز انقضای ویزا فرصت دارید وارد خاک آمریکا شویدکه این تاریخ براساس مدیکالتون محدودشده- بهتره حداقل چندروز زودتر تشریف ببرند بهرحال احتمال تاخیر و کنسلی پرواز و هزار و یک احتمال دیگه نباید این شانس را از بین بببره.
۲-شنیدم تا یکسال و نیم طول میکشه ولی دنبال این موضوع نبوده و فقط اتفاقی متوجه شدم از دوستان با شرایط مشابه بپرسید.
۳- برای پاس سفید میتونند اقدام کنند که من هم هنوز درحد تئوری میدونم و هنوز نرفتم و خلاصه آن:
دو فرم I131 وG1145 هستند که در این لینک که برسید به رنگ قرمز هایپرلینک شده هستند :
http://www.uscis.gov/i-131 دانلود و پرینتش کنید برای هر نفر (همسر و هر دو فرزند)با خودکارمشکی تکمیل کنید
عکس های پشت نویسی شده (با درج نام و نام خانوادگی و Anumber همونی که در ویزا مشخص شدمه و سه شماره متوالی برای همسر و فرزندانتون هست را پشت عکسها بنویسید - (البته بعضی گفتند نیاز به عکس نیست بعضی گفتند دو تا بعضی سه تا که بهتره حاشیه امنیت را درنظر گرفت و عکس هم گذاشت چون بدلیل کسری مدارک ممکنه نامه برگشت و پروسه لازم بشه دوباره تکراربشه)
کپی بلیط های برگشت که نشاندهنده اینکه عجله دارید تا پروسه پاس سفید زودتر انجام شود.
مانی اردر که بابت همسر 445 دلار و هر یک از فرزندان 360 دلاره که برای هریک جداگانه رسید میگیرید( کنارهرسوپرمارکت بزرگ مانی اردر رامیتونید تهیه کنید که سه قسمت داره (اسم و امضا و آدرس و در پایین آن هم مینویسید: "u.s. Department of Homeland Security"
کپی صفحه اول پاسپورتها
کپی ویزاها بعد از مهرورود خوردن در خاک آمریکا
برای هرنفر اول فرم G بعد فرمI131 , روی فرمها هم بالا سمت راست بنویسیدEXPEDITE برای سرعت دادن به پروسه
بعد به یک اداره پست USPS مراجعه میکنید که در گوگل با درج عبارتش میتونید نزدیکترین مکان را پیدا کنید.
تاکید میشه برای هرنفر مدارک و رسیدشون باهم در یک کاور بگذارید مثلا اگر مانی اردر یکی از فرزندان در کاور همسرباشه بخاطر مبلغ کمترش ممکنه گیج بزنند و برگردانند
همه کاورها در یک پاکت EXPRESS بگذارید و روی آن آدرس فرستنده(خودتان) و آدرس گیرنده که در سایت برای http://www.uscis.gov/i-131-addresses هر ایالت و بنا به نوع پست متفاوته مشخص هست را بنویسید باز از کارمند پست درباره مدارک و آدرس بپرسید تا همه چیز درست باشد.
منتظر میمانید تا یک ایمیل (چون فرمG را پرکردید براتون ایمیل تایید دریافت مدارک خواهد آمد و بعد از مدتی هم نامه ای که حاوی زمان و مکان برای انجام انگشت نگاری که در این زمان باید حتما افراد حاضرشوند که البته ظاهرا دوستانی بودند زودتر ازآن وقت رفته و کارشون انجام شده است.

۳- و سوال آخرهم هرایالت متفاوت با بقیه هست من شخصا برای ایالت کالیفرنیا دو ماه زمان گذاشتم برای پاس سفید تا روز انگشت نگاری باشند کافیه و بعد به آدرسی که دادند میل می شود.برای گرین کارت هم رنج متفاوتی داشته ولی سایتش گفته بعد از 45 روز پیگیری کنید ولی معمولا دراین طول مدت دوستان اغلب گرین کارتشونو گرفتند.
آفرین به همسرتون و مطمئنا از پسش بر خواهد آمد فقط سعی کنید تا جایی که میشه کارها را از اینجا هندل کنید مثلا آماده کردن مدارک و مطالعه این سایت و نکته برداری و مطلع نمودن ایشان از کل فرایند میتونید کمکشون باشید.- موفق باشید

مطالب خيلي كامل بود فقط يك مورد را اصلاح كنم و اينكه نيازي به عكس نيست و در دستورالعمل هم نوشته شده كه عكس و انگشت نگاري بصورت هم زمان در دفاتر ايميگريشن انجام خواهد گرفت
ما مدارك را بدون عكس فرستاديم و پذيرفته شد اين موضوع را به اين دليل ميگم كه عكس گرفتن اينجا دردسرهاي خودش را دارد
دوم اينكه ماني اردر را از خود اداره پست هم ميتوانيد تهيه كنيد فقط كافيست به اپراتور بگوييد ماني اردر به چه مبلغي نياز داريد و اگر اشتباه نكنم دو و نيم دلار بابت هر ماني اردر كامزد ميگيرند كه در قسمت بالا و پايين ادرس خودتون و اداره ايميگريشن را مينويسيد و قسمت پايين را جدا ميكنيد و در پاكت ميگذاريد و قسمت بالا را نزد خود نگه داريد و حتماً گيرنده را بصورت كامل بنويسيد نه بصورت مخفف
تشکر کنندگان: Mahboy ، ریحانا ، A2000
(2015-10-29 ساعت 00:03)victor2016 نوشته:  دوست عزیز شارژر های موبایل و لپتاپ امروزی با برق همه جای دنیا (100 تا 240 ولت) کار میکنه و اگر از ایران با خودتون آوردید فقط کافیه تبدیل دوشاخه اش رو بخرید نه خود شارژر رو. (البته اگر دوست داشته باشید).

مرسی از راهنماییتون دوست عزیز. فروشگاه wallgreens, lowe's رو چک کردم نداشتن. شارژر گوشی که ضروری بود رو خریدم ولی برای لب تاپ همچنان دارم سرچ میکنم. ی مبدل از ی دوست خوب برای امروز قرض گرفتم. امیدوارم زودتر پیدا کنم. منم که پای پیاده و با اتوبوس جا به جا میشم خیلی خسته میشم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 03:59)mojgan m نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 00:03)victor2016 نوشته:  دوست عزیز شارژر های موبایل و لپتاپ امروزی با برق همه جای دنیا (100 تا 240 ولت) کار میکنه و اگر از ایران با خودتون آوردید فقط کافیه تبدیل دوشاخه اش رو بخرید نه خود شارژر رو. (البته اگر دوست داشته باشید).

مرسی از راهنماییتون دوست عزیز. فروشگاه wallgreens, lowe's رو چک کردم نداشتن. شارژر گوشی که ضروری بود رو خریدم ولی برای لب تاپ همچنان دارم سرچ میکنم. ی مبدل از ی دوست خوب برای امروز قرض گرفتم. امیدوارم زودتر پیدا کنم. منم که پای پیاده و با اتوبوس جا به جا میشم خیلی خسته میشم

دوست عزيز
در خيلي از شهر هاي أمريكا فروشگاه هايي هست به اسم micro centre كه اگر تشريف ببريد ميتونيد تبديل يا كابل از پريز تا اداپتور را تهيه كنيد
اين فروشگاه ها تمام قطعات كامپيوتر را دارند
تشکر کنندگان: Mahboy ، mojgan m ، alirezanz
(2015-10-29 ساعت 02:00)samane1363 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 01:38)atefeh60 نوشته:  [quote='Srod' pid='676204' dateline='1445883188']

سلام
دوست عزیز

سلام آخرین جواب برای پرداخت هایی که شماره receipt number دریافت نکردند

The Electronic Immigration System did not provide a receipt number upon payment of the USCIS Immigrant Fee between August 31, 2015 and October 23, 2015.

You should receive your green card (Permanent Resident Card) within 60 days of your entry into the United States or within 60 days after your USCIS Immigrant Fee is received (whichever occurred later)
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: Kia robani ، alirezanz
(2015-10-29 ساعت 02:57)Srod نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 02:26)behrayan نوشته:  سلام به همگى
ما حدود يك ماه ديگه عازم هستيم ، با توجه به پست هاى قبلى دوستان در مورد داشتن سوابق بيمه خودرو در ايران دارم اين سوابق را از بيمه هاى مخنلف جمع ميكنم جهت ترجمه . سوالى كه داشتم اينه كه بايد ترجمه ها به تاييد وزارت دادگسترى و وزارت امور خارجه برسه يا كه نه ؟ و ديگرى اينكه اصلاً اين سوابق جهت تخفيف بيمه ماشين قابل قبول هست ويا خير ؟
ممنون از راهنمايى شما

سلام به شما
فکر نمیکنم سوابق بیمه ایران اینجا ارزشی داشته باشه
میتونم بگم وقتی وارد آمریکا میشید غیر از سن تون همه چیز صفر میشه Smile
من ترجمه كردم بدون مهر دادگستري و اينجا بوسيله همون سوابق بيمه ايرانمون حدودا بيمه ١٦٠٠ داري من شد ٩٠٠ دلار
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: behrayan ، aaraam ، alirezanz ، A2000
Man 26 oct amadam va 1 kg zereshk va 3 mesghal zaferan avordam va moshkeli nabod ma ny
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان: alirezanz
(2015-10-29 ساعت 02:01)SAAM_60 نوشته:  
ما از نيويورك وارد شديم و باورم نميشد اينقدر راحت و بدون سوال و جواب باشه! حتي با اينكه من تو فرم گمرك نوشته بودم كه بالاي ده هزارتا پول همراه داريم ، ازم راجع بعه پول سوال نكرد ! فقط افيسر پاكتهاي زرد و گرفت و توي صفحه ويزا براي هر كدوممون مهر زد با تاريخ ٢١ اكتبر ! همين !
فقط من آخرش از افيسر پرسيدم كه ميتونم با اين ويزا برم كانادا و برگردم كه گفت بله البته! اين ويزا و اين مهري كه من الان زدم از تاريخ امروز به مدت يكسال حكم گرين كارت و براتون داره و ميتونين برين و بياين ! ولي اينجا دارم سوال ميكنم چون ميترسم قانون كانادا اجازه ورود با ويزاي مهر خورده رو نداشته باشه و فقط با كرين كارت بشه بدونه ويزاي كانادا رفت و آمد كرد !
ازتون ممنون ميشم اگه كسي تجربه رفتن به كانادا با اين ويزاي مهر خورده داره و بهم بگه !
از لحاظ قانونی اون ویزای مهر خورده تا یکسال حکم گرین کارت رو داره. اما دوستان با سابقه تر در صفحات گذشته تاکید کرده بودن که باهاش نمیشه کانادا رفت. یکی از اعضای اینجا هم لب مرز کانادا برگشت خورده بود.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: ed2008 ، aaraam
(2015-10-28 ساعت 16:17)titi_spring64 نوشته:  سلام دوستان بلاخره گذر منم بعد دو سال به اینجا خورد اولش این تاپیکو خیلی دوست داشتمو برا اومدن داخلش لحظه شماری میکردم ولی با ندادن ویزا به همسرم واقعن دیگه رمقی برام نمونده بلاخره تصمیم برای رفتن بدون همسرمو گرفتم ولی اصلن حالو حوصله خوندن این همه صفحرو ندارم یه لطفی میکنین بگین به غیر 165 دلار برای گرین کارت دیگه چه کار هایی باید انجام بدم ؟ایا برای ssn لازمه جایی تقاضا داده بشه و اینکه شما بین پرواز قطر و الاتحاد کدومو پیشنهاد میدین ؟و اینکه ت. اداره مهاجرت در بدو ورود چه سوالاتی میپرسن؟زعفران و زرشک تا چقدر مجازه بردنش؟ببخشید سوالام زیاد شد

سلام , به نظر من تصميم درستى گرفتيد و شما مى تونيد با خانمهايى که شرايط يکسان با شما را دارند همسفر و همراه بشويد و از تجربيات همديگر استفاده کنيد . اميدوارم که در اين راهى که انتخاب کرده ايد موفق باشيد و زودتر بتوانيد با همسرتان همسفر شويد . Rolleyes Rolleyes Rolleyes
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان:
اینهمه پای پیاده گز کردم... از اولش هم باید میرفتم والمارت. به راحتی مبدل اروپایی به آمریکایی رو پیدا کردم. در ضمن اکثر کارمند ها در دالاس تگزاس منطقه ادیسون ایرانی هستن?
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: sherwean001 ، alirezanz
(2015-10-29 ساعت 12:28)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 02:57)Srod نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 02:26)behrayan نوشته:  سلام به همگى
ممنون از راهنمايى شما

سلام به شما
فکر نمیکنم سوابق بیمه ایران اینجا ارزشی داشته باشه
میتونم بگم وقتی وارد آمریکا میشید غیر از سن تون همه چیز صفر میشه Smile
من ترجمه كردم بدون مهر دادگستري و اينجا بوسيله همون سوابق بيمه ايرانمون حدودا بيمه ١٦٠٠ داري من شد ٩٠٠ دلار

درسته كه هزينه بيمه ماشين به مدل و نوع و ...ماشين بستگي داره ولي من متوجه اين اعداد و ارقام كه در برخي پستها ميخونم نميشم!!!!
من خودم بدون نشون دادن سوابق بيمه ايران ، اينجا براي يك ماشين سوناتا مدل ٢٠٠٩ حدود ٣١٠ دلار براي شش ماه پرداخت مي كنم.
تشکر کنندگان: behrayan ، alirezanz
(2015-10-29 ساعت 02:01)SAAM_60 نوشته:  
من شنيده بودم سوال و جواب مبكنن و ميبرنت يه اتاق ديگه وقتي پاكتهاي زرد و تو دستمون ببينن ولي هيچ اينطور نبود و دقيقا مثل همه كشورهاي ديگه كه پ
پاس كنترل داره بود!

سلام دوست گرامی
امیدوارم برای جواب خیلی دیرنشده باشه چون مدتی بود وقت نکرده بودم به تاپیک سربزنم.
همسرمن باهمین ویزای توی پاس ،زمینی به کانادا سفرکردند البته سرمرز برایشون ویزا نا آشنا بود وگویا به اداره مهاجرت امریکا زنگ زدند ودرمورد این نوع ویزا سوال کردندکه اونها هم تایید کردند ویزا مشکلی نداره. و بعدازش درمورد اینکه توآمریکا چه کار میکنه ،سوال کردند که همسرم هم جواب داد که تازه اومده وهنوز کاری نداره.
البته میگفت کلی هم بعد افیسرهای مرزبانی کانادا سر همین لاتاری گرین کارت واینکه این آقا توخونه اش نشسته وگرین کارت امریکا برنده شده باهاش شوخی کرده بودند وخندیده بودند. برایشون باورکردنی نبود!!!!!
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: miyu ، behrayan ، aaraam ، alirezanz ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان