کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-06 ساعت 21:04)ajab1 نوشته:  دوستان یادم هست یه جای عکسی از این فرمی که برای افراد زیر 26 سال هست و برای سربازی در آمریکا باید پر کنیم بود، کسی میتونه کمک کنه بذاره دوباره؟ و این که کجا باید بریم برای پر کردن این فرم؟

Ajab جان صفحه ١١ همين تاپيك رو نگاه كن يا برو به www.sss.gov
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Aghaman ، ajab1 ، barfi1 ، farrokh33 ، Daneshjo ، Alex 2014
تا چند روز بعد از رسیدن به امریکا مهلت داریم این فرم سربازی رو پر کنیم در آمریکا؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
ایقد دلوم میخواد منم رسما بیام تو این صفحه
کیه که دلش نخواد
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، laleht ، behjat ، Mahboy ، sarasara1 ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-07 ساعت 10:19)مهدی هژ نوشته:  ایقد دلوم میخواد منم رسما بیام تو این صفحه
کیه که دلش نخواد
میوی کاکوی جونی میوی یی کم صب بده میوی ایشالو Big Grin
وحتما از اطلاعات مفید اولین سفر به امریکا استفاده میکنی (اینو نوشتم که مدیران محترم بهم اخطار ندن Big Grin Tongue )
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: behjat ، sarasara1 ، barfi1 ، farrokh33 ، مهدی هژ ، Daneshjo ، AliReza.Sh ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-07 ساعت 10:19)مهدی هژ نوشته:  ایقد دلوم میخواد منم رسما بیام تو این صفحه
کیه که دلش نخواد

مهم اون حس و باوری هست که داری.همین الان میگم برو کارات رو جمع کن چشم به هم بزنی زیر مجسمه ازادی عکس یادگاری انداختی عسیسBig Grin
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: laleht ، Mahboy ، barfi1 ، miyu ، مهدی هژ ، Daneshjo ، Alex 2014
درووووووود ، من چقدر گیج بودم دیگه که حواسم نبود کوچ کنم این صفحه ، به هر حال منم اومدددددم ، Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Mahboy ، barfi1 ، hilda60 ، laleht ، behjat ، aaraam ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان یه سوال : چه دلیلی داره که بعضیها به اداره سوشیال میرن ؟ آخه خودشون که تا دوهفته بعد ssn رو با پست میفرستند خوب چرا بعضی ها اونجا میرن ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
(2015-06-07 ساعت 20:24)afrand نوشته:  دوستان یه سوال : چه دلیلی داره که بعضیها به اداره سوشیال میرن ؟ آخه خودشون که تا دوهفته بعد ssn رو با پست میفرستند خوب چرا بعضی ها اونجا میرن ؟
اگر توی فرمی که برای سفارت پر میکنید نزده باشید که میخواین پست بشه باید برید سوشیال،اگرم زده باشید پست میشه.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-06-07 ساعت 20:24)afrand نوشته:  دوستان یه سوال : چه دلیلی داره که بعضیها به اداره سوشیال میرن ؟ آخه خودشون که تا دوهفته بعد ssn رو با پست میفرستند خوب چرا بعضی ها اونجا میرن ؟

ما توی فرم های 260 زده بودیم که سوشال نامبر میخوایم. ولی طبق تجربه دوستان ، یه سر به اداره سوشال زدیم. و متوجه شدیم که مشخصاتمون اصلا ثبت نشده . که دوباره فرم دادن پر کردیم.
ضرر که نداره. حداقل متوجه میشید که اطلاعاتتون ثبت شده یا نه.
بله حق با دوست عزیزمونه،کار از محکم کاری عیب نمیکنه
سلام دوستان ، من یه سوال فوق تخصصی دارم Big Grin
من شنیدم که در فرودگاه یو اس آ ، از چشم اسکن گرفته می شه ، من به دلیل ضعیف بودن چشمم ، همیشه لنز دارم ، می خوام بدونم که برای این اسکن لنزم رو دربیارم ؟
ببخشید اینقدر سوالم تخصصیه Big Grin
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
کدوم فردگاه؟

(2015-06-07 ساعت 21:33)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستان ، من یه سوال فوق تخصصی دارم Big Grin
من شنیدم که در فرودگاه یو اس آ ، از چشم اسکن گرفته می شه ، من به دلیل ضعیف بودن چشمم ، همیشه لنز دارم ، می خوام بدونم که برای این اسکن لنزم رو دربیارم ؟
کدوم فرودگاه؟
(2015-06-07 ساعت 21:34)hoorshid نوشته:  کدوم فردگاه؟

(2015-06-07 ساعت 21:33)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستان ، من یه سوال فوق تخصصی دارم Big Grin
کدوم فرودگاه؟
بوستون
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014

اثر انگشت رو مطمئنم ميگيرن اما اسكن چشم رو نشنيدم اما گذشته از اون اصولا استفاده از لنز چشم در پروازهاى طولانى مدت توصيه نميشه و چشم پزشكان ميگن تو پروازهاى طولانى بخاطر اختلاف فشار هوا از لنز استفاده نكنين بنظرم اون روز رو با عينك باش مهم نيست بعدش تا دلت خواست مثل هميشه خوشگل باش تو يو اس عزيزم Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: somayeh1363 ، miyu ، habibhabib ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Mahboy ، ریحانا ، AliReza.Sh ، Abdorrezaa ، Memolk ، Alex 2014
(2015-06-07 ساعت 21:53)laleht نوشته:  

اثر انگشت رو مطمئنم ميگيرن اما اسكن چشم رو نشنيدم اما گذشته از اون اصولا استفاده از لنز چشم در پروازهاى طولانى مدت توصيه نميشه و چشم پزشكان ميگن تو پروازهاى طولانى بخاطر اختلاف فشار هوا از لنز استفاده نكنين بنظرم اون روز رو با عينك باش مهم نيست بعدش تا دلت خواست مثل هميشه خوشگل باش تو يو اس عزيزم Big Grin Tongue
از عینک بدم میاد Smile
در طول پرواز که لنزم رو درمیارم راحت بخوابم Cool می خواستم قبل از پیاده شدن از هواپیما لنزم رو بذارم Tongue که چشمم یو اس آ رو واضح ببینه Smile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: laleht ، aaraam ، Daneshjo ، Mahboy ، ریحانا ، Memolk ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان