کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-01-03 ساعت 22:52)joybar نوشته:  
(2016-01-03 ساعت 09:49)behjat نوشته:  پارسال این موقع، تنها تفریحم این بود که روزی دوساعت برم خیابونهای اطراف مجیدیه رو دور بزنم پیاده و برگردم[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]، حالا از پریروز که سال نو شده یا سانتا مونیکا میگردم یا بورلی هیلز، مگه داریم، مگه میشه? بورلی هیلز مرکز گرون قیمت ترین برندهای دنیا، دیگه چه تغییری ازاین مهمتر میتونست برام پیش بیاد، خداروشکر دوستای خوبی هم پیدا کردیم، که تنهامون نمیگذارند، اول ژانویه هم که ۸۸۰ دلار اولین حقوق شوهرم رو به حسابش ریختند ،خیلی جالبه مملکت غریب و اینهمه امکانات! خداروشکر گاهی وقتها بهتره خودت رو به خودش بسپری و دیگه به هیچ چیز فکر نکنی،
بهجت خانم سال نو به شما هم مبارک.
ممنون از نوشتن خوبت .متشکر از شر کردن تجربیات ریز و درشتت،بارکیلا یا به قول اینجای ها ول دان بخاطر نگاه مثبتت به زندگی ،ارزوی سلامتی و خوشبختی برای خودت و شوهرت را دارم.

ممنونم از محبت شما و دوستان عزیز، من واقعا اینطرف چیز نا امیدکننده ای ندیدم که بخوام ناشکری کنم آزاد راه میرم خالص نفس میکشم آزاد در حد عرف ذاتیم لباس میپوشم درحد تلاشم هم کار کردم میتونستم بیشتراز این هم کارکنم ، اگرنکردم از کوتاهیه خودم بوده، امکانات خوبی هم از دولت به شوهرم تعلق گرفته، بنابراین حتما باید همه چیزرو با دید مثبت نگاه کرد، بگذارید کمی از روتین زندگی خلاص بشیم، کار همیشگی، خونه همیشگی، فامیل همیشگی، و کلی چیزهای تکراری دیگه که همرو برای یک مدت گذاشتیم و آمدیم، فهمیدیم که چه جاهایی تو دنیاهست که به یکبار دیدنش می ارزه، چه آدمهای نازنینی ممکنه سر راهت پیدا بشن که تغییرات مثبتی تو زندگیت ایجادکنن، و کلی چیزهای تازه و جذاب دیگه، چقدرطرز فکر آدمهای دور و برت ممکنه نسبت بهت تغییر کنه، حتی توقعات خودت هم از خودت عوض میشه، من خودم تهران که بودم دیگه نه دنبال کار بودم نه فکر تلاش جدیدی تو زندگی خودم بودم، تو ذهنم خودم را تمام شده میدونستم جامعه هم من رو دیگه به بازی نمیگرفت، اما حالا توانایی های خودم رو کم کم پیدا کردم و دنبال درآمد بیشترم، هرچی تو ایران گذاشتم وآمدم همش سرجاشه و وقتی چندماه بخوام برم ایران ،سعی میکنم این روحیه جدید تلاش وکوشش روهم باخودم ببرم امیدوارم که همه جوونهایی که این موقعیت براشون پیش آمده بتونن ازاین فرصت طلایی استفاده کنن و یک مدت فکرکنند دوباره از نو تو یک کشور جدید دنیا آمدندو باید راههای جدید رو امتحان کنند .....یاعلی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2016-01-04 ساعت 01:40)behjat نوشته:  
(2016-01-03 ساعت 22:52)joybar نوشته:  
(2016-01-03 ساعت 09:49)behjat نوشته:  پارسال این موقع، تنها تفریحم این بود که روزی دوساعت برم خیابونهای اطراف مجیدیه رو دور بزنم پیاده و برگردم[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]، حالا از پریروز که سال نو شده یا سانتا مونیکا میگردم یا بورلی هیلز، مگه داریم، مگه میشه? بورلی هیلز مرکز گرون قیمت ترین برندهای دنیا، دیگه چه تغییری ازاین مهمتر میتونست برام پیش بیاد، خداروشکر دوستای خوبی هم پیدا کردیم، که تنهامون نمیگذارند، اول ژانویه هم که ۸۸۰ دلار اولین حقوق شوهرم رو به حسابش ریختند ،خیلی جالبه مملکت غریب و اینهمه امکانات! خداروشکر گاهی وقتها بهتره خودت رو به خودش بسپری و دیگه به هیچ چیز فکر نکنی،
بهجت خانم سال نو به شما هم مبارک.
ممنون از نوشتن خوبت .متشکر از شر کردن تجربیات ریز و درشتت،بارکیلا یا به قول اینجای ها ول دان بخاطر نگاه مثبتت به زندگی ،ارزوی سلامتی و خوشبختی برای خودت و شوهرت را دارم.

ممنونم از محبت شما و دوستان عزیز، من واقعا اینطرف چیز نا امیدکننده ای ندیدم که بخوام ناشکری کنم آزاد راه میرم خالص نفس میکشم آزاد در حد عرف ذاتیم لباس میپوشم درحد تلاشم هم کار کردم میتونستم بیشتراز این هم کارکنم ، اگرنکردم از کوتاهیه خودم بوده، امکانات خوبی هم از دولت به شوهرم تعلق گرفته، بنابراین حتما باید همه چیزرو با دید مثبت نگاه کرد، بگذارید کمی از روتین زندگی خلاص بشیم، کار همیشگی، خونه همیشگی، فامیل همیشگی، و کلی چیزهای تکراری دیگه که همرو برای یک مدت گذاشتیم و آمدیم، فهمیدیم که چه جاهایی تو دنیاهست که به یکبار دیدنش می ارزه، چه آدمهای نازنینی ممکنه سر راهت پیدا بشن که تغییرات مثبتی تو زندگیت ایجادکنن، و کلی چیزهای تازه و جذاب دیگه، چقدرطرز فکر آدمهای دور و برت ممکنه نسبت بهت تغییر کنه، حتی توقعات خودت هم از خودت عوض میشه، من خودم تهران که بودم دیگه نه دنبال کار بودم نه فکر تلاش جدیدی تو زندگی خودم بودم، تو ذهنم خودم را تمام شده میدونستم جامعه هم من رو دیگه به بازی نمیگرفت، اما حالا توانایی های خودم رو کم کم پیدا کردم و دنبال درآمد بیشترم، هرچی تو ایران گذاشتم وآمدم همش سرجاشه و وقتی چندماه بخوام برم ایران ،سعی میکنم این روحیه جدید تلاش وکوشش روهم باخودم ببرم امیدوارم که همه جوونهایی که این موقعیت براشون پیش آمده بتونن ازاین فرصت طلایی استفاده کنن و یک مدت فکرکنند دوباره از نو تو یک کشور جدید دنیا آمدندو باید راههای جدید رو امتحان کنند .....یاعلی

سلام بهجت خانم
سال نو را تبریک بتون میگم جای ما جامونده ها را هم اونجا خالی کنید
امیدوارم به تمام آرزوهاتون برسید
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: behjat ، Pariba ، غنچه ، hamed shayan ، nimanoush ، samane1363 ، ریحانا ، m.ghoreishi ، Daneshjo
با سلام خدمت دوستان و عرض تبریک به مناسبت سال نو
یه سوال داشتم
میشه هنگام ورود آدرسی که میخوایم گرین کارت به اونجا بره رو عوض کنیم و آدرس هتلی که میخوایم تا یکماه اونجا بمونیم و بدیم؟؟؟(آدرس هتل رو میپذیرند؟؟)
ممنونم از پاسختون
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
(2016-01-04 ساعت 16:33)haaaa نوشته:  با سلام خدمت دوستان و عرض تبریک به مناسبت سال نو
یه سوال داشتم
میشه هنگام ورود آدرسی که میخوایم گرین کارت به اونجا بره رو عوض کنیم و آدرس هتلی که میخوایم تا یکماه اونجا بمونیم و بدیم؟؟؟(آدرس هتل رو میپذیرند؟؟)
ممنونم از پاسختون

سلام دوست عزيز
خير ادرس هتل را قبول نميكنند ، از ما هم قبول نكردند و ما ادرس ديگري نداشتيم افيسر گفت كه من محل ادرس را خالي ميگذارم و در اولين فرصت حضوري به اداره مهاجرت مراجعه كن و ادرس جديدت را به انها بده ما هم پس از پنج روز خونه اجاره كرديم و به اداره مهاجرت رفتيم كه متوجه شديم بدون وقت قبلي كه ان هم بايد از طريق اينترنت انجام شود اجازه ورود نميدهند و برگشتيم و فرم تغيير ادرس را در سايت اداره مهاجرت پركرديم والي اخر ٠٠٠٠٠
هرچند كه در ايالات مختلف بعضي از قوانين اداري تفاوت كوچكي با هم دارند ولي تغيير در ادرس در ابتداي ورود ميتواند تاخير زيادي در تحويل گرين كارت شما ايجاد كند
تشکر کنندگان: haaaa
سلام بهجت خانم سال نو مبارک جای ماهم خالی کنید خوش باشید نمی دونيد نوشته هاتون رو چقدر دوست دارم براتون آرزوی بهترینها رو دارم ودست شما دوست ندیده ام را می فشارم ّ.
تشکر کنندگان: behjat ، samane1363
(2016-01-03 ساعت 09:49)behjat نوشته:  پارسال این موقع، تنها تفریحم این بود که روزی دوساعت برم خیابونهای اطراف مجیدیه رو دور بزنم پیاده و برگردم?، حالا از پریروز که سال نو شده یا سانتا مونیکا میگردم یا بورلی هیلز، مگه داریم، مگه میشه? بورلی هیلز مرکز گرون قیمت ترین برندهای دنیا، دیگه چه تغییری ازاین مهمتر میتونست برام پیش بیاد، خداروشکر دوستای خوبی هم پیدا کردیم، که تنهامون نمیگذارند، اول ژانویه هم که ۸۸۰ دلار اولین حقوق شوهرم رو به حسابش ریختند ،خیلی جالبه مملکت غریب و اینهمه امکانات! خداروشکر گاهی وقتها بهتره خودت رو به خودش بسپری و دیگه به هیچ چیز فکر نکنی،

سلام بهجت خانم امیدوارم همیشه موفق و خوشحال باشین از نوشته هاتون واقعا لذت میبرم و انرژی میگیرم همیشه سالم و سلامت باشین هروقت اومدین ایران مارودرجريان بذارین ممنون
تشکر کنندگان: behjat ، masoud398 ، m.ghoreishi
سلام دوستان
اگر خانومي براي شهر دالاس دنبال همخونه ميگرده بهم پيام خصوصي بده
ممنون:)
تشکر کنندگان:
باسلام
اینجور که قبلا خوندم برای ssnلازم نیست کار خاصی انجام بدیم و کارهاش تو همون فرودگاه انجام میشه و به آدرسمون فرستاده میشه ،این معنیش اینه که به همون آدرسی که برای گرین کارت دادیم پست میشه؟یعنی دوتاش باهم میره به اون آدرس یا میشه آدرس رو برایssnعوض کرد ولی آدرس گرین کارتو عوض نکرد؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید
محل مصاحبه انکارا
کیس نامبر **2016as3
زمان مصاحبه هفته اول اکتبر
تعداد افراد کیس:3 نفر...نفر اصلی خودم که با پسرم یک ضرب گرفتیم و همسرم ap(نداشتن cv)
تعداد آپدیتها:6و7و13و14و16و19و23و27و30 اکتبرو4 و 10و16و19 نوامبر
کلیر 19 نوامبر
تشکر کنندگان:
دوستان امید وارم همگی موفق باشید
یک سوال داشتم من با خانواده بزودی اولین سفرمان را انجام می دیم . خودم قصد ماندن دارم ولی خانواده ام بعد از چند روزی بر می گردن ایران آیا موقع خروج برای اونها مشکلی ایجاد نمی شود ؟؟
< شماره کیس: 3XXX > ######## < تعداد افراد: 4 نفر > ######## < کنسولگری: آنکارا تفییر دادند به ابوظبی > ######## < مصاحبه: 31 مارچ 2015> ######## < کلیر 13 سپتامبر 2015> ######## << مقصد : به امید خدا سن حوزه >
تشکر کنندگان:
(2016-01-04 ساعت 23:09)haaaa نوشته:  باسلام
اینجور که قبلا خوندم برای ssnلازم نیست کار خاصی انجام بدیم و کارهاش تو همون فرودگاه انجام میشه و به آدرسمون فرستاده میشه ،این معنیش اینه که به همون آدرسی که برای گرین کارت دادیم پست میشه؟یعنی دوتاش باهم میره به اون آدرس یا میشه آدرس رو برایssnعوض کرد ولی آدرس گرین کارتو عوض نکرد؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید

سلام
هر چند كه احتمال دارد به آدرسي كه داده ايد ارسال شود ولي احتمال دارد كه ارسال نشود كه براي من و خيلي ديگر از دوستان اين اتفاق افتاده و از انجا كه سوشال سكيوريتي جزء اداراتي هست كه به خوبي پاسخگو هستند براي اينكه روزه شك دار نگيريد توصيه ميكنم تشريف ببريد به نزديك ترين اداره سوشال به محل أقامت خودتون و از دستگاه نوبت دهي بابت اعلام تغيير ادرس نوبت دريافت كنيد و وقتي كه جلوي باجه رفتيد پاسپورت و مدارك خودتون را بدهيد و متصدي اطلاعات را چك ميكند و يك برگه ميدهد كه اگر تا دوهفته ديگر نيامد تماس بگيريد و ديگر تقريباً ميتوانيد مطمئن شويد كه به دستتان خواهد رسيد
نيازي نخواهد بود كه سئوال كنيد و مستقيماً سراغ دستگاه نوبت دهي برويد
بعضي از دوستان كه سايت سوشال را مطالعه كرده اند ديده اند كه نوشته نياز به مراجعه نيست و بعد از سه هفته به ادرس شما ارسال خواهد شد ولي متاسفانه موارد زيادي ديده شده كه اين اتفاق نيوفتاده
تشکر کنندگان: haaaa ، miyu
(2016-01-05 ساعت 09:37)ali-2015 نوشته:  دوستان امید وارم همگی موفق باشید
یک سوال داشتم من با خانواده بزودی اولین سفرمان را انجام می دیم . خودم قصد ماندن دارم ولی خانواده ام بعد از چند روزی بر می گردن ایران آیا موقع خروج برای اونها مشکلی ایجاد نمی شود ؟؟

سلام
خير مشكلي ايجاد نميشود البته بستگي به مدت زمان هم بستگي دارد
تشکر کنندگان: ali-2015
(2016-01-04 ساعت 19:01)kyakourosh نوشته:  
(2016-01-04 ساعت 16:33)haaaa نوشته:  با سلام خدمت دوستان و عرض تبریک به مناسبت سال نو
یه سوال داشتم
ممنونم از پاسختون

سلام دوست عزيز
خير ادرس هتل را قبول نميكنند ، از ما هم قبول نكردند و ما ادرس ديگري نداشتيم افيسر گفت كه من محل ادرس را خالي ميگذارم و در اولين فرصت حضوري به اداره مهاجرت مراجعه كن و ادرس جديدت را به انها بده ما هم پس از پنج روز خونه اجاره كرديم و به اداره مهاجرت رفتيم كه متوجه شديم بدون وقت قبلي كه ان هم بايد از طريق اينترنت انجام شود اجازه ورود نميدهند و برگشتيم و فرم تغيير ادرس را در سايت اداره مهاجرت پركرديم والي اخر ٠٠٠٠٠
هرچند كه در ايالات مختلف بعضي از قوانين اداري تفاوت كوچكي با هم دارند ولي تغيير در ادرس در ابتداي ورود ميتواند تاخير زيادي در تحويل گرين كارت شما ايجاد كند

هر چند دوستمون گفتند، که هتل را قبول نمي کنند، ولي اگر قبول هم بکنند به صلاح نيست که آدرس هتل را بدين. چون اولاً گرين کارت ممکن است، که در طي يک ماه صادر نگردد و خيلي بيشتر طول بکشد تا صادر گردد، تانياً اکثر هتلها هيچ مسئوليتي در رابطه با دريافت بسته هاي پستي شما ندارند.
موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: haaaa ، ali-2015
(2016-01-05 ساعت 09:53)kyakourosh نوشته:  
(2016-01-05 ساعت 09:37)ali-2015 نوشته:  دوستان امید وارم همگی موفق باشید

سلام
خير مشكلي ايجاد نميشود البته بستگي به مدت زمان هم بستگي دارد
نه دوست عزیز هیچ مشکلی ایجاد نمیشود .ولی اولین کاری که میکنید به اتفاق خانواده به اداره سوشال محل ورودتان بروید تا از به جریان افتادن سوشال نامبر مطمین شوید.حتی اگر بعد از دو روز هم برگردند هیچ اشکالی پیش نمی اید.خانواده خود من به همین ترتیب شد بخاطر مدرسه دخترم سریع برگشتند ولی خودم مانده ام. موفق باشید

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: ali-2015
(2015-12-31 ساعت 11:36)samane1363 نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 00:52)SomeOneX نوشته:  خیلی وقته نبودم ، یه اپدیت بدم : "ایرانی زانو نمیزند"

ممنون از شما در تکمیل صحبت های دوستمون ، چند مورد روش ممل آمریکایی بگم :

1- اجاره نامه ثوری و اما واقعی : Big Grin
برای اجاره نامه روزای اول فک و فامیلی دوستی پیدا کنید ، این pdf رو دانلود کنید پرینت کنید ، کاملا رسمیه امضا کنید الکی تاریخ درست ! بزنید و این الان عین قولنامه است و همه جا معتبره Big Grin

2-ایدی کارت :
برای ایدی کارت هم برگه افتتاح حساب توی بانک رو + همین قولنامه رو ببرید ، بدون مشکل بهتون میدن

3-کردیت کارت : در اولین فرصت اقدام کنید ، برای کردیت هم از همه بهتر همون Wells fargo هست خیلی هم بانک خوبیه ، درخواست سکیور کردیت کنید ، حتما میدن
از بانک به این معتبری کردیت داشته باشید بهتره
برای اینکه کردیت رو حتما بدن همه ی پول رو یه روزه وارد بانک نکنید ، دفعه اول 30% ، پونزده روز بعد 40% ، بقیه رو موقعی که حسابتون زیر 1500$ داره میشه بریزید بیاد بالا
کلا تا موقعی که کار ندارید با پولی که دارید طوری واریز کنید فکر کنن کار دارید.

4-اجاره کردن خونه : برای اجاره کردن خونه این روشی که توی مورد سوم گفتم به درد میخوره ، وقتی میرید کمپانی ازتون یا کو ساینر میخوان یا حسابتون رو انلاین براشون باز میکنید
به این دیالوگ ها توجه کنید :
الف : حتما بگید میتونید کل اجاره 6 ماه رو پرداخت کنید ، توجه کنید که احتمالش خیلی کمه بخوان ، اما حسابتون حتما به اندازه شیش ماه پول داشته باشه
ب : اگر هم چند واریز کوچیک از صرافی های ایران داشته باشید خوبه
ج : نامه تمکن مالی هم داشته باشید بگید معتبره و فدرال بر مبنای این بهتون گرین کارت داده ، به دلیل عدم خروج 5 هزار دلار در ماه نتونستین تمام پول رو بیارید بعد بگید ایناهاش ببینید از ایران برامون واریز میکنن ( همون صرافیه )

من توی شیکاگو به این راحتی که خونه اصلا نمیدن ، شهر به این بزرگی محله خوب یه استدیو خوب گرفتم

5-نیومدن گرین کارت : یه نکته اینکه گرین کارت من 5 ماه طول کشید ، نه ایمیل خوب بود نه شماره تماس
این فرم از همشون بهتر بود ، سریع رسیدگی کردن و 7 روزه اومد به ادرسی که این فرم نوشتم
60 روز شد و گرین کارتتون نیومد حتما این فرم رو پر کنید میاد.

https://egov.uscis.gov/e-request/display...geType=ndc
دوست عزیز، سپاس از اطلاعات خوبتون
فقط ممکنه راجع به پرکردن قسمتهای مختلف فرم گرین کارت توضیح بدید
و اینکه ما که رسیپت نامبر نداریم، چه کنیم؟

درود.اگه لطف کنید در خصوص نحوه پر کردن فرم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.تقریبا 4 ماه گذشته از ورود ما و خبری از گرین کارت نیست
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
(2016-01-05 ساعت 12:12)HTQ نوشته:  
(2015-12-31 ساعت 11:36)samane1363 نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 00:52)SomeOneX نوشته:  خیلی وقته نبودم ، یه اپدیت بدم : "ایرانی زانو نمیزند"

ممنون از شما در تکمیل صحبت های دوستمون ، چند مورد روش ممل آمریکایی بگم :

1- اجاره نامه ثوری و اما واقعی : Big Grin
برای اجاره نامه روزای اول فک و فامیلی دوستی پیدا کنید ، این pdf رو دانلود کنید پرینت کنید ، کاملا رسمیه امضا کنید الکی تاریخ درست ! بزنید و این الان عین قولنامه است و همه جا معتبره Big Grin

2-ایدی کارت :
برای ایدی کارت هم برگه افتتاح حساب توی بانک رو + همین قولنامه رو ببرید ، بدون مشکل بهتون میدن

3-کردیت کارت : در اولین فرصت اقدام کنید ، برای کردیت هم از همه بهتر همون Wells fargo هست خیلی هم بانک خوبیه ، درخواست سکیور کردیت کنید ، حتما میدن
از بانک به این معتبری کردیت داشته باشید بهتره
برای اینکه کردیت رو حتما بدن همه ی پول رو یه روزه وارد بانک نکنید ، دفعه اول 30% ، پونزده روز بعد 40% ، بقیه رو موقعی که حسابتون زیر 1500$ داره میشه بریزید بیاد بالا
کلا تا موقعی که کار ندارید با پولی که دارید طوری واریز کنید فکر کنن کار دارید.

4-اجاره کردن خونه : برای اجاره کردن خونه این روشی که توی مورد سوم گفتم به درد میخوره ، وقتی میرید کمپانی ازتون یا کو ساینر میخوان یا حسابتون رو انلاین براشون باز میکنید
به این دیالوگ ها توجه کنید :
الف : حتما بگید میتونید کل اجاره 6 ماه رو پرداخت کنید ، توجه کنید که احتمالش خیلی کمه بخوان ، اما حسابتون حتما به اندازه شیش ماه پول داشته باشه
ب : اگر هم چند واریز کوچیک از صرافی های ایران داشته باشید خوبه
ج : نامه تمکن مالی هم داشته باشید بگید معتبره و فدرال بر مبنای این بهتون گرین کارت داده ، به دلیل عدم خروج 5 هزار دلار در ماه نتونستین تمام پول رو بیارید بعد بگید ایناهاش ببینید از ایران برامون واریز میکنن ( همون صرافیه )

من توی شیکاگو به این راحتی که خونه اصلا نمیدن ، شهر به این بزرگی محله خوب یه استدیو خوب گرفتم

5-نیومدن گرین کارت : یه نکته اینکه گرین کارت من 5 ماه طول کشید ، نه ایمیل خوب بود نه شماره تماس
این فرم از همشون بهتر بود ، سریع رسیدگی کردن و 7 روزه اومد به ادرسی که این فرم نوشتم
60 روز شد و گرین کارتتون نیومد حتما این فرم رو پر کنید میاد.

https://egov.uscis.gov/e-request/display...geType=ndc
دوست عزیز، سپاس از اطلاعات خوبتون
فقط ممکنه راجع به پرکردن قسمتهای مختلف فرم گرین کارت توضیح بدید
و اینکه ما که رسیپت نامبر نداریم، چه کنیم؟

درود.اگه لطف کنید در خصوص نحوه پر کردن فرم راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.تقریبا 4 ماه گذشته از ورود ما و خبری از گرین کارت نیست
سلام دوست عزيز
ما هم دقيقا مثل شماييم
حدود 4 ماه گذشته ولي هنوز از گرين كارت خبري نيست البته ما يكماه بيشتر اونجا نبوديم و برگشتيم تا ايشالا عيد بريم و پيگيري كنيم.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان