کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-10-27 ساعت 10:10)Abdorrezaa نوشته:  دوستان به نظر شما روز ورود فرق میکنه اگه اول یا آخر هفته باشه؟؟

سلام معمولا روزهای آخر هفته پروازها بیشترن و فرودگاهها خیلی شلوغند و ممکنه کارهای مهاجرتی بیشتر طول بکشه، از طرف دیگه بلیط ما برای وسط هفته ارزونتر بود
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، Abdorrezaa ، victor2016
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، اگه بعد از اولین خروج، برای بار دوم، بعد از ۶ ماه وارد بشیم، چه اتفاقی می افته؟ گرین کارد رو می گیرن؟
آخه ویزای ما ۱ ساله هس، چرا باید ۶ ماه نشده برگشت؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-10-27 ساعت 20:25)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، اگه بعد از اولین خروج، برای بار دوم، بعد از ۶ ماه وارد بشیم، چه اتفاقی می افته؟ گرین کارد رو می گیرن؟
آخه ویزای ما ۱ ساله هس، چرا باید ۶ ماه نشده برگشت؟

سلام
اينطوري كه خودشون توضيح دادند خير گرين كارت شما را نمي گيرند ولي اشاره شده اگر بيشتر از مدت شش ما قصد داريد خارج از ايالات متحده بمونيد درخواست ري اينتري پرميت يا همون پاس سفيد بدهيد
تشکر کنندگان: victor2016 ، samirakn
دوستان گرامی با درود فراوان و خوش آمد گویی برای ورود به امریکا
سوال من درمورد آخرین زمان ورود به امریکاست و پروسه ویزای بنده و پاس سفید
ویزای خانمم و 2 فرزندام تا 17 دسامبروقت داره چه مدت قبل از این تاریخ میتونن وارد بشن که مدیکالهاشونم باطل نشه؟
خانم بنده قبل از دریافت گرین کارت میتونه اونجا برام اپلای کنه؟(بخاطرطولانی شدن کلیرنس و رسیدن به 30 سپتامبرویزای من اوکی نشد)یا بعدازدریافت گرین کارت؟
پروسه دریافت ویزای من چقدرطول خواهدکشید؟ازطریق کیس خانوادگی میشه؟با توجه به اینکه محل اقامتشون کلرادو است و ایالت کم جمعیتی است آیا پروسه زودتراز بقیه ایالتها انجام نمیشه؟
با توجه به اینکه دست چپ همسرم فلجه و با داشتن فرزند شیرخوار و یه دختر 7 ساله زندگی تنها فوق العاده برایشان سخته میتونن پس از دریافت گرین کارتاشون درخواست پاس سفید بدن و بمدت 2 سال برگردن ایران تا نوبت من بشه؟؟؟؟؟ و هزینه اپلای برای بنده و درخواست پاس سفید چند دلاره؟؟؟
عاجزانه خواهشمندم دوستان عزیزی که اطلاعات دقیق دارند بنده را راهنمایی فرمایند بخدا در استرس شدید هستم برای خانمم و بچه هام.بینهایت سپاسگذارم
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان
من و خانواده هفته دیگر با پرواز اتحاد از طریق ابوظبی عازم هستیم(انشاالله). سئوال من در مورد بررسی های مهاجرتی و گمرکی در ابوظبی است. اگر دوستی تجربه ای درمورد مدارک ، فرمها ، مراحل ، محدودیتهای زمانی و مکانی گمرک و دیگر موارد را دارد لطفا ارائه نماید.
با توجه به اینکه چمدانها در تهران تحویل داده میشود ، کارهای گمرکی مانند بررسی سوغاتی ها و غیره چگونه انجام میشود؟ آیا موارد موجود در چمدان را باید در فرم های گمرک CPB بنویسیم؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-10-27 ساعت 21:54)Srod نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 21:47)MohT نوشته:  با سلام دوستان
من و خانواده هفته دیگر با پرواز اتحاد از طریق ابوظبی عازم هستیم(انشاالله). سئوال من در مورد بررسی های مهاجرتی و گمرکی در ابوظبی است. اگر دوستی تجربه ای درمورد مدارک ، فرمها ، مراحل ، محدودیتهای زمانی و مکانی گمرک و دیگر موارد را دارد لطفا ارائه نماید.
با توجه به اینکه چمدانها در تهران تحویل داده میشود ، کارهای گمرکی مانند بررسی سوغاتی ها و غیره چگونه انجام میشود؟ آیا موارد موجود در چمدان را باید در فرم های گمرک CPB بنویسیم؟
با تشکر

سلام دوست عزیز. در مورد اینکه تو ابوظبی چه کارهای انجام میشه من اطلاع چندانی ندارم (حتما دوستانی که تجربه دارن براتون توضیح میدن) ولی در مورد چمدون و گمرکی:
در فرمی که به شما میدن کاملا توضیح داده که چه چیزهایی رو باید بنویسین، بیشتر روی مواد غذایی و پول نقدی که همراهتون هست تاکید دارن. اگر میوه و سبزیجات تازه و تخمه (حتی تخم گل و گیاه) و پول نقد بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار نداشته باشن هیچ مشکلی نخواهید داشت
اگر جایی نیازی باشه به بررسی چمدون های شما، حتما شما رو صدا میکنن و جلوی خود شما بررسی میکنن
سفر خوبی داشته باشن
ضمن تشکر از نظرتان ، سئوال من اینست که وقتی چمدانها در تهران تحویل داده شده چگونه در گمرک ابوظبی چک میشوند ؟ آیا چمدانها را باید تحویل بگیریم تا بتوانیم نشان دهیم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز Jefferson
همسر وفرزندان شما بلافاصله پس از ورود پس از پرداخت 165 دلار واغاز پروسه گرین کارت بدون این که منتظر باشن تا گرین کارت برسد میتوانند هم برای شما اپلای نمایند هم درخواست پاس سفید یا همان رینتری پرمیت نمایند وبا توجه به وضعیت همسرتان حتما در فرمهای درخواست پاس سفید کلمه urgent را ذکر نموده وبسیار مختصر وضعیت همسرتان ذکر شود چون سریع ترین نوبت انگشت نگاری برای پاس سفید میدهند برای سرعت کارتان حتما حتما تاپیک پاس سفید را مطالعه کنید تا خانم وبچه ها اونجا معطل نشوند حوصله کنید تاپیک راازاول بخوانید به خصوص صفحات اول تا دهم من خودم برای گرفتن پاس سفید همین کار را کردم واونجا اصلا معطل نشدم. موفق باشید
ورود ما 31 جولای خروجمان 28 آگوست که گرین کارت ما چند روز پس از خروجمان به آدرس دوستمان پست شد اما پاس سفید هنوز نیامده

امیدوارم توضیحاتم مفید بوده باشد
تشکر کنندگان: Pariba ، victor2016
(2015-10-27 ساعت 21:47)Srod نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 21:15)Jefferson نوشته:  دوستان گرامی با درود فراوان و خوش آمد گویی برای ورود به آمریکا
سوال من درمورد آخرین زمان ورود به آمریکاست و پروسه ویزای بنده و پاس سفید
ویزای خانمم و ۲ فرزندام تا 17 دسامبروقت داره چه مدت قبل از این تاریخ میتونن وارد بشن که مدیکالهاشونم باطل نشه؟
خانم بنده قبل از دریافت گرین کارت میتونه اونجا برام اپلای کنه؟(بخاطرطولانی شدن کلیرنس و رسیدن به 30 سپتامبرویزای من اوکی نشد)یا بعدازدریافت گرین کارت؟
پروسه دریافت ویزای من چقدرطول خواهدکشید؟ازطریق کیس خانوادگی میشه؟با توجه به اینکه محل اقامتشون کلرادو است و ایالت کم جمعیتی است آیا پروسه زودتراز بقیه ایالتها انجام نمیشه؟
با توجه به اینکه دست چپ همسرم فلجه و با داشتن فرزند شیرخوار و یه دختر ۷ ساله زندگی تنها فوق العاده برایشان سخته میتونن پس از دریافت گرین کارتاشون درخواست پاس سفید بدن و بمدت ۲ سال برگردن ایران تا نوبت من بشه؟؟؟؟؟ و هزینه اپلای برای بنده و درخواست پاس سفید چند دلاره؟؟؟
عاجزانه خواهشمندم دوستان عزیزی که اطلاعات دقیق دارند بنده را راهنمایی فرمایند بخدا در استرس شدید هستم برای خانمم و بچه هام.بینهایت سپاسگذارم

سلام دوست عزیز
خوشحالم که تصمیم گرفتین همسر و بچه های گلتون رو بفرستین
سوال اول اینکه وقتی ویزا صادر میشه تاریخ انقضاش شش ماه بعد از مدیکاله با این حساب تا روزی که ویزا اعتبار داره اجازه ورود دارن.
برای همسر کسی که گرین کارت داره چیزی در حدود یک سال تا یک سال و نیم طول میکشه
برای اپلای کردن نیازی نیست منتظر گرین کارت بشن و با ویزای توی پاس هم میتونن اپلای کنن برای شما
حتی برای گرفتن پاس سفید هم نیازی نیست منتظر گرین کارت بشن
هزینه ی درخواست نامه ورود مجدد یا همون پاس سفید برای هر نفر حدود ۵۰۰ دلار هست
و برای اپلای کردن طبق نوشته سایت اداره مهاجرت باید ۴۲۰ دلار بدین
ایالت در زمان گرفتن ویزا تاثیری نداره
موفق باشین و برای شما و خانواده محترمتون آرزوی بهترین ها رو میکنم.

سلام .منم واقعا خوشحالم که کلا منصرف نشدین .درتایپیک کلیرنس 2015 خیلی نگران خانوادتون شده بودم.امیدوارم بهترین چیزها سرراهتون قراربگیره.من فکرنمیکنم مشکلی پیش بیاداگه ایشون با پاس سفیدبرگرده ولی اینو دقیق پیگیربشید.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: Srod ، Pariba ، victor2016
(2015-10-27 ساعت 21:15)Jefferson نوشته:  دوستان گرامی با درود فراوان و خوش آمد گویی برای ورود به آمریکا
ویزای خانمم و ۲ فرزندام تا 17 دسامبروقت داره چه مدت قبل از این تاریخ میتونن وارد بشن که مدیکالهاشونم باطل نشه؟
با توجه به اینکه دست چپ همسرم فلجه و با داشتن فرزند شیرخوار و یه دختر ۷ ساله زندگی تنها فوق العاده برایشان سخته میتونن پس از دریافت گرین کارتاشون درخواست پاس سفید بدن و بمدت ۲ سال برگردن ایران تا نوبت من بشه؟؟؟؟؟ و هزینه اپلای برای بنده و درخواست پاس سفید چند دلاره؟؟؟
سلام , من خيلى خوشحال شدم , که شما و خانواده ى محترمتان اين تصميم را گرفته ايد , انشالا که بهترين ها برايتان پيش بيايد .
به نظر من با توجه به اينکه حدود 50 روز زمان داريد , زودتر به فکر تهيه ى بليت باشيد , و خانواده ى محترمتان حداقل 10 روز قبل از پايان يافتن مهلت ويزايشان وارد آمريکا بشوند . Smile Smile Smile
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: victor2016 ، Srod
با تشکر

سلام دوست عزیز. در مورد اینکه تو ابوظبی چه کارهای انجام میشه من اطلاع چندانی ندارم (حتما دوستانی که تجربه دارن براتون توضیح میدن) ولی در مورد چمدون و گمرکی:
در فرمی که به شما میدن کاملا توضیح داده که چه چیزهایی رو باید بنویسین، بیشتر روی مواد غذایی و پول نقدی که همراهتون هست تاکید دارن. اگر میوه و سبزیجات تازه و تخمه (حتی تخم گل و گیاه) و پول نقد بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار نداشته باشن هیچ مشکلی نخواهید داشت
اگر جایی نیازی باشه به بررسی چمدون های شما، حتما شما رو صدا میکنن و جلوی خود شما بررسی میکنن
سفر خوبی داشته باشن

سلام
در مورد پول من گفته دوستمون را تكميل كنم كه براي پول حتي بيش از ١٠٠٠٠ دلار هم مشكلي نيست فقط در فرم بنويسيد چون خود من ٣٢ هزار اوردم و فقط از من پرسيدند كه اين مبلغ را همراه خود داريد و من هم تاييد كردم ولي نه كسي ايراد گرفت نه كسي پول را شمرد فقط در كامپيوتر ثبت كردند و فرم را نگه داشتند و اين فقط شامل اولين بار ورود ميشود
تشکر کنندگان: victor2016 ، Srod
خانمی از آشنایان بنده نیاز به یک هم خونه خانوم در منطقه fostercity کالیفرنیا در جنوب bay area داره لطفا اگر خانمی واجد شرایط هست به من پیام بده ممنون
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 05:59)kyakourosh نوشته:  
با تشکر

سفر خوبی داشته باشن

سلام
در مورد پول من گفته دوستمون را تكميل كنم كه براي پول حتي بيش از ١٠٠٠٠ دلار هم مشكلي نيست فقط در فرم بنويسيد چون خود من ٣٢ هزار اوردم و فقط از من پرسيدند كه اين مبلغ را همراه خود داريد و من هم تاييد كردم ولي نه كسي ايراد گرفت نه كسي پول را شمرد فقط در كامپيوتر ثبت كردند و فرم را نگه داشتند و اين فقط شامل اولين بار ورود ميشود
بسیار متشکر از راهنمایی های دوستان
من هنوز برایم سئوال است که چمدانها را که ما تحویل نمیگیریم که اگر لازم باشد بازرسی شوند. این موضوع از این جهت مهم است که اگر چمدانها را نمیگردند دیگر لازم نیست در فرم گمرک سوغاتی ها را بنویسیم.اگر دوستی تجزبه ابوظبی اتحاد دارد بسیار کمک خواهد بود. با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان بلاخره گذر منم بعد دو سال به اینجا خورد اولش این تاپیکو خیلی دوست داشتمو برا اومدن داخلش لحظه شماری میکردم ولی با ندادن ویزا به همسرم واقعن دیگه رمقی برام نمونده بلاخره تصمیم برای رفتن بدون همسرمو گرفتم ولی اصلن حالو حوصله خوندن این همه صفحرو ندارم یه لطفی میکنین بگین به غیر 165 دلار برای گرین کارت دیگه چه کار هایی باید انجام بدم ؟ایا برای ssn لازمه جایی تقاضا داده بشه و اینکه شما بین پرواز قطر و الاتحاد کدومو پیشنهاد میدین ؟و اینکه ت. اداره مهاجرت در بدو ورود چه سوالاتی میپرسن؟زعفران و زرشک تا چقدر مجازه بردنش؟ببخشید سوالام زیاد شد
تشکر کنندگان: victor2016

دوست عزیز متاسفم ویزاتونو نگرفتید ولی باز در مقایسه با خیلی ها در موقعیت بهتری هستید امیدوارم این انتظار کوتاه بشه:
1- تا روز انقضای ویزا فرصت دارید وارد خاک آمریکا شویدکه این تاریخ براساس مدیکالتون محدودشده- بهتره حداقل چندروز زودتر تشریف ببرند بهرحال احتمال تاخیر و کنسلی پرواز و هزار و یک احتمال دیگه نباید این شانس را از بین بببره.
2-شنیدم تا یکسال و نیم طول میکشه ولی دنبال این موضوع نبوده و فقط اتفاقی متوجه شدم از دوستان با شرایط مشابه بپرسید.
3- برای پاس سفید میتونند اقدام کنند که من هم هنوز درحد تئوری میدونم و هنوز نرفتم و خلاصه آن:
دو فرم I131 وG1145 هستند که در این لینک که برسید به رنگ قرمز هایپرلینک شده هستند :
http://www.uscis.gov/i-131 دانلود و پرینتش کنید برای هر نفر (همسر و هر دو فرزند)با خودکارمشکی تکمیل کنید
عکس های پشت نویسی شده (با درج نام و نام خانوادگی و Anumber همونی که در ویزا مشخص شدمه و سه شماره متوالی برای همسر و فرزندانتون هست را پشت عکسها بنویسید - (البته بعضی گفتند نیاز به عکس نیست بعضی گفتند دو تا بعضی سه تا که بهتره حاشیه امنیت را درنظر گرفت و عکس هم گذاشت چون بدلیل کسری مدارک ممکنه نامه برگشت و پروسه لازم بشه دوباره تکراربشه)
کپی بلیط های برگشت که نشاندهنده اینکه عجله دارید تا پروسه پاس سفید زودتر انجام شود.
مانی اردر که بابت همسر 445 دلار و هر یک از فرزندان 360 دلاره که برای هریک جداگانه رسید میگیرید( کنارهرسوپرمارکت بزرگ مانی اردر رامیتونید تهیه کنید که سه قسمت داره (اسم و امضا و آدرس و در پایین آن هم مینویسید: "u.s. Department of Homeland Security"
کپی صفحه اول پاسپورتها
کپی ویزاها بعد از مهرورود خوردن در خاک آمریکا
برای هرنفر اول فرم G بعد فرمI131 , روی فرمها هم بالا سمت راست بنویسیدEXPEDITE برای سرعت دادن به پروسه
بعد به یک اداره پست USPS مراجعه میکنید که در گوگل با درج عبارتش میتونید نزدیکترین مکان را پیدا کنید.
تاکید میشه برای هرنفر مدارک و رسیدشون باهم در یک کاور بگذارید مثلا اگر مانی اردر یکی از فرزندان در کاور همسرباشه بخاطر مبلغ کمترش ممکنه گیج بزنند و برگردانند
همه کاورها در یک پاکت EXPRESS بگذارید و روی آن آدرس فرستنده(خودتان) و آدرس گیرنده که در سایت برای http://www.uscis.gov/i-131-addresses هر ایالت و بنا به نوع پست متفاوته مشخص هست را بنویسید باز از کارمند پست درباره مدارک و آدرس بپرسید تا همه چیز درست باشد.
منتظر میمانید تا یک ایمیل (چون فرمG را پرکردید براتون ایمیل تایید دریافت مدارک خواهد آمد و بعد از مدتی هم نامه ای که حاوی زمان و مکان برای انجام انگشت نگاری که در این زمان باید حتما افراد حاضرشوند که البته ظاهرا دوستانی بودند زودتر ازآن وقت رفته و کارشون انجام شده است.

3- و سوال آخرهم هرایالت متفاوت با بقیه هست من شخصا برای ایالت کالیفرنیا دو ماه زمان گذاشتم برای پاس سفید تا روز انگشت نگاری باشند کافیه و بعد به آدرسی که دادند میل می شود.برای گرین کارت هم رنج متفاوتی داشته ولی سایتش گفته بعد از 45 روز پیگیری کنید ولی معمولا دراین طول مدت دوستان اغلب گرین کارتشونو گرفتند.
آفرین به همسرتون و مطمئنا از پسش بر خواهد آمد فقط سعی کنید تا جایی که میشه کارها را از اینجا هندل کنید مثلا آماده کردن مدارک و مطالعه این سایت و نکته برداری و مطلع نمودن ایشان از کل فرایند میتونید کمکشون باشید.- موفق باشید
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sarasara1 ، victor2016 ، Mahboy ، nora ، moj21 ، alirezanz ، dd7472003 ، A2000
سلام دوستان. منم تاریخ 26 اکتبر پرواز داشتم. روز اول که ساعت 9:30 شب رسیدم هتل و استراحت کردم. فردا صبحش رفتم بانک و ی خانم مهربان برام حساب چکینگ و دبیت کارت باز کردن و .قرار شد در مورد کارت کردیت هم مشورت کنم و کارت رو درخواست بدم. با 300 دلار در ماه شروع میشه. و بعد از 6 ماه که نشون بدم یادگرفتم با کردیت کارت کار کنم و بد حسابی نداشته باشم کردیتم رو بانک افزایش میده. بانک ولز فارگو هزینه شارژ دریافت نمیکنه. البته باید شرایط لازم رو رعایت کنید.
165 دلار رو همین الان پرداخت کردم و ترک آی دی هم دریافت کردم.
دیروز شارژر موبایل سامسونگ خریدم 16 دلار از گرین والز. امروز هم میرم شارژر لب تاپ میخرم. و اداره سوشال و اگر بشه سیم کارت LYCAMOBILE با پلن 23 دلار در ماه میگیرم.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: babak12 ، sarasara1 ، h_researcher ، behjat ، miyu ، آلیس-1980 ، victor2016 ، mehdiyk ، Mahboy ، nimanoush ، alirezanz ، rz59 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان