کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
باز هم منم با بحث شيرين بليط Smile
ديگه تصميم گرفتم بليطو واسه خودمو دخترم بگيرم بدون آقامون Sad((((
از cheapoir يا حالا هر سايتي بعد از ثبت ، مبلغ رو ميشه با ويزا كارد و اينا پرداخت كرد؟! يعني همون پرينت مث بليطاي اينجا كافيه؟! قابل اعتمادن سايتها؟! خود سايت رو نميگما منظورم اينكه كم پولي نيس يدفعه بريزيم اشتباه شده باشه يا همچي چيزي؟!!!!
حالا اگه سوالم هم ابتداييه ببخشيد چون ما تابحال فقط معدود سفر خارجي تور يا بليط از هواپيمايي هاي داخلي كه مستقيم از آژانس يا سايت و سپس پرينتشو گرفته برديم واسه همين هيچچ اطلاعي ندارم.
مثلا دوست خودم كه عضو همينجا هم هس از آژانس مستقيم گرفتن كه مشكل ساز نشه براشون !!!!
پيليز راهنمايي فرماييدSmile
واااااي همسرم Sad((( تاج سرمSad(((((
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، A_A ، eagla ، قصه گو ، ali3875 ، goliii ، Alex 2014 ، t_arian_n ، Memolk
(2015-03-05 ساعت 12:05)Samia نوشته:  باز هم منم با بحث شيرين بليط Smile
از cheapoir يا حالا هر سايتي بعد از ثبت ، مبلغ رو ميشه با ويزا كارد و اينا پرداخت كرد؟! يعني همون پرينت مث بليطاي اينجا كافيه؟! قابل اعتمادن سايتها؟! خود سايت رو نميگما منظورم اينكه كم پولي نيس يدفعه بريزيم اشتباه شده باشه يا همچي چيزي؟!!!!
حالا اگه سوالم هم ابتداييه ببخشيد چون ما تابحال فقط معدود سفر خارجي تور يا بليط از هواپيمايي هاي داخلي كه مستقيم از آژانس يا سايت و سپس پرينتشو گرفته برديم واسه همين هيچچ اطلاعي ندارم.
مثلا دوست خودم كه عضو همينجا هم هس از آژانس مستقيم گرفتن كه مشكل ساز نشه براشون !!!!

تیکه اخرو خیلی باحال اومدی SmileSmileSmile
اگه از سایت معتبری خرید کنی و مراحل پرداخت رو درست پیش بری نه مشکلی پیش نمیاد ولی بازم دقت کن و محض احتیاط با یه اژانس مشورت کنی بد نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Samia ، قصه گو ، goliii ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-03-01 ساعت 21:44)hossein_neda نوشته:  سلام
دوستانی که رسیدن آمریکا، گواهی نامه بین المللی به کار میاد یا ترجمه گواهی نامه رانندگی؟
مرسی

دوست عزیز هر ایالتی قوانین مخصوص به خودشو داره سوال شما کلی است به نظر من ایالتی که قراره برید را ذکر بفرمایید تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن بعضی ازا یالتها گواهینامه های ایران رو که قبول که نداره هیچ بلکه گواهینا مه های ایالتی دیگر رو هم قبول نداره و به عکس بعضی ایالات به گواهینامه بین المللی هم بسنده می کنن پس لطفا سوالتو نو جزیی تر بپرسید
موفق باشید
تشکر کنندگان: smhh7441 ، Alex 2014
(2015-03-05 ساعت 12:05)Samia نوشته:  باز هم منم با بحث شيرين بليط Smile
به نظر من از آژانس بگیرید بهتره من برای 8 APR گرفتم قیمتش خیلی فرق نمیکنه یا حداقل از خو سایت ایرلاین بخرید مثلا از سایت لوفتانزا انتخاب کنید تا 72 ساعت فرصت دارید پولشو بهشون بدید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: قصه گو ، Samia ، t_arian_n ، Alex 2014
دوستان من و همسرم ٢٠ روز ديگه عازميم،اگه كمكي از دستم بربياد در خدمتم[emoji5]️

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: reza.aa ، A_A ، HERMES7 ، goliii ، babak12 ، ostokhan ، fa15 ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام

در پست های قبلی این تاپیک دیدم که دوستانی مثل بنده با مشکل ساخت اکانت برای پرداخت 165 دلار مواجه بودن. این ایمیل، پاسخ خود سایت هست که مشکل مارو بر طرف کرد. مشکل ما این بود که برای DOS number، و01و 02 و 03 و ... رو برای اعضا نباید میزدیم. امیدوارم مشکل شما هم حل بشه:
We regret you are experiencing difficulty paying your Immigrant Visa fee in USCIS ELIS. At this time, there is a known technical issue with ELIS. This technical issue does not allow the system to accept your correct Alien Number or DOS Case ID number.

USCIS recommends that you verify that the Alien Number and DOS Case ID you are attempting to input are correct.

-- The A-number you enter must be 9 digits in length. So, if your A-number is fewer than 9 digits, you must insert zeros (0) after the A and before your number to create a 9-digit entry. For example, enter A012345678 for A12345678.

-- Your DOS case ID begins with three or four letters indicating the consulate or embassy, followed by a series of numbers. This number is usually 10 digits in length. For Diversity Visa Immigrants, the DOS Case ID will have 4 numbers followed by 2 letters followed by several more numbers.

Please note: if your DOS case ID number contains a series number (01, 02, etc.) at the end of the 10 digit DOS case ID for you or your derivative beneficiaries, this number does not need to be entered as part of your DOS case ID.

You may wish to visit the following website for information on the proper format for inputting your Alien Number and DOS Case ID: http://www.uscis.gov/uscis-elis/immigran...os-case-id.

If the Alien Number and DOS Case ID are correctly typed, and you still receive an error message stating that it is incorrect, please contact us again at https://egov.uscis.gov/cris/contactus.

Please provide the following information for all applicants on your next request:

· Alien Number

· DOS Case ID

· Your full name listed on your Immigrant Visa,

· Date of birth

· Country of birth

We apologize for this inconvenience and hope you find this information helpful.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، goliii ، A_A ، t_arian_n ، Sam2014 ، smhh7441 ، Alex 2014
سلام دوستان من وارد آمریکا شدم و یکی از دوستان که چند سال پیش برنده لاتاری بودند و الان راهنمای من هستند میگن که نیازی نیست به اینکه خودم برای گرفتن SSN اقدام کنم و خودش میاد به آدرسی که دادم... میشه اگه کسی در این مورد چیزی میدونه بهم بگه لطفا ممنونم
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان: mel ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-03-10 ساعت 04:39)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من وارد آمریکا شدم و یکی از دوستان که چند سال پیش برنده لاتاری بودند و الان راهنمای من هستند میگن که نیازی نیست به اینکه خودم برای گرفتن SSN اقدام کنم و خودش میاد به آدرسی که دادم... میشه اگه کسی در این مورد چیزی میدونه بهم بگه لطفا ممنونم

به به رسيدن بخير ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Alex 2014
برای دوستانی که میخوان بلیط تهیه کنند هواپیمایی قطر یک آف گذاشته از تاریخ 9 تا 13 مارچ به شرط اینکه بلیطی که تهیه میکنید حد فاصل 16 جون تا 10 جولای باشه قیمتهاش بد نیست

تهران-شیکاگو 2/590 تومان
تهران-واشنگتون 2/430
شیراز-هیوستن 2/660
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: HERMES7 ، t_arian_n ، Alex 2014
من حدود 3 هفته ای هست که وارد آمریکا شدم. ولی تا به اداره ی سوشیال نروید، سوشیال سکیوریتی شما نخواهد آمد.
تشکر کنندگان: MJAVADIAN ، nazanin_nmk ، HERMES7 ، A_A ، babak12 ، ostokhan ، goliii ، r.bazargan ، ajab1 ، Sam2014 ، t_arian_n ، rabbit ، Memolk ، Alex 2014
(2015-03-10 ساعت 04:39)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من وارد آمریکا شدم و یکی از دوستان که چند سال پیش برنده لاتاری بودند و الان راهنمای من هستند میگن که نیازی نیست به اینکه خودم برای گرفتن SSN اقدام کنم و خودش میاد به آدرسی که دادم... میشه اگه کسی در این مورد چیزی میدونه بهم بگه لطفا ممنونم

سلام دوست من
برای خیلیا صدور شماره سوشال از قبل شروع شده و برای بعضیا نه که اون بعضیا (نمونش خودم) لازمه که فرم درخواست رو مجدداً پر کنن. برای مشخص شدن این موضوع حتماً به اداره سوشال مراجعه کنین.
در ضمن اینکار اگه کاری هم نتونین انجام بدین ضرری نداره و تازه با خیابونا و آدرسای اطراف و همچنین اداره جات اونجا هم تا اندازه ای آشنا میشین Cool
شاد باشین.
تشکر کنندگان: nazanin_nmk ، aaraam ، A_A ، ostokhan ، goliii ، feidom30 ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-03-12 ساعت 03:49)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
برای خیلیا صدور شماره سوشال از قبل شروع شده و برای بعضیا نه که اون بعضیا (نمونش خودم) لازمه که فرم درخواست رو مجدداً پر کنن. برای مشخص شدن این موضوع حتماً به اداره سوشال مراجعه کنین.
در ضمن اینکار اگه کاری هم نتونین انجام بدین ضرری نداره و تازه با خیابونا و آدرسای اطراف و همچنین اداره جات اونجا هم تا اندازه ای آشنا میشین Cool
شاد باشین.

دوست عزيز ممنونم از راهنماييتون ميشه خواهش كنم بگيددقيقا اسم اون اداره اي كه بايد برم چي هست ؟ سوشيال سكوريتي هست اسمش ؟
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-03-12 ساعت 04:55)nazanin_nmk نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 03:49)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
شاد باشین.

دوست عزيز ممنونم از راهنماييتون ميشه خواهش كنم بگيددقيقا اسم اون اداره اي كه بايد برم چي هست ؟ سوشيال سكوريتي هست اسمش ؟
i
Social security administration
و از وقتي مراجعه كنيد نهايتا تا دو هفته شماره سوشيالتون پست ميشه
من الان يك ماه هست كه امريكا هستم و اطلاعاتم به روزه در اين مورد
معمولا تو هر منطقه اي هم يكي هست، فقط صبح زود بريد كه شلوغه

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، HERMES7 ، behjat ، reza_norouzi ، ostokhan ، MJAVADIAN ، Alex 2014 ، goliii ، k1_m_1358 ، t_arian_n
قابل توجه دوستانی که به لوس آنجلس رفتن و دنبال کار می گردن :
یک شرکت به یک نقاش صنعتی(ماشین) و تعدادی کارگر نیازمند است .
3107065636
کیس: 2014AS000019XX | کنسولگری: آنکارا ----> ابوظبی | تاریخ روئت قبولی : 1 می | تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 22 می | تعداد نفرات: 3 | تاریخ مصاحبه: هفته سوم ماه NOV Wink | ویزای یکضرب | حرکت به آمریکا : فروردین 93 فعلا شهر LA | همسفرا پیغام بگذارند
تشکر کنندگان: goliii ، t_arian_n
سلام می خواستم بدونم کسی در مورد پرواز الاتحد می دونه خوبه یا نه؟ آیا این درست هست که سوال وجوابی که مرزبان در آمریکا قرار است انجام بده در ابوطبی انجام می شه با پرواز الاتحاد؟
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان: پدی ، goliii ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان