کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-04-11 ساعت 07:52)reza.aa نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 01:44)aghamilad نوشته:  سلام دوستان با تجربه و سفر کرده به آمریکا یه سوال
من میخوام این 165 دلار هزینه صدور گرین کارت را پرداخت کنم تا حالا کسی با سایت تهران پیمنت کار کرده؟ من میخوام ازشون یک ویزا کارت ( گیفت کارت) بگیرم و با اون خودم پرداخت را انجام بدم به نظرتون این کار درستی هست؟
ممنون
عاقا میلاد عزیز سال نو مبارک
از اونجایی که خیلی گرونتر با ادم می افته و نیازی هم نیست قبل رفتن پرداخت بشه و در ضمن تاثیر آنچنانی هم بر زمان دریافتش نداره ،به نظر من ریسک نکن
چون نیازی به این کار نداری
ممنون اقا رضا سال نو شما هم مبارک
حالا اگه بخوام اینجا پرداخت کنم چه راه حلی پیشنهاد میکنی؟
دوستان راهنمایی کنید دیگه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام دوستان يه سوالي داشتم ، مي خواستم بدونم پرواز ما از تهران به استانبول و از استانبول به سنفرانسيسكو هست، اگه ترانزيت تايم استانبولمون زياد باشه امكان خارج شدن از فرودگاه و به شهر رفتن هست آيا؟؟ ممنون ميشم جواب بدين،،،
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-11 ساعت 15:01)sharifian نوشته:  سلام دوستان يه سوالي داشتم ، مي خواستم بدونم پرواز ما از تهران به استانبول و از استانبول به سنفرانسيسكو هست، اگه ترانزيت تايم استانبولمون زياد باشه امكان خارج شدن از فرودگاه و به شهر رفتن هست آيا؟؟ ممنون ميشم جواب بدين،،،

بله
چون ترکیه ویزا نمیخواد
اگر در کشوری که ترانزیت هستین ویزا بخواد امکان خروج نیست
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Ali Sepehr ، aaraam ، t_arian_n ، jupiterx ، AliReza.Sh ، Alex 2014
سلام
ميتونيد به كسي كه كريديت كارت داره پول رو بديد و براتون از حساب خودش پرداخت كنه
من هم همينكارو كردم
البته قابل اطمينان باشه

تشکر کنندگان: aghamilad ، Alex 2014
(2015-04-11 ساعت 15:11)laleht نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 15:01)sharifian نوشته:  سلام دوستان يه سوالي داشتم ، مي خواستم بدونم پرواز ما از تهران به استانبول و از استانبول به سنفرانسيسكو هست، اگه ترانزيت تايم استانبولمون زياد باشه امكان خارج شدن از فرودگاه و به شهر رفتن هست آيا؟؟ ممنون ميشم جواب بدين،،،

بله
چون ترکیه ویزا نمیخواد
اگر در کشوری که ترانزیت هستین ویزا بخواد امکان خروج نیست

ممنونم از شما
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، Alex 2014
(2015-04-11 ساعت 01:44)aghamilad نوشته:  سلام دوستان با تجربه و سفر کرده به آمریکا یه سوال
من میخوام این 165 دلار هزینه صدور گرین کارت را پرداخت کنم تا حالا کسی با سایت تهران پیمنت کار کرده؟ من میخوام ازشون یک ویزا کارت ( گیفت کارت) بگیرم و با اون خودم پرداخت را انجام بدم به نظرتون این کار درستی هست؟
ممنون
از اونجایی که خیلی گرونتر با ادم می افته و نیازی هم نیست قبل رفتن پرداخت بشه و در ضمن تاثیر آنچنانی هم بر زمان دریافتش نداره ،به نظر من ریسک نکن
سلام. میتونید ویزا کارت هدیه تهیه کنید و با اون پرداخت کنید
تشکر کنندگان: aghamilad ، t_arian_n ، Alex 2014
دوستان سلام
اگه بخام از الان براي سپتامبر بليط بگيرم ميشه؟دقيقا به چه صورتيه بليط ها؟!مقصدم دالاسه!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: Sam2014 ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-11 ساعت 19:13)miyu نوشته:  دوستان سلام
اگه بخام از الان براي سپتامبر بليط بگيرم ميشه؟دقيقا به چه صورتيه بليط ها؟!مقصدم دالاسه!
درود بر شما
می تونید از الان بلیط برای سپتامبر بخرید . مثلاً رفت دهه اول ستامبر و برگشت هم 40 روز بعد تو ماه اکتبر و مقصد هم دالاس (DFW)
برای بار اول که می روید بهتره یک استاپ بگیرید . ( این استاپ در شهرهای عربی مثل دوحه یا دوبی یا ابوظبی و یا یک شهر اروپایی مثلاً فرانکفورت خواهد بود و نیاز به ویزا هم ندارد ) . در این حالت ایرلاین های لوفت هانزا ، امارات و قطری قیمت هاشون مناسب تره ( از حدود 1050 تا 1300 دلار )
همچنین فاصله بین استاپ ها را حتماً بپرسید و مطمئن شوید که طولانی نباشه و اگر از 8 ساعت بیشتر بود چه امکاناتی بهتون میدهند ( هتل و ویزا و غیره ) . عموی من با امارات تشریف می بردند سانفرانسیسکو توقفشون بیش از 8 ساعت بود و گفتند هتل بهتون میدیم Big Grin ولی تا کارهاشون را انجام دادند و رفتند هتل نیم ساعت استراحت و بعدش .... آماده شوید می رویم فرودگاه Sad یعنی کلاً این هشت ساعت را تو صف ویزا و چک این هتل و رفت و برگشت به فرودگاه بودند بنده های خدا و نیم ساعت چرت زدند TongueTongue
خلاصه خوب تحقیق و تفحص بعد با آگاهی کامل اقدام .. این موضوع را یادتان نرود . بلیط خریدن الابختکی ممنوع !!!!!
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، milad.nas ، miyu ، aaraam ، t_arian_n ، jupiterx ، AliReza.Sh ، Alex 2014
(2015-04-11 ساعت 15:51)vahidafshari نوشته:  
ممنون
سلام. میتونید ویزا کارت هدیه تهیه کنید و با اون پرداخت کنید
درود بر شما در تأیید فرمایش reza.aa عزیز توصیه می کنم وقتی وارد شدید پرداخت کنید ( من هم همین روش انجام دادم ) . می دانید که در صورتی که از کارت هایی نظیر گیفت کارت یا تهران پیمنت و غیره استفاده کنید اگر احیاناً در پرداختتون اشکالی پیش بیاد نمی شودپول به حسابتون برگرده و برای گرفتن پول کلی دنگ و فنگ داره .... دوستانی هم بودند که خدا را شکر به هیچ مشکلی بر نخوردند و کارشون انجام شده .. خلاصه اگه اهل ریسک هستی و 165 دلار ناقابله .... بسم اله
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: behdadK ، p00ya2001 ، aghamilad ، milad.nas ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-11 ساعت 14:46)aghamilad نوشته:  
ممنون
ممنون اقا رضا سال نو شما هم مبارک
حالا اگه بخوام اینجا پرداخت کنم چه راه حلی پیشنهاد میکنی؟
دوستان راهنمایی کنید دیگه

در صورت استفاده از گیفت کارتهای معتبر در بازار، در صورت بروز اشکال برگشت پول به کارت خیلی راحت و یک پروسه استاندارد را دارد و هیچ تفاوتی با کارتهای دیگر ندارد و حتی اگر مبلغ کارت بیشتر تهیه شود می تواند برای مصارف دیگر در روزهای ابتدای ورود هم استفاده شود ولی مبلغ دلار گرانتر از حواله است که با احتساب کارمزد حتی برای ۱۶۵ دلار هم تفاوت قابل توجه خواهد بود. توصیه من این هست که موقع خرید، بجای دریافت اطلاعات کارت از فروشگاه، حتما خود گیفت کارت فیزیکی را تهیه کنید.
تشکر کنندگان: aghamilad ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان
من و همسرم قبلا تصمیم داشتیم بریم سانفراسیسکو و از اونجا بریم San Mateo پیش یکی از آشنایانمون تا با هم دنبال خونه بگردیم و کارهای بعدی رو انجام بدیم، ولی الان هرچی به صورت آنلاین خونه هارو بررسی میکنیم خیلی هزینه ی اجاره حتی Studio بالاست زیر 2000 تا چیزی پیدا نمیشه!!
چند روزه داریم در مورد هیوستون جستجو میکنیم ولی هیچ کسی رو اونجا نداریم.
میخواستم ببینم شماها نظری پیشنهادی و یا شرایط مشابهی دارید که بتونه به ما کمک بکنه ؟
ممنونم
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-13 ساعت 08:35)Gh_lib نوشته:  سلام دوستان
من و همسرم قبلا تصمیم داشتیم بریم سانفراسیسکو و از اونجا بریم San Mateo پیش یکی از آشنایانمون تا با هم دنبال خونه بگردیم و کارهای بعدی رو انجام بدیم، ولی الان هرچی به صورت آنلاین خونه هارو بررسی میکنیم خیلی هزینه ی اجاره حتی Studio بالاست زیر 2000 تا چیزی پیدا نمیشه!!
چند روزه داریم در مورد هیوستون جستجو میکنیم ولی هیچ کسی رو اونجا نداریم.
میخواستم ببینم شماها نظری پیشنهادی و یا شرایط مشابهی دارید که بتونه به ما کمک بکنه ؟
ممنونم

دوست عزیز نگرانی شما کاملا قابل درک هست و برای همه ما مشترک ، به نظر من یکی از مهمترین تصمیم هایی که میگیرید همین انتخاب ایالت و شهری هست که میخواید برای شروع انتخاب کنید .

هر شهر مزایا و معایب خودش رو داره که باید شما باید تمام اونها رو با توانایی ها و محدودیت های خودتون بسنجید ، هرکسی ممکنه واسه یک شهر نظری دعشته باشه ، برای مثال من تا چند روز پیش تصمیم داشتم برم هیوستون اما به پیشنهاد یکی از دوستان دارم روی سیاتل هم تحقیق میکنم ، الان تویه سه روز تمام ۸۵ صفحه از تاپیک سیاتل رو خوندم همونطور که قبلا نود درصد تاپیک هیوستون رو که فک کنم حدود دویست صفحه هست رو خوندم ، و همینطور تمام ایالت ها و شهر های مطرح رو قبل از اون شما فقط یا داشتن اطلاعات که بهترین منبعش همین مهاجرسرا هست میتونید تصمیم درست بگیرید نه با حدس و شانس پس چند روز وقت بزارید و بخونید

واسه خونه هم بهترین سایت http://houston.craigslist.org
که البته این لینک مریوط به هیوستون هستش واشه تمام امریکا میت،نید سرچ کنید ،
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: miyu ، laleht ، sami_rg ، sh_mm10 ، asher ، ziba62ka ، t_arian_n ، jupiterx ، smhh7441 ، Memolk ، Alex 2014 ، ho_tasha
دوستان من ميخام آدرس آمريكارو كهتوفرم٢٦٠ زده بودمو تغيير بدم كه گرين كارت به آدرس ديگه بياد!كجا وكي بايد اينكارو بكنم؟
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، t_arian_n ، Memolk ، Alex 2014
(2015-04-15 ساعت 16:22)miyu نوشته:  دوستان من ميخام آدرس آمريكارو كهتوفرم٢٦٠ زده بودمو تغيير بدم كه گرين كارت به آدرس ديگه بياد!كجا وكي بايد اينكارو بكنم؟
الان مهم نيست شما وقتي ويزاتونو گرفتين و به سلامتي وارد خاك امريكا شدين تو فرودگاه امريكا هم ميتونين اينكارو انجام بدين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: miyu ، t_arian_n ، Memolk ، Alex 2014
(2015-04-15 ساعت 16:42)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 16:22)miyu نوشته:  دوستان من ميخام آدرس آمريكارو كهتوفرم٢٦٠ زده بودمو تغيير بدم كه گرين كارت به آدرس ديگه بياد!كجا وكي بايد اينكارو بكنم؟
الان مهم نيست شما وقتي ويزاتونو گرفتين و به سلامتي وارد خاك امريكا شدين تو فرودگاه امريكا هم ميتونين اينكارو انجام بدين
درود بر شما
البته یادتون باشه که هم در USCIS و هم در USPS باید عوض کنید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: reza.aa ، miyu ، t_arian_n ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان