کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان. من یک سوالی داشتم لطفا راهنمائی کنید. من برای 165 دلار اقدام کردم و اکانت هم ساختم ولی توی مرحله پرداخت با اینکه همسرم که نفر اصلی کیس هست و حدود 4 ماه پیش ویزاش رو گرفته، اعلام میکنه که یا شماره های کیس و Anumber را اشتباه وارد کردی یا از زمان ویزا گرفتن 5 روز نگذشته است. من خودم ویزام رو تازه گرفتم ولی همسرم و بچه 4 ماه بیشتره که گرفتن.
لطفا دوستان اگه کسی چیزی میدونه به من بگه
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام، دوستان چه بیمه ای رو برای ماهایی که تازه وارد آمریکا شدیم و درآمدی نداریم، پیشنهاد می کنن؟ کسی تجربه ای از بیمه اوباما داره؟

(2015-04-21 ساعت 16:46)bahreini.ehsan نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 15:18)sh_mm10 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 11:32)bahreini.ehsan نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 23:50)sh_mm10 نوشته:  با سلام
می بخشید دوباره سوالم را مطرح می کنم و اونم در این تاپیک.
راجع به بیمه سفر، ما از آژانس هواپیمایی سوال کردیم،گفت برای شما که مهاجرتی هستید بیمه سفر شامل حالتون نمی شه و به طور کلی بیمه هایی هم که در ایران واسه عمه ریکا صادر .....
با سلام من 15 روزه بیمه سامان گرفتم تا50000 یورو ساپورت میکنه برا دو نفر تقریبا 500000 شد
سلام و تشکر از پاسختون
به شما چیزی راجع به این که مهاجر هستید و اینچنین بیمه ای شامل حالتون نمی شه نگفت؟و ایا این بیمه را از شعب بانک سامان گرفتید؟
خداوند پشت و پناه و نگهدارتون در این سفر و همه مراحل زندگیتون باشه
من از یک آژانس گرفتم.چنین چیزی نیست.اونا پولشون رو میگیرن و بیمه هاشون معتبره.از یک آژانس معتبر جستجو کنید.طرح های مختلف با قیمت های مختلف هست.من 15 روز رو کافی دونستم. به نظر من سفر با هواپیما حتما به چنین بیمه ای نیاز داره.Wink طبق سفرنامه ای که خوندم، بنده خدا وقتی از هواپیما داشته پیاده میشده زمین خورده و پاش شکسته
و مجبور شده 7000-8000 دلار در بدو ورود پول بده.
بازم ممنون از دوستان.
موفق باشید

سلام
دوستان بنظر من افرادي كه اطلاعات بيشتري در مورد اين بيمه ها و اينكه واقعا اجرا ميشن، دارن به بقيه دوستان هم بگن. خيلي مهمه. من قبلا از بيمه گر بيمه سامان سوال كرده بودم. ايشون گفته بود تا سقف ٥٠٠٠٠٠يورو براي يك ماهه براي من و دخترم حدودا ٣٠٠٠٠٠تومن ميشه كه واقعا ارزششو داره. و ايشون ميگفتن واقعا معتبره و دفترشون تو بيروت !!! هس كه با تماس و فكس فاكتورها ، هزينه ها به حسابتون ريخته ميشه. و يا ميتونيد فاكتورها و مدارك رو بيارين ايران و اينجا پرداخت ميشه.
حالا اگه كسي تجربه داره، ممنون ميشم بگه.
خصوصا افرادي كه بچه همراهشون بيشتر نياز دارن به بيمه واقعا با هزينه هاي بسياااار بالاي پزشكي در امريكا.
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، goliii ، Alex 2014
سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید من پرواز الاتحاد رزرو کردم توقفش تو ابوظبی هست میخواستم راهنماییم کنین با توجه به اینکه کارهای مهاجرتی تو فرودگاه ابوظبی انجام میشه و 1:45 ترانزیت من هست میرسم به پرواز بعدی به لس آنجلس یا ریسکه؟
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، goliii ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 17:30)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 17:18)mina85 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنید،من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ رفتم آمریکا ۲ماهی‌ ماندم .
سو‌ شیال نامبرم اومد ولی‌ گرین کارت نه ، حالا نمی‌دونم من دوباره ۶ماه بعد از آخرین خروجم باید برم آمریکا ، یا اینکه بعد از دریافت گرین کارت هر ۶ ماه ۱بار باید برم،مشکل اینه ک اصلا فرصت رفتن ندارم.۱۶۵ $ رو هم پرداخت کردم.

سلام
اگه ميموندي و پاسپورت سفيد ميگرفتي ميتونستي تا 2 سال خارج از امريكا زندگي كني بعد دوباره برگردي ولي الان قبل از 6 ماه بايدبرگردي البته ديرترم بري مشكل نداره ممكنه مرزبان ايراد بگيره و گرين كارتتو توقيف كنه و اونوقت بايد بري به دادگاه مهاجرت كه اگه دليل قانع كننده داشته باشي گرين كارتتو پس ميدن ولي بهترين كار گرفتن پاسپورت سفيده
سلام ممنون .دیرتر یعنی‌ تا چند ماه دیرتر برم گیر نمیدن و اینکه دقیقا ب کجا ایمیل بدم و کسب تکلیف کنم ،

(2015-04-06 ساعت 17:30)p00ya2001 نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 17:18)mina85 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنید،من ۱ نوامبر ۲۰۱۴ رفتم آمریکا ۲ماهی‌ ماندم .
سو‌ شیال نامبرم اومد ولی‌ گرین کارت نه ، حالا نمی‌دونم من دوباره ۶ماه بعد از آخرین خروجم باید برم آمریکا ، یا اینکه بعد از دریافت گرین کارت هر ۶ ماه ۱بار باید برم،مشکل اینه ک اصلا فرصت رفتن ندارم.۱۶۵ $ رو هم پرداخت کردم.

سلام
اگه ميموندي و پاسپورت سفيد ميگرفتي ميتونستي تا 2 سال خارج از امريكا زندگي كني بعد دوباره برگردي ولي الان قبل از 6 ماه بايدبرگردي البته ديرترم بري مشكل نداره ممكنه مرزبان ايراد بگيره و گرين كارتتو توقيف كنه و اونوقت بايد بري به دادگاه مهاجرت كه اگه دليل قانع كننده داشته باشي گرين كارتتو پس ميدن ولي بهترين كار گرفتن پاسپورت سفيده
سلام ممنون .دیرتر یعنی‌ تا چند ماه دیرتر برم گیر نمیدن و اینکه دقیقا ب کجا ایمیل بدم و کسب تکلیف کنم ،
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-04-22 ساعت 12:13)paradisee نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید من پرواز الاتحاد رزرو کردم توقفش تو ابوظبی هست میخواستم راهنماییم کنین با توجه به اینکه کارهای مهاجرتی تو فرودگاه ابوظبی انجام میشه و 1:45 ترانزیت من هست میرسم به پرواز بعدی به لس آنجلس یا ریسکه؟
دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید ، این سوال من هم هست؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

(2015-04-22 ساعت 14:08)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 12:13)paradisee نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید من پرواز الاتحاد رزرو کردم توقفش تو ابوظبی هست میخواستم راهنماییم کنین با توجه به اینکه کارهای مهاجرتی تو فرودگاه ابوظبی انجام میشه و 1:45 ترانزیت من هست میرسم به پرواز بعدی به لس آنجلس یا ریسکه؟
دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید ، این سوال من هم هست؟

كيوان جان تجربه نشون داده تو فرودگاه ابوظبى خيلى درست و به موقع به وظايفشون عمل نميكنن و در صورت از دست دادن پرواز بعدى هيچ مسؤولى پاسخگو نبوده و عواقب اين مسئله چه روحى روانى و چه مالى فقط متوجه شماست، با توجه به اينكه شما تنها نيستى و بالطبع انجام اين امور براتون طولانى تر هستش پيشنهاد ميكنم بيشتر تحقيق كنى و همه جوانب رو بسنجى، با ارزوى موفقيت براى شما
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behdadK ، k1_m_1358 ، Sam2014 ، قصه گو ، goliii ، laleht ، Alex 2014
سلام اگر مسیر پروازتون از ابوظبی هست، در جریان باشید در حالت خوبش حدود 3 - 4 ساعت فقط تو صف های مختلفید . خود کار مهاجرتیتون نهایتا ده دقیقه یه ربع زمان میبره. اگر پروازی در حال پریدن باشه، مرتب میان مسافرای او ن پروازو صدا میکنن که خارج از صف کارشون انجام بشه. بهر حال به اینکه کدوم شهر میرید هم بستگی داره. مثلا وقتی پرواز تهران نشست، دم در هواپیما اومدن مسافرای لس آنجلسو صدا زدن که کارشون زودتر انجام بشه. در حالت معمول صف پروازای آمریکا در ابوظبی طولانیه. چه خود آمریکایی ها، چه توریستا چه مهاجرتی ها و...همه با هم و مثل هم تو صف معطلی دارن. احتمالا جا نمیمونید! چون پروازا منتظر انجام شدن کار مسافرا میمون. خلاصه که الاتحاد پرواز خوبیه. نگران نباشید، فقط حواستون باشه اگر یه ساعت فقط بین پروازتون فاصله هست که یه بخشی هم بابت جابجایی بین دوتا ترمینال 1 و 3 صرف میشه، باید بدووووید و امیدوار باشید! به جاش موقعی که بعد از چند ساعت به مقصدتون رسید، ساکتونو بر میداریدو میرید و هیچ بازرسی ای ندارید.

سلام اگر مسیر پروازتون از ابوظبی هست، در جریان باشید در حالت خوبش حدود 3 - 4 ساعت فقط تو صف های مختلفید . خود کار مهاجرتیتون نهایتا ده دقیقه یه ربع زمان میبره. اگر پروازی در حال پریدن باشه، مرتب میان مسافرای او ن پروازو صدا میکنن که خارج از صف کارشون انجام بشه. بهر حال به اینکه کدوم شهر میرید هم بستگی داره. مثلا وقتی پرواز تهران نشست، دم در هواپیما اومدن مسافرای لس آنجلسو صدا زدن که کارشون زودتر انجام بشه. در حالت معمول صف پروازای آمریکا در ابوظبی طولانیه. چه خود آمریکایی ها، چه توریستا چه مهاجرتی ها و...همه با هم و مثل هم تو صف معطلی دارن. احتمالا جا نمیمونید! چون پروازا منتظر انجام شدن کار مسافرا میمون. خلاصه که الاتحاد پرواز خوبیه. نگران نباشید، فقط حواستون باشه اگر یه ساعت فقط بین پروازتون فاصله هست که یه بخشی هم بابت جابجایی بین دوتا ترمینال 1 و 3 صرف میشه، باید بدووووید و امیدوار باشید! به جاش موقعی که بعد از چند ساعت به مقصدتون رسید، ساکتونو بر میداریدو میرید و هیچ بازرسی ای ندارید.
تشکر کنندگان: paradisee ، k1_m_1358 ، Sam2014 ، goliii ، smhh7441 ، Alex 2014
(2015-04-22 ساعت 14:49)امریکن نوشته:  سلام اگر مسیر پروازتون از ابوظبی هست، در جریان باشید در حالت خوبش حدود 3 - 4 ساعت فقط تو صف های مختلفید . خود کار مهاجرتیتون نهایتا ده دقیقه یه ربع زمان میبره. اگر پروازی در حال پریدن باشه، مرتب میان مسافرای او ن پروازو صدا میکنن که خارج از صف کارشون انجام بشه. بهر حال به اینکه کدوم شهر میرید هم بستگی داره. مثلا وقتی پرواز تهران نشست، دم در هواپیما اومدن مسافرای لس آنجلسو صدا زدن که کارشون زودتر انجام بشه. در حالت معمول صف پروازای آمریکا در ابوظبی طولانیه. چه خود آمریکایی ها، چه توریستا چه مهاجرتی ها و...همه با هم و مثل هم تو صف معطلی دارن. احتمالا جا نمیمونید! چون پروازا منتظر انجام شدن کار مسافرا میمون. خلاصه که الاتحاد پرواز خوبیه. نگران نباشید، فقط حواستون باشه اگر یه ساعت فقط بین پروازتون فاصله هست که یه بخشی هم بابت جابجایی بین دوتا ترمینال 1 و 3 صرف میشه، باید بدووووید و امیدوار باشید! به جاش موقعی که بعد از چند ساعت به مقصدتون رسید، ساکتونو بر میداریدو میرید و هیچ بازرسی ای ندارید.
ممنون دوست عزیز از توضیحاتتون
پرواز ما از تهران به لس انجلس هست به این شکل که میگم
ساعت 5:30 از تهران حرکت ساعت 7:15 میرسه ابوظبی
ساعت 9 از ابوظبی حرکت ساعت 14:35 میرسه لس انجلس
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: nora-nora ، Alex 2014
(2015-04-22 ساعت 15:05)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 14:49)امریکن نوشته:  سلام اگر مسیر پروازتون از ابوظبی هست، در جریان باشید در حالت خوبش حدود 3 - 4 ساعت فقط تو صف های مختلفید . خود کار مهاجرتیتون نهایتا ده دقیقه یه ربع زمان میبره. اگر پروازی در حال پریدن باشه، مرتب میان مسافرای او ن پروازو صدا میکنن که خارج از صف کارشون انجام بشه. بهر حال به اینکه کدوم شهر میرید هم بستگی داره. مثلا وقتی پرواز تهران نشست، دم در هواپیما اومدن مسافرای لس آنجلسو صدا زدن که کارشون زودتر انجام بشه. در حالت معمول صف پروازای آمریکا در ابوظبی طولانیه. چه خود آمریکایی ها، چه توریستا چه مهاجرتی ها و...همه با هم و مثل هم تو صف معطلی دارن. احتمالا جا نمیمونید! چون پروازا منتظر انجام شدن کار مسافرا میمون. خلاصه که الاتحاد پرواز خوبیه. نگران نباشید، فقط حواستون باشه اگر یه ساعت فقط بین پروازتون فاصله هست که یه بخشی هم بابت جابجایی بین دوتا ترمینال 1 و 3 صرف میشه، باید بدووووید و امیدوار باشید! به جاش موقعی که بعد از چند ساعت به مقصدتون رسید، ساکتونو بر میداریدو میرید و هیچ بازرسی ای ندارید.
ممنون دوست عزیز از توضیحاتتون
پرواز ما از تهران به لس انجلس هست به این شکل که میگم
ساعت 5:30 از تهران حرکت ساعت 7:15 میرسه ابوظبی
ساعت 9 از ابوظبی حرکت ساعت 14:35 میرسه لس انجلس

دوست عزیز سلام

بعضی از دوستانی که بار اولشون بوده تشریف می آوردند لس آنجلس و از میهمانان شرکت پاریزتراول بودند با همین پرواز اومدند و خدا رو شکر مشکلی هم پیش نیومده. از اونجایی که توی فرودگاه ابوظبی کارها انجام میشه و تعداد مسافرانی که مقصدشون آمریکاست کمتر از مسافرانی است که توی لس آنجلس کارهاشون انجام میشه خیلی سریع کار تموم میشه و تا الان من موردی ندیدم که از پرواز جا بمونند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، laleht ، Alex 2014
سلام این سوال چندین بار تکرار شده ولی جواب ها متفاوته . 165$ رو بعد از ورود به امریکا میشه پرداخت کرد ؟ ما ادرس اولیه برای گرین کارت رو می خواهیم تو فرود گاه تغییر بدیم باید وترد سایت uscis بشیم وتغییر آدرس رو اعلام کنیم . لطفا جواب کامل بدی.Big Grin:
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، k1_m_1358 ، Alex 2014
اواااا
تعجب مي كنم موضوعي به مهمي موضوع بيمه، هيچ توجهي جلب نميكنه و بحثي برنمي انگيزاند.
يا شايد جاش اينجا نيس.
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، sh_mm10 ، afshin138t ، Alex 2014
(2015-04-23 ساعت 00:28)Andisheh 1394 نوشته:  سلام این سوال چندین بار تکرار شده ولی جواب ها متفاوته . 165$ رو بعد از ورود به آمریکا میشه پرداخت کرد ؟ ما ادرس اولیه برای گرین کارت رو می خواهیم تو فرود گاه تغییر بدیم باید وترد سایت uscis بشیم وتغییر آدرس رو اعلام کنیم . لطفا جواب کامل بدی.Big Grin:

سلام دوست عزيز.با اينكه عزيزان اين موضوع رو خيلى تكرار كرده اند بايد خدمتتون عرض كنم كه بله،بعد از ورود هم ميتونيد پرداخت كنيد.
براى تغيير آدرس گرين كارت،يه كاغذ كوچك بچسبانيد رو پاكت هاى زردتون كه ميخوايد تحويل فرودگاه امريكا بديد(با چسب نوارى ترجيحا) ،بعد آدرس جديد رو روش بنويسيد و تو فرودگاه هم به آفيسر ايميگريشن بگيد كه تغيير آدرس داريد و روى پاكت ها رو نشونش بديد،خودش بقيه كارها رو انجام ميده. همچنين تو سايت USCIS هنگام پرداخت پول هم آدرس جديد رو وارد كنيد .
اين ها پروسه اى بود كه ما انجام داديم و خدارو شكر گرين كارت هامونو تو آدرس جديد تحويل گرفتيم.
شاد و پيروز باشيد.
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، asher ، قصه گو ، k1_m_1358 ، aaraam ، sh_mm10 ، tabim4 ، jupiterx
(2015-04-23 ساعت 00:28)Andisheh 1394 نوشته:  سلام این سوال چندین بار تکرار شده ولی جواب ها متفاوته . 165$ رو بعد از ورود به آمریکا میشه پرداخت کرد ؟ ما ادرس اولیه برای گرین کارت رو می خواهیم تو فرود گاه تغییر بدیم باید وترد سایت uscis بشیم وتغییر آدرس رو اعلام کنیم . لطفا جواب کامل بدی.Big Grin:

ما 165 دلار را در ایران و از طریق گیفت کارت پرداخت کردیم و ادرس را فقط در فرودگاه تغییر دادیم(نه در سایت اداره پست یا سایت uscis) گرین کارتهامون خیلی زود به ادرسی که در فرودگاه اومده بودیم امد
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: goliii ، r.bazargan ، tapartoor600 ، Alex 2014
(2015-04-20 ساعت 23:50)sh_mm10 نوشته:  با سلام
می بخشید دوباره سوالم را مطرح می کنم و اونم در این تاپیک.
راجع به بیمه سفر، ما از آژانس هواپیمایی سوال کردیم،گفت برای شما که مهاجرتی هستید بیمه سفر شامل حالتون نمی شه و به طور کلی بیمه هایی هم که در ایران واسه عمه ریکا صادر .....

تا جاییکه من اطلاع دارم بیمه مسافرتی در صورتی بدرد شما می خوره که شما بعد از یک مدت مشخص(دقیقا نمی دونم چقدر فکر کنم حداکثر تا شش ماه) از کشور مقصد خارج بشین و البته هزینه ها رو هم در ایران بهتون پرداخت می کنن. در مورد هزینه صدور بیمه هم از جاهای مختلف بپرسید.( فکر کنم بیمه پارسیان قیمت مناسبتری داره ولی باز هم بپرسید)
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: goliii ، sh_mm10 ، Samia ، r.bazargan ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان