کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-04 ساعت 20:00)Sam-90 نوشته:  دوستان براي گرفتن ويزا در ابوظبي لازمه csc پر كنيم يا اينكه ميريم سفارت ويزا را دستي تحويل مي گيريم؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز

من تکمیل کردم ولی کار بیخودی بود چون ویزا رو دستی تحویل میدن...ولی با اینحال تکمیل کنید بهتره..... خیلی ساده است و فقط 5 دقیقه وقت میگیره...
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: victor2016 ، Sam-90
(2015-10-04 ساعت 10:36)a4542 نوشته:  دوستان ما تمکن مالی رو از موسسه کارسازان آینده گرفتیم تو بانکهای دولتی حساب نداریم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
دوست عزیز
ریسک بزرگیه... به گواهی تمکن مالی دقت میکنن ،حتما گواهی رو از یکی از بانکهای معتبر خصوصی ویا دولتی بگیرید. یک حساب باز کنید و همون روز پول رو به حسابتون واریز کنید و بعد از گرفتن گواهی تمکن مالی میتونید پول رو برگردونید. بعنی فقط 24 ساعت پول تو حسابتون میمونه.
موفق باشید
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: victor2016
(2015-10-01 ساعت 17:11)Sam-90 نوشته:  دوست عزيز ممنون كه تحربياتتو در اختيار ما گذاشتي و تبريك مي گم بخاطر دل بزرگت و اينكه همه را مثل خودت ميبيني.
يك سوال از دوستان دارم و اينه كه انكارا ميدونم اينجوري بود قبلاً كه اگه تلفن داشتيم همراهمون دم سكوريتي تحويل مي گرفتن يه شماره ميدادن، بعدش كه برگشتي شماره را تحويل ميدادي و تلفنت را مي گرفتي. سفارت تو ابوظبي هم اينجوريه؟

بله دوست عزیز ابوظبی هم گوشی رو تحویل میگیرن . فقط مدارک رو میتونید همراهتون ببرید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres
دوستان ممنون از اینکه این مدت راهنماییم کردید من الان ابوظبی هستم وفردا مصاحبه دارم امیدوارم که بتونم یک ضرب بگیرم چون هم معافیت دارم هم کار دولتی نداشتم برام دعا کنید به امید گرفتن ویزای تک تک شما دوستان عزیز
تشکر کنندگان: victor2016 ، Siamak ، kourosh8 ، A2000 ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 12:00)شباهنگ100 نوشته:  سلام، دوستانیکه تو همین روزها در ابوظبی مصاحبه داشتند و یا دارند آیا شما از nmc وقت از قبل گرفتید ؟چون من با اینکه ایمیل وقت گرفتن هم زدم هنوز جواب ندادند.
در پایان ممنون میشیم اگر از شرایط و نتیجه مصاحبه برامون بگید. با آرزوی موفقیت برای همگی.
دوست عزیز نگران نباش. ما رفتیم بدون وقت قبلی و هیچ مشکلی هم پیش نیومد فقط ساعت 7 nmc باشید که تا قبل از11 معایناتتون انجام بشه که شامل معاینات کلی ، مشاوره پزشک ، آزمایش خون و رادیوگرافی سینه هستش....

موفق باشید
تشکر کنندگان: A2000 ، شباهنگ100
(2015-09-30 ساعت 16:44)farnaz100 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
نامه دوم ما هم بالاخره اومد و سفارتمون از انکارا به ابوظبی تغییر کرد. بنابراین از این ببعد ساکن این تاپیک خواهیم بود . امیدوارم با کمک هم و در کنار هم این دوره رو بخوبی سپری کنیم.

(2015-09-30 ساعت 13:59)صمدی نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 02:51)صمدی نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 20:18)Cactus1365 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 22:17)MASTAN1 نوشته:  سلام دوستان
من هم اومدم ببینم کمکی از دستم بر می اد انجام بدم دیدم بله همه اساتید ۲۰۱۵ اینجا هستند دوستان حتما سفرنامه دوستمون yesorno رو بخونید. خیلی کامل است در مورد مصاحبه اگر در فرم 260 توضیحات را دادید همون ملاک کار میشه اگر ندادید که می توانید خیلی با دقت صحبت کنید.
۱- صداقت زیاد فقط زمان کلیرنس رو بشدت افزایش میده نمونه اش خود من همه چیز رو از سیر تا پیاز شرح دادم حتی سفرهایی که رفتم با ذکر جزئیات و رزومه کامل کاری البته بنابر درخواست سفارت: نتیجه الان نزدیک به 11 ماهه از نوامبر در کلیرنس هستم
۲- اگر افیسر به شما چک زد دیگه در امان خداوند هستید تا زمانی که جوابتون بیاد از این مرحله به بعد سفارت و افسر هیچ کاره هستند.
۳- سربازی ارتش ۴ ماه و س-پ-اه معلوم نیست بسیار شانسی است.
۴- رشته های حساس و بویژه اگر دولتی بوده باشید کلیرنس رو خوردید. در مصاحبه به هیج عنوان در جزئیات وارد نشوید مثلا اگر چند شرکت در یک مجموعه کار کرده باشید بنویسید کارمند شرکت مادر و آخرین شغلتون رو توضیح بدید.
۵- زودتر مصاحبه رفتن به معنی شانس بالاتر نیست . الان خیلی ها رو داریم که این اواخر رفتن ویزا گرفتن و رفتند. کیس نامبرهای بالا امیدتون رو از دست ندید. تازه من فکر می کنم آخرش مصاحبه برید کارتون زودتر بررسی میشه. اگر زودتر مصاحبه برید ممکنه پرونده تون پشت شوفاژی بشهBig Grin
۶- کلا اینجوری فکر کنید خان اول رو رد کردید. بقیه رو به خدا بسپارید و زندگی روزمره رو انجام بدبد هیچی رو هلد نکنید. فقط روی زبان کار کنید و در مورد انتخاب ایالتی که می خواید برید و برای آینده شغلی در اونجا نیازمندیهای اونجا را چک کنید و بر اون مبنا سعی کنید در موارد خواسته شده خودتون رو تقویت کنید. مثلا برای رشته خودتون یه سر به کریربیلدر و اینجور وبسایتها بزنید.
۷- به هیچایوایچیزی نگید اکیدا تا زمانی که ویزا رو در پاستون ببینید.
امیدوارم امسال سال خوبی برای همه شما باشه و ویزاها رو درو کنید.

سلام
یه سوالی داشتم
در نامه ی اشتغال به کار نیاز به نوشتن شرح شغل هست یا اینکه فقط زمان و موقعیت شغلی کافی میباشد ؟
شرکت ما خصوصی بوده و نمیدونم باید چه مواردی را در نامه ذکر کنم؟

(2015-09-30 ساعت 02:51)صمدی نوشته:  
(2015-09-13 ساعت 20:18)Cactus1365 نوشته:  
(2015-09-12 ساعت 22:17)MASTAN1 نوشته:  سلام دوستان
من هم اومدم ببینم کمکی از دستم بر می اد انجام بدم دیدم بله همه اساتید ۲۰۱۵ اینجا هستند دوستان حتما سفرنامه دوستمون yesorno رو بخونید. خیلی کامل است در مورد مصاحبه اگر در فرم 260 توضیحات را دادید همون ملاک کار میشه اگر ندادید که می توانید خیلی با دقت صحبت کنید.
۱- صداقت زیاد فقط زمان کلیرنس رو بشدت افزایش میده نمونه اش خود من همه چیز رو از سیر تا پیاز شرح دادم حتی سفرهایی که رفتم با ذکر جزئیات و رزومه کامل کاری البته بنابر درخواست سفارت: نتیجه الان نزدیک به 11 ماهه از نوامبر در کلیرنس هستم
۲- اگر افیسر به شما چک زد دیگه در امان خداوند هستید تا زمانی که جوابتون بیاد از این مرحله به بعد سفارت و افسر هیچ کاره هستند.
۳- سربازی ارتش ۴ ماه و س-پ-اه معلوم نیست بسیار شانسی است.
۴- رشته های حساس و بویژه اگر دولتی بوده باشید کلیرنس رو خوردید. در مصاحبه به هیج عنوان در جزئیات وارد نشوید مثلا اگر چند شرکت در یک مجموعه کار کرده باشید بنویسید کارمند شرکت مادر و آخرین شغلتون رو توضیح بدید.
۵- زودتر مصاحبه رفتن به معنی شانس بالاتر نیست . الان خیلی ها رو داریم که این اواخر رفتن ویزا گرفتن و رفتند. کیس نامبرهای بالا امیدتون رو از دست ندید. تازه من فکر می کنم آخرش مصاحبه برید کارتون زودتر بررسی میشه. اگر زودتر مصاحبه برید ممکنه پرونده تون پشت شوفاژی بشهBig Grin
۶- کلا اینجوری فکر کنید خان اول رو رد کردید. بقیه رو به خدا بسپارید و زندگی روزمره رو انجام بدبد هیچی رو هلد نکنید. فقط روی زبان کار کنید و در مورد انتخاب ایالتی که می خواید برید و برای آینده شغلی در اونجا نیازمندیهای اونجا را چک کنید و بر اون مبنا سعی کنید در موارد خواسته شده خودتون رو تقویت کنید. مثلا برای رشته خودتون یه سر به کریربیلدر و اینجور وبسایتها بزنید.
۷- به هیچایوایچیزی نگید اکیدا تا زمانی که ویزا رو در پاستون ببینید.
امیدوارم امسال سال خوبی برای همه شما باشه و ویزاها رو درو کنید.

سلام
یه سوالی داشتم
در نامه ی اشتغال به کار نیاز به نوشتن شرح شغل هست یا اینکه فقط زمان و موقعیت شغلی کافی میباشد ؟
شرکت ما خصوصی بوده و نمیدونم باید چه مواردی را در نامه ذکر کنم؟

سلام
شما چرا نامه اشتغال به کار نیاز دارین؟ توی مدارک درخواستی از سفارت بوده؟ تا جایی که من میدونم کیسهای لاتاری نیاز به نامه اشتغال بکار ندارن.
دوست عزیز اگر دیپلم 12 ساله داشته باشید نیازی به گواهی اشتغال بکار ندارید. در واقع یا دیپلم ویا گواهی دو سال اشتغال بکار که عموما دیپلم رو میبرن چون بی دردسرتره.
موفق باشید
تشکر کنندگان: victor2016 ، A2000 ، j.modarres
(2015-09-01 ساعت 18:34)areb1356 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 09:27)a4542 نوشته:  سلام دوستان نامه مصاحبه ما اومده سفارت ما رو دبی اعلام کرده .منظورشون همون ابوظبی هست.البته ما سفارت رو انکارا انتخاب کرده بودیم.

دوست عزیز توی نامه دوم دقیقن آدرس سفارت رو نوشته
برای ۲۰۱۵ همه بچه های ایران که امارات بودن توی ابوظبی مصاحبه داشتن.
یکی دیگه از بچه های ۲۰۱۶ هم گفت که براش اعلام شده مصاحبه دبی هست.
سفارت آمریکا توی دبی قبلن برای ویزاهای مهاجرتی نبود.
شما برای مطمئن شدن نامه دومتون رو دقیق چک کنین.
موفق باشین

دوست عزیز ویزاهای مهاجرتی و dv فقط ابوظبی رسیدگی میشه.
موفق باشید
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres
(2015-10-04 ساعت 21:43)omidemami58 نوشته:  دوستان ممنون از اینکه این مدت راهنماییم کردید من الان ابوظبی هستم وفردا مصاحبه دارم امیدوارم که بتونم یک ضرب بگیرم چون هم معافیت دارم هم کار دولتی نداشتم برام دعا کنید به امید گرفتن ویزای تک تک شما دوستان عزیز

دوست گرامی به امید اینکه مصاحبه خوبی داشته باشید و با ویزاتون برگردینSmile
تشکر کنندگان: alireza051@gmail.com ، mfarazz ، Behinaz ، omidemami58 ، j.modarres
(2015-10-04 ساعت 21:29)mfarazz نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 10:36)a4542 نوشته:  دوستان ما تمکن مالی رو از موسسه کارسازان آینده گرفتیم تو بانکهای دولتی حساب نداریم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
دوست عزیز
ریسک بزرگیه... به گواهی تمکن مالی دقت میکنن ،حتما گواهی رو از یکی از بانکهای معتبر خصوصی ویا دولتی بگیرید. یک حساب باز کنید و همون روز پول رو به حسابتون واریز کنید و بعد از گرفتن گواهی تمکن مالی میتونید پول رو برگردونید. بعنی فقط 24 ساعت پول تو حسابتون میمونه.
موفق باشید

دوست عزیز موسسات اعتبار بانک ها رو ندارن تا وقت دارید پولتون رو جابجا کنید در برنامه های لاتاری به این مسئله تاکید شده .موفق باشید
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-10-04 ساعت 21:16)mfarazz نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 20:00)Sam-90 نوشته:  دوستان براي گرفتن ويزا در ابوظبي لازمه csc پر كنيم يا اينكه ميريم سفارت ويزا را دستي تحويل مي گيريم؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز

من تکمیل کردم ولی کار بیخودی بود چون ویزا رو دستی تحویل میدن...ولی با اینحال تکمیل کنید بهتره..... خیلی ساده است و فقط ۵ دقیقه وقت میگیره...
موفق باشید

ممكنه راهنمايي كنيد كه كجاست اين csc و چه مداركي مي خواد؟ و اگه پر كنيم چي ميشه؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 22:51)Sam-90 نوشته:  
دوست عزیز

من تکمیل کردم ولی کار بیخودی بود چون ویزا رو دستی تحویل میدن...ولی با اینحال تکمیل کنید بهتره..... خیلی ساده است و فقط ۵ دقیقه وقت میگیره...
موفق باشید

ممكنه راهنمايي كنيد كه كجاست اين csc و چه مداركي مي خواد؟ و اگه پر كنيم چي ميشه؟
این آدرس سایتش هست.https://ais.usvisa-info.com

مدارکی نیاز نداره. فقط محل پیکاپ ویزات رو مشخص میکنه . البته ابوظبی ویزاها رو دستی میده ولی برای آنکارا حتما باید تکمیل بشه.
موفق باشید

(2015-10-04 ساعت 22:51)Sam-90 نوشته:  
دوست عزیز

موفق باشید

این آدرس سایتش هست.https://ais.usvisa-info.com

مدارکی نیاز نداره. فقط محل پیکاپ ویزات رو مشخص میکنه . البته ابوظبی ویزاها رو دستی میده ولی برای آنکارا حتما باید تکمیل بشه.
موفق باشید
تشکر کنندگان: Sam-90 ، j.modarres
دوستان عزیز لطفا بگید صحت ویزای امارات را از چه سایتی میتونیم چک کنیم.در ضمن دوستان گفتن تمکن مالی از موسسه خصوصی مورد قبول نیست .آیا سند ملک ترحمه کنیم خوبه یا نه؟چون پول ما تو حساب سپرده بلند مدت هست و به هیچ وجه نمی تونیم خارج کنیم .اما چیزی که برای من جالبه اینه که اونا هیچ چیز از موارد دولتی ما رو معتبر نمیدونن غیر از حساب بانکی؟لطفا اگه شماره سفارت ابوظبی رو دارید بگید تا بپرسیم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 10:00)a4542 نوشته:  دوستان عزیز لطفا بگید صحت ویزای امارات را از چه سایتی میتونیم چک کنیم.در ضمن دوستان گفتن تمکن مالی از موسسه خصوصی مورد قبول نیست .آیا سند ملک ترحمه کنیم خوبه یا نه؟چون پول ما تو حساب سپرده بلند مدت هست و به هیچ وجه نمی تونیم خارج کنیم .اما چیزی که برای من جالبه اینه که اونا هیچ چیز از موارد دولتی ما رو معتبر نمیدونن غیر از حساب بانکی؟لطفا اگه شماره سفارت ابوظبی رو دارید بگید تا بپرسیم.

باسلام من این سایت وشماره تلفن را از پستهای قبلی در مهاجر سرا پیدا کردم امیدوارم مفید باشه
https://www.ednrd.ae/portal/pls/portal/I...saValidity
اداره مهاجرت دبی 0097143980000 تماس بگیرید اسم وشماره پاسپورت رو بدید صدور ویزا را بهتون اعلام می کنند. در ضمن بانک برای تمکن مالی سپرده بلند مدت را هم برایتان حساب می کندوجزو مبلغ نامه تمکن مالی محاسبه میکند در بانک پاسارگاد که اینطور بود موفق باشید
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: sahar2016
(2015-10-03 ساعت 22:18)farnaz100 نوشته:  از دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند کیس سه یا چهارنفره با بچه بزرگتر از ۲ سال هم وجود داره؟

سلام خانم فرناز، ما هم کیس سه نفره هستیم با بچه چهارده ساله.
تشکر کنندگان:
دوستان خواهش میکنم دوستان اگاه نظر بدن ما پول در موسسه کارسازان آینده داریم و از اونجا تمکن گرفتیم.امکان خارج کردن پول از اونجا و گذاشتن توی بانک دیگه ای هم نداریم.ایا تمکن ما مشکل داره؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان