کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-12-11 ساعت 08:26)farslm نوشته:  
(2015-12-10 ساعت 23:33)samane1363 نوشته:  دوستان
میشه لطفا، شماره تماس برای پیگیری وضعیت گرین کارت رو بذارین؟

سلام
من امروز به شماره ی 8003755283 که در جواب ایمیلم بهم داده بودند زنگ زدم و جواب گرفتم. بعد از 70 روز گرین کارتم صادر شده بود.

سلام
اگه ممکنه شماره کاملی که بشه از ایران تماس گرفت را برام بزارید

با تشکر
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: samane1363
بیش از 90 روز از پرداخت 165 دلار برای دریافت گرین کارت ما می گذره.ولی هیچ خبری نیست.دو بار از طریق لینک مورد نظر دوستان ایمیل زدیم و چند بار تماس گرفتیم.ولی هیچ همچنان وضعیت گرین کارت ما در هاله ای از ابهامه.با شماره ای هم که دوستان در پست بالا اشاره کردن دو مرتبه تماس گرفتیم.فقط میگن که باید فرم رو پر کنید.ما الان یک ماهی هست که برگشتیم و پاس سفید گرفتیم.یعنی اگه حضوری بخوایم برگردیم و پیگیری کنیم پاس سفید هم لغو میشه.دوستان اگه راهی به نظرشون میرسه لطفا پیشنهاد بدن.ممنون
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
(2015-12-13 ساعت 21:40)HTQ نوشته:  بیش از 90 روز از پرداخت 165 دلار برای دریافت گرین کارت ما می گذره.ولی هیچ خبری نیست.دو بار از طریق لینک مورد نظر دوستان ایمیل زدیم و چند بار تماس گرفتیم.ولی هیچ همچنان وضعیت گرین کارت ما در هاله ای از ابهامه.با شماره ای هم که دوستان در پست بالا اشاره کردن دو مرتبه تماس گرفتیم.فقط میگن که باید فرم رو پر کنید.ما الان یک ماهی هست که برگشتیم و پاس سفید گرفتیم.یعنی اگه حضوری بخوایم برگردیم و پیگیری کنیم پاس سفید هم لغو میشه.دوستان اگه راهی به نظرشون میرسه لطفا پیشنهاد بدن.ممنون
ما هم چندبار فرم پركرديم و ايميل زديم ولي جواب درست حسابي نگرفتيم. در يكي از فرمها شماره تماس كسي در امريكا رو وارد كرديم كه باهاش تماس گرفتن (پيام صوتي ظاهرا) و گفتن كه گرين كارتها دست پسته. گرچه تو يكي از تماسهامون بهمون گفتن شماره بايد مال خودتون باشه و به شخص ديگه اطلاعات نميدن! پيشنهاد ميكنم اين راه رو امتحان كنيد
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: HTQ
دوستان سلام نزدیک دو ماه میشه که ما وارد امریکا شدیم و بعد از حدود 20 روز گرین کارت خانمم و روز بعدش گرین کارت خودم اومد. ولی تا حالا که 60 روزی میگذره هنوز گرین کارت پسرم که یکسال و هشت ماهشه نیومده. به نظرتون این غیر طبیعی نیست و یا اینکه نه اصلا برای بچه ها مخصوصا زیر دوسال گرین کارت نمیدن تا به یه سن خاصی برسن؟
کیس نامبر:***2015as1 / تعداد افراد کیس: 3 نفر / مصاحبه : دسامبر-آنکارا / وضعیت: خانم و پسرم کلیر در 3 آپریل / آپدیت ها: 8 آپریل نفر دوم کیس و دوباره 8 آپریل آپدیت همه اعضا که اینبار ساعت 9 شب و آخرین آپدیت که خودم هم کلیر شدم 14 آپریل(بعد از 129 روز) دریافت ویزای هر سه نفر 6 میSmile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ...

در پاسخ به کسانی که مانند شوهر من هنوز گرین کارتشون نرسیده .. باید بگم که من به همراه شوهرم رفتیم به آفیس uscis در ایالت خودمون . و جالبه که مشکل اینجا بود که زمانی که ما از طریق سیستم جدید پول واریز کرده بودیم اونها فکر کردن فقط برای یک نفر واریز شده بوده حتی با وجود اینکه مبلغ واریزی 330 بوده .
خلاصه کارمندشون به ما حتی شماره رسید رو هم داد .
اگر شما خواستید که حضوری برید و پیگیر بشید باید از قبل از طریق این سایت وقت بگیرید https://infopass.uscis.gov
واقعا خیلی کمک میکنن که بفهمن مشکل چیه ...
2015as9xx
محل مصاحبه : آنکارا
تاریخ روئیت قبولی خودم : بعد 3 ماه
تاریخ روئیت فبولی همسرم : هوراا
محل اقامت : یه جای گرررررم
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-12-14 ساعت 03:46)sara mohajer نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 21:40)HTQ نوشته:  بیش از 90 روز از پرداخت 165 دلار برای دریافت گرین کارت ما می گذره.ولی هیچ خبری نیست.دو بار از طریق لینک مورد نظر دوستان ایمیل زدیم و چند بار تماس گرفتیم.ولی هیچ همچنان وضعیت گرین کارت ما در هاله ای از ابهامه.با شماره ای هم که دوستان در پست بالا اشاره کردن دو مرتبه تماس گرفتیم.فقط میگن که باید فرم رو پر کنید.ما الان یک ماهی هست که برگشتیم و پاس سفید گرفتیم.یعنی اگه حضوری بخوایم برگردیم و پیگیری کنیم پاس سفید هم لغو میشه.دوستان اگه راهی به نظرشون میرسه لطفا پیشنهاد بدن.ممنون
ما هم چندبار فرم پركرديم و ايميل زديم ولي جواب درست حسابي نگرفتيم. در يكي از فرمها شماره تماس كسي در امريكا رو وارد كرديم كه باهاش تماس گرفتن (پيام صوتي ظاهرا) و گفتن كه گرين كارتها دست پسته. گرچه تو يكي از تماسهامون بهمون گفتن شماره بايد مال خودتون باشه و به شخص ديگه اطلاعات نميدن! پيشنهاد ميكنم اين راه رو امتحان كنيد
ممنون از راهنماییتون.ولی ما دقیقا همین کار رو کردیم و شماره یکی از دوستان رو دادیم.ولی با ایشون هم تماسی گرفته نشده.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
(2015-12-14 ساعت 04:03)habibhabib نوشته:  دوستان سلام نزدیک دو ماه میشه که ما وارد آمریکا شدیم و بعد از حدود 20 روز گرین کارت خانمم و روز بعدش گرین کارت خودم اومد. ولی تا حالا که 60 روزی میگذره هنوز گرین کارت پسرم که یکسال و هشت ماهشه نیومده. به نظرتون این غیر طبیعی نیست و یا اینکه نه اصلا برای بچه ها مخصوصا زیر دوسال گرین کارت نمیدن تا به یه سن خاصی برسن؟
باید برای کوچولوتون هم گرین کارت صادر بشه عین مال خودتون Wink پس پیگیری کنید ببینید در چه مرحله ای هست
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: habibhabib
سلام وكيل ما چند بار تاكيد كرد كه لازم به پرداخت ١٦٥ دلار با توجه به كيسمون نيست خلاصه دردسرتون ندم ما پرداخت كرديم چون مطمئن شديم كه اشتباه ميكنه حالا نكته اينجاست كه بعد از سه ماه كه در امريكا هستيم پرداخت كرديم فكر ميكنين مشكلي براي صدور گرين كارت پيش مياد يا فقط منتظر باشيم؟
ممنون
گرين كارت EB1
تاريخ مصاحبه:١٩ اپريل
تعداد اعضا:٣ نفر
اپديت ها ٢١ ،٢٤ اپريل ،١٩ مي فقط همسرم (صاحب اصلي پرونده)
٢٨ جون همه ي أعضا
١٦جولاي فقط صاحب اصلي پرونده
٢٠جولاي كل كيس
٢٠ جولاي كلير در سايت سفارت
فاقد شغل دولتي
سربازي ارتش
دريافت ويزا ٤ اگست
تشکر کنندگان:
با سلام
یه سوال داشتم از حضورتون
مابرای ارسال گرین کارت یه آدرس تو ایالت کنتاکی رو دادیم ولی ورودمون به ایالت کالیفرنیا خواهد بود،موقع ورود از ما نخواهند پرسید که چرا جای دیگه ایی دارین میرین ؟
و یا برای ارسال گرین کارت مشکلی پیش نخواهد اومد؟و چون آدرسمون شاید معلوم نباشه موقع ورود ،میشه گرین کارت به آدرسی که قبلا دادیم بره و دوستمون برامون پست کنه؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-12-15 ساعت 09:04)Atis نوشته:  سلام وكيل ما چند بار تاكيد كرد كه لازم به پرداخت ١٦٥ دلار با توجه به كيسمون نيست خلاصه دردسرتون ندم ما پرداخت كرديم چون مطمئن شديم كه اشتباه ميكنه حالا نكته اينجاست كه بعد از سه ماه كه در امريكا هستيم پرداخت كرديم فكر ميكنين مشكلي براي صدور گرين كارت پيش مياد يا فقط منتظر باشيم؟
ممنون
نه دوست عزیز
میگن از تاریخ ورود و یا واریز 165 دلار هر کدوم دیرتر باشه استارت میخوره و دومین مورد باعث تکمیل اون میشه . تا یکسال هم فرصت دارین . پس نگران نباشین . تازه افتادین رو غلطک .
روز و روزگار خوش .
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: sahar2016
سلام به همه دوستان گرامی

ما بعد از ورود به آمریکا پول رو به روش جدید واریز کرده بودیم و در ضمن آدرس را هم تغییر داده بودیم از طریق سایت. بعد از اینکه دو بار از طریق سایت برای پیگیری گرین کارت اقدام کردیم و جوابی نگرفتیم، از طریق infopass یه وقت ملاقات گرفتم و امروز به اداره مهاجرت در آتلانتا رفتم. خوشبختانه تکلیفم روشن شد و اون اینکه اولا اطلاعات پرداخت هزینه گرین کارت ما اصلا ثبت نشده بود که شد. ثانیا بهم receipt no دادند که بعد از این میتونم مراحل صدور و ارسال گرین کارت رو پیگیری کنم و بالاخره یک مهرتوی پاسپورتم زدند که همون گرین کارت موقت هست و تا یکسال از امروز هم معتبر هست. البته این مهر توی پاسپورت همسر و بچه‌ها نزد و گفت باید خودشون بیان . توصیه من به کسانی که توی آمریکا هستند و بعد از شصت روز از واریز پول یا وردشان به آمریکا هنوز براشون گرین کارت نیومده اینه که حتما از طریقی که گفتم یه وقت ملاقات حضوری بگیرند و بروند اونجا که کاراشون به جریان بیفته......
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2015-12-15 ساعت 14:34)haaaa نوشته:  با سلام
یه سوال داشتم از حضورتون
مابرای ارسال گرین کارت یه آدرس تو ایالت کنتاکی رو دادیم ولی ورودمون به ایالت کالیفرنیا خواهد بود،موقع ورود از ما نخواهند پرسید که چرا جای دیگه ایی دارین میرین ؟
و یا برای ارسال گرین کارت مشکلی پیش نخواهد اومد؟و چون آدرسمون شاید معلوم نباشه موقع ورود ،میشه گرین کارت به آدرسی که قبلا دادیم بره و دوستمون برامون پست کنه؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین
خیر نخواهند پرسید. شما دو کار میتونید بکنید اول اینکه همونطوری که خودتون گفتید منتظر بشید که گرین کارت به همون آدرس قبلی پست بشه که هیچ مشکلی نیست و دوم اینکه از طریق سایت اداره مهاجرت نسبت به تغییر آدرس پس از ورود به محل جدید و گرفتن منزل اقدام کنید. به نظر من راه اول بهتره چون من که راه دوم رو انتخاب کردم مدت زیادی هست که منتظرم و هنوز گرین کارتم نیومده
موفق باشید
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: haaaa ، پرسپولیس6
یه سوال دیگه هم داشتم گواهینامه رو باید ترجمه کنیم یا بین المللی؟؟؟؟  
ممنونم از پاسختون
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
سلام
یک مشکلی برای من پیش اومده چی کار کنم؟
گرین کارتم به یک آدرسی که اول داده بودم رفته و اون طرف هم تحویل گرفته و نمیدونم چی کار کرده....
حالا برای صدور مجدد باید چی کار کنم باید ۴۵۰ دلار بدم یا اداره مهاجرت رو قانع کنم که این اشتباه شما است من آدرس رو تغییر داده بودم؟

تشکر کنندگان:
(2015-12-15 ساعت 18:45)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-15 ساعت 09:04)Atis نوشته:  سلام وكيل ما چند بار تاكيد كرد كه لازم به پرداخت ١٦٥ دلار با توجه به كيسمون نيست خلاصه دردسرتون ندم ما پرداخت كرديم چون مطمئن شديم كه اشتباه ميكنه حالا نكته اينجاست كه بعد از سه ماه كه در امريكا هستيم پرداخت كرديم فكر ميكنين مشكلي براي صدور گرين كارت پيش مياد يا فقط منتظر باشيم؟
ممنون
نه دوست عزیز
میگن از تاریخ ورود و یا واریز 165 دلار هر کدوم دیرتر باشه استارت میخوره و دومین مورد باعث تکمیل اون میشه . تا یکسال هم فرصت دارین . پس نگران نباشین . تازه افتادین رو غلطک .
روز و روزگار خوش .

مرسي از توجه تون اميدوارم هرچه زودتر انجام بشه
ممنون
گرين كارت EB1
تاريخ مصاحبه:١٩ اپريل
تعداد اعضا:٣ نفر
اپديت ها ٢١ ،٢٤ اپريل ،١٩ مي فقط همسرم (صاحب اصلي پرونده)
٢٨ جون همه ي أعضا
١٦جولاي فقط صاحب اصلي پرونده
٢٠جولاي كل كيس
٢٠ جولاي كلير در سايت سفارت
فاقد شغل دولتي
سربازي ارتش
دريافت ويزا ٤ اگست
تشکر کنندگان: پرسپولیس6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان