کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان لطفا بگید تمکن مالی به انگلیسی چی میشه .میخوام با ایمیل از سفارت بپرسم
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
[quote='a4542' pid='670447' dateline='1444033143']
[/quot
تشکر کنندگان: sahar2016
[quote='panizrm' pid='670457' dateline='1444034717']
[quote='a4542' pid='670447' dateline='1444033143']
[/quot
[/quot
دوست گرامی
تمکن مالی به انگلیسی میشه financial certificate
تشکر کنندگان: sahar2016 ، A2000 ، Tero.guy
دوست عزیز پس لطفا انگلیسی موسسه مالی و اعتباری هم بگید.در ضمن اگه شماره تلفن سفارت ابوظبی رو هم دارید بگذارید چون من هر چه گشتم تو تایپیکها شماره تلفن ندیدم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 13:44)a4542 نوشته:  دوست عزیز پس لطفا انگلیسی موسسه مالی و اعتباری هم بگید.در ضمن اگه شماره تلفن سفارت ابوظبی رو هم دارید بگذارید چون من هر چه گشتم تو تایپیکها شماره تلفن ندیدم.

financial and credit instituteموسسه مالی و اعتباری.شماره سفارت رو اگه پیدا کردم براتون مینویسم موفق باشید
تشکر کنندگان: A2000
(2015-10-05 ساعت 13:53)panizrm نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 13:44)a4542 نوشته:  دوست عزیز پس لطفا انگلیسی موسسه مالی و اعتباری هم بگید.در ضمن اگه شماره تلفن سفارت ابوظبی رو هم دارید بگذارید چون من هر چه گشتم تو تایپیکها شماره تلفن ندیدم.

financial and credit instituteموسسه مالی و اعتباری.شماره سفارت رو اگه پیدا کردم براتون مینویسم موفق باشید

این شماره رو ازتوی سایت پیدا کردم 971.2.4142200
تشکر کنندگان: sahar2016
(2015-10-04 ساعت 02:59)A2000 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 15:45)a4542 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 13:49)camaro نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:46)a4542 نوشته:  دوستان من یه راهنمایی میخوام اگه بخواهیم یه فرش سه متری ببریم دوبی آیا فرودگاه اشکال میگیرن؟

از الان دارین سوغاتی میبرین آمریکا؟!! Wink فرش رو توی بار میذارین دیگه، فکر نکنم مشکلی باشه

دوست عزیز زنداداشم بافته میخواهیم ببریم بفروشیم.
بعید میدونم اگه متوجه بشن اجازه بدن . حتما تحقیق کنیدتا به مشکل برنخورید .
خدایا خودت ببین من ماشینمو فروختم، یکی داره فرش زیر پاشو میفروشه، برسون ویزای یک ضرب رو به هممون آمیییییییییییییییییییییییینننننننننننRolleyes
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، A2000 ، mohammad1349
دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید
(2015-10-05 ساعت 15:35)omidemami58 نوشته:  دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید

تبریک میگم دوست عزیز

زودتر سفرنامتون رو بنویسید تا من و باقی دوستان از تجربیاتتون استفاده کنیم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: omidemami58 ، ساتی
(2015-10-05 ساعت 15:37)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 15:35)omidemami58 نوشته:  دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید

تبریک میگم دوست عزیز

مبارکتون باشه پیش درآمد یک زندگی موفق براتون رقم زده شد
تشکر کنندگان:
دوستان از دوبی تا سفارت ابوظبی چقدر میگیرن برای ترانسفر؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 16:37)panizrm نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 15:37)Siamak.k نوشته:  [quote='omidemami58' pid='670513' dateline='1444043109']
دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید

تبریک میگم دوست عزیز

آقا تبریک .موفق باشید به سلامتی
كيس نامبر:2016AS000026xx  >>> تعداد افراد كيس:3نفر>>> سفارت:abd >> تاريخ مصاحبه:oct>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها : 9دسامبر.25ژانویه.8مارچ.19آپریل.04 می.19 می
معافیت سربازی ..کارشناس ارشد معماری...کار در دفتر شخصی

تشکر کنندگان:

تبریک میگم دوست عزیز

ممنون از لطفتون چشم حتما به زودی سفرنامه رو مینویسم امیدوارم شما هم به راحتی ویزاتون رو بگیرید و در طول زندگی موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 17:14)omidemami58 نوشته:  

تبریک میگم دوست عزیز

ممنون از لطفتون چشم حتما به زودی سفرنامه رو مینویسم امیدوارم شما هم به راحتی ویزاتون رو بگیرید و در طول زندگی موفق باشید

ممنون از شما

به امید دریافت ویزا برای تمام دوستان 2016
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 16:38)shahabjafari نوشته:  دوستان از دوبی تا سفارت ابوظبی چقدر میگیرن برای ترانسفر؟
دوست عزیز اگه بخوای ترانسفر بگیری حدودا ۱۵۰ تا ۲۵۰ ازت میگیرن بستگی به انصاف اون اشخاص داره ولی اگه بخوای خودت بری ابوظبی دو راه داری سوار مترو بشی بری ایستگاه الغبیبه از ایستگاه مترو که بری بیرون روبرو سمت راستت یه پمپ بنزینه پشت پمپ بنزین یه ترمینال اتوبوس هست که هر ۱۵ یا ۲۰ دقیقه به سمت ابوظبی حرکت مینکنه که ۲۵ درهمه ویه راه دیگه این که تو همین ایستگاه و ایستگاه و ایستگاه اتوبوس سبخه نزدیک مترو بنی یاس یه عده هندی یا افغانی هستند که مثل آزادی خودمون داد میزنن ابوظبی که نفری ۴۰ درهم میگیرن ولی من سوار این خودروها نشدم فقط جوری برنامه ریزی کنید که به موقع برسید چون اوایل ابوظبی ترافیک خیلی سنگینی داره البته تو سفارت به تایم مصاحبه نگاه نمیکنند معمولا تا ۹:30یا۱۰ میفرستن داخل من خودم با اینکه تو ابوظبی بودم به خاطر ترافیک ۱ ساعت دیر رسیدم یعنی ساعت ۹ در ضمن اصلا با خودتون کیف و وسایل اضافی نبرید چون به غیر از مدارک که باید تو پوشه باشه و موبایل که تحویل میگیرن چیز دیگه ای نمیزارن ببرید داخل موفق باشید
تشکر کنندگان: Siamak ، kian_parsi ، shahabjafari ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان