کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
خوب پس زرشک ببر و زعفرون Big Grin

به شخصه از اون تاپیک نتیجه گرفتم که هر چی جا داری ببر چون با اینکه اونجا ارزونه ولی حیفه دلاری که نداری پاش خرج کنی حالا میخواد قاشق چنگال باشه یا یه قابلمه یا حوله یا لباس زیر! البته خود لباس رو اگر نو نیست نبری بهتره با قیمتایی که از هیوستون میگن. هر چند اونم جا داشتی ببر.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، Mahboy ، farrokh33 ، AliReza.Sh ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 11:28)امریکن نوشته:  سلام به همگی
دوستانی که گرین کارتشون به دستشون رسیده، روی گرین کارت، امضایی که توی فرودگاه گرفتن، چاپ شده؟ گرین کارت من اومده ولی اون قسمت جای امضا نوشته waive شده.

همون امضايي كه توي فرودكاه زديد روي گرين كارت چاپ ميشه دوست عزيز

.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Mahboy ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-05-12 ساعت 20:23)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 13:02)solid_mercury نوشته:  سلام به همه دوستان
دوستان یه سوال حیاتی دارم.
من مهلت ویزام رو به پایانه و چون هیچ آشنایی در ایالتی که میخوام برم ندارم، نمیدونم برای دریافت گرین کارت و SSN باید چکار کنم و چه آدرسی بدم. آدرسی که در فرم DS-260 نوشتم آدرس یکی از دوستان در یک ایالت دور دست بود. حالا به نظر شما چه کار کنم.
آیا میتونم دریافت کارت ها رو عمدا به تاخیر بندازم تا محل سکونتم ثابت بشه؟

سلام اگه با اون دوستتون در ارتباط هستین و مشکلی ندارید اجازه بدین پست به همون ادرس تحویل بده و بعد ایشون براتون بفرسته.
در غیر اینصورت ممکنه مدارک هویتی که خیلی هم بهشون نیاز داری دیر بدستت برسه و به مشکل بخوری

اونجا تو فرودگاه میتونی آدرسو عوض کنی
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Alex 2014
دوستان سلام، پروازهايي كه درآمريكا توقف دارند مشكلي براي كارهاي مهاجرتي ايجاد نميكنن؟ من سر راه لس آنجلس توي هوستون توقف دارم با قطر بعد از اونجا با خط آمريكايي. ممنوم ميشم راهنمايي كنين
تشکر کنندگان: rahbar ، farrokh33 ، jupiterx ، Alex 2014
من مهلت ویزام رو به پایانه و چون هیچ آشنایی در ایالتی که میخوام برم ندارم، نمیدونم برای دریافت گرین کارت و SSN باید چکار کنم و چه آدرسی بدم. آدرسی که در فرم DS-260 نوشتم آدرس یکی از دوستان در یک ایالت دور دست بود. حالا به نظر شما چه کار کنم.

یکی از گزینه ها واسه کسایی نه کسی رو تو امریکا دارن و نه جایی رو نتونستن واسه اقامت جور کنن سایت www.airbnb.com هست . این سایت یه راهه ساده برای اجاره دادن اتاق و اجاره کردن اتاق هست . یکی از دوستان که الان ساکن سیاتل هست و فقط چند هفته میشه که اونجا هستن از همین سایت اتاق گرفتن . فقط کافیه یه نفر رو پیداکنید که ویزا کارت یه کارتای دیگه داشته باشه و براتون پرداخت کنه یا اینکه از همین ایران با استفاده از صرافی مطمعن و یا سایت های مطمعن پرداخت کنید
ضمنا" نیاز به پرداختپول اب و برق و این چیزا نیست و اتاق ها فرنیشد شده است و از یک روز تا چند ماه میتونید اجاره کنید نه سکوریتی چک میخواد و نه سوشیال . اتاق ها به صورت بیسیک یه هزینه داره و برای هر نفر مهمان بشتر یه مبلغ میگیرن.

خلاصه کلام خوبه برید سر بزنید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: Mahboy ، behdadK ، solid_mercury ، Aamed ، farrokh33 ، lotttery2015 ، Memolk ، laleht ، shahin2737 ، jadooo ، AliReza.Sh ، SomeOneX ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 16:28)Mahboy نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:37)behdadK نوشته:  یه تاپیک هست مهبوی جان که چیا میتونیم ببریم آمریکا اون رو یه نگاهی بکنی بد نیست.
میگن واجب ترین چیز دلاره. بقیش درست میشه Wink
ميدونم بهداد عزيز. گفتم اطلاعات به روز و چكيده تحقيقات رو بتونيم با هم شير كنيم مخصوصا حالا كه درمورد واجب ترين چيز محدوديت داريم گفتم شايد بشه جاهاي ديگه يكم جبران كرد!! WinkBig GrinBig Grin

به نظرم به فرد کردن وسائل هم فکر کنید چند هفته پیش که با یکی از این شرکت ها صحبت میکردم بالای 150 کیلو رو میگفت کیلویی 2 دلار و 70 سنت ، البته تا دالاس
هر جوری حساب میکنم می ارزه
من که اصلا میخوام از جمع ظرفیت چمدان هام که 6 تا میشه هم کم کنم که از دردسر فرودگاه و حمل و نقل آنها هم راحت بشم مثلا 3 تا چمدان ببرم و بقیه رو فرد کنم
البته الان بنا به مسائل کاری و جایی که کار تخصصی برام پیدا شده مجبورم مقصدم رو عوض کنم که با توجه به فاصله شاید یه چند سنتی از اون قیمت قبلی بیشتر بشه ولی ارزنده است ( البته این نظر منه که ممکنه با نظر دیگران متفاوت باشه )
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: Mahboy ، behdadK ، farrokh33 ، HERMES7 ، laleht ، AliReza.Sh ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
گرین کارت های من و خانمم امروز رسید ولی به جای امضا نوشته signature waived
از دوستان کسی می دونه جریانش چیه؟

تشکر کنندگان: farrokh33 ، Memolk ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 17:56)behdadK نوشته:  خوب پس زرشک ببر و زعفرون Big Grin

به شخصه از اون تاپیک نتیجه گرفتم که هر چی جا داری ببر چون با اینکه اونجا ارزونه ولی حیفه دلاری که نداری پاش خرج کنی حالا میخواد قاشق چنگال باشه یا یه قابلمه یا حوله یا لباس زیر! البته خود لباس رو اگر نو نیست نبری بهتره با قیمتایی که از هیوستون میگن. هر چند اونم جا داشتی ببر.

آقا این جریان زرشک خیلی جدیه ظاهرا چون من هم هر جا رو میخونم میگن زرشک بیارید، نظرتون چیه به جای وسایل خودمون زرشک ببریم بفروشیم، میریم تو کار صادرات و تجارت زرشک اصلا Big GrinBig GrinBig Grin ولی من دقیقا دارم در حد ظرفیتم که رو هم میشه 116کیلو به بردن هرچیزی که ممکنه فکر میکنم.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: solid_mercury ، farrokh33 ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 22:46)Aghaman نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:37)behdadK نوشته:  یه تاپیک هست مهبوی جان که چیا میتونیم ببریم آمریکا اون رو یه نگاهی بکنی بد نیست.
ميدونم بهداد عزيز. گفتم اطلاعات به روز و چكيده تحقيقات رو بتونيم با هم شير كنيم مخصوصا حالا كه درمورد واجب ترين چيز محدوديت داريم گفتم شايد بشه جاهاي ديگه يكم جبران كرد!! WinkBig GrinBig Grin

به نظرم به فرد کردن وسائل هم فکر کنید چند هفته پیش که با یکی از این شرکت ها صحبت میکردم بالای 150 کیلو رو میگفت کیلویی ۲ دلار و 70 سنت ، البته تا دالاس
من که اصلا میخوام از جمع ظرفیت چمدان هام که ۶ تا میشه هم کم کنم که از دردسر فرودگاه و حمل و نقل آنها هم راحت بشم مثلا ۳ تا چمدان ببرم و بقیه رو فرد کنم
البته الان بنا به مسائل کاری و جایی که کار تخصصی برام پیدا شده مجبورم مقصدم رو عوض کنم که با توجه به فاصله شاید یه چند سنتی از اون قیمت قبلی بیشتر بشه ولی ارزنده است ( البته این نظر منه که ممکنه با نظر دیگران متفاوت باشه )
موفق باشید
اینم ایده خوبیه ولی دو تا مسئله:
اول این که تا نری و نبینی نمیدونی چی واقعا ارزش بردن داره و اصلا آدرسی نداری که بخوای به فرستادن فکر کنی وقتی هم که رفتی دیگه اینجا نیستی که وسایلت رو جمع و جور کنی و بفرستی!! Big Grin
دوم این که وسایل برقی که نمیشه کلا فرستاد چون کار نمیکنه اونجا، ما هم که خدا رو شکر عتیقه جات و ... نداریم میمونه تخت و کمد و مبل که واقعا نمیدونم ارزش این کار داره یا نه؟! Sad
مثلا شما چه چیزهایی مد نظر دارید که بالای 150 کیلو هم بشه؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: solid_mercury ، behdadK ، farrokh33 ، Aghaman ، AliReza.Sh ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 23:26)Mahboy نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 22:46)Aghaman نوشته:  

به نظرم به فرد کردن وسائل هم فکر کنید چند هفته پیش که با یکی از این شرکت ها صحبت میکردم بالای 150 کیلو رو میگفت کیلویی ۲ دلار و 70 سنت ، البته تا دالاس
من که اصلا میخوام از جمع ظرفیت چمدان هام که ۶ تا میشه هم کم کنم که از دردسر فرودگاه و حمل و نقل آنها هم راحت بشم مثلا ۳ تا چمدان ببرم و بقیه رو فرد کنم
موفق باشید
اینم ایده خوبیه ولی دو تا مسئله:
اول این که تا نری و نبینی نمیدونی چی واقعا ارزش بردن داره و اصلا آدرسی نداری که بخوای به فرستادن فکر کنی وقتی هم که رفتی دیگه اینجا نیستی که وسایلت رو جمع و جور کنی و بفرستی!! Big Grin
دوم این که وسایل برقی که نمیشه کلا فرستاد چون کار نمیکنه اونجا، ما هم که خدا رو شکر عتیقه جات و ... نداریم میمونه تخت و کمد و مبل که واقعا نمیدونم ارزش این کار داره یا نه؟! Sad
مثلا شما چه چیزهایی مد نظر دارید که بالای 150 کیلو هم بشه؟
یکی از دوستان میگفت با خودت 2 یا 3 تا فرش ابریشم یا تابلو فرش ببر. حالا نمیدونم ممنوعیتی برای خارج کردن از ایران یا وارد شدن به انریکا داره یا نه.
زرشک و زعفرون و طلا هم خوبه. فقط باید برای همشون مشتری داشته باشیم تا بردنش صرفه داشته باشه. اگر به نتیجه رسیدم شما رو هم در جریان میذارم.
تشکر کنندگان: Mahboy ، farrokh33 ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 22:44)reza.aa نوشته:  

یکی از گزینه ها واسه کسایی نه کسی رو تو آمریکا دارن و نه جایی رو نتونستن واسه اقامت جور کنن سایت www.airbnb.com هست . این سایت یه راهه ساده برای اجاره دادن اتاق و اجاره کردن اتاق هست . یکی از دوستان که الان ساکن سیاتل هست و فقط چند هفته میشه که اونجا هستن از همین سایت اتاق گرفتن . فقط کافیه یه نفر رو پیداکنید که ویزا کارت یه کارتای دیگه داشته باشه و براتون پرداخت کنه یا اینکه از همین ایران با استفاده از صرافی مطمعن و یا سایت های مطمعن پرداخت کنید
ضمنا" نیاز به پرداختپول اب و برق و این چیزا نیست و اتاق ها فرنیشد شده است و از یک روز تا چند ماه میتونید اجاره کنید نه سکوریتی چک میخواد و نه سوشیال . اتاق ها به صورت بیسیک یه هزینه داره و برای هر نفر مهمان بشتر یه مبلغ میگیرن.

خلاصه کلام خوبه برید سر بزنید
اقا ممنون از اطلاعات خوبت
در این سایت که معرفی کردی اون گزینه هایی رو که نوشته "پرایوت روم" بدین معنی هست که خونه رو با کسی مشترک هستیم؟ در نتیجه این سوال پیش میاد ظرفیت خونه چند نفره!؟ چون تعداد مهمان و هزینه مهمان اضافه رو زده ولی تعداد ساکنین خونه رو اشاره نکرده.
شماره کیس: 2015-4XXX رویت قبولی: 2 می کنسولگری: از آلماتی درخواست به Yerevan دادم تعداد افراد منظور در کیس: از 2 تبدیل به یک
ارسال فرمهای سری اول: می 2014 >>>> آنلاک سپتامبر >>>> ارسال مجدد 30 اکتبر
کارنت شدن کیس: Feb 2015 نامه دوم: 24 Feb مصاحبه 6 آوریل دریافت ویزا 15 آوریل
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Memolk ، Alex 2014
هر مسافر به ازاي هر پاسپورت مي تواند:
٢٠ متر مربع فرش دستباف
١٠ كيلوگرم پسته
١٠٠ گرم زعفران
از كشور خارج كند
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، Mahboy ، farrokh33 ، rbrb-2015 ، sh_mm10 ، habibhabib ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 21:31)Hagh81-2 نوشته:  دوستان سلام، پروازهايي كه درآمريكا توقف دارند مشكلي براي كارهاي مهاجرتي ايجاد نميكنن؟ من سر راه لس آنجلس توي هوستون توقف دارم با قطر بعد از اونجا با خط آمريكايي. ممنوم ميشم راهنمايي كنين

چهت اطلاع اولین مرز ورود به آمریکا باید کارهای مهاجرتی و بعدش گمرکی بارت را انجام بدی. سعی کن عجله کنی..نفر اول تو صف مهاجرها بعد پیاده شدن باشی.
سفر بعدی بعد از هیوستونت داخلی حساب میشه.
امیدوارم استاپت از اون دوساعته ها نباشه.خیلی لب مرزی هست اما غیرممکن نیست. بستگی داره چقدر سریع کارات راه بیفته. بار اول تمام کارای مهاجرت و گمرک من کلا ده دقیقه تمام شد. دفعه دوم نزدیک دو ساعته..البته پرواز امریکن تاخیر داشت ازدستش ندادم. افیسر الکی گیر داد ... تاحد امکان از افیسر اورینتالها (چینی فیلیپینیا) فرارکن...کاسه داغتر از آش هستند...

از ترمینال D باید با بارت بری ترمینال a که امریکن ایرلاینز توش هست. راهش هم یک قطاره که طبقه پائین ترمینال دی هست و دایره مسیر بین ترمینالها را دور میزنه.

راستی تو فرودگاه ایران بچه های قطر خیلی باصفا هستند و اضافه بار را مجاز میکنن. ولی دلت زیاد خوش نباشه چون بعدا افیسرهای اذیت کن امریکن 120$ جریمه ات میکنند... البته من 4-5KG اضافه بارم که کتاب بود را درآوردم تو کوله پشتی همراهم ریختم.
اگر بچه همراهتونه یا خودتون تو پرواز سه ساعته ضعف میکنید... خوراکی برای پرواز لس آنجلس داشته باشید. خط امریکن گدائی اکونومیکه و غیرازآب و چایی بابت باقی چیزا باید پول بدی... چیپس و اسنک یک لقمه ای فکر کنم 7$... از همینجاست که تازه میفهمید WELCOME TO AMERICA یعنی چه؟
راستی تو فرودگاه لس انجلس هم همه چیز پولیه...اینجا پروازت داخلیه دیگه کارمهاجرتی وگمرکی نداری( از چرخ دستی 5$که برای بردن بارمیخای...تاباجه تلفن 0.50$که میخای به آشنات زنگ بزنی بیا ترمینال چهار جلو استارباکس دنبالم تا...پس صددلاریت را خرد کن)... زود هم خودتو به نوار نقاله بارت برسون ... هیچ کنترلی رو بار نیست هر آدمی میتونه هرباری را برداره ببره...اکثرا آخریه.
هرچه تو پرواز خطهای پولدار و تمیز عربی به آدم خوش میگذره تو هواپیماها و ایرلاینهای داغون امریکایی سخته... اینجاست که مفهوم نظام سرمایه داری منجر به فقر عمومی و در تضاد کامل با رفاه و ثروت عمومی واقعی ارا لمس میکنید. امریکن سوار شی میگی صد رحمت به ایران ایر...سفرخوش!
تشکر کنندگان: Mahboy ، mehdi1989 ، Hagh81-2 ، Iranian ، ladank ، farrokh33 ، lotttery2015 ، kaamiran ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، aaraam ، solid_mercury ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-14 ساعت 20:35)rahbar نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 21:31)Hagh81-۲ نوشته:  دوستان سلام، پروازهايي كه درآمريكا توقف دارند مشكلي براي كارهاي مهاجرتي ايجاد نميكنن؟ من سر راه لس آنجلس توي هوستون توقف دارم با قطر بعد از اونجا با خط آمريكايي. ممنوم ميشم راهنمايي كنين

چهت اطلاع اولین مرز ورود به آمریکا باید کارهای مهاجرتی و بعدش گمرکی بارت را انجام بدی. سعی کن عجله کنی..نفر اول تو صف مهاجرها بعد پیاده شدن باشی.
امیدوارم استاپت از اون دوساعته ها نباشه.خیلی لب مرزی هست اما غیرممکن نیست. بستگی داره چقدر سریع کارات راه بیفته. بار اول تمام کارای مهاجرت و گمرک من کلا ده دقیقه تمام شد. دفعه دوم نزدیک دو ساعته..البته پرواز امریکن تاخیر داشت ازدستش ندادم. افیسر الکی گیر داد ... تاحد امکان از افیسر اورینتالها (چینی فیلیپینیا) فرارکن...کاسه داغتر از آش هستند...

از ترمینال D باید با بارت بری ترمینال a که امریکن ایرلاینز توش هست. راهش هم یک قطاره که طبقه پائین ترمینال دی هست و دایره مسیر بین ترمینالها را دور میزنه

راستی تو فرودگاه ایران بچه های قطر خیلی باصفا هستند و اضافه بار را مجاز میکنن. ولی دلت زیاد خوش نباشه چون بعدا افیسرهای اذیت کن امریکن 120$ جریمه ات میکنند... البته من ۴-5KG اضافه بارم که کتاب بود را درآوردم تو کوله پشتی همراهم ریختم.
اگر بچه همراهتونه یا خودتون تو پرواز سه ساعته ضعف میکنید... خوراکی برای پرواز لس آنجلس داشته باشید. خط امریکن گدائی اکونومیکه و غیرازآب و چایی بابت باقی چیزا باید پول بدی... چیپس و اسنک یک لقمه ای فکر کنم ۷$... از همینجاست که تازه میفهمید WELCOME TO AMERICA یعنی چه؟
راستی تو فرودگاه لس انجلس هم همه چیز پولیه...اینجا پروازت داخلیه دیگه کارمهاجرتی وگمرکی نداری( از چرخ دستی ۵$که برای بردن بارمیخای...تاباجه تلفن 0.50$که میخای به آشنات زنگ بزنی بیا ترمینال چهار جلو استارباکس دنبالم تا...پس صددلاریت را خرد کن)... زود هم خودتو به نوار نقاله بارت برسون ... هیچ کنترلی رو بار نیست هر آدمی میتونه هرباری را برداره ببره...اکثرا آخریه.
هرچه تو پرواز خطهای پولدار و تمیز عربی به آدم خوش میگذره تو هواپیماها و ایرلاینهای داغون آمریکایی سخته... اینجاست که مفهوم نظام سرمایه داری منجر به فقر عمومی و در تضاد کامل با رفاه و ثروت عمومی واقعی ارا لمس میکنید. امریکن سوار شی میگی صد رحمت به ایران ایر...سفرخوش!

يعني واقعاً ممنونم، خيلي باحال توضيح دادين، عالي بود
تشکر کنندگان: rahbar ، farrokh33 ، ajab1 ، sh_mm10 ، somayeh1363 ، ریحانا ، Alex 2014
(2015-05-14 ساعت 20:35)rahbar نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 21:31)Hagh81-۲ نوشته:  دوستان سلام، پروازهايي كه درآمريكا توقف دارند مشكلي براي كارهاي مهاجرتي ايجاد نميكنن؟ من سر راه لس آنجلس توي هوستون توقف دارم با قطر بعد از اونجا با خط آمريكايي. ممنوم ميشم راهنمايي كنين

از ترمینال D باید با بارت بری ترمینال a که امریکن ایرلاینز توش هست. راهش هم یک قطاره که طبقه پائین ترمینال دی هست و دایره مسیر بین ترمینالها را دور میزنه.

راستی تو فرودگاه ایران بچه های قطر خیلی باصفا هستند و اضافه بار را مجاز میکنن. ولی دلت زیاد خوش نباشه چون بعدا افیسرهای اذیت کن امریکن 120$ جریمه ات میکنند... البته من ۴-5KG اضافه بارم که کتاب بود را درآوردم تو کوله پشتی همراهم ریختم.
اگر بچه همراهتونه یا خودتون تو پرواز سه ساعته ضعف میکنید... خوراکی برای پرواز لس آنجلس داشته باشید. خط امریکن گدائی اکونومیکه و غیرازآب و چایی بابت باقی چیزا باید پول بدی... چیپس و اسنک یک لقمه ای فکر کنم ۷$... از همینجاست که تازه میفهمید WELCOME TO AMERICA یعنی چه؟
راستی تو فرودگاه لس انجلس هم همه چیز پولیه...اینجا پروازت داخلیه دیگه کارمهاجرتی وگمرکی نداری( از چرخ دستی ۵$که برای بردن بارمیخای...تاباجه تلفن 0.50$که میخای به آشنات زنگ بزنی بیا ترمینال چهار جلو استارباکس دنبالم تا...پس صددلاریت را خرد کن)... زود هم خودتو به نوار نقاله بارت برسون ... هیچ کنترلی رو بار نیست هر آدمی میتونه هرباری را برداره ببره...اکثرا آخریه.
هرچه تو پرواز خطهای پولدار و تمیز عربی به آدم خوش میگذره تو هواپیماها و ایرلاینهای داغون آمریکایی سخته... اینجاست که مفهوم نظام سرمایه داری منجر به فقر عمومی و در تضاد کامل با رفاه و ثروت عمومی واقعی ارا لمس میکنید. امریکن سوار شی میگی صد رحمت به ایران ایر...سفرخوش!
متاسفانه مردم از آمریکا تو ذهنشون یه چیزی ساختن دوست عزیز و تا زمانی که نیان و حرف شما رو لمس نکنن متوجه نمیشن که آمریکا هم همه چی آرومه و خانه ی رویا ها نیست، و باید ببینی مصداق شعر که میگه همه چی آرومه / من چقدر خوشبختم Smile))) ، آیا واقعا اونجا خوشبخت هستی یا نه!

آمریکا = تلاش تلاش تلاش تلاش تلاش -----> خوشبختی
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: rahbar ، farrokh33 ، p00ya2001 ، lotttery2015 ، Mahboy ، Memolk ، laleht ، shahin2737 ، samane1363 ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان