کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-03-29 ساعت 10:01)magmag3 نوشته:  
(2015-03-29 ساعت 05:34)sun2000 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 18:51)magmag3 نوشته:  سلام

من چند تا سوال داشتم، و واقعا ممنون میشم اگه کسی‌ بتونه کمکی‌ کنه

۱. اولین ورود میتونه از مرز زمینی‌ باشه یا باید حتما مرز هوایی‌ باشه

۲. بعد از اولین ورود اگه همون روز خارج شویم از مرز، تو بازهٔ ۶ ماه آینده چند بار می تونیم وارد آمریکا شویم، مثلا می‌شه وارد شیم، تقاضای پاس سفید بدیم، خارج شیم، و بعد برای انگشت نگاری دوباره وارد شیم؟ (اگه آره این بارها که وارد و خارج می‌شویم با چه پرمیتیه؟)

شرمند اگه سوالام یکم عجیبه، خیلی‌ ممنون میشم اگه کسی‌ که در این مورد اطلاعی داره بتونه کمکی‌ بکنه یا من رو به سایتی که این اطلاعات توش هست ارجاع بده

شاد باشید

سلام در مورد مرز زمینی چون شخصا تماس گرفتم و مطمئنم میگم که بله میشه من با مرز بوفالو تماس گرفتم چون خودم میخواستم هفته اینده برم و گفتن مشکلی نیست اگر ویزا و پکیج که همون پک مدیکال همراهتون باشه حتی روزهای تعطیل شنبه و یکشنبه هم میشه لند کرد البته ما بدلیل اینکه گفتیم دو روزه بریم و یه سفر تفریحی باشه نیویورک رو انتخاب کردیم وگرنه بعد از لندینگ حتما اطلاعات‌ میدادم زمینی به چه صورت بود
ولی از نظر هزینه و اینکه از تورنتو به بوفالو با ماشین دوساعت بود بسیار انتخاب خوبیه
امیدوارم کافی بوده باشه اگر خواستید شماره تماس مرز رو براتون بزارم

در مورد سوال دوم مطمئن نیستم ولی فکر کنم محدودیتی نباشه تعداد ورود و خروجتون
ولی در مورد پاس سفید تا اونجا که من اطلاع دارم باید یه دلیل درست و منطقی داشته باشید که بادرخواستتون موافقت بشه منظورم اینه که هرکسی با فرم پرکردن به تنهایی شامل گرفتن پاس سفید نمیشه البته اطلاعات‌ سوال دومتون چیزهایی بود که شنیده بودم

ممنون از راهنماییتون Shy
میشه لطف کنید شماره مرز هم برام بفرستید

سلام
US Immigration & Costmes Enfc
716-282-3141
Then 3# for passengers

ببخشید یکم دیر شد من تازه اومدم سایت بعد از چند روز
البته ما هوایی رفتیم نیویورک و یک.مسیله جالب اینکه فرمها رو تو فرودگاه تورنتو امضا کردیم در واقع همین جا لند کردیم
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، p00ya2001 ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-05 ساعت 08:29)Mehrdad2001 نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 23:05)afrand نوشته:  سلام به دوستان عزیز تاپیک سفر به آمریکا
ما هم به این جمع پیوستیم . سوالم از دوستان اینه که بین خطوط هوایی قطر و امارات و ترکیش و اتحاد کدوم پرواز برای آمریکا مناسبتره ؟ مقصد ما دالاس است . اگر راهنمایی بکنید ممنون میشم

سلام
اطلاعات من برای سه ماه پیش هست که بلیط گرفتم. ترکیش پرواز به مقصد دالاس نداره ( هیوستون داره) اتحاد را نمیدونم. بین امارات و قطر هم اون موقع که من بلیط گرفتم قطر ٦٠٠ تومان ارزونتر بود. من یه طرفه با قطر گرفتم ٢٥٠٠ در حالیکه امارات ٣١٠٠ بود.
قطر بهتره و ارزانتر من هم دالاس میرم و هنوز تاریخ مشخصی ندارم -ویزای من تا 8اوت زمان داره-خوشحال میشم بتونم بهتون اطلاعات بدم و همچنین از شما اطلاعات بگیرم r.karami28@yahoo.com
تشکر کنندگان: behfaza ، Sam2014 ، r.bazargan ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام دوستان
آیا ما بعد از ورود به آمریکا می توانیم از بیمه خدمات درمانی استفاده کنیم ؟
آیا ssn همان بیمه خدمات درمانی هستش؟
آخه میدونید که هزینه های درمان اونجا خیلی بالاست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان
ما هم به امید خدا کلیر شدیم و آمدیم به این تاپیک و مثل همیشه از راهنمایی ها و تجارب شما عزیزان فیض برده و کمال سپاس را داریم...
مقصد ،لس آنجلس هست و حرکت بین 10-16 خرداد.بلیط از ترکیش رزرو کردیم که در این فاصله زمانی ،4400 قیمت داده (رفت و برگشت)و گفته این بهترین نرخه در حالیکه می بینم دوستان گفتند ترکیش از بقیه گرونتره!!!تازه گفته 6 تا صندلی هم بیشتر جا نداره(واسه16خرداد)،این قیمت را خود ترکیش داده،ایا کسی می تونه من را راهنمایی کنه؟ممنون می شم
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، r.bazargan ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 15:18)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
ما هم به امید خدا کلیر شدیم و آمدیم به این تاپیک و مثل همیشه از راهنمایی ها و تجارب شما عزیزان فیض برده و کمال سپاس را داریم...
مقصد ،لس آنجلس هست و حرکت بین 10-16 خرداد.بلیط از ترکیش رزرو کردیم که در این فاصله زمانی ،4400 قیمت داده (رفت و برگشت)و گفته این بهترین نرخه در حالیکه می بینم دوستان گفتند ترکیش از بقیه گرونتره!!!تازه گفته 6 تا صندلی هم بیشتر جا نداره(واسه16خرداد)،این قیمت را خود ترکیش داده،ایا کسی می تونه من را راهنمایی کنه؟ممنون می شم

شما اصفهان بودين ميخواستين پيكاب ويزا داشته باشين؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 15:35)p00ya2001 نوشته:  

شما اصفهان بودين ميخواستين پيكاب ويزا داشته باشين؟
بله دوست عزیز
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
درود بر شما و تبریک بابت دریافت ویزاتون
ممکنه بفرمایید حدود برگشت تون چه تاریخی هست . به این دلیل که رفت شما در Low Season هست و برگشت شما معلوم نیست به چه محدوده ای بر می خوره تا قیمت را بشه دقیق تر استخراج کرد .
حالا فرض کنیم برگشت شما تو آگست باشه ( اواخر مرداد و اوایل شهریور)
1- تهران >> رم >> LA و بالعکس با ارفرانس ( البته از تهران تا رم و از رم تا تهران با آلیتالیا ست ) که حدود 1000 تا 1100 نرخ هست .
2- بعدش لوفت هانزا ..... امارات ..... الاتحاد ..... ترکیش که می ره تا 1500 و 1600 دلار Sad
شما یک تحقیقی انجام بده از چند تا آژانس معتبر بعدش تصمیم بگیر. گاهی یه کم جابجایی تاریخ ها تو قیمت تاثیر قابل توجهی داره .
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، aaraam ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 16:16)Sam2014 نوشته:  
ممکنه بفرمایید حدود برگشت تون چه تاریخی هست . به این دلیل که رفت شما در Low Season هست و برگشت شما معلوم نیست به چه محدوده ای بر می خوره تا قیمت را بشه دقیق تر استخراج کرد .
1- تهران >> رم >> LA و بالعکس با ارفرانس ( البته از تهران تا رم و از رم تا تهران با آلیتالیا ست ) که حدود 1000 تا 1100 نرخ هست .
2- بعدش لوفت هانزا ..... امارات ..... الاتحاد ..... ترکیش که می ره تا 1500 و 1600 دلار Sad
شما یک تحقیقی انجام بده از چند تا آژانس معتبر بعدش تصمیم بگیر. گاهی یه کم جابجایی تاریخ ها تو قیمت تاثیر قابل توجهی داره .
موفق باشید

سپاس از شما دوست عزیز بابت راهنمایی و وقتی که می گذارید.برگشت ما 18تیر (تقریبا 1 ماه)هست که فکر کنم hi season می شه ،ولی آژانس گفته رفت ملاک هست نه برگشت.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 16:43)sh_mm10 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 16:16)Sam2014 نوشته:  
موفق باشید

سپاس از شما دوست عزیز بابت راهنمایی و وقتی که می گذارید.برگشت ما 18تیر (تقریبا 1 ماه)هست که فکر کنم hi season می شه ،ولی آژانس گفته رفت ملاک هست نه برگشت.
ممنون از ابراز لطفتون . بنده مخلص همه هموطن های گلم هستم
عرض به خدمتتون که با اطلاعات جدید شما Big Grin اوضاع بهتر شد . اگر تاریخ هاتون انعطاف پذیر باشند رفت برای ۸ جون و برگشت هم ۵ جولای :
الاتحاد قیمت خوبی میده »»» حدود ۹۵۰ دلار . لوفت هانزا هم نزدیک ترکیش هست ولی بهتره (حدود ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار)
توصیه می کنم از دو سه تا آژانس دیگه هم استعلام کنید.
پاینده باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، asher ، r.bazargan ، aaraam ، t_arian_n ، smhh7441 ، Alex 2014
(2015-04-07 ساعت 22:43)Sam2014 نوشته:  ممنون از ابراز لطفتون . بنده مخلص همه هموطن های گلم هستم
عرض به خدمتتون که با اطلاعات جدید شما Big Grin اوضاع بهتر شد . اگر تاریخ هاتون انعطاف پذیر باشند رفت برای ۸ جون و برگشت هم ۵ جولای :
الاتحاد قیمت خوبی میده »»» حدود ۹۵۰ دلار . لوفت هانزا هم نزدیک ترکیش هست ولی بهتره (حدود ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار)
پاینده باشید.
سلام بر شما
ایا الاتحاد از نظر هواپیما،امکانات و سرویس دهی ،ایرلاین مطلوبی هست به خصوص این که ما بچه هم داریم و طول سفر و...
و مورد دیگه تعداد توقف بعضی از خطوط هواپیمایی بیشتر از یکی هست و در برخی ،جابجایی چمدان ها به هواپیما بعدی، با خود مسافر است .
ایا شما از این موارد هم اطلاعی دارید؟
من سایتcheapoair را هم چک کردم ،ایا سایت بهتری با امکان خرید از ایران می شناسید؟
سپاس
تشکر کنندگان: r.bazargan ، t_arian_n ، Alex 2014
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم .
من اگه 18 روز به تاریخ اتمام ویزا که همون تاریخ اتمام مدیکالم هم هست وارد امریکا بشم موردی پیش نمیاد برای ورودم ؟
اگه دوستان تجربه دارن لطفا راهمایی کنند. ممنون
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 12:00)milad.nas نوشته:  سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم .
من اگه 18 روز به تاریخ اتمام ویزا که همون تاریخ اتمام مدیکالم هم هست وارد آمریکا بشم موردی پیش نمیاد برای ورودم ؟
اگه دوستان تجربه دارن لطفا راهمایی کنند. ممنون

خير دوست عزيز بود دوستاني كه 2-3 روز به اكسپاير ويزاشون مونده بود و وارد امريكا شدند نگراني نداره يعني اگه اون دوستمون يه پروتزش لغو ميشد فرصت واسه گرفتي پرواز جديد و ورود به امريكا نداشت و گرين كارتشو از دست ميداد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan ، milad.nas ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-08 ساعت 09:02)sh_mm10 نوشته:  
(2015-04-07 ساعت 22:43)Sam2014 نوشته:  ممنون از ابراز لطفتون . بنده مخلص همه هموطن های گلم هستم
پاینده باشید.
سلام بر شما
ایا الاتحاد از نظر هواپیما،امکانات و سرویس دهی ،ایرلاین مطلوبی هست به خصوص این که ما بچه هم داریم و طول سفر و...
و مورد دیگه تعداد توقف بعضی از خطوط هواپیمایی بیشتر از یکی هست و در برخی ،جابجایی چمدان ها به هواپیما بعدی، با خود مسافر است .
ایا شما از این موارد هم اطلاعی دارید؟
من سایتcheapoair را هم چک کردم ،ایا سایت بهتری با امکان خرید از ایران می شناسید؟
سپاس
درود بر شما
الاتحاد شرکت هواپیمایی دولتی امارات هست (مثل ایران ایر خومون ) از نظر ناوگان و کیفیت در وضعیت مطلوبی هست . البته از نظر سرویس دهی هم کامنت خوب ازش شنیده شده هم کامنت ضعیف . همچنین کسانی که اولین سفرشان به عمه ریکا با الاتحاد باشه ،کارهای مهاجرتیشون در ابوظبی انجام می شود .
در مورد تعداد توقف هم پرواز های عربی معمولاً یک استاپ هستند .جابجایی چمدان هم تا مقصد ندارید .( اغلب دوستان هم همین تجربه داشتند )
سایت های مختلفی هستند مثل KAYAK ، momondo و skyscanner که مشابه cheapoair می توانید برای استعلام قیمت استفاده کنید. البته خرید بلیط از این سایت ها از داخل ایران دشوار است ولی نشدنی نیست . اکیداً به شما توصیه می کنم برای پرهیز از مشکلات از نمایندگی ایرلاین های خارجی یا آژانس های معتبر بلیط تهیه کنید . خرید اینترنتی گیر و گور خودش را داره و باید به شیوه ان مسلط و آگاه باشید والا ممکنه متضرر شوید .( صابونش به تن مالیده )
در خدمتیم
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
تشکر کنندگان: nora-nora ، sh_mm10 ، asher ، t_arian_n ، jupiterx ، AliReza.Sh ، Alex 2014
دوستان من با توجه به شرایط کیسمون مجبورم از الان به فکر تهیه بلیط باشم چون های سیزن پروازها توی جولای و آگست هست و من در بهترین حالت توی جولای و بدترین حالت توی آگست کلیر میشم.
حالا سوالم اینجاست که
آیا با هواپیمایی قطری برم ( تو اون زمان بهترین قیمت رو میده)؟ نظر دوستان چیه؟
آیا امکانش هست من سه گزینه تو سه ماه جون، جولای و آگست رو رزرو کنم؟ هر وقت کلیر شدم خرید کنم؟
شرایطی مثل من رو کسی از دوستان داشته که خودش ap خورده و همسر و فرزند یکضرب؟ برای برنامه ریزی به کمکتون نیاز دارم.
ممنون
(2015-04-09 ساعت 17:04)saboktakin نوشته:  دوستان من با توجه به شرایط کیسمون مجبورم از الان به فکر تهیه بلیط باشم چون های سیزن پروازها توی جولای و آگست هست و من در بهترین حالت توی جولای و بدترین حالت توی آگست کلیر میشم.
حالا سوالم اینجاست که
آیا با هواپیمایی قطری برم ( تو اون زمان بهترین قیمت رو میده)؟ نظر دوستان چیه؟
آیا امکانش هست من سه گزینه تو سه ماه جون، جولای و آگست رو رزرو کنم؟ هر وقت کلیر شدم خرید کنم؟
شرایطی مثل من رو کسی از دوستان داشته که خودش ap خورده و همسر و فرزند یکضرب؟ برای برنامه ریزی به کمکتون نیاز دارم.
ممنون
قطر معمولا تو ماه رمضون آف های خوبی میزنه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: nora-nora ، t_arian_n ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان