کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام و تبریک به همه ویزا گرفته های عزیز

دوستان یه سوال داشتم، خواستم ببینم تاپیکی، سایتی چیزی نیست که اگر کسی دنبال همسفر و هم مقصد میگرده بره اونجا با هم هماهنگ کنن؟
به خاطر کم شدن هزینه اجاره مسکن و داشتن همزبون اول ورود میگم
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
تشکر کنندگان: mohammad384 ، k1_m_1358 ، Samia ، omid man ، tapartoor600 ، Alex 2014
(2015-04-23 ساعت 11:03)solid_mercury نوشته:  سلام و تبریک به همه ویزا گرفته های عزیز

دوستان یه سوال داشتم، خواستم ببینم تاپیکی، سایتی چیزی نیست که اگر کسی دنبال همسفر و هم مقصد میگرده بره اونجا با هم هماهنگ کنن؟
سلام.دقیقا. منم همین سوال رو داشتم. رفتنمون داره کم کم جور میشه استرسمون بیشتر میشه.مخصوصا واسه افرادی که تنها هستن.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، r.bazargan ، Aamed ، somayeh1363 ، Alex 2014
(2015-04-23 ساعت 12:05)mohammad384 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 11:03)solid_mercury نوشته:  سلام و تبریک به همه ویزا گرفته های عزیز

سلام.دقیقا. منم همین سوال رو داشتم. رفتنمون داره کم کم جور میشه استرسمون بیشتر میشه.مخصوصا واسه افرادی که تنها هستن.

اينم لينك تاپيك مربوطه: http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%BE...n=lastpost
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: solid_mercury ، k1_m_1358 ، tapartoor600 ، motinus ، Alex 2014
سلام عزیزان
یکی از دوستان ما در ام ریکا ،کالیفرنیا، تحقیق کرده برای بیمه و خیلی مطمءن می گه ما وقتی وارد ام ریکا می شیم رایگان بیمه هستیم.لطفا دوستان مطلع نظر دهید.تشکر
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan ، aaraam ، Alex 2014
(2015-04-22 ساعت 00:06)afshin138t نوشته:  سلام دوستان. من یک سوالی داشتم لطفا راهنمائی کنید. من برای 165 دلار اقدام کردم و اکانت هم ساختم ولی توی مرحله پرداخت با اینکه همسرم که نفر اصلی کیس هست و حدود 4 ماه پیش ویزاش رو گرفته، اعلام میکنه که یا شماره های کیس و Anumber را اشتباه وارد کردی یا از زمان ویزا گرفتن 5 روز نگذشته است. من خودم ویزام رو تازه گرفتم ولی همسرم و بچه 4 ماه بیشتره که گرفتن.
لطفا دوستان اگه کسی چیزی میدونه به من بگه

اگر A Number شما 12345678 هست شما به این صورت وارد کن:

A012345678

یعنی A0 به اولش اضافه کن
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، afshin138t ، SAAM_60 ، Alex 2014
سلام
بچه ها کسی میدونه که پرداخت پول گرین کارت قبل از سفر ایا روی زمان امدن گرین کارت بعد از رسیدن تاثیر داره یا فرق نمیکنه اون ور پرداخت بشه
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: r.bazargan ، aaraam ، Alex 2014
سلام دوستان
بالاخره ما هم هرچند نصف و نیمه نقل مکان کردیم به این تاپیک

دوستان من ویزامو یکضرب گرفتم ولی متاسفانه همسرم کلیرنس خورد .من تاریخ ویزام تا اواسط اکتبر هست سوالم اینه ایاشااله همسرم هر موقع کلیر شد و ویزاو گرفت آیا مهلت ویزای اونم تا همون اکتبره ینی بر اسا تاریخی هست کهدیکال انجام دادیم؟؟؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، omid man ، Alex 2014
(2015-04-24 ساعت 22:30)r.bazargan نوشته:  سلام دوستان
بالاخره ما هم هرچند نصف و نیمه نقل مکان کردیم به این تاپیک

دوستان من ویزامو یکضرب گرفتم ولی متاسفانه همسرم کلیرنس خورد .من تاریخ ویزام تا اواسط اکتبر هست سوالم اینه ایاشااله همسرم هر موقع کلیر شد و ویزاو گرفت آیا مهلت ویزای اونم تا همون اکتبره ینی بر اسا تاریخی هست کهدیکال انجام دادیم؟؟؟

سلام بله همزمان با شما تا شش ماه از زمان مدیکال اعتبار دارد مگر چندماه طول بکشد تا کلیر بشوند و خودشان بخواهند مدیکال جدید بدهند و اعتبار شش ماهه جدید بگیرند.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: aaraam ، hilda60 ، p00ya2001 ، r.bazargan ، Alex 2014
(2015-04-24 ساعت 17:29)omid man نوشته:  سلام
بچه ها کسی میدونه که پرداخت پول گرین کارت قبل از سفر ایا روی زمان امدن گرین کارت بعد از رسیدن تاثیر داره یا فرق نمیکنه اون ور پرداخت بشه

تاثيري ندارد، پروسه صدور بعد از ورود شما اغاز ميشود
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، aaraam ، asher ، p00ya2001 ، omid man ، Alex 2014
(2015-04-24 ساعت 08:14)sh_mm10 نوشته:  سلام عزیزان
یکی از دوستان ما در ام ریکا ،کالیفرنیا، تحقیق کرده برای بیمه و خیلی مطمءن می گه ما وقتی وارد ام ریکا می شیم رایگان بیمه هستیم.لطفا دوستان مطلع نظر دهید.تشکر

میتونید همچین بیمه ای بگیرید اما باید واجد شرایط باشید و کارهای اولیه اش رو انجام بدید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، asher ، sh_mm10 ، miyu ، Alex 2014
(2015-04-24 ساعت 08:14)sh_mm10 نوشته:  سلام عزیزان
بعد از دریافت گرین کارت، اگر شغلی نداشته باشید یا درامدتون از یه حدی کمتر باشه (مثلا خانواده 2 نفره حقوق زیر 1800 دلار قبل از کسر مالیات) می تونید به راحتی مدیکل بگیرید
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، taherifar ، r.bazargan ، asher ، SAAM_60 ، milad.nas ، Mahboy ، sh_mm10 ، jupiterx ، Alex 2014
سلام
من دیشب برای فعال سازی پروسه گرین کارت وارد سایت uscis شدم، و مراحل رو طبق دستور پیش رفتم
الان تو قسمتی که a number و dos رو میخوادa number من رو قبول نمیکنه
ضمنا a0 رو به اون هشت رقم اضافه کردم
و case numberدقیقا مثل اونی که تو ویزا هست وارد کردم 2015as123401
ایا کسی به همچین ایرادی برخورد کرده
چیکار باید کنم
C.N:2015XXXX4XXX  //  ارسال فرم:9 جون  //  کارنت:9 ژانویه  //  نامه دوم:23 ژانویه  //  مصاحبه:هفته سوم مارچ  // دریافت ویزا:روز بعد مصاحبه // ورود به آمریکا: 14 June // ساکن Metro D.C Area
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Alex 2014
(2015-04-26 ساعت 10:24)t_arian_n نوشته:  سلام
من دیشب برای فعال سازی پروسه گرین کارت وارد سایت uscis شدم، و مراحل رو طبق دستور پیش رفتم
چیکار باید کنم
من هم دقیقا به همین مشکل برخورد کردم گفته بود باید پنج روز از صدور ویزا گذشته باشه که ما الان 13 روز شده . خلاصه اخرش یه چیزی نوشته بود که تا 30 اپریل صبر کنید از این حرفا. فک میکنم باید یکم صبر کنیم اوایل جون تست کنیم.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: t_arian_n ، kaamiran ، Alex 2014
(2015-04-26 ساعت 14:10)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 10:24)t_arian_n نوشته:  سلام
چیکار باید کنم
من هم دقیقا به همین مشکل برخورد کردم گفته بود باید پنج روز از صدور ویزا گذشته باشه که ما الان 13 روز شده . خلاصه اخرش یه چیزی نوشته بود که تا 30 اپریل صبر کنید از این حرفا. فک میکنم باید یکم صبر کنیم اوایل جون تست کنیم.

صفحه 29 همین تاپیکو مطالعه بفرمایید. ان شا الله حل میشه.
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
سلام به همه ي عزيزان
يه سوال ؟
ما اولين سفر به آمريكا رو رفتيم و خوشبختانه گرين كارت رو فعال كرديم،
و تاريخ ١٩ فروردين بعد از ١ ماه خاك آمريكا رو ترك كرديم
براي اينكه قانون ٦ ماه رعايت بشه بايد دقيقا ٦ ماه بعد وارد آمريكا بشيم يا اينكه ميتونيم مرداد يا شهريور يعني ٤ ماه بعد از خروج ،وارد بشيم و قبل از اينكه ٦ماه دوم شروع بشه (قبل از ٢٠ مهر) برگرديم؟
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: r.bazargan ، laleht ، Alex 2014