کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-05-11 ساعت 09:40)laleht نوشته:  یه چیز جالب از الاتحاد بگم
من داشتم میرفتم واسه ویزا من که مقصدم ابوظبی بود میزان بار مجاز واسم زده بود 30 کیلو
دو سه تا خانم که میرفتن آمریکا میزان بار مجازشون 20 کیلو بود یه آقا که میرفت کانادا مبزان بار مجازش 25 کیلو بود Big Grin
البته یکی از این خانما حدود 20 کیلو اضافه بار داشت 100 هزار تومن داد به باربره اونم با کانتر لابی کرد و اضافه بار نداد Wink

دقیقا همینجوری لاله خانوم
میزان بار مجاز رو قوانین گمرکی و فرودگاهی کشور مقصد تعیین میکنه و متاسفانه یکی از سخت گیرانه ترین قوانین در این زمینه مربوط به آمریکای شمالی میشه!
راستی بچه ها، وزن خود کیف رو یادتون نره حساب کنید Big GrinBig Grin
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: laleht ، ajab1 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، r.bazargan ، Memolk ، Alex 2014
سلام دوستان
امروز وضعیتم توی سایت uscis آپدیت شد و نوشت شد که گرین کارت ها ساخته شدند و به آدرس گفته شده پست شده اند. چهل و یک روز بعد از ورود! البته من هزینه ۱۶۵ دلار رو از آمریکا و همون روز رسیدن واریز کردم.
گفتم این رو بگم شاید اطلاعات زمانی اش به درد دوستان بخوره
دیر و زود داره اما بالاخره میاد

تشکر کنندگان: laleht ، ajab1 ، Mahboy ، sh_mm10 ، kaamiran ، Sam2014 ، jupiterx ، Alex 2014
سلام حسین -ندا لطفا بگید که تو سایت uscis در ایران ثبت نامکرده بودید ؟ میشه تو USAثبت نامکرد.
تشکر کنندگان: Alex 2014
سلام به همه دوستان
دوستان یه سوال حیاتی دارم.
من مهلت ویزام رو به پایانه و چون هیچ آشنایی در ایالتی که میخوام برم ندارم، نمیدونم برای دریافت گرین کارت و SSN باید چکار کنم و چه آدرسی بدم. آدرسی که در فرم DS-260 نوشتم آدرس یکی از دوستان در یک ایالت دور دست بود. حالا به نظر شما چه کار کنم.
آیا میتونم دریافت کارت ها رو عمدا به تاخیر بندازم تا محل سکونتم ثابت بشه؟
Case:2015AS1xxx; DS-260:July10th; Invitation Letter:Nov25th; Interview: Jan8th; Abudhabi; 1 Person; Clear:Apr5th; Visa Issued:Apr 20th;
(2015-05-12 ساعت 13:02)solid_mercury نوشته:  سلام به همه دوستان
من مهلت ویزام رو به پایانه و چون هیچ آشنایی در ایالتی که میخوام برم ندارم، نمیدونم برای دریافت گرین کارت و SSN باید چکار کنم و چه آدرسی بدم. آدرسی که در فرم DS-260 نوشتم آدرس یکی از دوستان در یک ایالت دور دست بود. حالا به نظر شما چه کار کنم.

سلام اگه با اون دوستتون در ارتباط هستین و مشکلی ندارید اجازه بدین پست به همون ادرس تحویل بده و بعد ایشون براتون بفرسته.
در غیر اینصورت ممکنه مدارک هویتی که خیلی هم بهشون نیاز داری دیر بدستت برسه و به مشکل بخوری
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: solid_mercury ، aaraam ، Alex 2014
(2015-05-12 ساعت 08:31)1394ghazal نوشته:  سلام حسین -ندا لطفا بگید که تو سایت uscis در ایران ثبت نامکرده بودید ؟ میشه تو USAثبت نامکرد.

ما ثبت ناممون رو تو ایران انجام دادیم. اما فکر نمی کنم اگه آمریکا هم انجام می دادیم، مشکلی بود.

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Alex 2014
شما اگه در فرودگاه ادرستون را عوض نکنید مدارکتون به ادرسی که در فرمها دادین ارسال میشه. پس امکان به تاخیر انداختن ارسال مدارکتون را ندارید و کلا دو راه پیش روتون هست. یا ارسال مدارک به ادرس دوستتون و یا ارائه ادرس جدید در فرودگاه
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: solid_mercury ، Sam2014 ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 00:28)atriana نوشته:  
شما اگه در فرودگاه ادرستون را عوض نکنید مدارکتون به ادرسی که در فرمها دادین ارسال میشه. پس امکان به تاخیر انداختن ارسال مدارکتون را ندارید و کلا دو راه پیش روتون هست. یا ارسال مدارک به ادرس دوستتون و یا ارائه ادرس جدید در فرودگاه

راه برا تاخییر در صدور مدارک عدم پرداخت 165$ هستش ولی من اصلا این راه رو پیشنهاد نمیکنم.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: solid_mercury ، Alex 2014
سلام دوستان . من برای واریز کردن 165 دلار که اقدام میکنم تو قسمتی که باید A.Number و DOS رو وارد کنیم شماره هایی که رو ویزا نوشته رو وارد میکنم برای A.Number اولش A0 رو هم وارد میکنم ولی باز میگه اطلاعات وارد شده اشتباهه مشکل از چیه ؟؟ چیکار باید کرد ؟؟
کیس : 2015AS00000### رویت قبولی : 1May سفارت : آنکارا تاریخ مصاحبه : 2Dec تعداد افراد : 3 نفر وضعیت :دریافت گرین کارت
(2015-05-13 ساعت 03:00)amirmz نوشته:  سلام دوستان . من برای واریز کردن 165 دلار که اقدام میکنم تو قسمتی که باید A.Number و DOS رو وارد کنیم شماره هایی که رو ویزا نوشته رو وارد میکنم برای A.Number اولش A0 رو هم وارد میکنم ولی باز میگه اطلاعات وارد شده اشتباهه مشکل از چیه ؟؟ چیکار باید کرد ؟؟

اون ۰۱ یا ۰۲ آخر Dos رو ننویسید، احتمال زیاد درست میشه

تشکر کنندگان: reza.aa ، Sam2014 ، Alex 2014
(2015-05-12 ساعت 04:52)hossein_neda نوشته:  سلام دوستان
امروز وضعیتم توی سایت uscis آپدیت شد و نوشت شد که گرین کارت ها ساخته شدند و به آدرس گفته شده پست شده اند. چهل و یک روز بعد از ورود! البته من هزینه ۱۶۵ دلار رو از آمریکا و همون روز رسیدن واریز کردم.
گفتم این رو بگم شاید اطلاعات زمانی اش به درد دوستان بخوره
دیر و زود داره اما بالاخره میاد
سلام، ممکنه بفرمائید نحوه چک کردن وضعیتمون پس از پرداخت 165 دلاردرسایت uscis بچه صورته ؟ و از چه قسمتش اطلاعاتی را که نوشتین میتونیم استخراج کنیم، با تشکر

سلام به همگی
دوستانی که گرین کارتشون به دستشون رسیده، روی گرین کارت، امضایی که توی فرودگاه گرفتن، چاپ شده؟ گرین کارت من اومده ولی اون قسمت جای امضا نوشته waive شده.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Alex 2014
دوستاني كه رفتن يا در شرف رفتن هستن Wink لطف كنيد يكمي هم درباره آمادگي براي سفر بنويسيد، الان ما چي ببريم؟!! Big GrinBig Grin
ولي از شوخي گذشته براي افرادي مثل ما كه برنامه رفتن و موندن داريم (تا جائيكه بشه Wink ) مهمه كه اول كار با محدوديت باري كه هست چه چيزهايي با خودمون ببريم، لطفا دوستان اطلاعاتشون رو شير كنن.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: habibhabib ، Reza-2015 ، jupiterx ، Alex 2014
یه تاپیک هست مهبوی جان که چیا میتونیم ببریم آمریکا اون رو یه نگاهی بکنی بد نیست.
میگن واجب ترین چیز دلاره. بقیش درست میشه Wink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، ریحانا ، Mahboy ، hilda60 ، reza.aa ، farrokh33 ، Memolk ، varchandi ، AliReza.Sh ، jadooo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-05-13 ساعت 15:37)behdadK نوشته:  یه تاپیک هست مهبوی جان که چیا میتونیم ببریم آمریکا اون رو یه نگاهی بکنی بد نیست.
میگن واجب ترین چیز دلاره. بقیش درست میشه Wink
ميدونم بهداد عزيز. گفتم اطلاعات به روز و چكيده تحقيقات رو بتونيم با هم شير كنيم مخصوصا حالا كه درمورد واجب ترين چيز محدوديت داريم گفتم شايد بشه جاهاي ديگه يكم جبران كرد!! WinkBig GrinBig Grin
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، behdadK ، farrokh33 ، Memolk ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان