کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
1- بله
2- در هنگام خروج به کارت پایان خدمت شما کاری ندارند. اما از سال دیگه برای تعویض گذرنامه بایستی کارت پایان خدمت جدید داشته باشید (الان رو نمیدونم)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، Mahboy ، rbrb-2015 ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
با سلام
1- می خواستم بدونم یک فرد مجرد تا چند دلار می تونه با خودش همراه داشته باشه؟؟
2- ایا با پرواز الاتخاد چمدان هامون را بعد تحویل در تهران ایا در ابوظبی تحویل می گیریم یا مستقیم در امریکا؟؟؟؟ چمدانها را کجا چک می کنن که بفهمن ما چی همراه داریم؟؟؟؟؟
3- ایا بردن اجیل مشکل ایجاد می کنه؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: Alex 2014
با سلام خدمت دوستان عزیز
جریان این 165$ چیه
ما نه کسی رو داریم که برامون پرداخت کنه نه Master Card نه Paypal نه چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه وقتی رسید اونجا پرداخت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
راهنمایی بفرمایید ممنون میشم با تشکر !!!!!!!!!!
(2015-02-12 ساعت 22:19)armanizadifar نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
جریان این 165$ چیه
ما نه کسی رو داریم که برامون پرداخت کنه نه Master Card نه Paypal نه چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
اگر ابتدای تاپیک مطلاعه بفرمایید توضیح داده شده (هزینه گزینه کارت شما که باید اکانت بسازید )
بله می تونید وقتی وارد شدید حساب باز کنید و 165 دلار پرداخت کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n ، Memolk ، Alex 2014
با سلام
1- می خواستم بدونم یک فرد مجرد تا چند دلار می تونه با خودش همراه داشته باشه؟؟
2- ایا با پرواز الاتخاد چمدان هامون را بعد تحویل در تهران ایا در ابوظبی تحویل می گیریم یا مستقیم در آمریکا؟؟؟؟ چمدانها را کجا چک می کنن که بفهمن ما چی همراه داریم؟؟؟؟؟
3- ایا بردن اجیل مشکل ایجاد می کنه؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
با سلام خدمت دوستان عزیز
من و همسرم برای یه ماه دیگه عازم کالیفرنیا هستیم و احتمالا سن دیگو میریم از دوستانی که قصد دارن حدود این تاریخ پروازشونو بگیرن و مایل هستن که با هم بریم لطفا پیغام بدن ..
ممنون
تشکر کنندگان: A_A ، u3f ، Alex 2014
سلام
تاریخ انقضای 6 ماهه مدارک پزشکی، از زمان معاینات(قبل مصاحبه) حساب میشه یا از زمان صدور ویزا؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
از زمان معاينات ظاهرا !
ويزاها پيش فرض ٦ ماه اعتبار دارن ولي اگر مديكال شما سه ماه ازش مونده باشه اونوقت زمان ويزاي شما سه ماهه ميشه
تشکر کنندگان: A_A ، goliii ، sanik ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-02-13 ساعت 12:58)h_researcher نوشته:  سلام
تاریخ انقضای 6 ماهه مدارک پزشکی، از زمان معاینات(قبل مصاحبه) حساب میشه یا از زمان صدور ویزا؟
از زمان انجام معاینات قبل از مصاحبه. در ضمن این تاریخ انقضاء، پس از معاینه، در یک نسخه از نتیجه، که مال شما هست، درج گردیده، و شما لزومی به محاسبه کردن ندارید.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-02-13 ساعت 13:14)hrghoreshi نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 12:58)h_researcher نوشته:  سلام
از زمان انجام معاینات قبل از مصاحبه. در ضمن این تاریخ انقضاء، پس از معاینه، در یک نسخه از نتیجه، که مال شما هست، درج گردیده، و شما لزومی به محاسبه کردن ندارید.
دکتر به من فقط cd و گواهی واکسیناسیون داد که تاریخ انقضاش 09/30/2017 خورده.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
من بالاخره رسيدم آمريكا
با پرواز امارات ، توي فرودگاه هم هيچ اتفاق غير منتظره اي نيفتاد. اول رفتيم قسمت ويزيتور ها اونجا كه فهميدند ويزاي مهاجرتي داريم يك پليس اومد ما رو برد يك قسمت ديگه ازمون پاكت هامونو گرفت و ازمون اثر انگشت و امضا گرفت و گفت كه ممكنه گرين كارتتون تا ٦ ماه نياد اين مهر كار گرين كارت رو براتون ميكنه
بعد رفتيم قسمت بار كه يكي از بارهامونو گم كرده بودند و مجبور شديم بريم يك جاي ديگه كه فهميديم بار از پرواز جا مونده و با پرواز بعدي مياد، آخرش آدرس هتل رو گرفتند و بعد از كلي تماس و پيگيري برامون فرستادند

سلام
کسی میدونه محدودیت برای ورود پول نقد به آمریکا چقدره؟ بر اساس پرسش و بررسی من میگن برای ویزای مهاجرتی محدودیتی وجود نداره. اما بعضی از دوستان هم گفتن اگر رقم ورودی یا حسابهای بانکی بیش از مقدار 4000 دلار باشه از خدمات درمانی مجانی بهره مند نمی شوید. اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارید بفرمائید ممنون می شوم.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، jupiterx ، salamatkambiz ، Alex 2014
(2015-02-15 ساعت 14:55)MASTAN1 نوشته:  سلام
کسی میدونه محدودیت برای ورود پول نقد به آمریکا چقدره؟ بر اساس پرسش و بررسی من میگن برای ویزای مهاجرتی محدودیتی وجود نداره. اما بعضی از دوستان هم گفتن اگر رقم ورودی یا حسابهای بانکی بیش از مقدار 4000 دلار باشه از خدمات درمانی مجانی بهره مند نمی شوید. اگر دوستان اطلاعاتی در این زمینه دارید بفرمائید ممنون می شوم.
چیزی که من متوجه شدم محدودیت برای بردن پول به آمر یکا وجود نداره، فقط باید توی فرم وارد کنید
فقط محدودیت برای خارج کردن پول از ایران وجود داره (فکر کنم 5000 $) که البته خیییلی ها خارج کردن و کسی هم متوجه نشده
شرایط خدمات درمانی مجانی رو اصلا نمی دونم اگه مطلبی پیدا کردم اینجا اعلام می کنم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: HERMES7 ، m.ghoreishi ، MASTAN1 ، t_arian_n ، jupiterx ، AliReza.Sh ، Alex 2014
(2015-02-15 ساعت 15:46)A_A نوشته:  
(2015-02-15 ساعت 14:55)MASTAN1 نوشته:  سلام
چیزی که من متوجه شدم محدودیت برای بردن پول به آمر یکا وجود نداره، فقط باید توی فرم وارد کنید
فقط محدودیت برای خارج کردن پول از ایران وجود داره (فکر کنم 5000 $) که البته خیییلی ها خارج کردن و کسی هم متوجه نشده
شرایط خدمات درمانی مجانی رو اصلا نمی دونم اگه مطلبی پیدا کردم اینجا اعلام می کنم

بيش از ١٠٠٠٠ $ را بايد تو فرمي كه تو هواپيما بهتون ميدن بنويسيد. محدوديتي هم براي وارد كردن پول به آمريكا وجود نداره، مخصوصا افرادي كه براي اولين باره كه وارد آمريكا ميشن. بيمه هم بحث گسترده اي داره ولي تا اين حد بدونيد كه وقتي خواستيد براي بيمه اقدام كنيد سعي كنيد مبلغ زيادي تو حسابتون نباشه و اصلا هم اين قضيه به مقدار پولي كه با خودتون همواه ميبريد نداره.البته من راجع به لس آنجلس و ايالت كاليفرنيا اطلاع دارم. اگر كسي سوالي داشت در خدمتم.
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi ، MASTAN1 ، SAAM_60 ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-02-12 ساعت 22:19)armanizadifar نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
جریان این 165$ چیه

تاكيد شده شما قبل از اولين سفرتون به آمريكا اين مبلغ رو پرداخت كنيد ولي اين دليلي نيست كه بعد از ورودتون نتونيد وارد كنيد. ولي بهتره قبل از ورود واريز كنيد. بنده خودم قبل از ورود پرداخت كردم و خيلي سريعتر از بقيه دوستاني كه تو آمريكا پرداخت كردند گرين كارت به دستم رسيد. توصيه من به شما اين است كه قبل از ورود مبلغ رو پرداخت كنيد.
2013AS7XXX
ایروانسه نفرمدت انتظار : 80 روز
رنگین کمان پاداش کسانیست که تا آخرین قطره باران صبر میکنند.
تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، SAAM_60 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان