کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-04-19 ساعت 23:41)Aghaman نوشته:  
(2015-04-19 ساعت 23:21)Samia نوشته:  سلام.
اگه كسي ميدونه و زحمتي نيس ميتونه لطف كن لينك صفحه يا فرومي كه در مورد وسايل و موارد غير مجاز و غير قانوني به امريكا رو بده لطفا. يادمه يجا خونده بودم. مثلا اينكه چه مواد خوراكي ميشه يا نه و غيره ...
http://www.mohajersara.com/Thread-%DA%86...9%85%D8%9F

ممنون دوست عزيز
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام دوستان عزيز

.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، aaraam ، aghamilad ، Samia
سلام به همه عزیزان

کسی میدونه بعد از دریافت گرین کارت فاصله بین دو ورود به خاک آمریکا باید چقدر باشه ؟؟؟
یکی میگه شش ماه یکی میگه یکسال

خواهشا کسی اگه اطلاعات موثق داره بگه و اگه لینکی مربوط به این قانون وجود داره ممنون میشم بدید مطالعه کنم

مرسی
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
علیرضا جان بعد از دریافت گرین کارت و خروج از امریکا فاصله ورود های بعدی نمیتونه بیشتر از 6 ماه باشه .
حالا شما دومین ورودتون به دلایلی طولانی تر میشه احتمالا در فرودگاه مورد بازخواست قرار میگیرید! که احتمالا با یک اخطار مواجه میشید.
سری های بعد اگر باز هم با تاخیر وارد بشید امکانش هست که گرین کارت شما ضبط بشه و به دادگاه دعوت بشید و ظاهرا اولین دادگاه به نفع شما رای میده!
حالا اگر قرار باشه این تاخیر ها ادامه دار بشه قطعا برای گرین کارت شما مشکل اساسی ایجاد میشه!
اگر قصد خروج طولانی مدت رو دارین حتما برای re-entry permit یا همون پاس سفید اقدام کنید.
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، laleht ، lotttery2015 ، sh_mm10 ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-20 ساعت 13:17)رضا2015 نوشته:  علیرضا جان بعد از دریافت گرین کارت و خروج از آمریکا فاصله ورود های بعدی نمیتونه بیشتر از 6 ماه باشه .
حالا شما دومین ورودتون به دلایلی طولانی تر میشه احتمالا در فرودگاه مورد بازخواست قرار میگیرید! که احتمالا با یک اخطار مواجه میشید.
سری های بعد اگر باز هم با تاخیر وارد بشید امکانش هست که گرین کارت شما ضبط بشه و به دادگاه دعوت بشید و ظاهرا اولین دادگاه به نفع شما رای میده!
حالا اگر قرار باشه این تاخیر ها ادامه دار بشه قطعا برای گرین کارت شما مشکل اساسی ایجاد میشه!
اگر قصد خروج طولانی مدت رو دارین حتما برای re-entry permit یا همون پاس سفید اقدام کنید.

رضای عزیز ممنون از پاسخت

تا اونجایی که فهمیدم دریافت پاس سفید نزدیک 50 روز زمان میبره و متاسفانه الان خانواده شرایطش رو ندارن 50 روز اونجا باشن. امروز با دفتر حافظ منافع آمریکا تو سفارت سوییس تماس گرفتم گفتن قبلا قانون 1 سال بوده ولی چند ساله شده شش ماه. اگر برای دفعه اول همچین کاری رو بکنید موقع ورود یه اخطار تو پاسپورتتون درج میشه ولی دفعه های بعد اذیتتون میکنند. یعنی دقیقا حرف شما رو زد. ولی من یه ذره از این قضیه میترسم. آدم این همه خرج کرده و خون دل خورده به اینجا رسیده حالا پس فردا با یه تغییر قانون یهم همه چی باطل بشه.
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: t_arian_n ، Alex 2014
علیرضا جان داستان مهاجرته هستش
شما از وقتی که ثبت نام کردین یعنی میخواهید اساس زندگی اتون رو اونجا بنا کنید.
بنظر من باید هر کسی تو این راه تصمیم اش رو بگیره
متاسفانه ادم های زیادی رو دیدم که نه تونستن اینجا بمونن و نه تونستن اونجا به جایی برسن!

موفق باشید
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، aaraam ، t_arian_n ، smhh7441 ، Alex 2014
(2015-04-20 ساعت 14:03)رضا2015 نوشته:  علیرضا جان داستان مهاجرته هستش
متاسفانه ادم های زیادی رو دیدم که نه تونستن اینجا بمونن و نه تونستن اونجا به جایی برسن!

موفق باشید

بله ولی فعلا خواهرم محصل هستش و حداقل تا دو سال آینده نمیتونه مهاجرت کنه برای همین اوضاع پیچیده شده. بالاخره هر کیسی گیر و گرفتاریهای خودش رو داره. مهاجرت انقدرا هم راحت نیست وگرنه وزارت خارجه آمریکا اصلا تسهیلی بنام پاس سفید رو محیا نمیکرد.Smile
♣♣♣سفرنامه
هوراااااااااااااا.............
بالاخره driving license رو گرفتم................???????????
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Mahboy ، laleht ، sh_mm10 ، behjat ، aaraam ، milad.nas ، Samia ، HERMES7 ، p00ya2001 ، shadi79 ، Sam2014 ، rbrb-2015 ، bahreini.ehsan ، k1_m_1358 ، SAAM_60 ، t_arian_n ، jupiterx
با سلام
می بخشید دوباره سوالم را مطرح می کنم و اونم در این تاپیک.
راجع به بیمه سفر، ما از آژانس هواپیمایی سوال کردیم،گفت برای شما که مهاجرتی هستید بیمه سفر شامل حالتون نمی شه و به طور کلی بیمه هایی هم که در ایران واسه عمه ریکا صادر می شه ،زیاد اعتباری نداره و بهتره از همون ام ریکا بگید واستون اقدام کنند .آیا کسی در مورد صحت و سقم این مو ضوع اطلاع داره؟ به ما گفتند حتما روی پروازتون بیمه بگیرید به خصوص اینکه بچه کوچک دارم.
اگه کسی اطلاعی داره لطفا کمک کرده ، پاسخ بدید.
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-20 ساعت 14:10)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-04-20 ساعت 14:03)رضا2015 نوشته:  علیرضا جان داستان مهاجرته هستش

موفق باشید

بله ولی فعلا خواهرم محصل هستش و حداقل تا دو سال آینده نمیتونه مهاجرت کنه برای همین اوضاع پیچیده شده. بالاخره هر کیسی گیر و گرفتاریهای خودش رو داره. مهاجرت انقدرا هم راحت نیست وگرنه وزارت خارجه آمریکا اصلا تسهیلی بنام پاس سفید رو محیا نمیکرد.Smile
بله اون که به جای خود منظورم این هست که بدون شرایط خاصی در حال رفت و امد باشید! Wink
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، t_arian_n ، Alex 2014
(2015-04-20 ساعت 23:50)sh_mm10 نوشته:  با سلام
راجع به بیمه سفر، ما از آژانس هواپیمایی سوال کردیم،گفت برای شما که مهاجرتی هستید بیمه سفر شامل حالتون نمی شه و به طور کلی بیمه هایی هم که در ایران واسه عمه ریکا صادر می شه ،زیاد اعتباری نداره و بهتره از همون ام ریکا بگید واستون اقدام کنند .آیا کسی در مورد صحت و سقم این مو ضوع اطلاع داره؟ به ما گفتند حتما روی پروازتون بیمه بگیرید به خصوص اینکه بچه کوچک دارم.
با سلام من 15 روزه بیمه سامان گرفتم تا50000 یورو ساپورت میکنه برا دو نفر تقریبا 500000 شد
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: laleht ، asher ، m.ghoreishi ، sh_mm10 ، t_arian_n ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-04-21 ساعت 11:32)bahreini.ehsan نوشته:  
با سلام من 15 روزه بیمه سامان گرفتم تا50000 یورو ساپورت میکنه برا دو نفر تقریبا 500000 شد

سفر بی خطر
تو این مدت خیلی به من راهنمایی های مفیدی کردین الان دیدم دارین 2 می تشریف میبرین خوشحال شدم
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، sh_mm10 ، p00ya2001 ، t_arian_n ، Alex 2014
راجع به بیمه سفر، ما از آژانس هواپیمایی سوال کردیم،گفت برای شما که مهاجرتی هستید بیمه سفر شامل حالتون نمی شه و به طور کلی بیمه هایی هم که در ایران واسه عمه ریکا صادر .....
سلام و تشکر از پاسختون
به شما چیزی راجع به این که مهاجر هستید و اینچنین بیمه ای شامل حالتون نمی شه نگفت؟و ایا این بیمه را از شعب بانک سامان گرفتید؟
خداوند پشت و پناه و نگهدارتون در این سفر و همه مراحل زندگیتون باشه
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، t_arian_n ، Alex 2014

سفر بي خطر بحريني جان خوش بگذره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، Alex 2014
(2015-04-21 ساعت 15:18)sh_mm10 نوشته:  
راجع به بیمه سفر، ما از آژانس هواپیمایی سوال کردیم،گفت برای شما که مهاجرتی هستید بیمه سفر شامل حالتون نمی شه و به طور کلی بیمه هایی هم که در ایران واسه عمه ریکا صادر .....
سلام و تشکر از پاسختون
به شما چیزی راجع به این که مهاجر هستید و اینچنین بیمه ای شامل حالتون نمی شه نگفت؟و ایا این بیمه را از شعب بانک سامان گرفتید؟
خداوند پشت و پناه و نگهدارتون در این سفر و همه مراحل زندگیتون باشه
من از یک آژانس گرفتم.چنین چیزی نیست.اونا پولشون رو میگیرن و بیمه هاشون معتبره.از یک آژانس معتبر جستجو کنید.طرح های مختلف با قیمت های مختلف هست.من 15 روز رو کافی دونستم. به نظر من سفر با هواپیما حتما به چنین بیمه ای نیاز داره.Wink طبق سفرنامه ای که خوندم، بنده خدا وقتی از هواپیما داشته پیاده میشده زمین خورده و پاش شکسته
و مجبور شده 7000-8000 دلار در بدو ورود پول بده.
بازم ممنون از دوستان.
موفق باشید
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: Samia ، sh_mm10 ، goliii ، p00ya2001 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان