کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-12-23 ساعت 10:34)behjat نوشته:  سلام به دوستان عزیزم
تقریبا نزدیک شش ماهه که از اومدن ما به لس آنجلس میگذره، و دیگه باید بگم که خداروشکر جا افتادیم و ....
سلام
تلاش،پشتکار ،انگیزه و روحیه بی مثال شما چیزی جز موفقیت نداره.
از اینکه تمام شراط براتون رضایت بخشه خیلی خیلی خوشحالم .
امیدوارم همیشه موفق وسلامت باشید
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، Pariba ، lingni ، samane1363
(2015-12-25 ساعت 11:49)h_researcher نوشته:  
(2015-12-23 ساعت 10:34)behjat نوشته:  سلام به دوستان عزیزم
تقریبا نزدیک شش ماهه که از اومدن ما به لس آنجلس میگذره، و دیگه باید بگم که خداروشکر جا افتادیم و ....
سلام
تلاش،پشتکار ،انگیزه و روحیه بی مثال شما چیزی جز موفقیت نداره.
از اینکه تمام شراط براتون رضایت بخشه خیلی خیلی خوشحالم .
امیدوارم همیشه موفق وسلامت باشید

سلام ممنونم دوست عزیز، جای امثال شما و ghoreishi عزیز اینجا خالیه امیدوارم خدا بهترینهارو براتون پیش بیاره
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: h_researcher ، lingni ، hamed shayan ، m.ghoreishi ، samane1363
سلام. میخواستم بدونم کسی که برای فرزند بالای 21 سالش افدام میکند. چند وقت بعد باید منتظر اپروو شدن باشد؟ ممنون اگه کسی جواب بده
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
چندتا سوال داشتم از حضور دوستان
۱-چه مدارکی رو لازم هست ترجمه کنیم و با خودمون بیاریم؟شناسنامه،سند ازدواج،....؟؟؟؟؟ البته گواهینامه رو میدونم
۲-برای یه خانواده سه نفری بیمه چقدر میشه حدودا؟؟؟
۳-این زمانی که تا ابتدای مدارس سال آینده مونده رو باید بچه مونو بذاریم پیش دبستانی ؟یعنی پیش دبستانی اجباریه؟؟؟و اینکه چه مدارکی لازمه برای ثبت نام مدرسه؟؟
۴-و از همه مهمتر چه بانکی رو پیشنهاد میدید برای افتتاح حساب و دریافت کردیت کارت؟؟ که با ما ایرانیها مشکلی نداشته باشند و خوب باشه...

من نمیدونم واقعا این سوالای من کی تموم میشه!!!??
ممنون میشم اگه پاسخ بدین به سوالام
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-12-26 ساعت 19:31)haaaa نوشته:  با سلام خدمت دوستان
چندتا سوال داشتم از حضور دوستان
۱-چه مدارکی رو لازم هست ترجمه کنیم و با خودمون بیاریم؟شناسنامه،سند ازدواج،....؟؟؟؟؟ البته گواهینامه رو میدونم
۲-برای یه خانواده سه نفری بیمه چقدر میشه حدودا؟؟؟
۳-این زمانی که تا ابتدای مدارس سال آینده مونده رو باید بچه مونو بذاریم پیش دبستانی ؟یعنی پیش دبستانی اجباریه؟؟؟و اینکه چه مدارکی لازمه برای ثبت نام مدرسه؟؟
۴-و از همه مهمتر چه بانکی رو پیشنهاد میدید برای افتتاح حساب و دریافت کردیت کارت؟؟ که با ما ایرانیها مشکلی نداشته باشند و خوب باشه...

من نمیدونم واقعا این سوالای من کی تموم میشه!!!??
ممنون میشم اگه پاسخ بدین به سوالام
۱ - ترجمه و اصل گواهینامه و اصل شناسنامه ها هم همراهتون باشه.
۲- بسته به نوع پوشش بیمه ای که میگیرید خیلی متفاوت هستش.
۳- نمیدونم.
۴- من براحتی توی بانک wells fargo هم حساب چکین باز کردم و هم کردیت گرفتم.
موفق باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، قصه گو ، sahar2016 ، haaaa ، Mahboy ، samane1363
كارت زرد واكسيناسيون يادتون نره! اگه ديپلمي از فني و حرفه اي داريد، حتما ترجمه كنيد، كارت ملي به درد ولز فارگو مي خوره.
تمام مداركي كه ترجمه كرديد واسه سفارت به علاوه ي ديپلم ها و گواهينامه. براي افرادي كه توي ايران راننده ي ماشين هاي سنگين بودن، ترجمه ي سوابق كاري خيلي به درد مي خوره.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: sahar2016 ، haaaa ، Mahboy ، barfi1
(2015-12-27 ساعت 04:19)قصه گو نوشته:  كارت زرد واكسيناسيون يادتون نره! اگه ديپلمي از فني و حرفه اي داريد، حتما ترجمه كنيد، كارت ملي به درد ولز فارگو مي خوره.
تمام مداركي كه ترجمه كرديد واسه سفارت به علاوه ي ديپلم ها و گواهينامه. براي افرادي كه توي ايران راننده ي ماشين هاي سنگين بودن، ترجمه ي سوابق كاري خيلي به درد مي خوره.

ببخشید کارت زرد رو که گرفتند ازمون و الان دستمون نیست!!باید دوباره بریم و بگیریم؟؟؟
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-12-27 ساعت 10:48)haaaa نوشته:  
(2015-12-27 ساعت 04:19)قصه گو نوشته:  كارت زرد واكسيناسيون يادتون نره! اگه ديپلمي از فني و حرفه اي داريد، حتما ترجمه كنيد، كارت ملي به درد ولز فارگو مي خوره.

ببخشید کارت زرد رو که گرفتند ازمون و الان دستمون نیست!!باید دوباره بریم و بگیریم؟؟؟
کارت واکسنی که پزشک سفارت بهتون داده کافیه، چند تا کپی ازش داشته باشید
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: haaaa ، samane1363 ، قصه گو
سلام
من خيلي بين لس انجلس و اورنج كانتي دو دلم!كسي هست كه هردو رو از نزديك ديده باشه و بتونه مقايسه كنه؟
تشکر کنندگان:
(2015-12-28 ساعت 03:03)miyu نوشته:  سلام
من خيلي بين لس انجلس و اورنج كانتي دو دلم!كسي هست كه هردو رو از نزديك ديده باشه و بتونه مقايسه كنه؟

دوست عزيز اگه وقت بگذاريد و تاپيک هاي اونها را که لینکشون زيره مطالعه کنيد، خيلي بهتره. موفق باشيد.
http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%84...B%8C%D8%A7

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...B%8C%D8%A7
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: miyu
فرودگاه بهترين جاي دنياست، به شرط آنکه مسافر باشي و نه مهاجر. مسافر مي‌داند که برمي‌گردد، دلش به ريشه‌هايش خوش است، به دوستان و آشنايان، به خانه گرم و نرمش، به آرامشي که بعد از بازگشت در انتظار اوست و بابت همين آرامش حتمي هم خطر مي‌کند، تجربه مي‌کند و ته جيب‌هايش را درمي‌آورد. مسافر مي‌تواند ساعت‌هاي طولاني ترانزيت را در فرودگاه‌هاي جهان بنشيند به تماشاي آدم‌هايي از مليت‌هاي مختلف. مسافر نه اضطرابي دارد و نه دل‌نگراني خاصي. چمدانش نيامد هم نيامد. چمدان مسافر حامل چند تکه لباس سفري است و وسايل دم‌دستي. نيامد، مي‌شود همه را از اول خريد و گذاشت سرجايش. اما وضعيت مهاجر فرق مي‌کند. فرودگاه جهنم مهاجر است. مي‌داند قرار نيست برگردد. مي‌داند ريشه‌هايش را جا گذاشته. نه به زبانش اطمينان دارد، نه به ظاهرش، نه به داشته‌هايش. فرودگاه مکان ‌اضطراب و ترديد است براي مهاجر. دلش مي‌خواهد زودتر از اين جهنم بيرون بيايد و زودتر برود به جايي که بايد. چمدان مهاجر همه زندگي اوست. چمدانش هم حامل چيزهايي است که آورده و هم حامل چيز‌هايي که نياورده. محتويات چمدان‌ مهاجر، تنها دلگرمي اوست. انتظار مهاجر براي آمدن چمدانش سخت دراماتيک‌تر از انتظارمسافر است
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: lingni ، behjan ، rz59 ، ریحانا ، Pariba ، Haghighat ، miyu ، tabrizi ، shadi79 ، m.ghoreishi ، samane1363 ، Hopeman ، mojgan m ، aaraam ، قصه گو ، Mahboy ، Rira_1982 ، moj21
(2015-12-28 ساعت 10:19)ali3875 نوشته:  فرودگاه بهترين جاي دنياست، به شرط آنکه مسافر باشي و نه مهاجر. مسافر مي‌داند که برمي‌گردد، دلش به ريشه‌هايش خوش است، به دوستان و آشنايان، به خانه گرم و نرمش، به آرامشي که بعد از بازگشت در انتظار اوست و بابت همين آرامش حتمي هم خطر مي‌کند، تجربه مي‌کند و ته جيب‌هايش را درمي‌آورد. مسافر مي‌تواند ساعت‌هاي طولاني ترانزيت را در فرودگاه‌هاي جهان بنشيند به تماشاي آدم‌هايي از مليت‌هاي مختلف. مسافر نه اضطرابي دارد و نه دل‌نگراني خاصي. چمدانش نيامد هم نيامد. چمدان مسافر حامل چند تکه لباس سفري است و وسايل دم‌دستي. نيامد، مي‌شود همه را از اول خريد و گذاشت سرجايش. اما وضعيت مهاجر فرق مي‌کند. فرودگاه جهنم مهاجر است. مي‌داند قرار نيست برگردد. مي‌داند ريشه‌هايش را جا گذاشته. نه به زبانش اطمينان دارد، نه به ظاهرش، نه به داشته‌هايش. فرودگاه مکان ‌اضطراب و ترديد است براي مهاجر. دلش مي‌خواهد زودتر از اين جهنم بيرون بيايد و زودتر برود به جايي که بايد. چمدان مهاجر همه زندگي اوست. چمدانش هم حامل چيزهايي است که آورده و هم حامل چيز‌هايي که نياورده. محتويات چمدان‌ مهاجر، تنها دلگرمي اوست. انتظار مهاجر براي آمدن چمدانش سخت دراماتيک‌تر از انتظارمسافر است

باسلام دوست عزیز واحترام به نظر شما اما برای من فرودگاه مانند یک سکوی پرواز باشوق دیدن دنیای جدید و آدمهای جدید وشروع یک زندگی متفاوت و سعی وتلاش مضاعف برای ساختن آینده بهتر هست البته تمام زندگی یعنی آزمون وخطا با آرزوی موفقیت تمام مهاجران عزیز
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: ali3875 ، lingni ، rz59 ، sahar2016 ، Pariba ، haaaa ، k1_m_1358 ، samane1363 ، darkmatter ، lighthouse ، Sam2014 ، قصه گو ، Rira_1982 ، barfi1
(2015-12-28 ساعت 09:32)Azer نوشته:  
(2015-12-28 ساعت 03:03)miyu نوشته:  سلام

دوست عزيز اگه وقت بگذاريد و تاپيک هاي اونها را که لینکشون زيره مطالعه کنيد، خيلي بهتره. موفق باشيد.
http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%84...B%8C%D8%A7

http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...B%8C%D8%A7
ممنونم قبلا خونده بودم منتها پستها قديميه و ميخاستم ببينم كسي هردورو رفته چون بهم نزديك هستن ولي ازهم متفاوتن!
اگه كسي رفته نظرشو بگه:)
تشکر کنندگان:
(2015-12-28 ساعت 10:19)ali3875 نوشته:  فرودگاه بهترين جاي دنياست، به شرط آنکه مسافر باشي و نه مهاجر. مسافر مي‌داند که برمي‌گردد، دلش به ريشه‌هايش خوش است، به دوستان و آشنايان، به خانه گرم و نرمش، به آرامشي که بعد از بازگشت در انتظار اوست و بابت همين آرامش حتمي هم خطر مي‌کند، تجربه مي‌کند و ته جيب‌هايش را درمي‌آورد. مسافر مي‌تواند ساعت‌هاي طولاني ترانزيت را در فرودگاه‌هاي جهان بنشيند به تماشاي آدم‌هايي از مليت‌هاي مختلف. مسافر نه اضطرابي دارد و نه دل‌نگراني خاصي. چمدانش نيامد هم نيامد. چمدان مسافر حامل چند تکه لباس سفري است و وسايل دم‌دستي. نيامد، مي‌شود همه را از اول خريد و گذاشت سرجايش. اما وضعيت مهاجر فرق مي‌کند. فرودگاه جهنم مهاجر است. مي‌داند قرار نيست برگردد. مي‌داند ريشه‌هايش را جا گذاشته. نه به زبانش اطمينان دارد، نه به ظاهرش، نه به داشته‌هايش. فرودگاه مکان ‌اضطراب و ترديد است براي مهاجر. دلش مي‌خواهد زودتر از اين جهنم بيرون بيايد و زودتر برود به جايي که بايد. چمدان مهاجر همه زندگي اوست. چمدانش هم حامل چيزهايي است که آورده و هم حامل چيز‌هايي که نياورده. محتويات چمدان‌ مهاجر، تنها دلگرمي اوست. انتظار مهاجر براي آمدن چمدانش سخت دراماتيک‌تر از انتظارمسافر است
بسیار زیبا بود .
ممنون از بیان شیواتون در وصف
یک واقعیت تلخ ......
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: ali3875
منزل یکخوابه از ۴ ژانویه فول امکانات در غرب لس آنجلس و جنوب شرقی بورلی هیلز به قیمت عالی اجاره داده می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن هاي 85315315-021 يا 0013104300060 تماس بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان