کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-12-28 ساعت 16:12)miyu نوشته:  [quote='Azer' pid='686619' dateline='1451278939']
[quote='miyu' pid='686609' dateline='1451255613']
سلام
من خيلي بين لس انجلس و اورنج كانتي دو دلم!كسي هست كه هردو رو از نزديك ديده باشه و بتونه مقايسه كنه؟
[/q
ممنونم قبلا خونده بودم منتها پستها قديميه و ميخاستم ببينم كسي هردورو رفته چون بهم نزديك هستن ولي ازهم متفاوتن!
اگه كسي رفته نظرشو بگهSmile
با سلام دوست عزیز
من یکماه لس آنجلس بود و تقریبا ۲۰ روز هم ارواین... این مطالبی که میگم نظر شخصی منه و ممکنه از نظر دیگران خیلی متفاوت باشه
من اولین ورودم به لس آنجلس بود، و بااینکه تمام کارهام خیلی خوب پیش میرفت و مشکل خاصی هم برام پیش نیومد، ولی در پایان ماه اول، مدام با همسرم وقتی سفرمون رو بررسی میکردیم متفق القول بودیم :"که خب، آمریکا رو هم دیدیم، چیز خاصی نبود،آواز دهل شنیدن از دور .... و غیره" و بارها صحبت از این بود که شاید این آخرین باریه که امریکا رو تجربه میکنیم چون اصلن نپسندیده بودیم.

ولی در پایان ۲۰ روز ارواین نظرمون کاملا تغییر کرده بود، و بنظرم بهشت روی زمین رو میتونم اسمش رو ارواین بذارم البته با روحیات من
اگه بخوام بطور کلی بگم، اگه جوان و پرشروشور هستید لس آنجلس میتونه براتون بسیار جذاب باشه، ولی اگر جوان و طالب آرامش هستید ارواین بسیار زیبا، گزینه ی بهتریه...
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: miyu ، Abdorrezaa ، mfarazz ، haaaa ، sahar2016 ، rbrb-2015 ، ed2008 ، Rira_1982 ، saharbb ، barfi1 ، ebrahim1e ، ریحانا
دوستان سلام ،چند تا نکته از تجربه خودم که هنوز یکماه نیست که وارد امریکا شدم براتون مینویسم.اول اینکه ادرس محل زندگی خیلی مهم است مثلا شما برای درخواست کواهینامه یا ای دی کارت دو تا پروف ادرس یا همون مدرکی که ادرس تون را تایید کند نیاز دارید . مثلا اجاره نامه و حساب بانکی . همین جا توضیح بدهم که گواهینامه رانندگی در امریکا پیش از اینکه برای رانندگی بدرد بخورد مثل کارت ملی خودمون کارایی دارد.و خیلی مهم هست.و کسانی که به هر دلیل گواهینامه نمیخواهند باید بجاش از همون اداره گواهینامه ای دی کارت بگیرند.
من که علی الحساب منزل یکی از بستگان هستم برای شروع هیچ کدوم را نداشتم لذا با یک کاغذ عادی دست نویس یک اتاق از بستگان اجاره کردم و رفتم بانک حساب باز کردم هرچند در واقع بانک به ادرس نوشته شده روی اس اس ان یا همون سوشال نامبر اتکا کرد و حساب را باز کرد .و لی مدیر بانک لطف کرد و یک نامه تایید حساب با ادرس قولنامه کاغذی بهم داد که با اون رفتم و گواهینامه را گرفتم.هر چند دو سه روز بعد از بانک تماس گرفتند و گفتند پروف ادرس کافی نیست و حساب را میبندیم !!؟و من که دیگه گواهینامه را داشتم با ارایه ان مشکل برطرف شد.
پس داشتن گواهینامه ایالت مربوطه بسیار مهم هست.هر چند هر ایالتی گواهینامه خودش را دارد و اگر برای اقامت تغییر ایالت بدهید بایدبعد از مدت کوتاهی بروید انرا تغییر دهید.
یک تجربه مفید دیگر: دوستان معمولا بانک ها در اول کار کردیت کارت نمیدهند که طبیعی هم هست .اما یک بانک اینترنتی هست بنام دیسکاور که قطعا در همان ماه اول ورود حتی اگر کار هم نداشته باشید میتونید از پانصد تا هزار دلار ازش کردیت بگیرید. به سادگی به وب سایتش برید و اپلای کنید
Www.discover.com
هر چند اطلاعات کار و حقوق سالانه شما را میپرسد . شما بنویسید سلف امپلوید و مثلا پنجاه هزار دلار در سال درامد دارید. هیچ اشکالی هم ندارد چون بهرحال کار در این حدود پیدا خواهید کرد.
به تجربه من لطفا اگاه باشید که چون شما با گرین کارت امدید خیلی از کارها برای گرین کارتی ها اسانتر است اینرا وقتی بهتر متوجه میشید که با افراد مختلف اعم از ویزاهای تحصیلی وحتی انواع ویزاهای کار که برخورد میکنید میفهمید که هنوز بعد از سالها گرین کارت ندارند. مثلا مدت اعتبار گواهینامه برای انواع ویزاهای دیگر از یک تا پنج سال است اما گرین کارتی ها از همان اول ده ساله صادر میشود.
و مورد مهم دیگه حتما اصل گواهینامه ایران را با خودتون داشته باشید و اگر نه یاید یک دوره اموزشی با ۱۸۰ دلار هزینه را بگذرونید.و مورد بعدی اینکه هر جا مراجعه میکنید علاوه بر چک ویزا معمولا از شما یک فرم پر شده و تایید شده میخواهند مبنی بر مدت اقامت مجاز شما در امریکا .که این مورد در ویزاهای لاتاری اتوماتیک تو خط پایین نوشته شده. و اون خط را به کارمندهای مربوطه نشان دهید..
موفق و شاد باشید

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: sheghi ، nimanoush ، behjan ، Pariba ، ariana80 ، Mahboy ، sahar2016 ، پرسپولیس6 ، saharbb ، ofrfar ، Rira_1982 ، victor2016 ، ebrahim1e
(2015-12-29 ساعت 20:51)joybar نوشته:  دوستان سلام ،چند تا نکته از تجربه خودم که هنوز یکماه نیست که وارد آمریکا شدم براتون مینویسم.اول اینکه ادرس محل زندگی خیلی مهم است مثلا شما برای درخواست کواهینامه یا ای دی کارت دو تا پروف ادرس یا همون مدرکی که ادرس تون را تایید کند نیاز دارید . مثلا اجاره نامه و حساب بانکی . همین جا توضیح بدهم که گواهینامه رانندگی در آمریکا پیش از اینکه برای رانندگی بدرد بخورد مثل کارت ملی خودمون کارایی دارد.و خیلی مهم هست.و کسانی که به هر دلیل گواهینامه نمیخواهند باید بجاش از همون اداره گواهینامه ای دی کارت بگیرند.
من که علی الحساب منزل یکی از بستگان هستم برای شروع هیچ کدوم را نداشتم لذا با یک کاغذ عادی دست نویس یک اتاق از بستگان اجاره کردم و رفتم بانک حساب باز کردم هرچند در واقع بانک به ادرس نوشته شده روی اس اس ان یا همون سوشال نامبر اتکا کرد و حساب را باز کرد .و لی مدیر بانک لطف کرد و یک نامه تایید حساب با ادرس قولنامه کاغذی بهم داد که با اون رفتم و گواهینامه را گرفتم.هر چند دو سه روز بعد از بانک تماس گرفتند و گفتند پروف ادرس کافی نیست و حساب را میبندیم !!؟و من که دیگه گواهینامه را داشتم با ارایه ان مشکل برطرف شد.
پس داشتن گواهینامه ایالت مربوطه بسیار مهم هست.هر چند هر ایالتی گواهینامه خودش را دارد و اگر برای اقامت تغییر ایالت بدهید بایدبعد از مدت کوتاهی بروید انرا تغییر دهید.
یک تجربه مفید دیگر: دوستان معمولا بانک ها در اول کار کردیت کارت نمیدهند که طبیعی هم هست .اما یک بانک اینترنتی هست بنام دیسکاور که قطعا در همان ماه اول ورود حتی اگر کار هم نداشته باشید میتونید از پانصد تا هزار دلار ازش کردیت بگیرید. به سادگی به وب سایتش برید و اپلای کنید
Www.discover.com
هر چند اطلاعات کار و حقوق سالانه شما را میپرسد . شما بنویسید سلف امپلوید و مثلا پنجاه هزار دلار در سال درامد دارید. هیچ اشکالی هم ندارد چون بهرحال کار در این حدود پیدا خواهید کرد.
به تجربه من لطفا اگاه باشید که چون شما با گرین کارت امدید خیلی از کارها برای گرین کارتی ها اسانتر است اینرا وقتی بهتر متوجه میشید که با افراد مختلف اعم از ویزاهای تحصیلی وحتی انواع ویزاهای کار که برخورد میکنید میفهمید که هنوز بعد از سالها گرین کارت ندارند. مثلا مدت اعتبار گواهینامه برای انواع ویزاهای دیگر از یک تا پنج سال است اما گرین کارتی ها از همان اول ده ساله صادر میشود.
و مورد مهم دیگه حتما اصل گواهینامه ایران را با خودتون داشته باشید و اگر نه یاید یک دوره اموزشی با ۱۸۰ دلار هزینه را بگذرونید.و مورد بعدی اینکه هر جا مراجعه میکنید علاوه بر چک ویزا معمولا از شما یک فرم پر شده و تایید شده میخواهند مبنی بر مدت اقامت مجاز شما در آمریکا .که این مورد در ویزاهای لاتاری اتوماتیک تو خط پایین نوشته شده. و اون خط را به کارمندهای مربوطه نشان دهید..
موفق و شاد باشید

ممنون از اطلاعاتی که بسیار جمع و جور و مفید و عالی که فرمودین . فوف العاده بود .
جسارتا میفرمایید این مختصات کدوم شهر و ایالته ؟
تا بتونیم مقایسه کنیم .
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
خیلی وقته نبودم ، یه اپدیت بدم : "ایرانی زانو نمیزند"

ممنون از شما در تکمیل صحبت های دوستمون ، چند مورد روش ممل امریکایی بگم :

1- اجاره نامه ثوری و اما واقعی : Big Grin
برای اجاره نامه روزای اول فک و فامیلی دوستی پیدا کنید ، این pdf رو دانلود کنید پرینت کنید ، کاملا رسمیه امضا کنید الکی تاریخ درست ! بزنید و این الان عین قولنامه است و همه جا معتبره Big Grin

2-ایدی کارت :
برای ایدی کارت هم برگه افتتاح حساب توی بانک رو + همین قولنامه رو ببرید ، بدون مشکل بهتون میدن

3-کردیت کارت : در اولین فرصت اقدام کنید ، برای کردیت هم از همه بهتر همون Wells fargo هست خیلی هم بانک خوبیه ، درخواست سکیور کردیت کنید ، حتما میدن
از بانک به این معتبری کردیت داشته باشید بهتره
برای اینکه کردیت رو حتما بدن همه ی پول رو یه روزه وارد بانک نکنید ، دفعه اول 30% ، پونزده روز بعد 40% ، بقیه رو موقعی که حسابتون زیر 1500$ داره میشه بریزید بیاد بالا
کلا تا موقعی که کار ندارید با پولی که دارید طوری واریز کنید فکر کنن کار دارید.

4-اجاره کردن خونه : برای اجاره کردن خونه این روشی که توی مورد سوم گفتم به درد میخوره ، وقتی میرید کمپانی ازتون یا کو ساینر میخوان یا حسابتون رو انلاین براشون باز میکنید
به این دیالوگ ها توجه کنید :
الف : حتما بگید میتونید کل اجاره 6 ماه رو پرداخت کنید ، توجه کنید که احتمالش خیلی کمه بخوان ، اما حسابتون حتما به اندازه شیش ماه پول داشته باشه
ب : اگر هم چند واریز کوچیک از صرافی های ایران داشته باشید خوبه
ج : نامه تمکن مالی هم داشته باشید بگید معتبره و فدرال بر مبنای این بهتون گرین کارت داده ، به دلیل عدم خروج 5 هزار دلار در ماه نتونستین تمام پول رو بیارید بعد بگید ایناهاش ببینید از ایران برامون واریز میکنن ( همون صرافیه )

من توی شیکاگو به این راحتی که خونه اصلا نمیدن ، شهر به این بزرگی محله خوب یه استدیو خوب گرفتم

5-نیومدن گرین کارت : یه نکته اینکه گرین کارت من 5 ماه طول کشید ، نه ایمیل خوب بود نه شماره تماس
این فرم از همشون بهتر بود ، سریع رسیدگی کردن و 7 روزه اومد به ادرسی که این فرم نوشتم
60 روز شد و گرین کارتتون نیومد حتما این فرم رو پر کنید میاد.

https://egov.uscis.gov/e-request/display...geType=ndc

فایل‌های پیوست
.pdf   Lease Agreement.pdf (اندازه 26.03 KB / تعداد دانلود: 160)
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
(2015-12-30 ساعت 00:52)SomeOneX نوشته:  خیلی وقته نبودم ، یه اپدیت بدم : "ایرانی زانو نمیزند"

ممنون از شما در تکمیل صحبت های دوستمون ، چند مورد روش ممل آمریکایی بگم :

برای اجاره نامه روزای اول فک و فامیلی دوستی پیدا کنید ، این pdf رو دانلود کنید پرینت کنید ، کاملا رسمیه امضا کنید الکی تاریخ درست ! بزنید و این الان عین قولنامه است و همه جا معتبره Big Grin

2-ایدی کارت :
برای ایدی کارت هم برگه افتتاح حساب توی بانک رو + همین قولنامه رو ببرید ، بدون مشکل بهتون میدن

3-کردیت کارت : در اولین فرصت اقدام کنید ، برای کردیت هم از همه بهتر همون Wells fargo هست خیلی هم بانک خوبیه ، درخواست سکیور کردیت کنید ، حتما میدن
برای اینکه کردیت رو حتما بدن همه ی پول رو یه روزه وارد بانک نکنید ، دفعه اول 30% ، پونزده روز بعد 40% ، بقیه رو موقعی که حسابتون زیر 1500$ داره میشه بریزید بیاد بالا

4-اجاره کردن خونه : برای اجاره کردن خونه این روشی که توی مورد سوم گفتم به درد میخوره ، وقتی میرید کمپانی ازتون یا کو ساینر میخوان یا حسابتون رو انلاین براشون باز میکنید
الف : حتما بگید میتونید کل اجاره 6 ماه رو پرداخت کنید ، توجه کنید که احتمالش خیلی کمه بخوان ، اما حسابتون حتما به اندازه شیش ماه پول داشته باشه
ج : نامه تمکن مالی هم داشته باشید بگید معتبره و فدرال بر مبنای این بهتون گرین کارت داده ، به دلیل عدم خروج 5 هزار دلار در ماه نتونستین تمام پول رو بیارید بعد بگید ایناهاش ببینید از ایران برامون واریز میکنن ( همون صرافیه )

من توی شیکاگو به این راحتی که خونه اصلا نمیدن ، شهر به این بزرگی محله خوب یه استدیو خوب گرفتم

5-نیومدن گرین کارت : یه نکته اینکه گرین کارت من 5 ماه طول کشید ، نه ایمیل خوب بود نه شماره تماس
این فرم از همشون بهتر بود ، سریع رسیدگی کردن و 7 روزه اومد به ادرسی که این فرم نوشتم

دوست عزيز وديگر عزيزان ممنون از اطلاعات مفيدتان لطف مي كنيد كه ديگران راهم در تجربيات مفيدتان شريك مي كنيد
موفق باشيد وسر بلند
تشکر کنندگان: ahmad120 ، Pariba ، SomeOneX
(2015-12-30 ساعت 04:12)sak نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 00:52)SomeOneX نوشته:  خیلی وقته نبودم ، یه اپدیت بدم : "ایرانی زانو نمیزند"

2-ایدی کارت :

دوست عزيز وديگر عزيزان ممنون از اطلاعات مفيدتان لطف مي كنيد كه ديگران راهم در تجربيات مفيدتان شريك مي كنيد
موفق باشيد وسر بلند

سلام
ممنون از راهنمایی تون. میشه بفرمائید برای گرین کارت کدوم گزینه باید انتخاب بشه؟ I 90 درسته؟

2-ایدی کارت :

موفق باشيد وسر بلند

سلام
ممنون از راهنمایی تون. میشه بفرمائید برای گرین کارت کدوم گزینه باید انتخاب بشه؟ I 90 درسته؟

2-ایدی کارت :

موفق باشيد وسر بلند

سلام
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
(2015-12-28 ساعت 10:19)ali3875 نوشته:  فرودگاه بهترين جاي دنياست، به شرط آنکه مسافر باشي و نه مهاجر. مسافر مي‌داند که برمي‌گردد، دلش به ريشه‌هايش خوش است، به دوستان و آشنايان، به خانه گرم و نرمش، به آرامشي که بعد از بازگشت در انتظار اوست و بابت همين آرامش حتمي هم خطر مي‌کند، تجربه مي‌کند و ته جيب‌هايش را درمي‌آورد. مسافر مي‌تواند ساعت‌هاي طولاني ترانزيت را در فرودگاه‌هاي جهان بنشيند به تماشاي آدم‌هايي از مليت‌هاي مختلف. مسافر نه اضطرابي دارد و نه دل‌نگراني خاصي. چمدانش نيامد هم نيامد. چمدان مسافر حامل چند تکه لباس سفري است و وسايل دم‌دستي. نيامد، مي‌شود همه را از اول خريد و گذاشت سرجايش. اما وضعيت مهاجر فرق مي‌کند. فرودگاه جهنم مهاجر است. مي‌داند قرار نيست برگردد. مي‌داند ريشه‌هايش را جا گذاشته. نه به زبانش اطمينان دارد، نه به ظاهرش، نه به داشته‌هايش. فرودگاه مکان ‌اضطراب و ترديد است براي مهاجر. دلش مي‌خواهد زودتر از اين جهنم بيرون بيايد و زودتر برود به جايي که بايد. چمدان مهاجر همه زندگي اوست. چمدانش هم حامل چيزهايي است که آورده و هم حامل چيز‌هايي که نياورده. محتويات چمدان‌ مهاجر، تنها دلگرمي اوست. انتظار مهاجر براي آمدن چمدانش سخت دراماتيک‌تر از انتظارمسافر است

علي آقا سخت نگير، خيلي نوستالژيک فکر مي کني. خوب اگه مهاجرت اين کار را با آدم مي کنه، چرا بايد مهاجرت کنه.
من که خيلي خوش بين هستم، و هيچ دلنگراني هم ندارم، شايد "نفس مطمئنه" که بعضي ها بعد مرگ پيدا مي کنند، نصيبم شده. به هر حال به قول آمريکايي ها Take it easy Big GrinWinkWink
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، ali3875 ، miyu ، قصه گو ، Pariba ، Mahboy ، lighthouse ، reza_norouzi ، Sam2014 ، habibhabib ، Danoosh

2-ایدی کارت :

دوست عزیز، سپاس از اطلاعات خوبتون
فقط ممکنه راجع به پرکردن قسمتهای مختلف فرم گرین کارت توضیح بدید
و اینکه ما که رسیپت نامبر نداریم، چه کنیم؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: mfarazz
از دوستان كسي واسه تعطيلات نيومده لاس وگاس؟؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ebrahim1e
سلام دوستان خوبم سال نو میلادی برای بچه های اینورآب مبارک باشه، سالی دور از جنگ و فقر ومشکلات و سراسر از سلامتی و موفقیت برای همتون آرزو میکنم، من که اولین عیدی رو هم گرفتم برای یک روز که کامل سرکار بودم ۲۸۰ دلار با عیدی گرفتم خیلی خوشحالم که از تلاش خودم پول درمیارم، فعلا برای ایندفعه تا همینجا از خودم راضیم، ولی دفعه دیگر حتما کار مداوم و بهتری پیدا میکنم برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پارسال این موقع، تنها تفریحم این بود که روزی دوساعت برم خیابونهای اطراف مجیدیه رو دور بزنم پیاده و برگردم?، حالا از پریروز که سال نو شده یا سانتا مونیکا میگردم یا بورلی هیلز، مگه داریم، مگه میشه? بورلی هیلز مرکز گرون قیمت ترین برندهای دنیا، دیگه چه تغییری ازاین مهمتر میتونست برام پیش بیاد، خداروشکر دوستای خوبی هم پیدا کردیم، که تنهامون نمیگذارند، اول ژانویه هم که ۸۸۰ دلار اولین حقوق شوهرم رو به حسابش ریختند ،خیلی جالبه مملکت غریب و اینهمه امکانات! خداروشکر گاهی وقتها بهتره خودت رو به خودش بسپری و دیگه به هیچ چیز فکر نکنی،
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2016-01-03 ساعت 09:49)behjat نوشته:  پارسال این موقع، تنها تفریحم این بود که روزی دوساعت برم خیابونهای اطراف مجیدیه رو دور بزنم پیاده و برگردم?، حالا از پریروز که سال نو شده یا سانتا مونیکا میگردم یا بورلی هیلز، مگه داریم، مگه میشه? بورلی هیلز مرکز گرون قیمت ترین برندهای دنیا، دیگه چه تغییری ازاین مهمتر میتونست برام پیش بیاد، خداروشکر دوستای خوبی هم پیدا کردیم، که تنهامون نمیگذارند، اول ژانویه هم که ۸۸۰ دلار اولین حقوق شوهرم رو به حسابش ریختند ،خیلی جالبه مملکت غریب و اینهمه امکانات! خداروشکر گاهی وقتها بهتره خودت رو به خودش بسپری و دیگه به هیچ چیز فکر نکنی،

موفق باشید .هم ایالتی صبورBig Grin
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behjat ، shahin61 ، Pariba ، samane1363
بهجت خانم عزیز مطالبتون خیلی به ما انرژی میده من که هر وقت می خونم خیلی ذوق میکنم برامون بیشتر بنویسید موفق باشید
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
تشکر کنندگان: behjat ، shahin61 ، Pariba ، samane1363 ، Amir.AA
(2016-01-03 ساعت 09:49)behjat نوشته:  پارسال این موقع، تنها تفریحم این بود که روزی دوساعت برم خیابونهای اطراف مجیدیه رو دور بزنم پیاده و برگردم[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]، حالا از پریروز که سال نو شده یا سانتا مونیکا میگردم یا بورلی هیلز، مگه داریم، مگه میشه😀 بورلی هیلز مرکز گرون قیمت ترین برندهای دنیا، دیگه چه تغییری ازاین مهمتر میتونست برام پیش بیاد، خداروشکر دوستای خوبی هم پیدا کردیم، که تنهامون نمیگذارند، اول ژانویه هم که ۸۸۰ دلار اولین حقوق شوهرم رو به حسابش ریختند ،خیلی جالبه مملکت غریب و اینهمه امکانات! خداروشکر گاهی وقتها بهتره خودت رو به خودش بسپری و دیگه به هیچ چیز فکر نکنی،
بهجت خانم سال نو به شما هم مبارک.
ممنون از نوشتن خوبت .متشکر از شر کردن تجربیات ریز و درشتت،بارکیلا یا به قول اینجای ها ول دان بخاطر نگاه مثبتت به زندگی ،ارزوی سلامتی و خوشبختی برای خودت و شوهرت را دارم.

تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، shahin61 ، behjat ، Pariba ، samane1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان