کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-05-10 ساعت 14:58)mfaghihnia نوشته:  سلام ببخشید من بلیط واسه هیوستون تگزاس گرفتم اما اوال میشینه شیکاگو بعد یک ساعت میره هیوستون می خواستم بدونم ایا پاکت زرد رو در شیکاگو تحویل می گیرن یا تو همون هیوستون باید بریم اداره مهاجرت تحویل بدیم ممنون می شم راهنمایی کنید.

فضولي نباشه Wink ولي يكي از محاسن هيوستن تعداد زياد پروازهاي مستقميشه شما از كدوم ايرلاين و چند خريديد؟!
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-05-10 ساعت 16:34)Mahboy نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 14:58)mfaghihnia نوشته:  سلام ببخشید من بلیط واسه هیوستون تگزاس گرفتم اما اوال میشینه شیکاگو بعد یک ساعت میره هیوستون می خواستم بدونم ایا پاکت زرد رو در شیکاگو تحویل می گیرن یا تو همون هیوستون باید بریم اداره مهاجرت تحویل بدیم ممنون می شم راهنمایی کنید.

فضولي نباشه Wink ولي يكي از محاسن هيوستن تعداد زياد پروازهاي مستقميشه شما از كدوم ايرلاين و چند خريديد؟!

سلام اولین توقف تو آمریکا کارهای مهاجرتی انجام میشه یکساعت شاید زمان کمی باشه باید سریعتر دنبال مراحل چک اولیه باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
دوستان این سایت چطوره ؟

http://www.expedia.com/

قیمتاش خیلی خوبه که ... از 560$ میشه تا به بالا ... (ایروان به آمریکا )
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-05-10 ساعت 16:43)behjat نوشته:  

سلام اولین توقف تو آمریکا کارهای مهاجرتی انجام میشه یکساعت شاید زمان کمی باشه باید سریعتر دنبال مراحل چک اولیه باشید
ببخشید متوجه نمی شم استرسی شدم یعنی الان باید چیکار کنم ساعت 4:00 pm می رسیم شیکاگو و ساعت 5:59 pm دوباره میره هیستون

(2015-05-10 ساعت 16:43)behjat نوشته:  

ببخشید متوجه نمی شم استرسی شدم یعنی الان باید چیکار کنم ساعت 4:00 pm می رسیم شیکاگو و ساعت 5:59 pm دوباره میره هیستون
سلام من یک سوال داشتم میزان باری که با هواپیمایی قطری میتوانیم با خودمان ببریم چقدر است ممنون میشم
Case 2015AS31##
Number of Persons in Case 2
Interview 08 DEC 2014
Visa Issued 29 APR 2015
(2015-05-10 ساعت 17:01)darkmatter نوشته:  سلام من یک سوال داشتم میزان باری که با هواپیمایی قطری میتوانیم با خودمان ببریم چقدر است ممنون میشم

هر نفر = دو تا 23 كيلو براي بار و يك 7 كيلو كابين. ابعاد چمدان و توضيحات تكميلي در سايت قطر هست
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: darkmatter ، m.ghoreishi ، p00ya2001 ، laleht ، jupiterx ، Alex 2014
مراحل اولیه چقدر مگه طول می کشه ؟؟؟ مشکلی نیست؟؟ چون ما مقصد اصلی مون هیوستون هست اما یک ستاپ۴:00 pm تا 5:59 pm تو شیکاگو داریم دوستان لطفا راهنمایی کنید
بچه ها من واسه پرداخت پول گرین هر چی شماره رجستری و کیس رو میزنم با وجود اینکه A0 رو هم میزنم باز ارور میده که کیس نامبر یا رجستری نمبر درست نیست و دوم میگه اگر پنچ روز پیش ویزا صادر شده صبر کنید در حالی که من 16 روز پیش ویزا گرفتم.کسی مشکل رو میدونه چیه؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
مراحل اولیه چقدر مگه طول می کشه ؟؟؟ مشکلی نیست؟؟ چون ما مقصد اصلی مون هیوستون هست اما یک ستاپ۴:00 pm تا ۵:59 pm تو شیکاگو داریم دوستان لطفا راهنمایی کنید
مراحل اولیه چقدر مگه طول می کشه ؟؟؟ مشکلی نیست؟؟ چون ما مقصد اصلی مون هیوستون هست اما یک ستاپ۴:00 pm تا ۵:59 pm تو شیکاگو داریم دوستان لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: behjat
(2015-05-10 ساعت 19:04)mfaghihnia نوشته:  مراحل اولیه چقدر مگه طول می کشه ؟؟؟ مشکلی نیست؟؟ چون ما مقصد اصلی مون هیوستون هست اما یک ستاپ۴:00 pm تا ۵:59 pm تو شیکاگو داریم دوستان لطفا راهنمایی کنید

سلام از ۴ تا ۵،۵۹ حدود دو ساعته خوبه شما گفته بودید یکساعت نگران نباشید بسته به شلوغی قسمت مهاجرت ممکنه کمی طول بکشه وگرنه خودش خیلی کار نداره موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، aaraam ، jupiterx ، Alex 2014
سلام با تشکر از دوستان عزیزی که در ارتباط نحوه پرداخت 165$ توضیح کامل دادند . سوالی که برام هنوز وجود داره اینه کا اگر کسی بخواد تو US پرداخت کنه ثبت نام تو سایت رو هم باید همون جا انجام بده
(2015-05-10 ساعت 21:44)Andisheh 1394 نوشته:  سلام با تشکر از دوستان عزیزی که در ارتباط نحوه پرداخت 165$ توضیح کامل دادند . سوالی که برام هنوز وجود داره اینه کا اگر کسی بخواد تو US پرداخت کنه ثبت نام تو سایت رو هم باید همون جا انجام بده

سلام خیر شما میتونید اینجا ثبت نام کنید و بعدآ سر فرصت پرداخت کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-10 ساعت 17:06)Mahboy نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 17:01)darkmatter نوشته:  سلام من یک سوال داشتم میزان باری که با هواپیمایی قطری میتوانیم با خودمان ببریم چقدر است ممنون میشم

هر نفر = دو تا 23 كيلو براي بار و يك ۷ كيلو كابين. ابعاد چمدان و توضيحات تكميلي در سايت قطر هست

در تکمیل مطلب قبلی، برای کودک زیر 2 سال که براش صندلی نگرفتید هم میتونید یک کیف 10 کیلویی ببرید داخل SmileWink
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: hilda60 ، ریحانا ، Alex 2014
یه چیز جالب از الاتحاد بگم
من داشتم میرفتم واسه ویزا من که مقصدم ابوظبی بود میزان بار مجاز واسم زده بود 30 کیلو
دو سه تا خانم که میرفتن امریکا میزان بار مجازشون 20 کیلو بود یه آقا که میرفت کانادا مبزان بار مجازش 25 کیلو بود Big Grin
البته یکی از این خانما حدود 20 کیلو اضافه بار داشت 100 هزار تومن داد به باربره اونم با کانتر لابی کرد و اضافه بار نداد Wink
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان