کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-05 ساعت 13:53)panizrm نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 13:44)a4542 نوشته:  دوست عزیز پس لطفا انگلیسی موسسه مالی و اعتباری هم بگید.در ضمن اگه شماره تلفن سفارت ابوظبی رو هم دارید بگذارید چون من هر چه گشتم تو تایپیکها شماره تلفن ندیدم.

financial and credit instituteموسسه مالی و اعتباری.شماره سفارت رو اگه پیدا کردم براتون مینویسم موفق باشید

عبارت Bank Statement معادل درست تر و متداول تری هست. من توصیه میکنم از این عبارت استفاده کنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: A2000
سلام.
با عرض تبریک فراوان و موفقیت های روز افزون برای شما. خواهر من برنده شده و سفارت٬ مکان مصاحبه را از آنکارا به ابوظبی عوض کرده. در مدارک مربوط به سفارت نوشته فرم آی ۲۳۰ را کامل کرده برایشان ارسال کنیم. دقیقا چه زمانی باید این فرم ارسال شود. آیا شما فم را پر کردید؟ و اینکه هر چه برای وقت دکتر زنگ میزند میگوید فقط اشغال است. روز ۵ شنبه هفته اول نوامبر مصاحبه دارد.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 20:05)Melin نوشته:  سلام.
با عرض تبریک فراوان و موفقیت های روز افزون برای شما. خواهر من برنده شده و سفارت٬ مکان مصاحبه را از آنکارا به ابوظبی عوض کرده. در مدارک مربوط به سفارت نوشته فرم آی ۲۳۰ را کامل کرده برایشان ارسال کنیم. دقیقا چه زمانی باید این فرم ارسال شود. آیا شما فم را پر کردید؟ و اینکه هر چه برای وقت دکتر زنگ میزند میگوید فقط اشغال است. روز ۵ شنبه هفته اول نوامبر مصاحبه دارد.
ممنون

دوست گرامی آیا خواهر شما برنده لاتاری میباشند ؟که اگر اینطور باشد باید فرم ds260رو پرکنند .کیس ما هم همانند شما از آنکارا به ابوظبی انتقال یافته و تا کنون از ما همچین فرمی را نخواسته اند .برای تعیین وقت ایمیل بزنید راحتتر میتوانید وقت بگیرید.موفق باشید
سلام.
مرسی از شما. بله برنده لاتاری هست و فرم دی اس ۲۶۰ را می ۳۱ فرستاده. آیا شما ایمیل تعیین وقت دکتر را دارید؟ ممنون از شما.
تشکر کنندگان:
این فرم:

Embassy of the United States of America
Consular Section
P. O. Box 4009
Abu Dhabi, U.A.E.
TEL: 971-2-4436691
FAX: 971-2-4435785

PLEASE COMPLETE AND RETURN WITH FORM OF-230(I)
TO BE COMPLETED BY EACH IMMIGRANT VISA APPLICANT
BETWEEN THE AGE OF 18 AND 60
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 20:26)Melin نوشته:  این فرم:

Embassy of the United States of America
Consular Section
P. O. Box 4009
Abu Dhabi, U.A.E.
TEL: 971-۲-4436691
FAX: 971-۲-4435785

PLEASE COMPLETE AND RETURN WITH FORM OF-230(I)
TO BE COMPLETED BY EACH IMMIGRANT VISA APPLICANT
BETWEEN THE AGE OF 18 AND 60
تشکر کنندگان:
appointmentdeiradxb@nmc.ae این هم ایمیل آدرس ان ام سی در دبی هست
سلام. در اینجا نوشته شده:

Prepare Supporting Documents
------------------------------------
Additional Embassy or Consulate Instructions

Civil and personal documents may differ from country to country, depending on availability. There may be either additional instructions for obtaining civil documents in a specific country or additional documents required, depending on the U.S. Embassy or Consulate where you will apply. Select the embassy or consulate where you will apply to learn what additional requirements there are, if any. Please note that some of the information included in these instructions may apply to immigrant visa classifications other than diversity visas. If you have questions about the country-specific information included here, please contact the embassy or consulate where you will apply for your visa.

وقتی سفارت را ابوظبی انتخاب می کنیم.
DOWNLOAD PDF
تشکر کنندگان: pampam37
دوست گرامی من ایمیلم رو چک کردم ولی ایمیلی در خصوص این فرم دریافت نکرد ه ام.چون ازتون خواسته شده اعضای شامل کیس همگی اطلاعات خواسته شده رو در فرم بنویسن و فرم رو برای سفارت بفرستید

ایمیلی دریافت نکرده. در سایت http://travel.state.gov
گفته شده.
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 21:42)panizrm نوشته:  من فکر میکنم این فرم اصلا مربوط به کیس لاتاری نمیباشد بلکه مربوط میشه به ویزاهای مهاجرتی مثلا خانوادگی و در کل جایی ندیدم که نیازی باشه که چیزی رو به سفارت بفرستیم .

خیلی ممنون.
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 21:51)panizrm نوشته:  دوست گرامی سایتو چک کردم فرم 230 برای ثبت نام شرکت کنندگان سالهای قبل بوده که از پارسال فرم به ds 260 تغییر پیدا کرده.

خیلی ممنون.
تشکر کنندگان:
دوستان یه موضوعی خیلی اذیتم کرده
پدر من 79 سال داره و یه کیسه قرص داره که باید هر شب بخوره مثل قرص قلب قرص فشار خون
من از اژانس پرسیدم میگه فرودگاه خیلی به قرص گیر میده و حتی قرص استامینفون 6 ماه ز ن د ا ن و جریمه نقدی داره
دوستان اطلاع دارید چجوری میشه قرص ها رو برد امارات؟
ضاحب اژانس گفت اونجا جایی هست مخصوص ایرانیها که تمام قرص ها رو داره و با دفترجه بیمه به ایرانیها میده؟
دوستان کسی اطلاعی داره یا تجربه ای داشته در این موردها؟
و در مورد بیمه این گونه افراد آیا اجباریه یا نه؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 22:31)shahabjafari نوشته:  دوستان یه موضوعی خیلی اذیتم کرده
پدر من 79 سال داره و یه کیسه قرص داره که باید هر شب بخوره مثل قرص قلب قرص فشار خون
من از اژانس پرسیدم میگه فرودگاه خیلی به قرص گیر میده و حتی قرص استامینفون ۶ ماه ز ن د ا ن و جریمه نقدی داره
دوستان اطلاع دارید چجوری میشه قرص ها رو برد امارات؟
ضاحب اژانس گفت اونجا جایی هست مخصوص ایرانیها که تمام قرص ها رو داره و با دفترجه بیمه به ایرانیها میده؟
دوستان کسی اطلاعی داره یا تجربه ای داشته در این موردها؟
و در مورد بیمه این گونه افراد آیا اجباریه یا نه؟

دوست عزیزم اصلا نگران نباشید

اگر نسخه پزشک همراهتون باشه میتونید داروهایی که داخل نسخه ذکر شده رو همراه خودتون ببرید .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: shahabjafari
ممنون
حتی داروهایی که منع شده مثل استامینفون؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 23:59)shahabjafari نوشته:  ممنون
حتی داروهایی که منع شده مثل استامینفون؟

تا جایی که من اطلاع دارم اگر براش نسخه داشته باشید مشکلی نداره .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان