کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-01 ساعت 18:44)behjat نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 17:52)omid man نوشته:  سلام دوستان بالاخره رسیدم به یونایتد .امید که همه دوستان مهاجر سرا برسن به ارزوشوووووووووون.بزن اون رتبه قشنگه تو عزیز.

به سلامتی مبارک باشه اگر وقت کردی سفرنامه بنویس و از جای اقامتت هم بگو مرسی

حتما
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-06-01 ساعت 19:16)Sam2014 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 17:16)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 16:14)Sam2014 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 10:08)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 09:30)sami_rg نوشته:  سلام دوستان .من یه سئوالی دارم راستش ما حدود یکماهی میشه که اومدیم آمریکا و طبق گفته افیسر در فرودگاه گرین کارتمون بین ۴تا ۶ ماه طول میکشه که دستمون برسه. حالا قصد داریم یه سفر بریم کانادا به نظرتون با همین پاسمون که مهر ورود به آمریکا داره و طبق گفته افیسر تا یکسال در حکم گرین کارت هست میتونیم به کانادا بریم یا اینکه باید منتظر گرین کارت بشیم؟؟؟ لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده;-)در ضمن ما دالاس هستیم اگه کسی کاری داشت حتما پیغام بده :-)
شما میتونید به واسطه همون ویزا با مهر ورود به آمریکا به کانادا سفر کنید
ضمنا اگر مشکل خاصی برای گرین کارت نباشه مثل اسم یا آدرس بیش از دو ماه طول نمیکشه
درود بر دوستان عزیز و با عرض پوزش از علی آقای گل
شما با پاسپورت + ویزا مهر خورده به هیچ وجه نمی تونید بروید کانادا . من خودم کلی از این بابت ضرر کردم که بماند SadSad
فقط و فقط با گرین کارت ... صبر کنید گرین کارتتون بیاد بعد با خیال راحت اقدام کنید .
در ضمن ما ارداتمند همه مهاجرسرایی هستیم علی الخصوص دالاسی هاBig GrinBig Grin
مخلصیم قربان منم طبق شنیده ها و تجربیات دو ساله حضور در مهاجرسرا گفتم در هر صورت ممنون از تذکرتونSmile
عمو علی گل نفرمایید تذکر ... بنده در حد تذکر دادن نیستم والا .. بفرمایید تجربه گران بهایی که در اختیار شما عزیزان گذاشتم ( کلی سبزی گرون قیمت هم از کفم رفت .حالا شانس آوردیم فقط ضرر مادی و حال گیری بود که گذشت )
به هر حال برای همگی آرزوی تندرستی و موفقیت روز افزون را دارم .

مرسی دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون. خوب شد گفتید وگرنه ما هم میرفتیم و کلی تو ذوقمون میخورد
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان: Sam2014 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام من میخواستم بدونم کسایی که ویزاشون اومده کنار اسمشون اسم پدر رو نوشته مثلا برای من نوشته MAHSA ALIREZA و الان که گرین کارت اومده هم زده MAHSA A و برای شوهرم توی ویزا نوشته بود MOHAMMAD ALI SAEID و الان توی گرین کارت نوشته MOHAMMAD A یعنی توی گرین کارت ها برای همسرم A علی و گذاشتن برای من A اول اسم پدرم
میخواستم بدونم برای همه همین طوره ؟؟
تشکر کنندگان: َalikh ، Alex 2014
(2015-06-01 ساعت 19:16)Sam2014 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 17:16)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 16:14)Sam2014 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 10:08)ali3875 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 09:30)sami_rg نوشته:  سلام دوستان .من یه سئوالی دارم راستش ما حدود یکماهی میشه که اومدیم آمریکا و طبق گفته افیسر در فرودگاه گرین کارتمون بین ۴تا ۶ ماه طول میکشه که دستمون برسه. حالا قصد داریم یه سفر بریم کانادا به نظرتون با همین پاسمون که مهر ورود به آمریکا داره و طبق گفته افیسر تا یکسال در حکم گرین کارت هست میتونیم به کانادا بریم یا اینکه باید منتظر گرین کارت بشیم؟؟؟ لطفا اگه کسی اطلاعی داره جواب بده;-)در ضمن ما دالاس هستیم اگه کسی کاری داشت حتما پیغام بده :-)
شما میتونید به واسطه همون ویزا با مهر ورود به آمریکا به کانادا سفر کنید
ضمنا اگر مشکل خاصی برای گرین کارت نباشه مثل اسم یا آدرس بیش از دو ماه طول نمیکشه

درود بر دوستان عزیز و با عرض پوزش از علی آقای گل
شما با پاسپورت + ویزا مهر خورده به هیچ وجه نمی تونید بروید کانادا . من خودم کلی از این بابت ضرر کردم که بماند SadSad
فقط و فقط با گرین کارت ... صبر کنید گرین کارتتون بیاد بعد با خیال راحت اقدام کنید .
در ضمن ما ارداتمند همه مهاجرسرایی هستیم علی الخصوص دالاسی هاBig GrinBig Grin
مخلصیم قربان منم طبق شنیده ها و تجربیات دو ساله حضور در مهاجرسرا گفتم در هر صورت ممنون از تذکرتونSmile
عمو علی گل نفرمایید تذکر ... بنده در حد تذکر دادن نیستم والا .. بفرمایید تجربه گران بهایی که در اختیار شما عزیزان گذاشتم ( کلی سبزی گرون قیمت هم از کفم رفت .حالا شانس آوردیم فقط ضرر مادی و حال گیری بود که گذشت )
به هر حال برای همگی آرزوی تندرستی و موفقیت روز افزون را دارم .
حداقل زمان رسیدن گرین کارت چقدره ؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
چرا دوستان ویزا گرفته به اینجا کم لطفن ؟Sad
تشکر کنندگان: Daneshjo ، behjat ، reza.aa ، Alex 2014
(2015-06-02 ساعت 09:26)َalikh نوشته:  چرا دوستان ویزا گرفته به اینجا کم لطفن ؟Sad

ما گرین کارتمون را 26 روز بعد از ورود(با وجود تغییر ادرس در فرودگاه) دریافت کردیم
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، miyu ، somayeh1363 ، babak12 ، fa15 ، آلیس-1980 ، Nima4185 ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان کسی میدونه چرا سی دی مدیکال رو تو فرودگاه از من نگرفتن یا از اکثریت نمیگیرن؟باید مدرسه تحویلش داد؟
[color=#00BFFF][b]
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-05-31 ساعت 08:02)behdadK نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 04:10)solid_mercury نوشته:  سلام به همه
دوستان، کسی لینک راهنمای واریز هزینه گرین کارت رو نداره؟ آخه قبلا از امضاء یکی از کاربرها رفته بودم، حالا هرچی میگردم پیداش نمیکنم.
اگر هم کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور میتونم وضعیت پروندم رو تو سایت الیس ببینم، آخه اولین بارم بود با کارت دبیت آمریکایی کار میکردم، نمیدونم انجام شده یا نه. متشکرم

وقتی شما هزینه رو پرداخت میکنید ایمیل میزنید و به شما رسید الکترونیکی اش ایمیل میاد. ضمنا بعد از اون یک ایمیل آپدیت هم از سایت الیس میاد که اکانت شما آپدیت شد.
در این حالت وقتی دوباره وارد الیس میشید و مشخصات وارد میکنید میبینید همون صفحه اول از حالت Draft سه تا پله پریده جلو و شده Optimized و اصولا دیگه هیچ گزینه ای برای پرداخت در همون صفحه اول ندارید. پایین همون صفحه در کادر مربع هم نوشته Payment:submitted

ضمنا در قسمت My massage اگر برید پیغام رسید پرداخت ها براتون آمده که حتما اون رو در ایمیلتون ذخیره کنید یا پرینت بگیرید. داخل این پیغام ها Recipt No هست که وقتی وارد خاک آمریکا شدید فعال میشه (البته تقریبا ۱ هفته قبل از ارسال گرین کارت) که میتونید از این سایت وضعیت رو پیگیری کنید
https://egov.uscis.gov/casestatus/mycasestatus.do
(الان که بزنید میگه که شماره رسید شما اشتباهه و ثبت نشده ولی سر وقتش میشناسه و وقتی شناخت ۱ هفته بعد گرین کارت دستتونه)
کلا پرداخت رو یه جوری میکنه تو چشت عمرا بتونی حاشا کنی که پرداخت نکردم Big Grin

راهنمای پرداخت 165 دلار هم در امضای رضا ۲۰۱۵ هست
http://cld.persiangig.com/download/RL3WU3/dl
ممنون مدير از توضيح جامع و كاملتون Smile
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: ریحانا ، sh_mm10 ، Alex 2014
(2015-06-02 ساعت 13:40)omid man نوشته:  دوستان کسی میدونه چرا سی دی مدیکال رو تو فرودگاه از من نگرفتن یا از اکثریت نمیگیرن؟باید مدرسه تحویلش داد؟

دوست عزيز اون سي دي رو كسي ازتون نميخواد، ولي مگهش داريد شايد لازم شد
مدرسه فرمي رو ميخواد كه همراه با اين سي دي بهتون دادن، بالاي فرم اين رو نوشته
VACCINATION DOCUMENTATION WORKSHEET
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: laleht ، omid man ، Mahboy ، nora-nora ، AliReza.Sh ، Alex 2014
(2015-06-02 ساعت 14:23)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 08:02)behdadK نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 04:10)solid_mercury نوشته:  سلام به همه
دوستان، کسی لینک راهنمای واریز هزینه گرین کا

وقتی شما هزینه رو پرداخت میکنید ایمیل میزنید و به شما رسید الکترونیکی اش ایمیل میاد. ضمنا بعد از اون یک ایمیل آپدیت هم از سایت الیس میاد که اکانت شما آپدیت شد.
در این حالت وقتی دوباره وارد الیس میشید و مشخصات وارد میکنید میبینید همون صفحه اول از حالت Draft سه تا پله پریده جلو و شده Optimized و اصولا دیگه هیچ گزینه ای برای پرداخت در همون صفحه اول ندارید. پایین همون صفحه در کادر مربع هم نوشته Payment:submitted

ضمنا در قسمت My massage اگر برید پیغام رسید پرداخت ها براتون آمده که حتما اون رو در ایمیلتون ذخیره کنید یا پرینت بگیرید. داخل این پیغام ها Recipt No هست که وقتی وارد خاک آمریکا شدید فعال میشه (البته تقریبا ۱ هفته قبل از ارسال گرین کارت) که میتونید از این سایت وضعیت رو پیگیری کنید
https://egov.uscis.gov/casestatus/mycasestatus.do
(الان که بزنید میگه که شماره ر
راهنمای پرداخت 165 دلار هم در امضای رضا ۲۰۱۵ هست
http://cld.persiangig.com/download/RL3WU3/dl
ممنون مدير از توضيح جامع و كامتون Smile

عزیزان سلام
ما هم به سلامتی دیشب 165$را پرداخت کردیم .منتها وضعیت ما در سایت یه تفاوتهایی با انچه دوستان نوشتند داره:
1-فقط ایمیل اپدیت واسه ما امده و ایمیل تایید پرداخت نیومده؟!(نقل قول : وقتی شما هزینه رو پرداخت میکنید ایمیل میزنید و به شما رسید الکترونیکی اش ایمیل میاد.....
پرداخت را یکی از دوستان در امری کا انجام داده ،یعنی ایشون باید ایمیلی می زدند و نزدند ؟؟)

2- در سایت uscis که میرم ،و ضعیت کیس ما را Acceptedنوشته و هنوزoptimized نیست؟ البته در مربع پایین صفحه که فرمودید،payment را نوشته submitted.)
ایا به نظرتون همه چی درسته؟
سپاس از نظر و راهنماییتون
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: jupiterx ، Alex 2014
1- دوست شما در هنگام پرداخت ادرس ایمیل شما رو نداده و رسید فقط به ایمیل خودش امده.
2- ممکنه 2-3 تا زمانی که قطعی پرداخت تایید بشه فاصله باشه. مهم نیست. شما شماره رسید درید کافیست
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، sh_mm10 ، nora-nora ، Alex 2014 ، TajbakhshSalma
(2015-06-03 ساعت 14:34)behdadK نوشته:  ۱- دوست شما در هنگام پرداخت ادرس ایمیل شما رو نداده و رسید فقط به ایمیل خودش امده.
۲- ممکنه ۲-۳ تا زمانی که قطعی پرداخت تایید بشه فاصله باشه. مهم نیست. شما شماره رسید درید کافیست

متشکرم دوست عزیز.پاینده باشید
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-05-31 ساعت 16:13)solid_mercury نوشته:  باز هم تشکر میکنم. راستش با اجازه شما من اومدم اینور. روز اول حساب بانکی باز کردم و روز دوم ۱۶۵ دلار رو پرداخت کردم.
راستی یه مساله دیگه، برای دریافت SSN حتما باید به اداره سوشال بریم یا همون تیک توی فرم ۲۶۰ کفایت میکنه؟ آخه یکی از دوستانم میگفت حتما باید بری و یه سری کاغذ بازی هایی داره که انجام میدی، بعد شش روزه نامه میاد که اون نامه رو میبری و کارتت رو دریافت میکنی. نظر شما چیه؟

دوستان پس میشه165دلار و بعد از ورودبه امریکا پرداخت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
بله میشه مشکلی نیست.
تشکر کنندگان: Mahboy ، hilda60 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان حتما گواهی نامه رو دریابید که امر مهمی در این مملکت ارزوهاست هم نونه هم پوله هم کاره
[color=#00BFFF][b]
Tongue
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: aaraam ، habibhabib ، hilda60 ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان