کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان خواهش مي كنم براي جمع اوري امضا بيشتر اطلاع رساني كنيد هنوز خيلي ها يا نشنيدن يا بي تفاوتند يا بي حوصله يا فكر مي كنند دارند خيلي ريسك مي كنند و يا پشت گوش مي ندازند.
لطفن همه امضا كنند من حتي بجاي بچه ي ٤ سالم هم امضا كردم بخاطر اينكه روي او و آينده اش ممكنه اثر بزاره، پس لطفن امضا كنيد هيچ اتفاق بدي براي شما و كيس تون نمي افته.
تشکر کنندگان: Atis ، Ali Sepehr ، پرسپولیس6 ، mehdi1989 ، Pariba ، Hopeman ، miyu ، ریحانا
سلام دوستان
من و خانمم هم بالاخره وارد ال ای شدیم. پرواز قطر گرفته بودیم و دو کانکشن داشت. راضی نبودم به سه دلیل و به نظرم خوبه که این رو به همه بگم:
اول اینکه، پروازهای آمریکا یک خط مستقیم هوایی رو از روی نقشه نمی رن. یعنی همشون (نه فقط قطر، بلکه همشون) می رن بالا و از آیس لند و بعد کانادا وارد آمرکیا می شن. به این دلیل، ما اول سه ساعت رفتیم پایین تا دوحه، بعد دوباره سه ساعت همون مسیر رو اومدیم بالا تا هواپیما روی مسیر اصلی قرار گرفت. یعنی پرواز دوم ما 17 ساعت بود که خیلی خسته کننده است و تازه به هیوستون که کانشن دوم بود رسیدیم.
دوم اینکه 45 دقیقه تأخیر داشت که شاید بگین خب عیبی نداره و اینطور نیست، می گم چرا.
سوم اینکه، توی هیوستون کارمون طول کشید و پرواز بعدی رو از دست دادیم. روش کار بررسی اینه که اول توی صفی که همه ایستاده بودن ایستادیم و مثل همه به باجه رسیدیم. (من به مسوولاشون پاکت های زرد رو نشون دادم و گفتن باید هینجا بایستیم. بعد از اینکه صف شلوغ به جلو رسید، آفیسر ما رو با مدارکمون به همراه یک افسر فرستاد توی اتاق دیگه تا کارهای مهاجرتی انجام بشه اونجا هم یه 8-9 نفری منتظر بودن و تا کار ما انجام شد چهل دقیقه به پرواز مونده بود (بین دو پرواز 3:40 دقیقه وقت بود که 40 دقیقش رو با تأخیر از دست دادیم) . تا رفتیم چمدونار و گرفتیم، دیدیم که ترمینال بعدی خیلی دوره و فرودگاه ترن داره برای رسیدن به اونجا. با این اوصاف 10 دقیقه قبل از پرواز رسیدیم که کانتر رو بسته بودن و راهمون ندادن. گفتن برین به همون قطر بگین که یه کاری کنه. راه طولانی رو توی اون فرودگاه بزرگ برگشتیم و هر چه گشتیم، هیچ مسوولی از قطر ندیدیم. چون قطر پروازهای زیادی به هیوستن نداره، دفتر 24 ساعته هم نداره و مجبور شدیم تا فرداش صبر کنیم. خودمون با خرج خودمون هتل گرفتیم 100 دلار (هتل فرودگاه شبی 270 دلار بود و ریسپشن زنگ زد از جای دیگه اومدن دنبالمون و هتل ارزونتر رفتیم). فرداش برگشتیم فرودگاه با بارهامون و با اینکه نوشته بود مسوول قطر 9 میاد، اما تا 10:15 نیومد. وقتی اومد بدون هیچ حرفی یه بلیط دیگه با ایرلاین یونایتد داد، اما گفت ممکنه بارهاتون رو قبول نکنن و ما نمی تونیم کاری کنیم. برای هتل هم گفت اینجا نمی شه کاری کرد و باید مکاتبه کنیم. یونایتد هم 285 دلار اضافه بار گرفت و ما اومدیم ال ای و همه چیز الان مرتبه، اما یک روز دیرتر با 400 دلار هزینه اضافه. باید مکاتبه کنم ببینم چی می شه
ممکن بود اگر تأخیر نداشت هم نمی رسیدیم. پیشنهاد می کنم پرواز آخرتون دقیقا توی مقصد نهایی فرود بیاد.
اینجا خیلی بزرگه و بی ماشین هیچ جا نمی شه رفت و کلا وابسته به فامیلمون هستیم که اینجاست. هرچه زودتر باید سوشیال و گواهینامه ... رو ردیف کنیم.
طولانی شد، اما فکر کردم تجربه مفیدی باشه.
(2015-12-17 ساعت 00:32)Mykufo نوشته:  سلام دوستان
من و خانمم هم بالاخره وارد ال ای شدیم. پرواز قطر گرفته بودیم و دو کانکشن داشت. راضی نبودم به سه دلیل و به نظرم خوبه که این رو به همه بگم:
اول اینکه، پروازهای آمریکا یک خط مستقیم هوایی رو از روی نقشه نمی رن. یعنی همشون (نه فقط قطر، بلکه همشون) می رن بالا و از آیس لند و بعد کانادا وارد آمرکیا می شن. به این دلیل، ما اول سه ساعت رفتیم پایین تا دوحه، بعد دوباره سه ساعت همون مسیر رو اومدیم بالا تا هواپیما روی مسیر اصلی قرار گرفت. یعنی پرواز دوم ما 17 ساعت بود که خیلی خسته کننده است و تازه به هیوستون که کانشن دوم بود رسیدیم.
دوم اینکه 45 دقیقه تأخیر داشت که شاید بگین خب عیبی نداره و اینطور نیست، می گم چرا.
سوم اینکه، توی هیوستون کارمون طول کشید و پرواز بعدی رو از دست دادیم. روش کار بررسی اینه که اول توی صفی که همه ایستاده بودن ایستادیم و مثل همه به باجه رسیدیم. (من به مسوولاشون پاکت های زرد رو نشون دادم و گفتن باید هینجا بایستیم. بعد از اینکه صف شلوغ به جلو رسید، آفیسر ما رو با مدارکمون به همراه یک افسر فرستاد توی اتاق دیگه تا کارهای مهاجرتی انجام بشه اونجا هم یه ۸- ۹ نفری منتظر بودن و تا کار ما انجام شد چهل دقیقه به پرواز مونده بود (بین دو پرواز ۳:40 دقیقه وقت بود که 40 دقیقش رو با تأخیر از دست دادیم) . تا رفتیم چمدونار و گرفتیم، دیدیم که ترمینال بعدی خیلی دوره و فرودگاه ترن داره برای رسیدن به اونجا. با این اوصاف ۱۰ دقیقه قبل از پرواز رسیدیم که کانتر رو بسته بودن و راهمون ندادن. گفتن برین به همون قطر بگین که یه کاری کنه. راه طولانی رو توی اون فرودگاه بزرگ برگشتیم و هر چه گشتیم، هیچ مسوولی از قطر ندیدیم. چون قطر پروازهای زیادی به هیوستن نداره، دفتر 24 ساعته هم نداره و مجبور شدیم تا فرداش صبر کنیم. خودمون با خرج خودمون هتل گرفتیم 100 دلار (هتل فرودگاه شبی 270 دلار بود و ریسپشن زنگ زد از جای دیگه اومدن دنبالمون و هتل ارزونتر رفتیم). فرداش برگشتیم فرودگاه با بارهامون و با اینکه نوشته بود مسوول قطر ۹ میاد، اما تا ۱۰:15 نیومد. وقتی اومد بدون هیچ حرفی یه بلیط دیگه با ایرلاین یونایتد داد، اما گفت ممکنه بارهاتون رو قبول نکنن و ما نمی تونیم کاری کنیم. برای هتل هم گفت اینجا نمی شه کاری کرد و باید مکاتبه کنیم. یونایتد هم 285 دلار اضافه بار گرفت و ما اومدیم ال ای و همه چیز الان مرتبه، اما یک روز دیرتر با 400 دلار هزینه اضافه. باید مکاتبه کنم ببینم چی می شه
ممکن بود اگر تأخیر نداشت هم نمی رسیدیم. پیشنهاد می کنم پرواز آخرتون دقیقا توی مقصد نهایی فرود بیاد.
اینجا خیلی بزرگه و بی ماشین هیچ جا نمی شه رفت و کلا وابسته به فامیلمون هستیم که اینجاست. هرچه زودتر باید سوشیال و گواهینامه ... رو ردیف کنیم.

پرواز هیوستون به لس آنجلستون با چه شرکتی بود که جا موندید؟؟؟ من 7 اکتبر همین اتفاق برام افتاد با آمریکن ایرلاین ، خود آمریکن بهم بلیط بعدی رو داد و هیچ اضافه باری هم نگرفت!!! و در اصل حق هم ندارن اضافه بار بگیرن چون روی کد Share قطر بلیط براتون صادر شده!!! حتما پیگیری کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Pariba ، Danoosh ، Hopeman ، shadi79 ، پرسپولیس6 ، Rira_1982 ، ریحانا
(2015-12-14 ساعت 09:23)maryamb نوشته:  سلام دوستان ...

در پاسخ به کسانی که مانند شوهر من هنوز گرین کارتشون نرسیده .. باید بگم که من به همراه شوهرم رفتیم به آفیس uscis در ایالت خودمون . و جالبه که مشکل اینجا بود که زمانی که ما از طریق سیستم جدید پول واریز کرده بودیم اونها فکر کردن فقط برای یک نفر واریز شده بوده حتی با وجود اینکه مبلغ واریزی 330 بوده .
خلاصه کارمندشون به ما حتی شماره رسید رو هم داد .
اگر شما خواستید که حضوری برید و پیگیر بشید باید از قبل از طریق این سایت وقت بگیرید https://infopass.uscis.gov
واقعا خیلی کمک میکنن که بفهمن مشکل چیه ...

سلام
من هم مراجعه حضوری کردم و دقیقا همین رو به من گفتند. ولی بعد توی سیستم گفت اصلاح کرده. شماره رسید هم نداشتم که ازتوی سیستم شون برام گرفت ولی گفت چون اخر ساله ۲-۳ ماه دیگه منتظر باش.
در ضمن شماره رسید ها رو که وارد سایت میکنم. ارور میده . کسی در این مورد نظری داره؟
بدون وقت گرفتن هم نرید که کاری براتون انجام نمیدهند.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان: samane1363
سوم اینکه، توی هیوستون کارمون طول کشید و پرواز بعدی رو از دست دادیم. روش کار بررسی اینه که اول توی صفی که همه ایستاده بودن ایستادیم و مثل همه به باجه رسیدیم. (من به مسوولاشون پاکت های زرد رو نشون دادم و گفتن باید هینجا بایستیم. بعد از اینکه صف شلوغ به جلو رسید، آفیسر ما رو با مدارکمون به همراه یک افسر فرستاد توی اتاق دیگه تا کارهای مهاجرتی انجام بشه اونجا هم یه ۸- ۹ نفری منتظر بودن و تا کار ما انجام شد چهل دقیقه به پرواز مونده بود (بین دو پرواز ۳:40 دقیقه وقت بود که 40 دقیقش رو با تأخیر از دست دادیم) . تا رفتیم چمدونار و گرفتیم، دیدیم که ترمینال بعدی خیلی دوره و فرودگاه ترن داره برای رسیدن به اونجا. با این اوصاف ۱۰ دقیقه قبل از پرواز رسیدیم که کانتر رو بسته بودن و راهمون ندادن. گفتن برین به همون قطر بگین که یه کاری کنه. راه طولانی رو توی اون فرودگاه بزرگ برگشتیم و هر چه گشتیم، هیچ مسوولی از قطر ندیدیم. چون قطر پروازهای زیادی به هیوستن نداره، دفتر 24 ساعته هم نداره و مجبور شدیم تا فرداش صبر کنیم. خودمون با خرج خودمون هتل گرفتیم 100 دلار (هتل فرودگاه شبی 270 دلار بود و ریسپشن زنگ زد از جای دیگه اومدن دنبالمون و هتل ارزونتر رفتیم). فرداش برگشتیم فرودگاه با بارهامون و با اینکه نوشته بود مسوول قطر ۹ میاد، اما تا ۱۰:15 نیومد. وقتی اومد بدون هیچ حرفی یه بلیط دیگه با ایرلاین یونایتد داد، اما گفت ممکنه بارهاتون رو قبول نکنن و ما نمی تونیم کاری کنیم. برای هتل هم گفت اینجا نمی شه کاری کرد و باید مکاتبه کنیم. یونایتد هم 285 دلار اضافه بار گرفت و ما اومدیم ال ای و همه چیز الان مرتبه، اما یک روز دیرتر با 400 دلار هزینه اضافه. باید مکاتبه کنم ببینم چی می شه
سلام ، یاد خودمون افتادم که دقیقا مثل شما تو هیوستون از پرواز بعدی جا موندیم، و روز بعدش بازهم از پرواز جایگزین که تاخیر طولانی داشت جا موندیم و هر دوشب هتل رایگان گرفتم و هیچ هزینه اضافی هم ندادم?
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، پرسپولیس6 ، Rira_1982 ، sahar2016 ، sheghi ، Pariba
منزل یکخوابه از 4 ژانویه فول امکانات در غرب لس آنجلس و جنوب شرقی بورلی هیلز به قیمت عالی اجاره داده می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 09121253557 یا 0013104300060 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
(2015-12-16 ساعت 07:56)Sam-90 نوشته:  دوستان خواهش مي كنم براي جمع اوري امضا بيشتر اطلاع رساني كنيد هنوز خيلي ها يا نشنيدن يا بي تفاوتند يا بي حوصله يا فكر مي كنند دارند خيلي ريسك مي كنند و يا پشت گوش مي ندازند.
لطفن همه امضا كنند من حتي بجاي بچه ي ٤ سالم هم امضا كردم بخاطر اينكه روي او و آينده اش ممكنه اثر بزاره، پس لطفن امضا كنيد هيچ اتفاق بدي براي شما و كيس تون نمي افته.
من خودم امضا كردم ،اطلاع رساني هم كردم و توگروهها هم حتي لينكو با توضيح گذاشتم اما متاسفانه هيچكس جدي نگرفت!!!و همه به من گفتن يوقت امضا نكن چكت ميكنن و ازين حرفا:|
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
(2015-12-17 ساعت 22:06)miyu نوشته:  
(2015-12-16 ساعت 07:56)Sam-90 نوشته:  دوستان خواهش مي كنم براي جمع اوري امضا بيشتر اطلاع رساني كنيد هنوز خيلي ها يا نشنيدن يا بي تفاوتند يا بي حوصله يا فكر مي كنند دارند خيلي ريسك مي كنند و يا پشت گوش مي ندازند.
من خودم امضا كردم ،اطلاع رساني هم كردم و توگروهها هم حتي لينكو با توضيح گذاشتم اما متاسفانه هيچكس جدي نگرفت!!!و همه به من گفتن يوقت امضا نكن چكت ميكنن و ازين حرفا:|
دوست عزیز
نگران نباش ما با این قبیل افراد هر روز تو زندگیمون برخورد داریم چه واقعی چه مجازی .
این جور آدما اگه پاشون به ا.م.ر.ی.... که سهله اگه به کره مریخ هم برسه به هیچکس و هیچی اعتماد ندارن (چون اعتماد به نفس ندارن) همیشه نگرانن که نکنه ال بشه بل بشه جیمبل بشه .اینا همونان که اونجام کم میارن . شما به خاطر خودت خونواده ت و هموطنات و ازهمه مهمتر انسانیت
گامهات رو استوار بردار
شما پلهای پیروزی رو پشت سر خواهی گذاشت ( بدون نیاز به کمک احدی)
آرزوی پیروزی برایت ندارم چون نیازی به آرزوی من نداری و حتما پیروز خواهی بود
پس آرزو میکنم پاینده باشی...........................
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: miyu ، Rira_1982 ، behjan ، sheghi ، inanna
(2015-12-17 ساعت 06:46)Alireza1347 نوشته:  

در پاسخ به کسانی که مانند شوهر من هنوز گرین کارتشون نرسیده .. باید بگم که من به همراه شوهرم رفتیم به آفیس uscis در ایالت خودمون . و جالبه که مشکل اینجا بود که زمانی که ما از طریق سیستم جدید پول واریز کرده بودیم اونها فکر کردن فقط برای یک نفر واریز شده بوده حتی با وجود اینکه مبلغ واریزی 330 بوده .
اگر شما خواستید که حضوری برید و پیگیر بشید باید از قبل از طریق این سایت وقت بگیرید https://infopass.uscis.gov

سلام
من هم مراجعه حضوری کردم و دقیقا همین رو به من گفتند. ولی بعد توی سیستم گفت اصلاح کرده. شماره رسید هم نداشتم که ازتوی سیستم شون برام گرفت ولی گفت چون اخر ساله ۲-۳ ماه دیگه منتظر باش.
در ضمن شماره رسید ها رو که وارد سایت میکنم. ارور میده . کسی در این مورد نظری داره؟
سلام منم حضوری رفتم برای مشکلم ولی کمکی متاسفانه نکردن . فقط گفت ما ایمیل میزنیم اما معلوم نیست چقدر طول میکشه
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: sheghi
سلام به همه دوستان
خواستم یه سری تجربیات که تو این چند وقتذکه اینجام رو بگم شاید به درد کسی خورد.
اول اینکه از پروازم کاملا راضی بودم، من اول با اتحاد رفتم ابوظبی که شاید نصف هواپیما هم پر نشده بود، که منم تا اونجا دراز کشیده بودم ?
پرواز دوم از ابوظبی به امستردام بود با KLM که اونم دوتا صندلی کنارم خالی بود و همون داستان?
پرواز سوم هم از امستردام به مینیاپلیس با delta که انصافا هر سه تاشون بدون تاخیر و بی هیچ مشکلی انجام شد،
کارای مهاجرتی یه نیم ساعتی طول کشید و از اونجایی که من مجردی رفته بودم و جوون بودم دوباره لاتاری ما زد و چمدون ما انتخاب شد که زیر و رو بشه ، از اونجایی که دو روز طول کشیده بود جاساز بشه مسلما دیگه نمیشد وسایلو جا داد، پس یه سری رو دستم گرفتم (خیلی روی 23 حساسیت نشون ندادن و مال من یه کیلویی هم سنگینتر بود، ساک دستیم هم که قشنگ ده کیلو به بالا بود)
سوشال هم همون روز دوم رفتم دنبالش و خیلی هم کار ساده ای بود، در حد یه فرم پر کردن، و خداروشکر بعد از یه هفته هم اومد به ادرسم.
خداروشکر ما اینجا اشنا داریم و از هفته اول رفتیم سر کار ولی اگه واسه اوایل کار دنبال کار انچنانی نباشین ، راحت پیدا میشه.
و بیشتر سختی هم تا زمانیه که کار پیدا کنید و از درامدتون خرج کنید نه از آورده.
به محض اومدن سوشال هم میشه برای بیمه اقدام کرد، چون هیچ درامدی هم تا حالا نداشتی پس اصلا هزینه انچنانی نخواهد داشت بیمه تون،
لباس و کیف و کفش و این داستانا رو هم مثل ما بار نکنید بیارید که خیلی بهتر و ارزونترش اینجا زیاده ( مگه قصد خرید نداشته باشید و یا دوست داشته باشید لباساتون رو )
فعلا این اندازه وقت شد، ایشالا دوباره عمری بود خواهم نوشت،
هر سوالی هم بود اگه اطلاع داشتم با کمال میل در خدمتم،
موفق باشید
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: behjat ، usatravel ، sahar2016 ، behjan ، miyu ، sheghi ، lighthouse ، Siamak ، پرسپولیس6 ، sadaf44 ، Sam2014 ، Rira_1982 ، nimanoush ، ali.b ، h_researcher ، aaraam ، barfi1
سلام
ببخشید ما به شناسنامه همسرم نیاز داریم تا هفته دیگه. میخواستم ببینم کسی از دوستان ممکنه زحمتشو بکشه؟

ممنون
تشکر کنندگان:
با سلام
برای سفر به آمریکا باید بیمه مسافرتی هم بگیریم؟
میشه پاسخ بدید
ممنون
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-12-19 ساعت 21:48)niloo_980 نوشته:  سلام
ببخشید ما به شناسنامه همسرم نیاز داریم تا هفته دیگه. میخواستم ببینم کسی از دوستان ممکنه زحمتشو بکشه؟

ممنون

سلام دوست عزيز
ما ده روز ديگر پرواز داريم خوشحال مي شوم بتوانم كاري برايتان انجام دهم كدام ايالت هستيد
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2015-12-17 ساعت 13:21)behjat نوشته:  
سلام ، یاد خودمون افتادم که دقیقا مثل شما تو هیوستون از پرواز بعدی جا موندیم، و روز بعدش بازهم از پرواز جایگزین که تاخیر طولانی داشت جا موندیم و هر دوشب هتل رایگان گرفتم و هیچ هزینه اضافی هم ندادم[emoji3]

اقا از اين پرواز قطري نگو كه خيلي درب و داغونه
يكي از مهمترين نكات اينه كه دفتر توي خيلي از شهرها نداره و مثلاً ما در دالاس پروازمون را خواستيم كنسل كنيم و چون دفتر نداشت تلفني با دفتر هيوستون تماس گرفتيم و قرار شد بليط را كنسل كنند و پولش را ظرف ١٤ روز بفرستند و الان حدود دوماه هست داريم اين در و اون در ميزنيم تا پولمون را پس بگيريم
تشکر کنندگان:
(2015-12-17 ساعت 06:46)Alireza1347 نوشته:  

سلام

یه سوال دوست عزیز:
این مراحل رو تلفنی هم انجام میدن؟؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان